PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Σχόλια από την Ανακοίνωση για την κοπή της πίτας
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Φεβ 2004, 15:16:14    Θέμα δημοσίευσης: Σχόλια από την Ανακοίνωση για την κοπή της πίτας Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και ποτε με το καλο ολα αυτα... Question

να υποθεσω στην κοπη της πιτας... Question



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Φεβ 2004, 15:30:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1ο. Θα ήταν πρέπον κε Πρόεδρε, να αναφερθεί γιατί η 11μελής επιτροπή απαρτίζεται απο μέλη που κατοικοεδρεύουν στην Αθήνα.

2ο. να ξεκαθαριστεί πλέον πάρα αυτα οτι ο σύλλογος ουδέποτε είχε - έχει και φυσιολογικά θα έχει κερδοσκοπικό χαραχτήρα.

3ο. Τα άτομα-μέλη που έχουν κερδοσκοπικές βλέψεις απο τον σύλλογο θέτουν το εαυτό τους και την κάρτα μέλους στην διάθεση της Γ.Σ. για τα δέοντα.

4ο. Οι προετοιμασίες των εκδρομών που θα γίνουν, θα γίνονται κάτω απο την επίβλεψη του Δ.Σ. καθότι υπάρχουν βήματα - διεργασίες που θα πρέπει να γίνονται φανερά για αποφυγή τυχόν παρεξηγήσεων.

Αυτά και ευχαριστώ.


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Φεβ 2004, 15:33:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
και ποτε με το καλο ολα αυτα... Question

να υποθεσω στην κοπη της πιτας... Question

Εγώ να ξαναυποθέσω ότι με το "όλα αυτά" εννοείς την κάρτα μέλους, το "welcome pack", και τις συνδρομές?

Αν ναι, τότε όχι στην κοπή της πίτας.


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Φεβ 2004, 15:39:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Konstantinos έγραψε:
1ο. Θα ήταν πρέπον κε Πρόεδρε, να αναφερθεί γιατί η 11μελής επιτροπή απαρτίζεται απο μέλη που κατοικοεδρεύουν στην Αθήνα..
.
.
.
Αυτά και ευχαριστώ.

Σωστή παρατήρηση.

Διότι αυτή την εντολή είχαμε πάρει από τη δικηγόρο. Δηλαδή τουλάχιστον η Προσωρινή Διοίκηση να είναι από το μέρος/πόλη που βρίσκεται και η έδρα του συλλόγου.


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Φεβ 2004, 01:46:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Konstantinos έγραψε:
1ο. Θα ήταν πρέπον κε Πρόεδρε, να αναφερθεί γιατί η 11μελής επιτροπή απαρτίζεται απο μέλη που κατοικοεδρεύουν στην Αθήνα.

2ο. να ξεκαθαριστεί πλέον πάρα αυτα οτι ο σύλλογος ουδέποτε είχε - έχει και φυσιολογικά θα έχει κερδοσκοπικό χαραχτήρα.

3ο. Τα άτομα-μέλη που έχουν κερδοσκοπικές βλέψεις απο τον σύλλογο θέτουν το εαυτό τους και την κάρτα μέλους στην διάθεση της Γ.Σ. για τα δέοντα.

4ο. Οι προετοιμασίες των εκδρομών που θα γίνουν, θα γίνονται κάτω απο την επίβλεψη του Δ.Σ. καθότι υπάρχουν βήματα - διεργασίες που θα πρέπει να γίνονται φανερά για αποφυγή τυχόν παρεξηγήσεων.

Αυτά και ευχαριστώ.


1ον. Οπως απάντησε ήδη ο Γ.Γ. κ. Ανδριανός, στην Διοίκηση του Σωματείου πρέπει να βρίσκεται κοντά στην έδρα του Σωματείου. Σύμφωνα με το καταστατικό (κάθε σωματείου) το Δ.Σ. πρέπει να παρευρίσκετε σε κάθε συνεδρίασή του. Αν κάποιο μέλος του Δ.Σ. απουσιάσει από 5 συνεχόμενες συνεδριάσεις τότε κηρύσσεται έκπτωτο του αξιώματός του. Για τους λόγους αυτούς είναι δύσκολο μέλος το οποίο μένει σε μεγάλη χιλιομετρική απόσταση να είναι μέλος του Δ.Σ. αφού το τελευταίο συνέρχεται τουλάχιστον μία φορά τον μήνα -τακτικά- και όσες φορές χρειάζεται έκτακτα.

Παρ'όλα αυτά, αν κάποιο μέλος θεωρεί ότι μπορεί να παρευρίσκεται σε όλες τις συνεδριάσεις πάρά την χιλιομετρική απόσταστη είναι ελεύθερο να θέσει υποψηφιότητα.

2. Ρητά και κατηγορηματικά:

Το σωματείο έχει διοικητική και οικονομική αυτονομία, δεν έχει όμως κερδοσκοπικό χαρακτήρα, και η λειτουργία του διέπεται μόνο από τις διατάξεις του καταστατικού του και της κείμενης νομοθεσίας περί Σωματείων. Επέμβαση άλλου σωματείου, ανεξαρτήτως βαθμού, στην αυτονομία του αυτή χωρίς διάταξη νόμου που να περιέχει το δικαίωμα αυτό, δεν γίνεται αποδεκτή και απορρίπτεται υποχρεωτικά από τη Διοίκησή του.

3.
Α. Δεν επιτρέπεται να είναι μέλη του σωματείου το προσωπικό αυτού, για όσο χρόνο διαρκεί η πάσης φύσεως σύμβαση εργασίας του με αυτό και για ένα (1) χρόνο από της λήξη της, καθώς επίσης και όσοι συνάπτουν σύμβαση με το σωματείο για παροχή υπηρεσιών ή για εκτέλεση έργου με αμοιβή είτε ατομικά είτε ως ομόρρυθμοι εταίροι είτε ως διαχειριστές Ε.Π.Ε ή μέλη διοικητικού συμβουλίου ανώνυμης εταιρείας, για όσο χρόνο διαρκεί η σύμβαση παροχής υπηρεσιών ή η εκτέλεση έργου και για ένα χρόνο μετά τη λήξη, με οποιοδήποτε τρόπο, της σύμβασης ή την παράδοση του έργου, αντίστοιχα. Έμποροι αθλητικών ειδών, καθώς και οι μέτοχοι, εταίροι, διαχειριστές και μέλη διοικητικού συμβουλίου αθλητικής ανώνυμης εταιρείας και κάθε είδους εμπορικής εταιρείας, εφόσον αυτές έχουν ως αντικείμενο εργασιών τους την εμπορία ή την κατασκευή κάθε είδους αθλητικών ειδών, δεν επιτρέπεται να είναι μέλη του διοικητικού συμβουλίου ή της εξελεγκτικής επιτροπής του σωματείου ούτε αντιπρόσωποί του στις υπερκείμενες ενώσεις και ομοσπονδίες.

Πρόσωπο στο οποίο συντρέχει οποιαδήποτε από τα παραπάνω κωλύματα, χάνει αυτοδικαίως την ιδιότητα μέλους. Η διαπιστωτική πράξη της έκπτωσης εκδίδεται από το διοικητικό συμβούλιο του σωματείου μέσα σε προθεσμία δέκα πέντε ημερών (15) αφότου έλαβε γνώση.

B. Απαγορεύεται στο Δ.Σ του σωματείου να συνάπτει συμβάσεις εργασίας, ανεξαρτήτων υπηρεσιών - έργου, προμηθειών ή οποιεσδήποτε άλλες συμβάσεις με οικονομικά ανταλλάγματα, με μέλη του Δ.Σ με τις συζύγους, τα τέκνα , τους γονείς και τα αδέρφια τους ή με νομικά πρόσωπα στα οποία μετέχουν τα προαναφερόμενα πρόσωπα. Η παράβαση της διάταξης αυτής συνεπάγεται την έκπτωση των μελών του Δ.Σ που έλαβαν τη σχετική απόφαση. Η έκπτωση ενεργείται με απόφαση του αρμοδίου δικαστηρίου.

Γ. Η ιδιότητα των μελών του Δ.Σ είναι τιμητική και άμισθη.

Νομίζω ότι τα καλύψαμε όλα!

4. Υπεύθυνοι για κάθε εκδήλωση του σωματείου είναι το Δ.Σ. Αυτό διασφαλίζει την διαφάνεια και την αποτελεσματικότητα το οποίο ελέγχεται στην Γενική Συνέλευση για όλα τα πεπραγμένα. Επίσης αυτή την στιγμή θεσπίζεται κανονισμός για τις εκδηλώσεις έτσι ώστε να υπάρχουν παραστατικά που θα διασφαλίζουν την διαφάνειά τους.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2004, 15:45:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλκιμος έγραψε:
shark_zak έγραψε:
και ποτε με το καλο ολα αυτα... Question

να υποθεσω στην κοπη της πιτας... Question

Εγώ να ξαναυποθέσω ότι με το "όλα αυτά" εννοείς την κάρτα μέλους, το "welcome pack", και τις συνδρομές?

Αν ναι, τότε όχι στην κοπή της πίτας.


ναι ναι αυτα εννοω... Idea

Υ.Γ: πως τα πας με τα χιονια Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2004, 20:19:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την εντεκαδα μπορουμε να την ξερουμε εμεις??? Embarassed
Και κατι αλλο παραπανω αποκλυεις στο να ειναι μελος την 11αδας ατομο απο την Θεσσαλονικη ή γενικα την Β.Ελλαδα!
Εμεις εδω πανω πως θα οργανωθουμε??Εχετε κατι σκεφτει...( Confused )
Η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι πρεπει,αν οχι οι μισοι,καποιοι να αντιπροσωπευουν και την Β.Ελλαδα σε αυτο το συμβουλειο!Ε?



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2004, 20:23:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Την εντεκαδα μπορουμε να την ξερουμε εμεις??? Embarassed
Και κατι αλλο παραπανω αποκλυεις στο να ειναι μελος την 11αδας ατομο απο την Θεσσαλονικη ή γενικα την Β.Ελλαδα!
Εμεις εδω πανω πως θα οργανωθουμε??Εχετε κατι σκεφτει...( Confused )
Η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι πρεπει,αν οχι οι μισοι,καποιοι να αντιπροσωπευουν και την Β.Ελλαδα σε αυτο το συμβουλειο!Ε?


Ρε γιάννη μη διαβαζεις τα μισα!!!
1.η εντεκαδα αναφερεται στο θεμα με τα πρακτικα του ΔΣ
2.δεν αποκλειει τα μελη απο τις άλλες πολεις! εξηγησε οτι αν καποιος μπορεί να ερχεται στα συμβούλια μπορεί να μπει στο ΔΣ. Και έχει αναφερθει σε ανακοινωση οτι θα υπάρχουν υπεύθυνοι σε διαφορες άλλες πόλεις και σιγουρα στη συμπρωτεύουσα!

το ποιοι θα ειναι στο ΔΣ τελικά θα το κρινουμε ολοι εμεις στις εκλογές.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2004, 20:42:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πέτρος έγραψε:
Ρε γιάννη μη διαβαζεις τα μισα!!!
1.η εντεκαδα αναφερεται στο θεμα με τα πρακτικα του ΔΣ
2.δεν αποκλειει τα μελη απο τις άλλες πολεις! εξηγησε οτι αν καποιος μπορεί να ερχεται στα συμβούλια μπορεί να μπει στο ΔΣ. Και έχει αναφερθει σε ανακοινωση οτι θα υπάρχουν υπεύθυνοι σε διαφορες άλλες πόλεις και σιγουρα στη συμπρωτεύουσα!

το ποιοι θα ειναι στο ΔΣ τελικά θα το κρινουμε ολοι εμεις στις εκλογές.


1. Embarassed
2.Δεν ξερω για τους αλλους αλλα εμενα μου φαινετε λιγο αδικο να μην ειναι κανενας απο την Β.Ελλαδα ουτε στο συμβουλιο,ουτε στο 5μελες αλλα ουτε και moderator(ή αν ειναι δεν το ξερω)!

Ο ΟΤΕ πλεον εχει κανει την επικοινωνια μας καλητερη! Very happy



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2004, 22:30:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Πέτρος έγραψε:
Ρε γιάννη μη διαβαζεις τα μισα!!!
1.η εντεκαδα αναφερεται στο θεμα με τα πρακτικα του ΔΣ
2.δεν αποκλειει τα μελη απο τις άλλες πολεις! εξηγησε οτι αν καποιος μπορεί να ερχεται στα συμβούλια μπορεί να μπει στο ΔΣ. Και έχει αναφερθει σε ανακοινωση οτι θα υπάρχουν υπεύθυνοι σε διαφορες άλλες πόλεις και σιγουρα στη συμπρωτεύουσα!

το ποιοι θα ειναι στο ΔΣ τελικά θα το κρινουμε ολοι εμεις στις εκλογές.


1. Embarassed
2.Δεν ξερω για τους αλλους αλλα εμενα μου φαινετε λιγο αδικο να μην ειναι κανενας απο την Β.Ελλαδα ουτε στο συμβουλιο,ουτε στο 5μελες αλλα ουτε και moderator(ή αν ειναι δεν το ξερω)!

Ο ΟΤΕ πλεον εχει κανει την επικοινωνια μας καλητερη! Very happy


το αν θα ειναι ξαναλεω θα το κρινουμε οσοι ψηφισουμε!!! οπότε μπορείς να ψηφισεις όποιον θες. Κι εγώ θεωρώ σωστό να είναι στο ΔΣ μέλη όπως ο Μιλτος (παραδειγμα λέω). Δεν εχεις παρά να ψηφισεις αντιστοιχα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2004, 23:19:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
2.Δεν ξερω για τους αλλους αλλα εμενα μου φαινετε λιγο αδικο να μην ειναι κανενας απο την Β.Ελλαδα ουτε στο συμβουλιο,ουτε στο 5μελες αλλα ουτε και moderator(ή αν ειναι δεν το ξερω)!


Έχουν ανακοινωθεί οι moderators...http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?t=2778 το Ά Θέμα. Wink

Τώρα για το ότι δεν είναι κάποιο μέλος από Β.Ελλάδα στην προσωρινή διοίκηση, ο μεσιέ πρεζιντάν ήταν σαφέστατος...

Sidobre έγραψε:
1ον. Οπως απάντησε ήδη ο Γ.Γ. κ. Ανδριανός, στην Διοίκηση του Σωματείου πρέπει να βρίσκεται κοντά στην έδρα του Σωματείου. Σύμφωνα με το καταστατικό (κάθε σωματείου) το Δ.Σ. πρέπει να παρευρίσκετε σε κάθε συνεδρίασή του. Αν κάποιο μέλος του Δ.Σ. απουσιάσει από 5 συνεχόμενες συνεδριάσεις τότε κηρύσσεται έκπτωτο του αξιώματός του. Για τους λόγους αυτούς είναι δύσκολο μέλος το οποίο μένει σε μεγάλη χιλιομετρική απόσταση να είναι μέλος του Δ.Σ. αφού το τελευταίο συνέρχεται τουλάχιστον μία φορά τον μήνα -τακτικά- και όσες φορές χρειάζεται έκτακτα.


...και σωστός/δίκαιος...

Sidobre έγραψε:
Παρ'όλα αυτά, αν κάποιο μέλος θεωρεί ότι μπορεί να παρευρίσκεται σε όλες τις συνεδριάσεις πάρά την χιλιομετρική απόσταστη είναι ελεύθερο να θέσει υποψηφιότητα.


Wink Wink Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Φεβ 2004, 23:48:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Πέτρος έγραψε:
Ρε γιάννη μη διαβαζεις τα μισα!!!
1.η εντεκαδα αναφερεται στο θεμα με τα πρακτικα του ΔΣ
2.δεν αποκλειει τα μελη απο τις άλλες πολεις! εξηγησε οτι αν καποιος μπορεί να ερχεται στα συμβούλια μπορεί να μπει στο ΔΣ. Και έχει αναφερθει σε ανακοινωση οτι θα υπάρχουν υπεύθυνοι σε διαφορες άλλες πόλεις και σιγουρα στη συμπρωτεύουσα!

το ποιοι θα ειναι στο ΔΣ τελικά θα το κρινουμε ολοι εμεις στις εκλογές.


1. Embarassed
2.Δεν ξερω για τους αλλους αλλα εμενα μου φαινετε λιγο αδικο να μην ειναι κανενας απο την Β.Ελλαδα ουτε στο συμβουλιο,ουτε στο 5μελες αλλα ουτε και moderator(ή αν ειναι δεν το ξερω)!

Ο ΟΤΕ πλεον εχει κανει την επικοινωνια μας καλητερη! Very happy


γιαννη κανε υπομονη και ολα θα γινουν...
εχουμε απολυτη εμπιστοσυνη στα παιδια κατω
σιγα σιγα και σταθερα οχι βιαστικες κινησεις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Φεβ 2004, 05:09:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Πέτρος έγραψε:
Ρε γιάννη μη διαβαζεις τα μισα!!!
1.η εντεκαδα αναφερεται στο θεμα με τα πρακτικα του ΔΣ
2.δεν αποκλειει τα μελη απο τις άλλες πολεις! εξηγησε οτι αν καποιος μπορεί να ερχεται στα συμβούλια μπορεί να μπει στο ΔΣ. Και έχει αναφερθει σε ανακοινωση οτι θα υπάρχουν υπεύθυνοι σε διαφορες άλλες πόλεις και σιγουρα στη συμπρωτεύουσα!

το ποιοι θα ειναι στο ΔΣ τελικά θα το κρινουμε ολοι εμεις στις εκλογές.


1. Embarassed
2.Δεν ξερω για τους αλλους αλλα εμενα μου φαινετε λιγο αδικο να μην ειναι κανενας απο την Β.Ελλαδα ουτε στο συμβουλιο,ουτε στο 5μελες αλλα ουτε και moderator(ή αν ειναι δεν το ξερω)!

Ο ΟΤΕ πλεον εχει κανει την επικοινωνια μας καλητερη! Very happy


Αυτο ξανα πες το Wink Φαινετε ομως οτι τα ''παιδια'' εχουν διαφορετικη γνωμη-κριση-κριτηρια και σε αλλα και αλλα ειναι ''λασκα'' και σε αλλα γελοια ειναι αυστηροι. Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Φεβ 2004, 12:12:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Skull έγραψε:
Πέτρος έγραψε:
Ρε γιάννη μη διαβαζεις τα μισα!!!
1.η εντεκαδα αναφερεται στο θεμα με τα πρακτικα του ΔΣ
2.δεν αποκλειει τα μελη απο τις άλλες πολεις! εξηγησε οτι αν καποιος μπορεί να ερχεται στα συμβούλια μπορεί να μπει στο ΔΣ. Και έχει αναφερθει σε ανακοινωση οτι θα υπάρχουν υπεύθυνοι σε διαφορες άλλες πόλεις και σιγουρα στη συμπρωτεύουσα!

το ποιοι θα ειναι στο ΔΣ τελικά θα το κρινουμε ολοι εμεις στις εκλογές.


1. Embarassed
2.Δεν ξερω για τους αλλους αλλα εμενα μου φαινετε λιγο αδικο να μην ειναι κανενας απο την Β.Ελλαδα ουτε στο συμβουλιο,ουτε στο 5μελες αλλα ουτε και moderator(ή αν ειναι δεν το ξερω)!

Ο ΟΤΕ πλεον εχει κανει την επικοινωνια μας καλητερη! Very happy


Αυτο ξανα πες το Wink Φαινετε ομως οτι τα ''παιδια'' εχουν διαφορετικη γνωμη-κριση-κριτηρια και σε αλλα και αλλα ειναι ''λασκα'' και σε αλλα γελοια ειναι αυστηροι. Exclamation


Tωρα εσύ ... γιατι το συνεχίζεις???? Αφού πάνω κάτω γνωρίζεις πως είναι η κατάσταση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Φεβ 2004, 13:03:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειρηνη ημιν....ολα θα πανε καλα.... Silly Thumb right



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Φεβ 2004, 13:33:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:

Δεν ξερω για τους αλλους αλλα εμενα μου φαινετε λιγο αδικο να μην ειναι κανενας απο την Β.Ελλαδα ουτε στο συμβουλιο,ουτε στο 5μελες αλλα ουτε και moderator(ή αν ειναι δεν το ξερω)!


Το προσωρινό Δ.Σ. απαρτίζεται απο άτομα που πληρούν τις εξής προϋποθέσεις

α. Να έχουν υπογράψει το καταστατικό
β. Να κατοικοεδρεύουν στην ίδια πόλη με την έδρα του συλλόγου

Με το προσωρινό Δ.Σ. ο σύλλογος θα πορευτεί μέχρι τις εκλογές. Στις εκλογές μπορεί να βάλει υποψηφιότητα κάποιος ο οποίος πληρεί την εξής προϋπόθεση... να είναι μέλος του συλλόγου.

Οπως αντιλαμβάνεσε λοιπόν, οποιοσδήποτε που είναι μέλος μπορεί να μπει και στο Δ.Σ. του συλλόγου απο οποιδήποτε μέρος της Ελλάδας. Δεν βλέπω λοιπόν να έχει διαπραχθεί καμία αδικία εις βάρος της Β. Ελλάδος, δεν υπήρχε άλλωστε και λόγος.

Μία λεπτομέρεια που είναι βασική και θα λύση κάποιες απορίες...
τα απομακρισμένα μέλη (απο την έδρα του Συλλόγου) μπορούν να ψηφίσουν όπως ορίζει το καταστατικό του συλλόγου (σε αυτό ας βοηθήσει ο πρόεδρος με μία κοινοποίηση).

Κύριοι το καταστατικό υπάρχει... είναι επικyρωμένο, αναζητήστε το... διαβάστε το... εάν υπάρχουν απορίες, εδώ είμαστε τις συζητάμε.

PS Νίκο, σε παρακαλώ γίνε ποιο συγκεκριμένος σε αυτά που γράφεις... δεν υπάρχουν "αλλα ειναι ''λασκα'' και σε αλλα γελοια ειναι αυστηροι"
υπάρχουν πράγματα που είναι εντός συλλόγου και πράγματα εκτός συλλόγου. Για τα εντός, κοινούμαστε βάσει καταστατικού... για τα εκτός προσωπικά δεν με απασχολούν... είναι κουβέντες απλά για να γίνονται.


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Φεβ 2004, 13:53:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωνσταντίνε,δεν απαντήθηκαν και τα δύο μέλη της ερώτησης του φίλου.


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Φεβ 2004, 14:01:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Κωνσταντίνε,δεν απαντήθηκαν και τα δύο μέλη της ερώτησης του φίλου.


Δεν κατάλαβα Θοδωρή, το moderator είναι αυτό που καίει εδώ μέσα?

εάν κάποιος καίγεται τόοοοοοσο πολύ να γίνει... να του δώσω να φορέσει το δικό μου "καπέλο" που γράφει moderator!!!!

Πάρτε το χαμπάρι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ 206 Club δεν είναι το forum.

Οποιος έχει αντιρήσεις - απορίες να τα πούμε με pm να μην κουράζουμε τον κόσμο.

Τα δέοντα


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Φεβ 2004, 14:12:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδιά όποιος έκανε τον κόπο να διαβασει τις 14 σελίδες του καταστατικού δε θα είχε απορίες. Εκτός από όσους έχουν προσωπικές διαφορές τις οποίες καλά κάνουν και τις έχουν αλλά καλύτερα για όλους να τις λύσουν εκτός club εφόσον αυτές δεν αφορούν το club. Αν από την άλλη η ενσταση ή η "μπηχτή" οποιουδήποτε έχει να κανει με θέματα που αφορουν τον σύλλογο καλά θα κανει να μιλάει ανοιχτά ώστε να μαθαίνουμε όλοι.

Σε ότι αφορα το Διοικητικό Συμβούλιο:
1. Είναι σαφές οτι η τωρινή 11μελής διοίκηση είναι προσωρινή και επιβάλλεται να είναι στην Αθήνα ώστε να διευκολύνεται το έργο της. Τα διαδικαστικά θέματα που ρυθμίζονται τώρα δεν έχουν να κανουν με τις πόλεις. Και επειδη πρέπει να παρθουν αποφάσεις γρήγορα και να μην κωλυσιεργούμε καλά κάνουν και είναι απο Αθήνα όλοι. Είναι θέμα πρακτικό, τόσο δύσκολο είναι να το καταλάβετε?
2. Όταν έρθει η ώρα για να εκλεγεί Δ.Σ. (γιατι τώρα δεν υπάρχει, υπάρχει ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ Διοίκηση) θα γίνουν εκλογές όπως ορίζει το καταστατικό και πάνω απ'όλα η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ! Τα μέλη έχουν το δικαίωμα του εκλέγειν και του εκλέγεσθαι οπότε είναι στην ευχέρεια του καθενός το τι θα ψηφίσει και το αν θα βάλει υποψηφιότητα.
3. Το να γκρινιάζουμε προτού καλά καλά γίνει οποιαδήποτε κίνηση είναι κακό. Χαλάμε το κλίμα και δημιουργούμε θέμα εκεί που δεν υπάρχει.
4. Πιθανότατα το ΔΣ όταν εκλεγεί να ορίσει κατά τόπους παραρτήματα ή περιφερειακές ομάδες αν αυτό χρειάζεται. Αυτό αναφέρεται στο άρθρο 1 του καταστατικού.

Οπότε δεν καταλαβαίνω προς τι η συζήτηση... απλά για να λέμε κάτι? Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Φεβ 2004, 14:33:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πέτρο και οι υπόλοιποι... τα άτομα του προσωρινού Δ.Σ. έπρεπε να κατοικοεδρεύουν στην ίδια πόλη με την έδρα του συλλόγου για έναν και μόνον λόγο. Δεν θα μπορούσαμε να καταθέσουμε το καταστατικό μας για λόγους που μας τους έκανε λιανά η δικηγόρος (διαδικαστικούς λόγους) με αποτέλεσμα κατά την εκδίκαση να τρώγαμε πόρτα. Απλά - σταράτα - πεντακάθαρα πράγματα...

Οποιος θέλει περισότερες λεπτομέρεις για τις τότε κινήσεις μας... ας επικοινωνήσει με τον Πρόεδρο ή τον Γενικό γραμματέα.


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2089s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on