PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ζημιά στα φρένα!
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
west side 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207RC

Ένταξη: 08 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 34

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Δεκ 2014, 21:09:20    Θέμα δημοσίευσης: Ζημιά στα φρένα! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας,
Έχω ένα 207 RC του 11ου του 2007. Εκτός από κάτι μικροπροβληματάκια όλα ήταν καλά μέχρι πριν από 3 μέρες. Οδηγούσα μεσα στην Αθήνα με 70-80 χιλιόμετρα και όταν προσπάθησα να σταματήσω στο φανάρι που είχε κόκκινο, ξαφνικά τα φρένα μου δεν δουλέψανε και αναγκάστηκα να σταματήσω το αυτοκίνητο με χειρόφρενο και πάλι καλά που δεν έγινε ζημιά και δεν πέρναγε κανένας άνθρωπος εκείνη τη στιγμή. Πιστεύω ότι αυτό είναι ένα ΣΟΒΑΡΟ πρόβλημα. Να προσθέσω ότι το αμάξι έχει κάνει όλα τα προβλεπόμενα σερβις και πάντα στην αντιπροσωπεία. Το τελευταίο σέρβις έγινε πριν 6000 χιλιόμετρα. Το αμάξι τώρα είναι στην αντιπροσωπεία και μου είπαν ότι τα υγρά φρένων είχαν μαυρίσει και του κάνανε εξαέρωση. Δηλαδή τα υγρά είχαν χαλάσει; Εγώ σε κανένα αυτοκίνητο, ούτε κανένας γνωστός μου δεν έχει αλλάξει τα υγρά φρένων σε απλό σέρβις. Έχει τύχει σε κανέναν άλλο κάτι παρόμοιο; Γνωρίζει κανείς κάτι πάνω σε αυτό; Ευχαριστώ!


👁🗨💨💨💨💨
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kwstas1.1 (Kwninos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT & Peugeot 106 xr 1.1 (

Ένταξη: 08 Μάρ 2014
Δημοσιεύσεις: 94
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Δεκ 2014, 23:01:57    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ζημιά στα φρένα! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

west side έγραψε:
Γεια σας,
Έχω ένα 207 RC του 11ου του 2007. Εκτός από κάτι μικροπροβληματάκια όλα ήταν καλά μέχρι πριν από 3 μέρες. Οδηγούσα μεσα στην Αθήνα με 70-80 χιλιόμετρα και όταν προσπάθησα να σταματήσω στο φανάρι που είχε κόκκινο, ξαφνικά τα φρένα μου δεν δουλέψανε και αναγκάστηκα να σταματήσω το αυτοκίνητο με χειρόφρενο και πάλι καλά που δεν έγινε ζημιά και δεν πέρναγε κανένας άνθρωπος εκείνη τη στιγμή. Πιστεύω ότι αυτό είναι ένα ΣΟΒΑΡΟ πρόβλημα. Να προσθέσω ότι το αμάξι έχει κάνει όλα τα προβλεπόμενα σερβις και πάντα στην αντιπροσωπεία. Το τελευταίο σέρβις έγινε πριν 6000 χιλιόμετρα. Το αμάξι τώρα είναι στην αντιπροσωπεία και μου είπαν ότι τα υγρά φρένων είχαν μαυρίσει και του κάνανε εξαέρωση. Δηλαδή τα υγρά είχαν χαλάσει; Εγώ σε κανένα αυτοκίνητο, ούτε κανένας γνωστός μου δεν έχει αλλάξει τα υγρά φρένων σε απλό σέρβις. Έχει τύχει σε κανέναν άλλο κάτι παρόμοιο; Γνωρίζει κανείς κάτι πάνω σε αυτό; Ευχαριστώ!


Φιλε μου καλησπερα, τα φρενα σου ητανε ΤΕΛΕΙΩΣ νεκρα ?! Η απλα δεν πιασανε πολυ καλα ?! Γτ εχει μεγαλη σημασια ! Εχω αλλαξει υγρα φρενων και στο πεζο και στο σουζουκι που εχουμε κ απλα τα φρενα ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΑΝ ΛΙΓΟ ! Το οτι δεν σταματησες ομως ποτε στο φαναρι μου κοινει την περιεργεια ! Γτ οπως κ να εχει κ μαυρα να ητανε τα υγρα φρενων δν παιζει να μη φρεναρει εστω κ λιγο το αμαξι ! Το προβλημα θα ταν αν δεν ειχε καθολου μεσα,τοτε ναι ! Πολυ περιεργο παντως....Κατι αλλο θα ειναι πιστευω,να το ψαξεις ! Γτ οπως σ ειπα οσες φορες εχω κανει εξαερωση ΚΑΙ αλλαγη υγρων φρενων απλα βελτιωθηκαν λιγο απο χαλια π ητανε...αυτο...


It don't matter if you win by an inch or a mile..Winning's winning....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Δεκ 2014, 23:31:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

k;ati άλλο που παίζει είναι να τα είχες βράσει σε προηγούμενο φρενάρισμα και να μην πιάσανε ποτέ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tzive (Λουκας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX 1800cc Kit-Car + 207rallye

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 647
Τόπος: on tracks

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2014, 00:20:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

reselie-206 έγραψε:
k;ati άλλο που παίζει είναι να τα είχες βράσει σε προηγούμενο φρενάρισμα και να μην πιάσανε ποτέ
μέσα στην Αθήνα πως να τα βράσει μωρέ?


Citroen AX 1,800cc
Fastest production car @ kartodromo 52.506

Megara Curcuit 1.07.642 και εχει ακομα ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2014, 00:42:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tzive έγραψε:
reselie-206 έγραψε:
k;ati άλλο που παίζει είναι να τα είχες βράσει σε προηγούμενο φρενάρισμα και να μην πιάσανε ποτέ
μέσα στην Αθήνα πως να τα βράσει μωρέ?


Γιατί δύσκολο είναι?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kwstas1.1 (Kwninos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT & Peugeot 106 xr 1.1 (

Ένταξη: 08 Μάρ 2014
Δημοσιεύσεις: 94
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2014, 00:54:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην Αθηνα και αν βραζουνε τα φρενα...αυτα τα αποτομα καθε τρεις λιγο, λογω των κωλοδρομων καθως και των κουλων που κυκλοφορουν τα φρενα τα κανει λαβα Razz Εχω παει να γινω εγω.....ουκ λιγες φορες...:p Ας μας πει ομως το παλικαρι τι ακριβως εννοει "δεν δουλεψαν τα φρενα"....Wink


It don't matter if you win by an inch or a mile..Winning's winning....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
west side 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207RC

Ένταξη: 08 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 34

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2014, 10:47:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλημερα Κωστα..για αυτο που ρωτισες...ειχε φρενο το αμαξι,παρα πολυ λιγο και επιανε μονο οταν τερματιζε στο πενταλ και μπολακαραν οι τροχοι .δεν ηταν ομωσ αρκετο για να σταματισει το αμαξι.δεν ειχε κατθολου πιεση το πενταλ.μολισ το πειρα απο την αντιπροσ.ειπαν οτι τα υγρα στα σωληνακια ειχαν γινει καφε σαν μελι(ετσι ακριβως το περιγραψαν).μπορω να πω οτι το το φρενο επανηλθε στα κανονικα του και μη σ πω λιγο καλυτερο απο πριν.το θεμα ειναι γιατι συνευη αυτο απο τι στιγμη που ολα τα αλλα ηταν ενταξει.(αντλια φρενου/σωλινακια).δεν μου ειπαν κατι αλλο..να πω παλι οτι το αμαξι ειναι ταξιδιαρικο και δυστυχος το φοβαμαι τωρα.


👁🗨💨💨💨💨
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kostaswannabe (Κωστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye 2010 F/L

Ένταξη: 02 Νοέ 2013
Δημοσιεύσεις: 408
Τόπος: νοτια προαστια περιξ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2014, 11:27:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο το '07 που εχεις το αυτοκινητο δεν ειχες αλλαξει υγρα φρενων? Περιεργο γιατι εκανες και τα service σε αντιπροσωπειες. Ακομα και πολλα χλμ να μην εχεις η peugeot δινει αντικατασταση η τουλαχιστον συμπληρωμα στα 4 χρονια.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
west side 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207RC

Ένταξη: 08 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 34

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2014, 11:28:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συμπληρωμα ναι στισ αλλαγεσ τακακια,ολο το κυκλομα ποτε


👁🗨💨💨💨💨
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2014, 11:29:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

west side έγραψε:
καλημερα Κωστα..για αυτο που ρωτισες...ειχε φρενο το αμαξι,παρα πολυ λιγο και επιανε μονο οταν τερματιζε στο πενταλ και μπολακαραν οι τροχοι .δεν ηταν ομωσ αρκετο για να σταματισει το αμαξι.δεν ειχε κατθολου πιεση το πενταλ.μολισ το πειρα απο την αντιπροσ.ειπαν οτι τα υγρα στα σωληνακια ειχαν γινει καφε σαν μελι(ετσι ακριβως το περιγραψαν).μπορω να πω οτι το το φρενο επανηλθε στα κανονικα του και μη σ πω λιγο καλυτερο απο πριν.το θεμα ειναι γιατι συνευη αυτο απο τι στιγμη που ολα τα αλλα ηταν ενταξει.(αντλια φρενου/σωλινακια).δεν μου ειπαν κατι αλλο..να πω παλι οτι το αμαξι ειναι ταξιδιαρικο και δυστυχος το φοβαμαι τωρα.


Φιλε το ειχα παθει κ γω καποτε αυτα με τα brembo. Ειχαμε βαλει λαθος υγρο και οταν βραζανε επιανε παρα πολυ λιγο οταν τερματιζε στο πενταλ. Αλλα υγρα και βαλαμε του Brembo Που δεν βρισκαμε τοτε και ολα καλα.



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2014, 11:33:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αφηστε τι λενε οι ασχετοι αντιπροσωποι καθε εταιρειας....

υγρα φρενων αλλαγη καθε 2 χρονια το πολυ...

και αν ειναι υγροφιλα καθε χρονο Wink


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
west side 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207RC

Ένταξη: 08 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 34

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2014, 11:37:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λεσ να εφτεγαι διλ το γεγονοσ οτι δεν αλαχτικε ποτε το κυκλομα..??? και τι θεπμοκρασιεσ να ανεβασει 8 το προι απο τουσ αγιουσ sto ilion (escape center) δημοκρατιασ....p.s, τι εννοεισ υγροφιλα???


👁🗨💨💨💨💨
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2014, 11:59:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καταρχην ολα τα υγρα φρενων μαζευουν υγρασια γιαυτο και πρεπει να αλλαζονται
ειναι καποια υγρα φρενων που ευνοουν περισσοτερο την δημιουργια υγρασιας (σταγονες νερου) στο κυκλωμα οταν ζεστενονται...
αυτο εχει σχεση με το τυπο του υγρου,, πχ τα εστερικα υγρα φρενων πρεπει να αλλαζονται καθε χρονο γιατι δημιουργουν πιο ευκολα υργασια στο κυκλωμα των φρενων Wink


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
west side 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207RC

Ένταξη: 08 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 34

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2014, 12:24:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

athanas έγραψε:
καταρχην ολα τα υγρα φρενων μαζευουν υγρασια γιαυτο και πρεπει να αλλαζονται
ειναι καποια υγρα φρενων που ευνοουν περισσοτερο την δημιουργια υγρασιας (σταγονες νερου) στο κυκλωμα οταν ζεστενονται...
αυτο εχει σχεση με το τυπο του υγρου,, πχ τα εστερικα υγρα φρενων πρεπει να αλλαζονται καθε χρονο γιατι δημιουργουν πιο ευκολα υργασια στο κυκλωμα των φρενων Wink
.got it!


👁🗨💨💨💨💨
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kwstas1.1 (Kwninos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT & Peugeot 106 xr 1.1 (

Ένταξη: 08 Μάρ 2014
Δημοσιεύσεις: 94
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2014, 14:09:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

west side έγραψε:
λεσ να εφτεγαι διλ το γεγονοσ οτι δεν αλαχτικε ποτε το κυκλομα..??? και τι θεπμοκρασιεσ να ανεβασει 8 το προι απο τουσ αγιουσ sto ilion (escape center) δημοκρατιασ....p.s, τι εννοεισ υγροφιλα???


Ηλιον ?! Ωπ ! Ειμαστε κ γειτονες,μπουρναζι μενω κοντα στα Goodys....Razz


It don't matter if you win by an inch or a mile..Winning's winning....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2014, 14:35:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kwstas1.1 έγραψε:
west side έγραψε:
λεσ να εφτεγαι διλ το γεγονοσ οτι δεν αλαχτικε ποτε το κυκλομα..??? και τι θεπμοκρασιεσ να ανεβασει 8 το προι απο τουσ αγιουσ sto ilion (escape center) δημοκρατιασ....p.s, τι εννοεισ υγροφιλα???


Ηλιον ?! Ωπ ! Ειμαστε κ γειτονες,μπουρναζι μενω κοντα στα Goodys....Razz


Μπουρναζοκάγκουρρααααα ούυυυυ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
west side 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207RC

Ένταξη: 08 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 34

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2014, 16:35:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kwstas1.1 έγραψε:
west side έγραψε:
λεσ να εφτεγαι διλ το γεγονοσ οτι δεν αλαχτικε ποτε το κυκλομα..??? και τι θεπμοκρασιεσ να ανεβασει 8 το προι απο τουσ αγιουσ sto ilion (escape center) δημοκρατιασ....p.s, τι εννοεισ υγροφιλα???


Ηλιον ?! Ωπ ! Ειμαστε κ γειτονες,μπουρναζι μενω κοντα στα Goodys....Razz
γεια σου γειτονα!!!!


👁🗨💨💨💨💨
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2014, 17:45:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

reselie-206 έγραψε:
kwstas1.1 έγραψε:
west side έγραψε:
λεσ να εφτεγαι διλ το γεγονοσ οτι δεν αλαχτικε ποτε το κυκλομα..??? και τι θεπμοκρασιεσ να ανεβασει 8 το προι απο τουσ αγιουσ sto ilion (escape center) δημοκρατιασ....p.s, τι εννοεισ υγροφιλα???


Ηλιον ?! Ωπ ! Ειμαστε κ γειτονες,μπουρναζι μενω κοντα στα Goodys....Razz


Μπουρναζοκάγκουρρααααα ούυυυυ

Χαχαχαχχαχαχαχαχ


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kwstas1.1 (Kwninos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT & Peugeot 106 xr 1.1 (

Ένταξη: 08 Μάρ 2014
Δημοσιεύσεις: 94
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2014, 22:42:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Andreasf1 έγραψε:
reselie-206 έγραψε:
kwstas1.1 έγραψε:
west side έγραψε:
λεσ να εφτεγαι διλ το γεγονοσ οτι δεν αλαχτικε ποτε το κυκλομα..??? και τι θεπμοκρασιεσ να ανεβασει 8 το προι απο τουσ αγιουσ sto ilion (escape center) δημοκρατιασ....p.s, τι εννοεισ υγροφιλα???


Ηλιον ?! Ωπ ! Ειμαστε κ γειτονες,μπουρναζι μενω κοντα στα Goodys....Razz


Μπουρναζοκάγκουρρααααα ούυυυυ

Χαχαχαχχαχαχαχαχ



Χαχαχαχαχαχαχαχαχα !!!!! Ε μαααα αφου τα ξερετε τωραααα !! Ειιιιι δεν ειμαι μπουρναζιωτηςςς εγω ειμαι Περιστεριοτης :p κ καλα π λενε....Razz Τρελη συμπαθεια ! χαχαχα !


It don't matter if you win by an inch or a mile..Winning's winning....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
west side 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207RC

Ένταξη: 08 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 34

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Δεκ 2014, 17:57:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα σας παιδια!! Μετα απο την αλλαγη το φρενο επανηλθε στα κανονικα του αλλα κρατισε πολυ λιγο.ξαναμαλακοσε ρε γ@μοτο μου σημερα.υπαρχει κανενας να με συμβουλεψει?? τι να κανω που να παω να το κοιταξω??


👁🗨💨💨💨💨
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1584s (PHP: 41% - SQL: 59%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on