PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Βελτιωση σε 206 1.6 16v
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Wankel_Lover (Βασιλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 12 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Chalandri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Σεπ 2014, 15:34:35    Θέμα δημοσίευσης: Βελτιωση σε 206 1.6 16v Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα παιδια.
Τον τελευταιο καιρο σκεφτομαι να βελτιωσω λιγο το peugeot μου.Αυτη τη στιγμη το αμαξι ειναι ΦΠΕ + εκκεντροφορους απο ραλλυ.Εγω λεω να του αλλαξω την εξατμιση και να του βαλω απο χταποδι μεχρι πισω τελικο την εξατμιση της supersprint (http://www.supersprint.com/en/GR/prod-92-6001-peugeot_206_xs_14i2F16i_16v__01_E28093E280BA.aspx) και την εισαγωγη απο το c2.Μετα εναν αναπρογραμματισμο και τελος.Εσεις λετε αξιζει αυτη η βελτιωση τα περιπου 1.500Ε(σιγουρα δεν αξιζει σαν λεφτα,απλα αν αξιζει σαν βελτιωση)?Επισης οι εκκεντροφοροι απο ραλλυ θα ειναι αρκετοι αν αλλαχτουν τα παραπανω πραγματα,η καλο θα ηταν να αλλαχτουν και αυτοι με καποιος αλλους,π.χ catcams?Ακομα,μηπως ξερει καποιος που περιπου θα κυμαινεται το αμαξι μετα τις παραπανω αλλαγες(με catcams και χωρις)?
Απο τα παλια θεματα εχω διαβασει σχεδον τα παντα και κατεληξα στα παραπανω προιοντα,και απλα θελω να παρω και μια πιο συγκεκριμενη γνωμη.Σας ευχαριστω προκαταβολικα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Σεπ 2014, 20:14:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με τα πράγματα που συζητάς +ίσως μπέκ και λίγο πιο άγρια έκκεντρα (Schrick,pt51 κτλπ) πάς στα 140+


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Σεπ 2014, 21:53:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πάντως όσα χρόνια έχω το 206 και με τα λεφτα που έχω χαλάσει, το μόνο που άξιζε από όοοοοοοολα αυτά, ήταν το πιο κοντό Κ/Π ! Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vag21 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 gt

Ένταξη: 16 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Σεπ 2014, 22:44:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για κανε ενα translate για μενα τον ασχετο ρε νικο.


ευχαριστω που με ακουσατε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Σεπ 2014, 22:49:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κ/Π ειναι το κωρονοπηνιο,δηλαδη,η τελικη σχεση μεταδοσης,του κιβωτιου ταχυτητων Wink


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Wankel_Lover (Βασιλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 12 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Chalandri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Σεπ 2014, 01:47:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
Εγώ πάντως όσα χρόνια έχω το 206 και με τα λεφτα που έχω χαλάσει, το μόνο που άξιζε από όοοοοοοολα αυτά, ήταν το πιο κοντό Κ/Π ! Wink

Κ/Π εχει ηδη το αμαξι.Εσυ δηλαδη λες,οτι δν αξιζουν τα λεφτα της βελτιωσης σε σχεση με αυτα που κερδιζεις?Ουτε η εισαγωγη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
OnyX (Γιωργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Seat Ibiza 6l Cupra 1.8T

Ένταξη: 26 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 223
Τόπος: οπου υπαρχουν στροφες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Σεπ 2014, 05:00:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χμμμμ...εν μερει θα συμφωνησω με τον Νικο....εξαρταται βεβαια και την χρηση που κανεις στο αυτοκινητο ( στροφες η εθνικη οδο-ταξιδια κτλ)
Σαφως ολα τα αυτοκινητα εχουν Κ/Π αλλα με ενα ραλλισιο σασμαν με 14/60 σε στροφοδιαδρομες θα εισαι συνεχεια με μια ταχυτητα πανω και θα εχεις την αισθηση οτι οδηγεις μεγαλυτερου κυβισμου αυτοκινητο,πιο ροπατο κτλ.
Μπορεις να βαλεις ενα ραλλισιο σασμαν ( εχει κλειστες σχεσεις ) με ενα 14/60 Κ/Π (αποψη μου το πιο "ταιριαστο" Κ/Π) με μακρυα 5η αν ταξιδευεις...

Τωρα οσο αναφορα τα εκκεντρα σαφως και θα δεις καλυτερη αποδοση με schrick για 206 η ΡΤ51 και αν βαλεις εισαγωγη C2 πιστευω θελεις και την μπεκιερα-μπεκ του C2.Θα χρειαστεις ελατηρια βαλβιδων (τα ραλλισια μια χαρα ειναι) και με μια σωστη εξατμιση θα φλερταρεις με τα 145-150 αλογα στην καλυτερη περιπτωση ( με τους ραλλισιους θα εισαι περιπου 5-10 αλογα κατω).


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Σεπ 2014, 08:44:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φυσικα και αξιζει να προχωρησεις στις αλλαγες που αναφερεις αρκει να εισαι συνειδητοποιημενος, να γνωριζεις εκ των προτερων δηλαδη τι ζητας και τι προκειται να παρεις.
Το κερδος αν το δουμε σαν αναλογια €/ιππο δεν ειναι ασχημο, εφοσον μιλαμε για ατμοσφαιρικο μοτερ δεκαετιας+.
Επισης το κερδος αν το δουμε απ'την οψη της οδικης ικανοποιησης παλι ειναι θετικο αφου θα κερδισεις πρωτα απ'ολα σε αποκριση αλλα και αποδοση (μια αυξηση της ταξης του 35-40% μονο αμελητεα δεν τη λες) και μαλιστα χωρις να στερηθεις την πολιτισμενη λειτουργια του εργοστασιακου.

Ιδανικα, βρες καποιον που εχει κανει αντιστοιχη μετατροπη και ζητησε δοκιμη Wink


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Σεπ 2014, 10:29:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Wankel_Lover έγραψε:
nikolas206gti έγραψε:
Εγώ πάντως όσα χρόνια έχω το 206 και με τα λεφτα που έχω χαλάσει, το μόνο που άξιζε από όοοοοοοολα αυτά, ήταν το πιο κοντό Κ/Π ! Wink

Κ/Π εχει ηδη το αμαξι.Εσυ δηλαδη λες,οτι δν αξιζουν τα λεφτα της βελτιωσης σε σχεση με αυτα που κερδιζεις?Ουτε η εισαγωγη?


Τι Κ/Π έχει?


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Σεπ 2014, 10:39:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
Wankel_Lover έγραψε:
nikolas206gti έγραψε:
Εγώ πάντως όσα χρόνια έχω το 206 και με τα λεφτα που έχω χαλάσει, το μόνο που άξιζε από όοοοοοοολα αυτά, ήταν το πιο κοντό Κ/Π ! Wink

Κ/Π εχει ηδη το αμαξι.Εσυ δηλαδη λες,οτι δν αξιζουν τα λεφτα της βελτιωσης σε σχεση με αυτα που κερδιζεις?Ουτε η εισαγωγη?


Τι Κ/Π έχει?


TO 206 του Βασίλη είναι το πρώην δικό μου. Εάν δέν έχει αλλάξει κάτι ο βασίλης τότε έχει 16/65 πάνω μπλοκέ Quaife.. Γενικώς ένα 14/60 θα δώσει πολύ στο αμάξι απλά το 16/65 είναι ραμμένο πάνω στο μπλοκέ και δέν ξέρω πόσο εύκολα θα βγεί..

άποψη μου Βασίλη πρώτα βάλε ενα 14/60 (θα νομίζεις οτι πήρες 30 άλογα) και μετά φτιάξε μια εξάτμιση, εισαγωγή C2 με μπεκιέρα και κάνε ένα update στο πρόγραμμα που είχα βάλει. Θα είναι άλλο αμάξι




Έχει επεξεργασθεί από τον/την reselie-206 στις Παρ 05 Σεπ 2014, 10:43:36, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Σεπ 2014, 10:41:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

14/60 χωρίς μακριά 5η και ταξίδια, μια χαρά βολεύει. Απλά για λόγους κατανάλωσης και μόνο, πηγαίνω 20 χλμ κάτω απ' ότι πήγαινα. Κάποιους μπορεί να τους πειράζει, κάποιους άλλους όχι. Αλλά η αλήθεια είναι ότι όλα μαζί δεν μπορούν να συνδυαστούν σε μία βελτίωση. Κάτι πρέπει να θυσιάσεις Wink

Όσον αφορά την μηχανική βελτίωση, αν υποθέσουμε ότι θέλεις:

- 400 με 500 € για εισαγωγή
- 400 με 500 για 'εκκεντρα
-κάτι παραπάνω ακόμα για μία σωστή και ανθρώπινη εξάτμιση(με καταλύτη πάντα)
- ελατήρια βαλβίδων στο καπάκι (50 €)
- 400 με 500 το πρόγραμμα ώστε να δουλέψουν όλα τα παραπάνω.
- +++ εργασίες δεξιά και αριστερά. Μπορεί να μην φαίνονται αλλά φεύγουν εύκολα τα ευρω Cool

Οπότε που καταλήγουμε, αφού όπως λες έχεις ήδη εξάτμιση, ραλλοέκκεντρα και πρόγραμμα, μπορείς με ένα κόστος της τάξεως των 250 € να βάλεις ένα 14/60 ή ένα 13/59 (ανάλογα με τι σε ενδιαφέρει να ασχοληθείς περισσότερο), και τότε ξανακουβεντιάζουμε αν το 206 θέλει κανά 2 χιλιάρικα πεταμένα. (τα έχω πληρώσει και το ξέρω ) Laughing


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Wankel_Lover (Βασιλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 12 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Chalandri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Σεπ 2014, 10:43:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι συγγνωμη δικο μου λαθος.Οταν λεω εχει δεν εννοω το μαμα.Εχει 13/59 με μακρια 5η.Οποτε νομιζω απο σασμαν ειμαστε οκ.Η χρηση ειναι κυριως στροφες,ταξιδια σπανια,απλα με τις αλλαγες θελω να κερδισω καλυτερη αποκριση και περισσοτερη ροπη για μεσα στη πολη.Επισης αν γινεται δεν θα ηθελα να χασω αρκετα σε χαμηλομεσαιες μιας και ειναι το ευρος που κινειται σε μεγαλο βαθμο το αμαξι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Σεπ 2014, 10:43:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τάσο, είχες εξάτμιση??? Confused


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Wankel_Lover (Βασιλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 12 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Chalandri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Σεπ 2014, 11:00:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λαθος 16/65 εχει το αμαξι,εχει δικιο ο Τασσος.Εγω μπερδευτηκα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Σεπ 2014, 17:27:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ti eksatmisi exeis
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Wankel_Lover (Βασιλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 12 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Chalandri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Σεπ 2014, 18:04:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομιζω μονο μεσαιο τελικο αλλαγμενο.Ειναι η παλια που ειχε ο Τασσος στο αμαξι.Δεν εχω αλλαξει κατι.Απλα μου εχει γυαλισει η συγκεκριμενη της supersprint και απο οτι εχω ακουσει ειναι πολυ ψαγμενη και με πολυ καλο know how (backpressure,κτλ κτλ)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Wankel_Lover (Βασιλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 12 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Chalandri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Σεπ 2014, 23:16:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια στην εξατμιση της supersprint(εννοω αν βαλεις και το χταποδι) δεν υπαρχει καποιος τροπος να μπει καταλυτης?Γιατι κατι διαβαζα απο παλια θεματα οτι εβαζαν εναν συρματινο αλλα δεν ανεφεραν λεπτομερειες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Wankel_Lover (Βασιλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 12 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Chalandri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Σεπ 2014, 11:49:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανεις???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Σεπ 2014, 13:16:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η supersprint δεν βγάζει κάποιο κομμάτι με καταλύτη δικό της?



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Wankel_Lover (Βασιλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 12 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Chalandri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Σεπ 2014, 13:26:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alfasud έγραψε:
Η supersprint δεν βγάζει κάποιο κομμάτι με καταλύτη δικό της?


http://www.supersprint.com/en/GR/prod-92-6001-peugeot_206_xs_14i2F16i_16v__01_E28093E280BA.aspx
Εδω που εχει για το 16βαλβιδο,εχει χταποδι το οποιο λεει for racing use only.Πραγμα που σημαινει χωρις καταλυτη.Τωρα γενικα στα αλλα λιγο που κοιταξα εχει και χταποδια στα οποια μπαινει ο ΟΕΜ καταλυτης,απλα δεν ξερω αν θα εχουν την ιδια αποδοση με αυτο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,144s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on