PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μπάρες ενίσχυσης αμαξώματος
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 13:03:38    Θέμα δημοσίευσης: Μπάρες ενίσχυσης αμαξώματος Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιλάω για κατι τετοιο..

http://ultraracing.com.my/

και συγκεκριμενα :



επειδη για παραγγελια βγαινει κανα 100-140 ευρο η καθε μια,
και επειδη το 206cc χρειαζεται πραγματικα τετοιες ενισχυσεις (με την μπαρα θολων και μονο ειδα τεραστια διαφορα σε αισθηση μπροστα)
αποφασησα να φτιαξω μια μονος (με help απο εναν φιλο)

οποτε ξεκιναμε... Wink






αυτο απο την δουλεια χτες.. Smile εγιναν με ανοξείδωτη σωλήνα 3mm παχος (οι ανοξειδοτες εχουν περισσοτερη αντοχη αρα αν ηταν απλο μεταλο θα ηταν σαν πιο παχια)

βγηκαν μαματες, τωρα θα βαψω καποια σημεια της και θα ποσταρω το τελικο αποτελεσμα. ειναι μια για πισω και μια για την μεση του αμαξώματος.

αφού τοποθετηθούν θα πω και εντυπώσεις..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 13:28:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά ρε, με γυμνό μάτι κολλάει? Shocked

Μη ξεχάσεις πριν το βάψιμο να περάσεις ψυχρό γαλβάνισμα στα γαζιά.


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 13:59:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Καλά ρε, με γυμνό μάτι κολλάει? Shocked



ειναι ραμπο !!! Laughing παλια πουτανα στις συγκολησει΅ς!!
αχαχαχα, σοβαρα τωρα, απλος εκανε τις πρωτες 2 πονταρισιες με γυμνο ματι για να σταθεροποιηθει η μπαρα στις βασεις, αφου τσεκαραμε οτι ηταν σωστη μετα κολησε με γυαλια


RoadRunner122 έγραψε:

Μη ξεχάσεις πριν το βάψιμο να περάσεις ψυχρό γαλβάνισμα στα γαζιά.


? για explain, δεν ξερω απο αυτα... αν καταλαβα γαλβανιζεις για να μην σκουριασει η κοληση, μα εκει στην κοληση θα βαψω εγω με χρωμα. γιαυτο τον λογο θα το εκανα για να προστατευσω το μεταλο της κολησης.


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 15:24:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι, σκέτο χρώμα χωρίς αστάρι? Δε σου δίνω πάνω από μήνα, θα ξεφλουδίσει σαν σελοτέιπ.
Θα πας σ'ενα χρωματοπωλείο κ θα ζητήσεις ψυχρό γαλβάνι σε σπρέι ή σε κουτί, ότι σε βολεύει... Από πάνω το βάφεις ότι χρώμα θες...


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 01:15:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Τι, σκέτο χρώμα χωρίς αστάρι? Δε σου δίνω πάνω από μήνα, θα ξεφλουδίσει σαν σελοτέιπ.
Θα πας σ'ενα χρωματοπωλείο κ θα ζητήσεις ψυχρό γαλβάνι σε σπρέι ή σε κουτί, ότι σε βολεύει... Από πάνω το βάφεις ότι χρώμα θες...


Πανω στο γαλβανι βαφω κατευθειαν ? δεν θελει ασταρι μετα?


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
OnyX (Γιωργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Seat Ibiza 6l Cupra 1.8T

Ένταξη: 26 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 223
Τόπος: οπου υπαρχουν στροφες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 06:52:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχην θα δεις μεγαλη διαφορα στην ακαμψια του αμαξωματος...φοραω και εγω μπαρες απο αυτην την εταιρεια και το αμαξι εγινε βραχος Very happy

Εφοσον ειναι απο ανοξειδωτο υλικο καλο ειναι να μην τις βαψεις καν...δεν σκουριαζει το ανοξειδωτο,απλα υπαρχει μια ειδικη αλοιφη (ακριβουτσικη ειναι η αληθεια) που καθαριζει τις μαυριλες απο την συγκολληση...

Αντε μεγιες!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 08:15:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OnyX έγραψε:
Καταρχην θα δεις μεγαλη διαφορα στην ακαμψια του αμαξωματος...φοραω και εγω μπαρες απο αυτην την εταιρεια και το αμαξι εγινε βραχος Very happy

Εφοσον ειναι απο ανοξειδωτο υλικο καλο ειναι να μην τις βαψεις καν...δεν σκουριαζει το ανοξειδωτο,απλα υπαρχει μια ειδικη αλοιφη (ακριβουτσικη ειναι η αληθεια) που καθαριζει τις μαυριλες απο την συγκολληση...

Αντε μεγιες!


αυτο ειναι το ζητημα, να στρωσει λιγο η ακαμψια...

η συγκοληση νομιζω εγινε με κανονικη κοληση οχι με ανοξειδοτη. αν και μπορουσε να το κανει το παιδι με ανοξειδοτη κοληση ηθελε λιγο χρονο να φερει κατι υλικα και βιαζομουν και τον ειπα να κανει κανονικη.


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 11:46:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν γινοταν με ανοξειδωτο ηλεκτροδιο θα ηταν αθανατο.Οχι οτι τωρα θα εχεις προβλημα απλα θα σκουρισει στην κολληση.Η γνωμη μου ειναι να βαψεις μονο τις κολλησεις οπως πολυ σωστα ειπες.Και αν θελεις κατι για να καθαρισεις το ανοξειδωτο υπαρχει ενα ειδικο σφουγγαρακι που γυαλιζει τα ανοξειδωτα και κανει τρομερη δουλεια.Το χρησιμοποιει ο πατερας μου συνεχεια και τα κανει λαμπικο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 13:34:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τον Θεμη αγκαρεψες παλι μωρη κουφαλα Laughing
Ωραιο thread περιμενουμε αποτελεσματα(κοινως περιμενω να παμε βουνο) Laughing
Με εμενα οδηγο ε! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 14:19:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
RoadRunner122 έγραψε:
Τι, σκέτο χρώμα χωρίς αστάρι? Δε σου δίνω πάνω από μήνα, θα ξεφλουδίσει σαν σελοτέιπ.
Θα πας σ'ενα χρωματοπωλείο κ θα ζητήσεις ψυχρό γαλβάνι σε σπρέι ή σε κουτί, ότι σε βολεύει... Από πάνω το βάφεις ότι χρώμα θες...


Πανω στο γαλβανι βαφω κατευθειαν ? δεν θελει ασταρι μετα?

Όχι, αν και συνήθως σε μιά καγκελόπορτα πχ, περνάς με σπρέι ψυχρού γαλβανισμού τις κολλήσεις, μετά το περνάς όλο αστάρι κ μετά μπογιά.

Εγώ δεν έχω καταλάβει σε ποιά σημεία θα πιάσει αυτή η κατασκευή...? Δεν έχει γέφυρα το 206?


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
OnyX (Γιωργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Seat Ibiza 6l Cupra 1.8T

Ένταξη: 26 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 223
Τόπος: οπου υπαρχουν στροφες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 14:50:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δενει διαφορα σημεια του αμαξωματος βελτιωνοντας την ακαμψια κανοντας βεβαια το αμαξι πιο απολυτο στο δρομο.

Υ.Γ Με προλαβες μιας και ελεγα απο εβδομαδα να φτιαξω και εγω οσες μπαρες μου λειπουν μιας και εχω μονο τις 2 κατω μπαρες και τις μπαρες θολων

[/img]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 15:06:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OnyX έγραψε:
Δενει διαφορα σημεια του αμαξωματος βελτιωνοντας την ακαμψια κανοντας βεβαια το αμαξι πιο απολυτο στο δρομο.

Υ.Γ Με προλαβες μιας και ελεγα απο εβδομαδα να φτιαξω και εγω οσες μπαρες μου λειπουν μιας και εχω μονο τις 2 κατω μπαρες και τις μπαρες θολων

[/img]


Wink σε τι τις εβαλες? 206? οταν εβαλες τις 2 κατω αισθανθηκες διαφορα?
στη θολομπαρα εχω καιξερω.. την νοιωθεις κατευθειαν την στιβαροτητα του μπροστα συστηματος.
οι κατω ομως?


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
OnyX (Γιωργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Seat Ibiza 6l Cupra 1.8T

Ένταξη: 26 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 223
Τόπος: οπου υπαρχουν στροφες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 15:16:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε Imprezza εχω τις 2 θολομπαρες,τις 2 μπροστα που βλεπεις (την τριγωνη και την σχηματος Π ) και την πισω μικρη μπαρα ψαλιδιων και μαζι με τις αντιστρεπτικες της Whiteline που εχω βαλει χωρις υπερβολες στην διαδρομη Βιλια-Μανδρα Αττικης οταν κατεβηκαμε απο το αμαξι ενοιωθα λες και ειχα παθει jet-lag...το αμαξι δεν γερνει στις στροφες πια,νοιωθεις οτι μπορεις να μπεις με οσα χιλιομετρα και αν εχεις αλλα αν σου φυγει παει εφυγε...εχει γινει πολυ απολυτο στο δρομο....τωρα θελω να φτιαξω τις 2 πλαινες που βλεπεις
( τις τριγωνες μεγαλυτερες στην φωτο) και αυτες που μπαινουν μεσα στα φτερα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 15:23:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OnyX έγραψε:
Σε Imprezza εχω τις 2 θολομπαρες,τις 2 μπροστα που βλεπεις (την τριγωνη και την σχηματος Π ) και την πισω μικρη μπαρα ψαλιδιων και μαζι με τις αντιστρεπτικες της Whiteline που εχω βαλει χωρις υπερβολες στην διαδρομη Βιλια-Μανδρα Αττικης οταν κατεβηκαμε απο το αμαξι ενοιωθα λες και ειχα παθει jet-lag...το αμαξι δεν γερνει στις στροφες πια,νοιωθεις οτι μπορεις να μπεις με οσα χιλιομετρα και αν εχεις αλλα αν σου φυγει παει εφυγε...εχει γινει πολυ απολυτο στο δρομο....τωρα θελω να φτιαξω τις 2 πλαινες που βλεπεις
( τις τριγωνες μεγαλυτερες στην φωτο) και αυτες που μπαινουν μεσα στα φτερα.


φαντασου αν εσυ ειδες διαφορα στο ιμπρεζα με την σχετικα περιορισμενη μαμα στρεβλοτητα που εχει σαν σουμπαρου και κλειστο αμαξι, ποσο θα δω εγω στο 206 καμπριο που ειναι σαν φυσαρμονικα απο στρεβλοτητα...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
OnyX (Γιωργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Seat Ibiza 6l Cupra 1.8T

Ένταξη: 26 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 223
Τόπος: οπου υπαρχουν στροφες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 15:31:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειναι σιγουρο οτι θα δεις πολυ μεγαλη διαφορα στην ακαμψια.
Μπραβο σου παντως που καθησες και ασχοληθηκες με την κατασκευη αυτη αν και εχω παρακολουθησει οτι ψαχνεσαι γενικως και καλα κανεις Very happy
Ποσταρε και τις εντυπωσεις σου μολις την τοποθετησεις Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 16:47:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OnyX έγραψε:
Ειναι σιγουρο οτι θα δεις πολυ μεγαλη διαφορα στην ακαμψια.
Μπραβο σου παντως που καθησες και ασχοληθηκες με την κατασκευη αυτη αν και εχω παρακολουθησει οτι ψαχνεσαι γενικως και καλα κανεις Very happy
Ποσταρε και τις εντυπωσεις σου μολις την τοποθετησεις Smile


Τα χομπι ειναι υγεια.. Laughing


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
OnyX (Γιωργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Seat Ibiza 6l Cupra 1.8T

Ένταξη: 26 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 223
Τόπος: οπου υπαρχουν στροφες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 16:54:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνω...να τι εφτιαξα εγω λογω χομπι Razz

[img]http://s714.photobucket.com/albums/ww143/braintrauma/?action=view&current=Photo-0053.jpg[/img]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιούν 2012, 14:07:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπραβο Αλεξανδρε,πολυ καλη ιδεα,ανεβασε και φωτος απο το τελικο αποτελεσμα να δουμε και την ολη εργασια Thumb Left
Τωρα ζηλευω που δε γινεται και στο 106 κατι παρομοιο Evil Razz
Οσον αφορα στο ψυχρο γαλβανισμα,ειναι πολυ καλο υλικο,εγω εχω βαλει τις ενισχυσεις στο δικο μου και τις ειχα ψεκασει στις κολλησεις και παρα το γεγονος οτι μενω σε νησι δεν εχουν πεταξει καθολου σκουρια!
Γιωργο(Onyx) τι ειν'αυτο το πραμα στη φωτο; Shocked Φοβερη δουλεια,αυτα τα μοτερ αν ασχοληθεις γινονται σα γλυπτα Cool


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PANOSBR (ΠΑΝΟΣ)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 31 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 140
Τόπος: ΤΡΙΠΟΛΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιούν 2012, 20:10:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πιθανολογω οτι μπορουμε να φτιαξουμε για το 106 μπαρα ψαλιδιων αλλα οποιος ειναι χαμηλος "σαυρα" Embarassed θα χει θεματακια Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
OnyX (Γιωργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Seat Ibiza 6l Cupra 1.8T

Ένταξη: 26 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 223
Τόπος: οπου υπαρχουν στροφες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιούν 2012, 20:54:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geo106xs έγραψε:
Μπραβο Αλεξανδρε,πολυ καλη ιδεα,ανεβασε και φωτος απο το τελικο αποτελεσμα να δουμε και την ολη εργασια Thumb Left
Τωρα ζηλευω που δε γινεται και στο 106 κατι παρομοιο Evil Razz
Οσον αφορα στο ψυχρο γαλβανισμα,ειναι πολυ καλο υλικο,εγω εχω βαλει τις ενισχυσεις στο δικο μου και τις ειχα ψεκασει στις κολλησεις και παρα το γεγονος οτι μενω σε νησι δεν εχουν πεταξει καθολου σκουρια!
Γιωργο(Onyx) τι ειν'αυτο το πραμα στη φωτο; Shocked Φοβερη δουλεια,αυτα τα μοτερ αν ασχοληθεις γινονται σα γλυπτα Cool


Αυτο ειναι το μοτερακι που φοραει το Scooby μου το οποιο εφτιαξα μονος μου περισυ το καλοκαιρι...ειναι STi 2005 2λιτρο με 16G...τωρα ετοιμαζω το 2.5 με GTX 3582R αλλα θα μου παρει πολυ χρονο λογω ακριβων περιφερειακων Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2263s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on