PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ράλι Αλεξ/πολής
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2003, 22:08:13    Θέμα δημοσίευσης: Ράλι Αλεξ/πολής Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντε να εγκαινιάσουμε και νέο θέμα...

Είδα ότι βγήκαν οι συμμετοχές. 37 το σύνολο. και η πλάκα είναι ότι στα Ν/2 είμαστε μόνο 3 .. Ματθαίου και Κόκκαλης τα βάλανε στην Α/6

Πάντως δε θα μπορέσω να το πλακώσω και πολύ γιατί εξακολουθώ να έχω αστάθεια στα πολλά και κουνημένα... Περιμένω βέβαια τα... πίσω αμορτισερ που δίνει ο Racefun, πήρα και πίσω σινεμπλοκ PSport GrN, αλλά δε βλέπω να προλαβαίνω να τα φορέσω...

Το καλό είναι ότι θα ανέβουμε παρεϊτσα με το Νίκο, θα βρούμε και τη lia, θα φάμε και θα πιούμε και θα γλεντήσουμε !! Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2003, 23:44:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντε με το καλο και.... καλα να περασετε!!!!!!!!!!!! Wink Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Οκτ 2003, 18:57:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω καλα θα περασω.Θα κανω και δημοσιες σχεσεις με ζουζουνες.Οι αλλοι θα τρεχουν ιδρωμενοι μες στην ζεστη και δεμενοι με δαγκωμενη ταυτοτητα οσο εγω θα τους βλεπω με φραπεδακι στο χερι κατω απο εναν δεντρο Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Οκτ 2003, 08:00:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Εγω καλα θα περασω.Θα κανω και δημοσιες σχεσεις με ζουζουνες

Αααααχ μόνο για πασαρέλες μου είσαι... Laughing Laughing Laughing

Να σας πω ρε κορμιά: τελικά τι ώρα ξεκινά το πανηγύρι; Είδα ένα πανό προχθές στα λιμανάκια μας αλλά δεν πρόσεξα ώρα εκκίνησης.

Οι υπόλοιποι συνclubήτες του Gatzolistan πού είναι;
Η θεία joulia βρέθηκε και θα παραστεί (μόλις άκουσε ότι έρχεται ο Νικολάκης κατούρησε τα βρακιά της!)
Ο νιόπαντρος θείος evan γυρνάει κάπου στα Παρίσια (Άντε να τον προσλάβουν στη Disneyland μπας και ησυχάσει το κεφάλι μας!)
Αυτός ο καινούριος ο Γιάννης που δεν είναι γκάτζος γιατί είναι απ' την Αλεξ/πολη θα 'ρθει να τον γνωρίσουμε επιτέλους;
Ο booxmaxer έχει κάνα μήνα να δώσει σημεία ζωής. Να μην φανταστώ ότι έχει ΠΑΛΙ άδεια...
Κι ο ecosse εξαφανισμένος είναι (απορώ που την έκρυψε τόση αεροτομή...)
Ποιός άλλος, ποιός άλλος... αααα και η Τατιάνα (άαααλλο ξεχασμένο κορμί)
Νικολάκη: καλή νύφη η Τατιάνα... και γρήγορη... έχε το νού σου...


Έεεελα να μαζευόμαστε σιγά σιγά λέμε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Οκτ 2003, 08:27:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lia206cc έγραψε:
Νικολάκη: καλή νύφη η Τατιάνα... και γρήγορη... έχε το νού σου...[/size]

Έεεελα να μαζευόμαστε σιγά σιγά λέμε...


Τατιανα Im coming Laughing Laughing Laughing Θελω ενα αμαξι την ωρα που εσεις θα κανετε αναγνωρισεις για να κανω καμια τσαρκα για καφε.Νικολααααααααα..........Ποτε ειπες οτι ειναι ο Τεχνικος Question Στης 1 Question Ωραια..............Παραχωρηση αγωνιστηκου λογο δημοσιων σχεσεων και μην πεις οχι στο φιλο Laughing Laughing Laughing

Υ.Γ.Λια....................ειπες τωρα οποτε Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Οκτ 2003, 08:36:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι θα γίνει ρε παιδιά ? όλοι τακτοποιηθήκατε, εγώ με τη θεία Λιάνα θα σας καμαρώνουμε ? θέλω και γω νύφη !!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Οκτ 2003, 08:44:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
Τι θα γίνει ρε παιδιά ? όλοι τακτοποιηθήκατε, εγώ με τη θεία Λιάνα θα σας καμαρώνουμε ? θέλω και γω νύφη !!!


Εσυ εχεις αγωνα αυριο. Laughing Laughing Laughing Ναι ρε μηπως σε χαλαει Question Question Και γυναικα τζαμπουκα σου βρηκαμε και 206καμπριο και εχεις και παραπονα.Αααα φιλαρακι δεν παλευεσαι με τιποτα εσυ.Να μου δωσεις το 106 οσο κανεις αναγνωρισεις ετσι Question Πρεπει να κανω καλη εντυπωση Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Οκτ 2003, 10:09:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Να μου δωσεις το 106 οσο κανεις αναγνωρισεις ετσι Question Πρεπει να κανω καλη εντυπωση Laughing Laughing Laughing


Ξεκόλλα ρε... θα σε κυκλοφορεί η μικρή με το rallye της. Πρώτη μούρη θα είσαι πάλι! Θα σας λείπουν βέβαια τα σπόιλερ από τη μεριά του οδηγού αααα! και το μπροστινό φτερό είναι λίγο τσαλακωμένο, αλλά σε χαλάει... μπααα δε νομίζω... Ή πας με τις πόρτες ή δεν πας πουθενά. Ξέρεις εσύ... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Οκτ 2003, 10:22:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπα, έβαλε στο μάτι τα αμορτισερ που περνάω σήμερα και θα θέλει να βάλει το αγωνιστικό στο χέρι.. ..γιατί ένα είναι το αγωνιστικο Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Οκτ 2003, 10:25:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lia206cc έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Εγω καλα θα περασω.Θα κανω και δημοσιες σχεσεις με ζουζουνες

Αααααχ μόνο για πασαρέλες μου είσαι... Laughing Laughing Laughing

Να σας πω ρε κορμιά: τελικά τι ώρα ξεκινά το πανηγύρι; Είδα ένα πανό προχθές στα λιμανάκια μας αλλά δεν πρόσεξα ώρα εκκίνησης.

Οι υπόλοιποι συνclubήτες του Gatzolistan πού είναι;
Η θεία joulia βρέθηκε και θα παραστεί (μόλις άκουσε ότι έρχεται ο Νικολάκης κατούρησε τα βρακιά της!)
Ο νιόπαντρος θείος evan γυρνάει κάπου στα Παρίσια (Άντε να τον προσλάβουν στη Disneyland μπας και ησυχάσει το κεφάλι μας!)
Αυτός ο καινούριος ο Γιάννης που δεν είναι γκάτζος γιατί είναι απ' την Αλεξ/πολη θα 'ρθει να τον γνωρίσουμε επιτέλους;
Ο booxmaxer έχει κάνα μήνα να δώσει σημεία ζωής. Να μην φανταστώ ότι έχει ΠΑΛΙ άδεια...
Κι ο ecosse εξαφανισμένος είναι (απορώ που την έκρυψε τόση αεροτομή...)
Ποιός άλλος, ποιός άλλος... αααα και η Τατιάνα (άαααλλο ξεχασμένο κορμί)
Νικολάκη: καλή νύφη η Τατιάνα... και γρήγορη... έχε το νού σου...


Έεεελα να μαζευόμαστε σιγά σιγά λέμε...


Εμένα με ξέχασες;Δεν ξέρω αν θα δω αγώνα κάτω από κανένα δέντρο που λέει και ο Νίκος,αλλά στις..κοινωνικές εκδηλώσεις θα είμαι μέσα.Μαζί και ο Γιάννης.Μόνο που δεν ξέρω ακόμα αν θα έρθω με το 206 ή με το OPEL,γιατί ο διευθυντής μου,μισή ώρα πριν φύγουμε και δεν ξέρει αν θα έρθει Shocked Evil .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Οκτ 2003, 10:38:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
Μπα, έβαλε στο μάτι τα αμορτισερ που περνάω σήμερα και θα θέλει να βάλει το αγωνιστικό στο χέρι.. ..γιατί ένα είναι το αγωνιστικο Laughing


ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΑΣΠΡΟ

Λια..........Τατιανα και RALLYE Question Question Shocked Συνδιασμος που 2gunfire


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Οκτ 2003, 10:42:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NICK έγραψε:
Εμένα με ξέχασες;Δεν ξέρω αν θα δω αγώνα κάτω από κανένα δέντρο που λέει και ο Νίκος,αλλά στις..κοινωνικές εκδηλώσεις θα είμαι μέσα.Μαζί και ο Γιάννης.Μόνο που δεν ξέρω ακόμα αν θα έρθω με το 206 ή με το OPEL,γιατί ο διευθυντής μου,μισή ώρα πριν φύγουμε και δεν ξέρει αν θα έρθει Shocked Evil .


Φυσικά με το 206 ρε Νικόλα.... (πολύ παίζει το Νικολάκης και θα μπερδέψουμε τα μπούτια μας στο τέλος, άει να δούμ'... θα σας φωνάζω όλους "μωρό" να μην έχουμε πρόβλημα)
Η αλήθεια είναι ότι ξέχασα πως έρχεσαι αυτό το Σα/Κυ... Embarassed
Μ' ένα ποτό θα με συγχωρήσεις; με 2 ίσως;
Άντε, μέχρι να τα πούμε από κοντά... ΦΙΛΟΥΜΠΕΣ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Οκτ 2003, 10:51:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lia206cc έγραψε:
Μ' ένα ποτό θα με συγχωρήσεις; με 2 ίσως; !


Ματακια μου......εγω δεν ηθελα Razz Embarassed


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Οκτ 2003, 10:57:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
lia206cc έγραψε:
Μ' ένα ποτό θα με συγχωρήσεις; με 2 ίσως; !


Ματακια μου......εγω δεν ηθελα Razz Embarassed


και ματάκια μου... νατα νατα! άρχισαν τα καλοπιάσματα...
ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ;
ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΖΑΝΗ ΕΙΣΑΙ;
ΑΕΙ ΜΑΣΤΑ ΚΙ ΕΛΑ ΛΕΜΕ ΛΕΜΕ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Οκτ 2003, 11:37:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lia206cc έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
lia206cc έγραψε:
Μ' ένα ποτό θα με συγχωρήσεις; με 2 ίσως; !


Ματακια μου......εγω δεν ηθελα Razz Embarassed


και ματάκια μου... νατα νατα! άρχισαν τα καλοπιάσματα...
ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ;
ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΖΑΝΗ ΕΙΣΑΙ;
ΑΕΙ ΜΑΣΤΑ ΚΙ ΕΛΑ ΛΕΜΕ ΛΕΜΕ!


6 το απογευμα το τραινο ξεκιναει Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2003, 08:05:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετά το ΣΚ στην Αλεξ/πολη, επιστροφή στα πάτρια κοζανίτικα εδάφη..

Μαζί με το ΝΙΚΟ βρήκαμε και τις κοπέλες του club και ενώ εγώ ετοιμαζόμουν για αγώνα ο άλλος χτυπούσε το ένα φραπέ μετά το άλλο... Και μετά τους φραπέδες πήγαινε και σε ψαροταβέρνες... αρε, για σας είναι η ζωή..

Το Σάββατο το πρωϊ η Λιάνα έκανε το θαύμα της και μου έδωσε το 206 της για να κάνω τα γρήγορα περάσματα των σημειώσεων για τον αγώνα!! Θησαυρός αυτό το παιδί... Χίλια ευχαριστώ και από εδώ!!

Κυριακή πρωϊ είχαμε το ράλι και εκεί ψιλοοργιασα... στην πρώτη ειδική βάρεσα 12ο χρόνο γενικής... στη δευτερη έκοψα λίγο αλλά πάλι σβέλτα και στο τελείωμα με κατηφόρες, έκαψα τα φρένα... σε μια κλειστή κατηφορική, δεν έπιασαν και με τέρμα πενταλ πατημένο, έπιασαν ξαφνικά και σύρθηκε το λάστιχο, με αποτέλεσμα να .... βγουν τα λινά!!! και έκανα το τελείωμα της ειδκής με ρυθμό ανάγκης...
... και το ίδιο έκανα και σε όλη την επόμενη ειδική, αναμένα αλάρμ και βόλτα στην ειδική....

στο SP αλλαγή τα πίσω σλικ να πάνε μπροστά και πίσω έβαλα τα... 720 (εκείνα που είχα πάρει από τα πεταμένα του λαστιχά μου.....) και συνέχισα τον αγώνα κερδίζοντας έδαφος και από εκεί που το είχα χαμένο το παίχνίδι, έφτασα σε χρόνο τον τρίτο της κατηγορίας κάνοντας ΙΔΙΟ ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΧΡΟΝΟ σε όλο το ράλι !!!! και πήρα το κύπελλο της τρίτης θέσης επειδή είχα καλύτερο χρόνο στην πρώτη ειδική!! ε μας το χρωστούσε τουλάχιστον αυτό η τύχη γιατί είμασταν φαβορί για τη δεύτερη θέση στα N/2 ...

χαμός... αν βάλω πλάνα από την πρώτη ειδική θα γελάμε μέρες.... πρέπει να το έσωσα 2 φορές και είχα αρκετά πλασαρίσματα. ε ρε θα βγάλουμε βίντέα πάλι !!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2003, 08:24:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαλα ξυπνησατε κιολας Question Ωχχχχ...................

Αυτο το παιδι ο Νικος δεν φτανει που εκανε αναγνωρισεις με καμπριο,το ειχε και ανοιχτo Laughing Laughing Laughing Παρακαλω να του κανετε σεμιναρια για το πως δουλευει η οροφη.8 Ατομα πηρε τηλ.για να μαθει και τελικα μεσα στην ειδικη προσπαθουσαν να το ανοιξουν 8 ατομα με αποτελεσμα να γελαει ο κοσμος ολος Laughing Ολοι μετα ρωτουσαν για ενα καμπριο που πηγαινε αερα Laughing Laughing Laughing Νικο εχασες Σαββατο βραδυ που δεν ηρθες.Αλλα ειχες αγωνα αυριο Laughing Χθες στον γυρισμο σταματησαμε στην πιστα καρτ μετα την ασπροβαλτα.Ερε γλεντια να βλεπες Νικ Laughing ............................Παω να κανω εναν καφε γιατι θα κοιμηθω στο PC..




Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΝΙΚΟΣ στις Δευ 13 Οκτ 2003, 16:34:43, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2003, 09:06:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια στο Nίκο μας !!!

Πάει και το ράλι Αλεξ/πολης... τέλεια περάσαμε ΤΕΛΕΙΑ! (αν δεν είχα κι αυτή την παλιο-ίωση)
Σκέφτομαι να μετακομίσω στην Κοζάνη... Scratch γιατί άραγε;

Φοβερές φυσιογνωμίες... Silly και αντέχουν τα πάντα! Παρά το φορτωμένο πρόγραμμα και τα πολλά χιλιόμετρα... φάγαμε, ήπιαμε, ξενυχτήσαμε, γελάσαμε, γελάσαμε, γελάσαμε!
Τώρα που είπα φάγαμε: όσοι έρχονται Αλεξ/πολη να ξέρουν ότι δεν έμεινε ούτε ουρά κουτσομούρας. Τις "χτύπησε" ανελέητα ο Νικολάκης... Laughing Laughing Laughing

Τον οδηγό μας δεν τον είδαμε και πολύ βέβαια, γιατί το Σαββατόβραδο έκανε γιόγκα στο ξενοδοχείο Sleeping (έτσι είναι ο πρωταθλητισμός...)
Ούτε και τον co, εκτός απ' την μέρα των αναγνωρίσεων... (καλέ, οι άλλοι άρχισαν στις 11... εμείς γιατί σηκωθήκαμε στις 8 με την τσίμπλα στο μάτι;)

Η κούπα κούπα και το cabrio cabrio... αααααυτά είναι γούστα! Να σημειώνεις την ειδική ξάπλα στο CC με Placebo στη διαπασών! (Νίκο, το λάστιχο άρχισε να ακούγεται πάλι... γύρνα αμέσως να το στρώσεις!) Wink

Χαίρομαι που γνώρισα το team της Κοζάνης. Άντρες, γυναίκες και παιδιά (ΝΙΚΟΣ). Είστε τρελοί όλοι σας!
Γνώρισα και τον γιατρό μας... (σ' ευχαριστώ που δεν μ' έστειλες στο νοσοκομείο, αλλά πρέπει να τηλεφωνήσεις και στη μάνα μου τώρα να της το πείς γιατί μ' έπρηξε!)

Για ένα μετάνοιωσα μόνο: που δεν έδωσα καρπαζιές του Νικολάκη μας... (όταν θα ανέβω Κοζάνη θα πάρω το μαστίγιο, να ξέρεις) 1ον γιατί μας έταξες δέντρο και φραπέ (ούτε πουρνάρι βρήκαμε εκεί που μας ανέβασες) και 2ον γιατί Bad talk ...είσαι κόπανος! Splat Splat Splat

Υ.Γ. Να μου φιλήσετε το Χαρούλη μου γιατί δεν μπόρεσα να τον βρώ στην απονομή... Love
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
joulia 
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 23 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 199
Τόπος: Ορεστιάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2003, 09:08:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:

έφτασα σε χρόνο τον τρίτο της κατηγορίας κάνοντας ΙΔΙΟ ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΧΡΟΝΟ σε όλο το ράλι !!!! και πήρα το κύπελλο της τρίτης θέσης επειδή είχα καλύτερο χρόνο στην πρώτη ειδική!! ε μας το χρωστούσε τουλάχιστον αυτό η τύχη γιατί είμασταν φαβορί για τη δεύτερη θέση στα N/2 ...


Multi color Multi color Multi color Multi color Onfire Συγχαρητήρια Multi color Multi color Multi color
Κρίμα που χάσαμε την απονομή και δεν σε καμαρώσαμε την ώρα που σήκωνες την κούπα Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Έχασα και την βόλτα που μου είχε τάξει ο Νίκος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2003, 09:19:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τον Χαρη Question Question Question Γερη περιπτωση.Επρεπε να καθησετε στην απονομη.Χαμος χαμος.Μετα πηγαμε να φορτωσουμε το MAXI στο τρειλερ στο μαγαζι του Ζαχου.1 φορα ειδα αμαξι να σπινιαρει με 5 ταχυτητα Shocked Ερε γλεντια λεμε.Thanks στην Θεια Τζουλια που μου εδωσε τον φορτιστη για το κινητο.

Ααααααααααααααααααααα.....................και κατι που ξεχασα να πω Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Ο glf πηγαινοντας Αλε/πολη εδωσε το αμαξι στον Παφ να οδηγει και αυτος εκατσε διπλα-εβαλε το κολαρο το SPARCO στο λαιμο για να μην γερνει το κεφαλι και κοιμηθηκε.Με λιγα λογια κοιμοταν ΟΡΘΙΟΣ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,176s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on