PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προβολείς ομίχλης
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
206xtreme (Vassilis)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 30 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 124

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Μάρ 2011, 22:54:26    Θέμα δημοσίευσης: Προβολείς ομίχλης Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα παιδιά. Είμαι κάτοχος του 206 αλλά με τον προφυλακτήρα που δεν έχει προβολείς ομίλης... Εδώ που μένω είναι σχεδόν απαραίτητοι ώρες ώρες.

Έχω βρει κάτι προβολάκια που όμως πρέπει να τα βιδώσεις και φοβάμαι οτι θα φαίνεται χάλια το αμάξι μετά από αυτή τη μετατροπή.

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει πάνω στο θέμα; Για παράδειγμα, που μπορώ να τους εγκαταστήσω, πως μπορώ να κάνω κάποια τρύπα για παράδειγμα ή οτιδήποτε πάνω σε αυτό.

ΥΓ: Δε θα ήθελα να αλλάξω προφυλακτήρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Μάρ 2011, 01:00:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η Peugeot έχει ένα κιτ με προβολείς ομίχλης για το 206 σου και σχέδιο για την τρύπα στον προφυλακτήρα


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
206xtreme (Vassilis)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 30 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 124

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Μάρ 2011, 01:24:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

action_peugeot έγραψε:
Η Peugeot έχει ένα κιτ με προβολείς ομίχλης για το 206 σου και σχέδιο για την τρύπα στον προφυλακτήρα


Ευχαριστώ για την απάντηση. Από τιμή πως πάει το kitακι; Μαζί με τοποθέτηση λέω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Μάρ 2011, 02:17:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

6204T1 FRONT FOG LIGHT LEFT-HAND 50, 58€

9682L4 KIT DE PROJECTEURS ANTI-BROUILLARD 130, 07€

• Για οχήματα με πολυπλεξία (με χειριστήριο στο τιμόνι "Com 2000").
• Για την τοποθέτηση αυτών των προβολέων, πρέπει να παραγγείλετε την ασφαλειοθήκη "BSM 6500 Y1" αν το όχημα είναι εξοπλισμένο με την ασφαλειοθήκη "BSM B2".
Για τιμές θα πρέπει πρώτα να κάνουμε και μια ερώτηση στη lion γιατί κάτι δεν μου πάει καλά στο πρώτο κιτ


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Μάρ 2011, 10:29:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"σχεδον" παραπλησια λεφτα θα σου βγει να παρεις μεταχειρισμενο προφηλακτηρα με το μεγαλο χαμογελο και θεσεις για προβολακια μαζι με τα προβολακια του...και θα γινει και πιο ομορφο το αμαξι.. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
206xtreme (Vassilis)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 30 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 124

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Μάρ 2011, 13:52:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
"σχεδον" παραπλησια λεφτα θα σου βγει να παρεις μεταχειρισμενο προφηλακτηρα με το μεγαλο χαμογελο και θεσεις για προβολακια μαζι με τα προβολακια του...και θα γινει και πιο ομορφο το αμαξι.. Wink


:/ Και τον δικο μου τι θα τον κάνω; Αυτά βαριέμαι... Τα περίμενε να τον δώσεις να πάρεις κλπ... Θέλω πιο άμεσες λύσεις...

Για κάτι τέτοιο έλεγα... http://cgi.ebay.com/LED-TAGFAHRLICHT-TAGFAHRLEUCHTEN-PEUGEOT-206-NEU-OVP-/290538845610?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item43a576f5aa
ή γενικά τέτοιου στύλ.
αλλά το θέμα είναι που το καρφώνεις αυτό...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Μάρ 2011, 14:18:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206xtreme έγραψε:

:/ Και τον δικο μου τι θα τον κάνω; Αυτά βαριέμαι... Τα περίμενε να τον δώσεις να πάρεις κλπ... Θέλω πιο άμεσες λύσεις...


Ο Μανθος δεν σου ειπε να πουλησεις πρωτα τον δικο σου και μετα να παρεις αλλο...
σου ειπε να παρεις μεταχειρα ολο τον προφυλακτηρα μαζι με τα προβολακια, που θα σου βγει στα ιδια λευτα που θα παρεις το μαμα κιτ απο καπου και να το τοποθετησεις... (και κατ'εμε ειναι το πιο αμεσο και αισθητικα καλυτερο)
η επομενη αμεση λυση ειναι αυτη του τηλεμαχου , που μενει "μαμα" το αμαξι..

η δικια σου λυση συμφωνα με την γνωμη μου ειναι οτι αυτα του λινκ που εχεις βαλει ειναι γενικης χρησης και για να τα ταιριαξεις, να τα συνδεσεις κ.τ.λ. θα σου φανε και πιο πολυ χρονο και πιο πολυ χρημα...
απο την αλλη ... περι ορεξεως, κολοκυθοπιτα.....


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
206xtreme (Vassilis)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 30 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 124

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Μάρ 2011, 14:56:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

z@ck! έγραψε:
206xtreme έγραψε:

:/ Και τον δικο μου τι θα τον κάνω; Αυτά βαριέμαι... Τα περίμενε να τον δώσεις να πάρεις κλπ... Θέλω πιο άμεσες λύσεις...


Ο Μανθος δεν σου ειπε να πουλησεις πρωτα τον δικο σου και μετα να παρεις αλλο...σου ειπε να παρεις μεταχειρα ολο τον προφυλακτηρα μαζι με τα προβολακια, που θα σου βγει στα ιδια λευτα που θα παρεις το μαμα κιτ απο καπου και να το τοποθετησεις... (και κατ'εμε ειναι το πιο αμεσο και αισθητικα καλυτερο)
η επομενη αμεση λυση ειναι αυτη του τηλεμαχου , που μενει "μαμα" το αμαξι..

η δικια σου λυση συμφωνα με την γνωμη μου ειναι οτι αυτα του λινκ που εχεις βαλει ειναι γενικης χρησης και για να τα ταιριαξεις, να τα συνδεσεις κ.τ.λ. θα σου φανε και πιο πολυ χρονο και πιο πολυ χρημα...
απο την αλλη ... περι ορεξεως, κολοκυθοπιτα.....


Ναι έχεις δίκιο δε μου είπε κάτι τέτοιο αλλά μοιραία αυτό πρέπει να κάνω... Δεν υπάρχουν τόσα πολλά λεφτά ώστε να πάρω καινούριο ολόκληρο προφυλακτήρα και να κρατήσω το δικό μου στην αποθήκη... Γι'αυτό έλεγα να βάλω πρόσθετα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Μάρ 2011, 15:11:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν υπαρχη ...με την καμια ...με αυτο το κιτ που λες απο e bay με τα λευκα led προβολακια να δεις σε ομιχλη....ΘΕΣ ΚΙΤΡΙΝΑ!και πιο δυνατα...αυτα για φωτα ημερας ειναι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
206xtreme (Vassilis)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 30 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 124

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Μάρ 2011, 18:45:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
Δεν υπαρχη ...με την καμια ...με αυτο το κιτ που λες απο e bay με τα λευκα led προβολακια να δεις σε ομιχλη....ΘΕΣ ΚΙΤΡΙΝΑ!και πιο δυνατα...αυτα για φωτα ημερας ειναι


Είχα βρει ένα παρόμοιο με στρογκυλά φώτα. Αλλά δεν είχα σώσει το link. Τεσπα το θέμα μου είναι σε ποιό σημείο πάνω στον προφυλακτήρα θα μπορούσα να τα βιδώσω και αν υπάρχει καμία περίπτωση να γίνει δουλειά με τρύπες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Μάρ 2011, 19:10:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
"σχεδον" παραπλησια λεφτα θα σου βγει να παρεις μεταχειρισμενο προφηλακτηρα με το μεγαλο χαμογελο και θεσεις για προβολακια μαζι με τα προβολακια του...και θα γινει και πιο ομορφο το αμαξι.. Wink


τον δικο σου τον πετας
ή τον δινεις "οσο-οσο" στον ανταλλακτικατζη που θα παρεις τον μεταχειρισμενο

ακομα και +100ε να σου βγει απο το παρεις προβολάκια γνησια καινουργια απο την πεζω...το αισθητικο αποτελεσμα θα ειναι πολυ καλυτερο. Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
206xtreme (Vassilis)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 30 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 124

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Μάρ 2011, 21:47:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλώς παιδιά τι να πω... Απάντηση τελικά σε αυτό που ρώτησα δε πήρα!

Στο αρχικο μου ποστ γράφω οτι ΔΕ θέλω να αλλάξω προφυλακτήρα για τον x,y δικό μου λόγο...

Άμα ήταν τόσο απλά τα πράγματα (μπαμ πάμε παίρνουμε βιδώνουμε ξεβιώνουμε και έτοιμοι) δε θα υπήρχε απολύτως κανένας λόγος να ποστάρω. Πόσταρα για βοήθεια σε κάτι! Όχι για γνώμη! Για γνώμες υπάρχουν άπειρες! Και έχω πάρει και άπειρες... Και κατέληξα εκεί που κατέληξα για τους δικούς μου λόγους. Οπότε εγώ αυτό που ρώτησα, και ανακεφαλαιώνω είναι:

Ξέρει κανείς που βιδώνεται ένα τέτοιο kitακι πάνω στον προφυλακτήρα; Έχει δει, έχει δοκιμάσει κανείς κατι;

Τελικά μια απάντηση να βοηθάει βλέπω... Τι να πω.

Ευχαριστώ το παιδί που βοήθησε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Μάρ 2011, 22:09:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Embarassed Embarassed
Sorry Βασιλη, δεν το ειδα το ΥΓ... Embarassed Embarassed


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Μάρ 2011, 10:45:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

z@ck! έγραψε:
Embarassed Embarassed
Sorry Βασιλη, δεν το ειδα το ΥΓ... Embarassed Embarassed

+1


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
rallyemaniak (Φίλων)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 19 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 34

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Μάρ 2011, 14:42:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206xtreme έγραψε:
Καλώς παιδιά τι να πω... Απάντηση τελικά σε αυτό που ρώτησα δε πήρα!

Στο αρχικο μου ποστ γράφω οτι ΔΕ θέλω να αλλάξω προφυλακτήρα για τον x,y δικό μου λόγο...

Άμα ήταν τόσο απλά τα πράγματα (μπαμ πάμε παίρνουμε βιδώνουμε ξεβιώνουμε και έτοιμοι) δε θα υπήρχε απολύτως κανένας λόγος να ποστάρω. Πόσταρα για βοήθεια σε κάτι! Όχι για γνώμη! Για γνώμες υπάρχουν άπειρες! Και έχω πάρει και άπειρες... Και κατέληξα εκεί που κατέληξα για τους δικούς μου λόγους. Οπότε εγώ αυτό που ρώτησα, και ανακεφαλαιώνω είναι:

Ξέρει κανείς που βιδώνεται ένα τέτοιο kitακι πάνω στον προφυλακτήρα; Έχει δει, έχει δοκιμάσει κανείς κατι;

Τελικά μια απάντηση να βοηθάει βλέπω... Τι να πω.

Ευχαριστώ το παιδί που βοήθησε.


+1

Noμιζω οτι βιδώνουν στο ιδιο σημείο που θα βρίσκονταν τα προβολάκια στον αντίστοιχο προφυλακτήρα με προβ/.ομίχλης. Τουλάχιστον έτσι έχω δει εδώ στην Αγγλία που βρίσκομαι αλλά δεν ξέρω αν ειναι κιτακι της Peugeot αυτά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
greenpug106 (Κωνσταντίνος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 Gti, PT51, etuned

Ένταξη: 24 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 897
Τόπος: Κύπρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Μάρ 2011, 15:21:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θυμάμαι παλαιότερα στην αντιπροσωπεία στην Κύπρο που βάζανε τέτοιους προβολείς βάζανε και λαστιχένιο περίγυρο στον προφηλακτήρα για να μην φαίνονται ατέλειες στο κόψιμο του προφυλακτήρα.

Βρήκα και κάποιες φωτογραφίες ως παράδειγμα.
Στείλε μου το email σου αν θες με pm να σου τις στείλω


Γκαράζ
Peugeot 106 GTi 150+ ίππους etuned
Audi A4 TFSi SLine Special Edition 250+ ίππους etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
rallyemaniak (Φίλων)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 19 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 34

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Μάρ 2011, 15:44:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοιτα θεωρητικά με το σχήμα που εχουν μπορείς να τα τοποθετήσεις όπου θέλεις πανω στον προφυλακτήρα! Απο εκει και ύστερα ειναι δικια σου η επιλογή για θέματα αισθητικής.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vasilispix (vasilis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Μάρ 2011, 21:21:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πηγαινε σε μια μαντρα και κανε τραμπα τον δικο σου με εναν με προβολακια και δωσε του και τν διαφορα..ενας μεταχειρησμενος σε καλη κατασταση εχει 80ευρω


Only God can judge me
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
206xtreme (Vassilis)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 30 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 124

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάρ 2011, 00:18:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

Να τονίσω οτι το κιτ που θέλω να βάλω δεν είναι το εικονιζόμενο.

Αυτό είναι μόνο για να δείξω ένα παράδειγμα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
giorgos2-0-6 (giorgos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


1999 peugeot 1.4

Ένταξη: 16 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 65
Τόπος: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2011, 08:46:45    Θέμα δημοσίευσης: a Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παντος υπαρχουν προφυλαχτηρες με το μεγαλο χαμογελο και με το μικρο αν δε κανω λαθος.....αν φορας μικρο μπορει να μπει αυτος με το μεγαλο? Laughing Laughing Laughing Laughing


ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΨΥΧΗ
ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΜΙΚΡΗ
ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΩΣ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1542s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on