PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

5o Touring 206 Club - H ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ...
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Πότε πάμε - πότε να φύγουμε
25-26 Οκτωβρίου - Αναχώρηση Παρασκευή βράδυ
37%
 37%  [ 11 ]
25-26 Οκτωβρίου - Αναχώρηση Σάββατο χαράματα
6%
 6%  [ 2 ]
1-2 Νοεμβρίου - Αναχώρηση Παρασκευή βράδυ
55%
 55%  [ 16 ]
Σύνολο Ψήφων : 29

Συγγραφέας Μήνυμα
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Σεπ 2003, 22:00:17    Θέμα δημοσίευσης: 5o Touring 206 Club - H ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gendelmen an Ladys

για να μαθαίνουν οι νεώτεροι και να θυμούνται οι παλιότεροι



ξαναπάμε στο ΠΗΛΙΟ...



Δεν θα μείνουμε σε Camping.

H Μπάντα θα πίνει μόνο Johnnie



Όποιος δεν φάει όλο τα φαϊ του



θα κοιμηθεί στο ίδιο δωμάτιο με αυτόν που τα φτιάχνει

Τα υπόλοιπα λίγο-πολύ τα ξέρετε.

Ψηφίζουμε ημερομηνία. Αυτή την φορά και μέρα αναχώρησης.




Έχει επεξεργασθεί από τον/την christhehealer στις Τετ 17 Σεπ 2003, 22:27:06, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Σεπ 2003, 22:11:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μόλις είδα την ανακοίνωση μου σηκώθηκε η τρίχα!!
Έίμαι μέσα με ΧΙΛΙΑ! Ψήφισα 1-2 για τους γνωστούς λόγους(25-26 δουλεύω αλλιώς δεν θα είχα πρόβλημα Sad )
Πώπω μου κόπηκαν τα πόδια τώρα!
Έλα για ΠΑΜΕ!!!! Καρντάσηδες,ντόπιοι και λοιποί!!!! Very happyVery happyVery happy


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 07:33:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Confused Να ρωτήσω πριν ψηφίσω...

Δε λέω, καλό το 25-26 αλλά δεν το κάνεις 25-28; (μη σου πώ 25/10-2/11 και ζαλιστείς)
Φέτος ήμουν άτακτη Twisted evil μαθήτρια και δεν θα κρατάω τη σημαία στην παρέλαση,
οπότε η Εθνική Εορτή μπορεί να γιορταστεί στην Εθνική Οδό.
Μη μου κάνεις λοιπόν Χρήστο λατρεία μου το τετραήμερο διήμερο γιατί αρρωσταίνω!

Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 08:18:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δικαιο εχει η Λιανα.Αν γινετε περισοτερες μερες λογο εθνικης γιορτης μεσα με χιλια.ΑΝΤΕ ΓΕΡΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 08:41:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολλοί ίσως να μην μπορούν να πάρουν άδεια τη Δευτέρα 27/10. Όσοι θέλουν και μπορούν να το κάνουν τετραήμερο, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Ας το αφήσουμε διήμερο στην ψηφοφορία και όσοι ξέρουν από τώρα ότι θα το κάνουν τετραήμερο το αναφέρουν αργότερα στο e-mail ή τη φόρμα συμμετοχής.

Εγώ προσωπικά δεν ξέρω ακόμα αν θα μπορέσω να πάρω άδεια τη Δευτέρα 27/10. Είναι νωρίς.


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 08:44:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ady έγραψε:
Εγώ προσωπικά δεν ξέρω ακόμα αν θα μπορέσω να πάρω άδεια τη Δευτέρα 27/10. Είναι νωρίς.


Ε καλα αν ειναι ετσι Ανδριανε..Πες μας ξανα κατα της 12 το μεσημερι αφου τωρα ειναι νωρις Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 09:14:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψήφισα 1-2 και αυτό κιόλας παίζεται......
25-26 έχω κάποιες υποχρεώσεις και δεν μπορώ να έρθω.....
Περιμένω την αναλυτική - επίσημη ανακοίνωση με χάρτες, σχεδιαγράμματα, πρόγραμμα, διαμονή, για να δώσω την τελική μου απάντηση...


Υ.Γ. Ελπίζω να μην χιονίζει, γιατί ντεν έχει χιονοαλυσίδες καρντιά μου....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 09:25:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Υ.Γ. Ελπίζω να μην χιονίζει, γιατί ντεν έχει χιονοαλυσίδες καρντιά μου....
Καιρός να πάρει χιονοαλυσίντες καρντια μου... LaughingLaughingLaughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 09:53:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Vaggelis έγραψε:
Υ.Γ. Ελπίζω να μην χιονίζει, γιατί ντεν έχει χιονοαλυσίδες καρντιά μου....
Καιρός να πάρει χιονοαλυσίντες καρντια μου... LaughingLaughingLaughing

Καλά ντε μη σκάς! θα σου δώσω τις δικές μου, έτσι κι αλλιώς δεν εμαθα να τις φοράω ακόμα...
Τι αλυσίδες και 300 πράσινα άλογα λέτε ρε; Καλοκαιριάτικα! Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 09:57:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελπίζω αυτή τη φορά να τα καταφέρω να έρθω. Και εγώ θα ήθελα τετραήμερο αλλά είναι νωρίς ακόμα για να ξέρουμε. Το πιο πιθανό είναι να έρθω το Σάββατο 26 Οκτωβρίου το απόγευμα.


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 09:59:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Vaggelis έγραψε:
Υ.Γ. Ελπίζω να μην χιονίζει, γιατί ντεν έχει χιονοαλυσίδες καρντιά μου....
Καιρός να πάρει χιονοαλυσίντες καρντια μου... LaughingLaughingLaughing

Ή να πάρει ΧΙΟΝΟΛΑΣΤΙΧΑ!!!!! χεχεχεχε Very happy Very happy Είναι πιο βολικά


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 10:40:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Υ.Γ. Ελπίζω να μην χιονίζει, γιατί ντεν έχει χιονοαλυσίδες καρντιά μου....


Γιαυτο λεμε 25-26 μαστορα.Για να μην χιονιζει Wink Η Κοζανη θα κατεβει με σλικ Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 11:01:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν χρειάζεται να το... συζητήσω. Είμουν από την αρχή υποστηρικτής της ιδέας του 4ήμερου και ακόμα είμαι (άσχετα αν διαφωνούν μερικοί μερικοί...)

Τέλος πάντων, αν κάποιος δεν μπορεί να κάτσει όλες τις μέρες όπως σωστά είπαν και οι υπόλοιποι το δηλώνει και γίνεται κράτηση μόνο για εκείνες τις μέρες.

Οσοι θέλουν κάθονται και παραπάνω...

(μπορεί και προσωπικά να κάτσω και αρκετό καιρό.... Νίκο, σερβιτόρο στο μαγαζί θέλετε; Ξέρω και να μαγειρεύω καλά! Και το γράσσο το έμαθα να το φτιάχνω! Αντε θα σας προσθέσω και συνταγές: Μανιτάρια γεμιστά, Αναβαθμισμένο γιούλμπασι και με κοτόπουλο, ανιθοτυροκεφτέδες.... ουουου ούτε η Βέφα δεν έχει τόσες συνταγές!!!)



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 11:05:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Γι αυτο λεμε 25-26 μαστορα.Για να μην χιονιζει Wink

Και εσύ που ξέρεις ρε... ΜΑΣΤΟΡΑ οτι 25-26 δεν θα χιονίζει και 1-2 θα χιονίζει!!!! Shocked Έγινες και ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΟΣ;;
Εσύ πετάς μαργαριτάρια και εγώ σου πετάω... SplatSplatSplatSplat
LaughingLaughingLaughingLaughing
Άκους εκεί... Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 12:02:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε Μικε............................Οσο περνει ο καιρος ειναι ποιο επιφοβο να χιονισει.Εχουμε δει αρχες Νοεμβριου χιονια.

Που σε μικρεεεεεεεεεεεεεεε.....................................................Πιασε μι μεριδα αρνισια παιδακια και για γλυκο θελω κουρκουμπινια Laughing Laughing Laughing

Υ.Γ.Και μην ξαναπεις για την Βεφα γιατι ειναι Θεια μου


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 12:11:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Περιμένω την αναλυτική - επίσημη ανακοίνωση με χάρτες, σχεδιαγράμματα, πρόγραμμα, διαμονή, για να δώσω την τελική μου απάντηση...


Δεν υπάρχει πρόγραμμα!!!!!

Aνάλογα με τα κέφια μας πράττουμε.

To concept είναι ένα τζάκι να καίει, μια καλή παρέα, αρκετό αλκοόλ, μια κιθάρα, μπόλικη κουβέντα και τραγούδι.

Eάν όλα αυτά κρατήσουν (που θα κρατήσουν) μέχρι πρωίας, πως να πεις του άλλου "8.30 εγερτήριο, μία ώρα καφέ, και μέτα η διαδρομή περιλαμβάνει αυτά και αυτά τα μέρη".

Tότε δεν θα είμαστε το 206 club αλλά ο 543 ΛYT (λόχος υπερβολικής ταχύτητας) Laughing Laughing Laughing Laughing

Vaggelis έγραψε:
Υ.Γ. Ελπίζω να μην χιονίζει, γιατί ντεν έχει χιονοαλυσίδες καρντιά μου....


Έτσι κι αλλοιώς καρντιά μου είναι από πέρσυ υποχρεωτικές. Eάν σε πιάσουν, χωρίς να τις έχεις, σε γράφουν. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 12:23:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Που σε μικρεεεεεεεεεεεεεεε.....................................................Πιασε μι μεριδα αρνισια παιδακια και για γλυκο θελω κουρκουμπινια Laughing Laughing Laughing


Εφτασεεεεεεεεεεεε

christhehealer έγραψε:
Tότε δεν θα είμαστε το 206 club αλλά ο 543 ΛYT (λόχος υπερβολικής ταχύτητας)


Tώρα ήταν ανάγκη να το γράψεις αυτό το πράγμα;



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 12:37:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαι να ήθελα να έρθω ... οι ρυθμοί της ζωής μου δεν μου το επιτρέπουν ...

Ξανά στα θρανία, ξανά για μαθήματα, ξανά εξετάσεις για κ*λ*πιστοποιήσεις και κ*λ*πτυχία ... και μαζί δουλειά, τρέξιμο, κ*λ*πελάτες, χωσίματα ...

ΠΕΕΕΕΛΑΤΕΕΕΕΣΣΣΣ ΜΟΥΥΥΥΥ .... Onfire Evil


Οπότε παιδιά καλά να ξαναπεράσετε και κάποια στιγμή αυτόν τον αιώνα θα σας ξαναδώ .... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 12:52:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εγω μεσα με χιλια Exclamation Exclamation Exclamation

θα κανονισω απο τωρα στη δουλει μου να εχω....αδεια Exclamation


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 14:46:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:

Γιαυτο λεμε 25-26 μαστορα.Για να μην χιονιζει Wink Η Κοζανη θα κατεβει με σλικ Very happy


Ακριβώς... και γώ θα κάνω και προπόνηση για τον επόμενο Κένταυρο.. Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Επόμενη
Σελίδα 1 από 29

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1729s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 15 - GZIP enabled - Debug on