PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Διπλή Εξάτμιση!
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Αύγ 2003, 03:34:38    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Διπλή Εξάτμιση! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια ειδα αυτην την διπλη εξατμιση και θα ηθελα τα φωτα σας. Πρωτα απο ολα ποσο κοστιζει περιπου, αν θα δω βελτιωση σε σχεση με μια απλη εξατμιση και αν μπαινει ευκολα στο δικο μου αμαξακι! Razz Laughing Wink



Επισης το πισω φως της ομιχλης σιγουρα ξερω για Αγγλια οτι απαγορευεται να ειναι ετσι με ασπρο οπως στην φωτογραφια, ισχυει το ιδιο για Ελλαδα? Επειδη το βρηκα πολυ φτηνα Αγγλια και σκεφτομαι οτι θα ταιριαζει ωραια στο αμαξακι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Αύγ 2003, 08:46:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε μου προσωπικα το βρισκω ασκοπο να βαλεις διπλη εξατμιση και να φορτωσεις το αυτοκινητο σου με 15-20 κιλα βαρος ακομα. Εδω προσπαθουμε μπας και βγαλουμε τιποτα και ελαφρυνει...

Ας οψεται ο θορυβος αλλιως θα εβαζα εξατμιση να βγαινει πισω απο τον εμπρος τροχο...εκει να δεις ελαφρωμα... Razz Razz Laughing

Παντως απο οσο ξερω τετοιο συστημα βγαζει η Sebring και η Remus νομιζω και αν θυμαμαι καλα καποιο παλικαρι απο εδω εχει...





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Αύγ 2003, 08:56:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Μακη ,με την συγκεκριμενη εξατμιση που εχεις postαρει,εκτος του οτι θα βαρυνεις ασκοπα το 206 σου,δεν προκειτε να δεις και απολυτος τιποτα στον τομεα τον επιδοσεων.Η συγκεκριμενη εξατμιση που μας δειχνεις,δεν ειναι εξατμιση αλλα μουφοεξατμιση.Αν παρατηρησεις, το αριστερο τμημα εχει την κλασικη μαυριλα που εχουν ολες οι εξατμισεις ,ενω το δεξι ειναι ολοκαινουργιο.Αυτο οπως καταλαβαινεις σημαινει οτι το επιπλεον καξανακι δεν χρησιμοποιητε και ειναι εκει που το βλεπεις μονο για εφε.
Ειναι κλασικη πατεντα που εδω στην Ελλαδα την χρησιμοποιουν πολυ τα Seat Leon....Αν δεις ποτε κανε διμπουκο Leon παρατηρισε το....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Αύγ 2003, 12:39:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Πάνος με κάλυψε πλήρως!!! Τζάμπα βάρος και χρήμα!!


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Αύγ 2003, 13:37:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομίζω η Ρένα έχει διπλή εξάτμιση Wink Wink


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
aris ioannina (aris ioannina)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206xs 16v 2002

Ένταξη: 07 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 61

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Αύγ 2003, 14:04:43    Θέμα δημοσίευσης: χωριατια!!!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χωριατιαααααααα. να σοβαρευτουμε ρε παιδες


rallye for ever!!krima pou den to pira!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Αύγ 2003, 15:52:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
Νομίζω η Ρένα έχει διπλή εξάτμιση Wink Wink


Noop,μία μεγάλη διπλή στην μέση έχει.


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Αύγ 2003, 15:58:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
chatasos έγραψε:
Νομίζω η Ρένα έχει διπλή εξάτμιση Wink Wink


Noop,μία μεγάλη διπλή στην μέση έχει.


Δεν είχα δει την φωτογραφία Shocked Shocked Shocked


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Αύγ 2003, 17:44:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλαδη αυτη η διπλη που λετε οτι εχει η Ρενα αξιζει? Γιατι ειχα δει σε ενα Focus και την ειχα καραγουσταρει αλλα φοβαμαι να κοψω το πισω φτερο για να μπουνε..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Αύγ 2003, 23:59:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Judger έγραψε:
Φιλε Μακη ,με την συγκεκριμενη εξατμιση που εχεις postαρει,εκτος του οτι θα βαρυνεις ασκοπα το 206 σου,δεν προκειτε να δεις και απολυτος τιποτα στον τομεα τον επιδοσεων.Η συγκεκριμενη εξατμιση που μας δειχνεις,δεν ειναι εξατμιση αλλα μουφοεξατμιση.Αν παρατηρησεις, το αριστερο τμημα εχει την κλασικη μαυριλα που εχουν ολες οι εξατμισεις ,ενω το δεξι ειναι ολοκαινουργιο.Αυτο οπως καταλαβαινεις σημαινει οτι το επιπλεον καξανακι δεν χρησιμοποιητε και ειναι εκει που το βλεπεις μονο για εφε.
Ειναι κλασικη πατεντα που εδω στην Ελλαδα την χρησιμοποιουν πολυ τα Seat Leon....Αν δεις ποτε κανε διμπουκο Leon παρατηρισε το....


σαν καλος καγκουρας θα επρεπε να ξερεις πως υπαρχουν τροποι για να "μαυρισεις" την ψευτομπουκα.
1). μαυριζεις την ψευτικη μπουκα με αυθεντικη μαυριλα απο την αλλη!!!!
2). χρησιμοποιεις προιοντα "μαυριλας" του εμποριου...
ετσι και οι 2 μπουκες "παιρνουν ζωη"

χαχαχαχχα!!! Wink Wink Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Αύγ 2003, 08:44:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
Judger έγραψε:
Φιλε Μακη ,με την συγκεκριμενη εξατμιση που εχεις postαρει,εκτος του οτι θα βαρυνεις ασκοπα το 206 σου,δεν προκειτε να δεις και απολυτος τιποτα στον τομεα τον επιδοσεων.Η συγκεκριμενη εξατμιση που μας δειχνεις,δεν ειναι εξατμιση αλλα μουφοεξατμιση.Αν παρατηρησεις, το αριστερο τμημα εχει την κλασικη μαυριλα που εχουν ολες οι εξατμισεις ,ενω το δεξι ειναι ολοκαινουργιο.Αυτο οπως καταλαβαινεις σημαινει οτι το επιπλεον καξανακι δεν χρησιμοποιητε και ειναι εκει που το βλεπεις μονο για εφε.
Ειναι κλασικη πατεντα που εδω στην Ελλαδα την χρησιμοποιουν πολυ τα Seat Leon....Αν δεις ποτε κανε διμπουκο Leon παρατηρισε το....


σαν καλος καγκουρας θα επρεπε να ξερεις πως υπαρχουν τροποι για να "μαυρισεις" την ψευτομπουκα.
1). μαυριζεις την ψευτικη μπουκα με αυθεντικη μαυριλα απο την αλλη!!!!
2). χρησιμοποιεις προιοντα "μαυριλας" του εμποριου...
ετσι και οι 2 μπουκες "παιρνουν ζωη"





χαχαχαχχα!!! Wink Wink Wink Wink



Αχαχαχαχαχαχα....
Ποπο ρε Dimip την εχεις μεσα σου την καγκουρια...
Ουτε που το ηξερα αυτο.....
Δηλαδη υπαρχουν ατομα που το κανουν αυτο??????????
Παει,εχει ξεφυγει τελικα ο κοσμος.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Αύγ 2003, 00:26:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Judger έγραψε:
DimiP έγραψε:
Judger έγραψε:
Φιλε Μακη ,με την συγκεκριμενη εξατμιση που εχεις postαρει,εκτος του οτι θα βαρυνεις ασκοπα το 206 σου,δεν προκειτε να δεις και απολυτος τιποτα στον τομεα τον επιδοσεων.Η συγκεκριμενη εξατμιση που μας δειχνεις,δεν ειναι εξατμιση αλλα μουφοεξατμιση.Αν παρατηρησεις, το αριστερο τμημα εχει την κλασικη μαυριλα που εχουν ολες οι εξατμισεις ,ενω το δεξι ειναι ολοκαινουργιο.Αυτο οπως καταλαβαινεις σημαινει οτι το επιπλεον καξανακι δεν χρησιμοποιητε και ειναι εκει που το βλεπεις μονο για εφε.
Ειναι κλασικη πατεντα που εδω στην Ελλαδα την χρησιμοποιουν πολυ τα Seat Leon....Αν δεις ποτε κανε διμπουκο Leon παρατηρισε το....


σαν καλος καγκουρας θα επρεπε να ξερεις πως υπαρχουν τροποι για να "μαυρισεις" την ψευτομπουκα.
1). μαυριζεις την ψευτικη μπουκα με αυθεντικη μαυριλα απο την αλλη!!!!
2). χρησιμοποιεις προιοντα "μαυριλας" του εμποριου...
ετσι και οι 2 μπουκες "παιρνουν ζωη"





χαχαχαχχα!!! Wink Wink Wink Wink



Αχαχαχαχαχαχα....
Ποπο ρε Dimip την εχεις μεσα σου την καγκουρια...
Ουτε που το ηξερα αυτο.....
Δηλαδη υπαρχουν ατομα που το κανουν αυτο??????????
Παει,εχει ξεφυγει τελικα ο κοσμος.....


θα μαθεις! σιγα σιγα μη βιαζεσαι!
με εμας που εμπλεξες ...θα μαθεις πολλα.!!!
ακου και το απιστευτο.
σε περιοδικο του χωρου των βελτιωσεων ειδα διαφημιση για καποιο μηχανημα (μικρο σε μεγεθος και απλο στη χρηση) που αναλαμβανει την εξης καταπληκτικη δουλεια:
Να βγαζει φλογες απο την εξατμηση του αυτ/του κατα βουληση του οδηγου!!!
Ω ναι! "αποκτειστε κι εσεις φλογα στην εξατμιση σαν τα αγωνιστικα του wrc" ελεγε η λεζαντα!!!
Απισευτο;; κιομως αληθηνο!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Αύγ 2003, 00:39:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP δεν χρειαζεται να ψαχνεις στα περιοδικα για να το δεις αυτο, εχει ηδη αναφερθει εδω απο καποια κοπελα νομιζω και μας εδωσε και λινκ για το προιον, αν και ειναι απο αμερικανικο μαγαζι! Παντως δεν νομιζω οτι αυτο ειναι καγκουρια, νομιζω οτι ειναι πιο πολυ για να σπας πλακα με τους φιλους σου που θα ειναι απο πισω και θα κλανουν μεντες μολις βλεπουν φλογα ή για να την σπας σε κανα γρηγορο καθως θα τον προσπερνας και θα νομιζει οτι εισαι πολλα κυβικα πιο πανω απο αυτον! Μετα και να σε προσπερασει, απλα θα νομιζει οτι δεν ηθελες να τον τρεξεις! Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Αύγ 2003, 23:55:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kavaliotis έγραψε:
DimiP δεν χρειαζεται να ψαχνεις στα περιοδικα για να το δεις αυτο, εχει ηδη αναφερθει εδω απο καποια κοπελα νομιζω και μας εδωσε και λινκ για το προιον, αν και ειναι απο αμερικανικο μαγαζι! Παντως δεν νομιζω οτι αυτο ειναι καγκουρια, νομιζω οτι ειναι πιο πολυ για να σπας πλακα με τους φιλους σου που θα ειναι απο πισω και θα κλανουν μεντες μολις βλεπουν φλογα ή για να την σπας σε κανα γρηγορο καθως θα τον προσπερνας και θα νομιζει οτι εισαι πολλα κυβικα πιο πανω απο αυτον! Μετα και να σε προσπερασει, απλα θα νομιζει οτι δεν ηθελες να τον τρεξεις! Razz Razz Razz

.
ναι ξερω...
και αμα σου πουν τιποτα, θα λες "ασε ποναει το κεφαλι μου ρε φιλε ...που να τρεχουμε τωρα..." ή "ασε μεγαλε ειναι και αρυθμιστες οι βαλβιδες, αλλη φορα..." Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Αύγ 2003, 04:38:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αληθεια Ελλαδα ποσο κανει αυτο το ΚΙΤ τελικα? Ποσο ελεγε στο περιοδικο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DaSoP (ΧΡΗΣΤΟΣ)
Μέλος
Μέλος


206 GTi '03

Ένταξη: 22 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 115
Τόπος: IΩΑΝΝΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Αύγ 2003, 11:29:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν καταλαβα καλα παιδια μιλαμε για το κιτ με το γκαζακι υγραεριου? καπου το ειδα σε ενα περιοδικο αλλα η εξατμιση τι μπορει να παθει απο τισ φλογες? μην μαυρισει τελειως και την χασουμε σε καμια λακουβα..! Παντως συμφωνω με τον καβαλιωτη! φαντασου μονο να τα ριχνεις σε καποιον ενω σκας τα φλογιδια απο την εξατμιση στο επομενο φαναρι πως θα σε κοιταει? χαχαχαχα και μονο που το φανταζομαι...ας παθει οτι θελει η εξατμιση!!! χαχαχα


LET'S GET FASTERRRRRRRRRR!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2003, 21:20:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επαναφερω το θεμα για να ρωτησω κατι αλλο... Μιας και το RC υπαρχει στην αγορα, αρα και τα ανταλλακτικα του, μπορουμε να βαλουμε την εξατμιση του στα δικα μας??? Μιλαω για την διπλη που εχει...Ή αν βαλω καποια που μοιαζει σαν αυτη, δεδομενου του οτι θα εχω καμμια 80αρια αλογακια μονο, θα κερδισω ή θα χασω αν εχει 2 αποληξεις αντι για μια η εξατμιση??? Περιμενω καποιες απαντησεις γιατι πολυ μου εχει αρεσει ρε γα**το και κατι τετοιο θελω να βαλω... Επισης θα χωραει στην ποδια πισω η διπλη ή θα πρεπει να κοψω για να χωρεσει?

Να και οι φωτογραφιες απο το RC για να δειτε τι εννοω...



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2003, 21:32:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kavaliotis έγραψε:
Επαναφερω το θεμα για να ρωτησω κατι αλλο... Μιας και το RC υπαρχει στην αγορα, αρα και τα ανταλλακτικα του, μπορουμε να βαλουμε την εξατμιση του στα δικα μας??? Μιλαω για την διπλη που εχει...Ή αν βαλω καποια που μοιαζει σαν αυτη, δεδομενου του οτι θα εχω καμμια 80αρια αλογακια μονο, θα κερδισω ή θα χασω αν εχει 2 αποληξεις αντι για μια η εξατμιση??? Περιμενω καποιες απαντησεις γιατι πολυ μου εχει αρεσει ρε γα**το και κατι τετοιο θελω να βαλω... Επισης θα χωραει στην ποδια πισω η διπλη ή θα πρεπει να κοψω για να χωρεσει?


1ον) Που τα βρήκες εσύ τα 80 άλογα;;;; Γιατί να πάω και εγώ να τα βρώ, αν είναι έτσι.....
2ον) Για να δείς ουσιαστική διαφορά στην ιπποδύναμη, πρέπει να αλλάξεις όλο το σύστημα, από το χταπόδι και πέρα...........
3ον) Δεν χωράει η διπλή στην ποδιά μας, θα πρέπει να κόψεις τον προφυλακτήρα....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
DaSoP (ΧΡΗΣΤΟΣ)
Μέλος
Μέλος


206 GTi '03

Ένταξη: 22 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 115
Τόπος: IΩΑΝΝΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2003, 21:59:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η εξατμιση που φοραει το RC ειναι MAGNEX ολο το συστημα απο χταποδι και πισω! Δεν θελω να σας στεναχωρησω αλλα απο οτι ρωτησα δεν φτανουν 1500€... μονο το τελικο εχει περιπου 300€ και δεν ξερω για τον καταλυτη...Αααχ γιατι ρε πατερα δεν εχεις την PEUGEOT!!! Laughing


LET'S GET FASTERRRRRRRRRR!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2003, 22:00:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαχαχαχαχα!!! Α ρε Βαγγελη τελικα σημερα ή εγω δεν τα γραφω σωστα ή εσυ δεν με καταλαβαινεις!

80 αλογα εννοω εχει το 206 μου συνολο! Αντε να εχει 82-83 επειδη θα βαλω αυτο το κιτ βελτιωσης με χταποδι μεσαιο οπισθιο σιλανσιε...Και απλα ρωταω αν αντι για μονη εξατμιση μπορω να βαλω αυτην την διπλη.. Απλα με αρεσει σαν στυλ και ρωταω αν θα κερδισω ή θα χασω σε σχεση με την μονη...(οχι την μαμα)

Τωρα για το πισω, ναι και εγω αυτο φοβομουνα, οτι πρεπει να το κοψω.. Ελπιζω αν τελικα διαλεξω αυτην την διπλη να ειναι ευκολο το κοψιμο και να μην γινει κακογουστο...

Τελικα απο το RC μπορουμε να την βρουμε την εξατμιση του απο την Peugeot Sport?

EDIT: Χρηστο γραφαμε μαζι, κριμα ρε γα**το, πολυ ακριβη... Μαλλον θα ψαξω κατι αλλο... Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1453s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on