PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

307 - Αποψη για τελικο
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
YiannisP 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.4 (8V) 04/2002

Ένταξη: 11 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 14

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Νοέ 2009, 17:34:26    Θέμα δημοσίευσης: 307 - Αποψη για τελικο Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το τελικο μου εχει χαλασει (εχει σπασει το διαφραγμα) και ως εκ τουτου δε μπορω να βγαλω καρτα καυσαεριων που πηγα σημερα. Η Peugeot για να μου βαλει το ιδιο τελικο θελει 140+35€ εργασια=175.

Οπως ερχομουν απο Κατεχακη σταματησα σε 2 εξατμισαδες. Ο ενας ειναι ο Κενταυρος ο οποιος μου ειπε θα μου βαλει ενα ιμιτασιον ιδιο καζανακι το οποιο μου κοστολογισε στα 100€, αλλα δε μου πολυ-αρεσε. Πολυ ψευτικο φανηκε..

Μετα σταματησα στο Θεοφιλο. Αυτος μου ειπε για το ιδιο τελικο μ'αυτο που εχω, επειδη ειναι και καλης ποιοτητας τονισε (και καλα) θελει 130€. Σαφεστατα, αυτος μου προτεινε και καποιες αλλες επωνυμες. Και εδω ειναι η ερωτηση μου:

- Μου προτεινε ενα τελικο της Powerful (η οποια μου ειπε ειναι θυγατρικη της Supersprint) το οποιο το εχει βγαλει προσφορα απο 350 (δεν το νομιζω, αλλα οκ) και μου το αφηνε 220 με εργασια. Βεβαια οσο περναγε η ωρα μου το κατεβασε στα 180 με τα εργατικα. Μοιαζει με αυτο εδω (μπορει να ειναι και αυτο!) : http://www.exhaust-center.gr/images/stories/offers_b/ex09.jpg

Η ερωτηση μου ειναι παει να με πιασει κοροιδο; Η συγκεκριμενη στο www.exhaust-center.gr κοστολογειται στα 150€ (αν ειναι η ιδια με της φωτογραφιας). Πειτε μου τις αποψεις σας, τι θα κανατε στη θεση μου;

Επισης ΠΑΡΑ πολυ βασικο ειναι να ΜΗΝ κανει παρα πολυ θορυβο η εξατμιση. Δλδ νταξει να μην ειναι σαν της μαμας ο θορυβος, λιγο παραπανω, αλλα δε θελω να γινει τρακα-τρουκα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Νοέ 2009, 19:27:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απτη στιγμη που εχεις καταλυτη γιατι δεν βγαινει καρτα?επειδη χαλασε το τελικο? Confused μηπως εχει προβλημα ο καταλυτης φιλε? τεσπα αμα θες να αλλαξεις τελικο κανε ενα χειροποιητο με 100 γιουρο τεραστιο να μην ακουγετε τπτ. αν και δε νομιζω να φταιει το τελικο για την καρτα..


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Νοέ 2009, 19:32:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οντως καρτα δεν βγαζεις λογο καταλυτη οχι λογο τελικου...
Επισης στον κωλο του 307...θα ειναι απαλ αισχος αυτο το τελικο.....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Giannis307 στις Παρ 06 Νοέ 2009, 19:33:12, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
YiannisP 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.4 (8V) 04/2002

Ένταξη: 11 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 14

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Νοέ 2009, 19:32:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LIONKING έγραψε:
απτη στιγμη που εχεις καταλυτη γιατι δεν βγαινει καρτα?επειδη χαλασε το τελικο? Confused μηπως εχει προβλημα ο καταλυτης φιλε? τεσπα αμα θες να αλλαξεις τελικο κανε ενα χειροποιητο με 100 γιουρο τεραστιο να μην ακουγετε τπτ. αν και δε νομιζω να φταιει το τελικο για την καρτα..


Συμφωνα με την Peugeot χανει η εξατμιση επειδη εχουν σπασει τα διαφραγματα του τελικου, και δε μπορει να μου εκδοσει καρτα καυσαεριων... Ετσι μου πε η ιδια η Αντιπροσωπεια.. τι να πω; Δε μου ειπαν για καταλυτη, μονο για τελικο και μ'ενημερωσαν για την τιμη του.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Νοέ 2009, 19:43:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δηλ αμα βαλεις μια n as πουμε η αλλη ελευθερη που δεν εχει διαφραγματα πως βγαζουν καρτα αλλοι? παντως αν θελεις το μαμα κανε καμια βολτα για καμια μεταχειρα αν και στα φτιαχτα μπορεις να βρεις ομορφια μην ανχωνεσε


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
grpap (Γρηγορης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) xs (2004)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 529
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Νοέ 2009, 09:55:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καρτα καυσαεριων δεν βγαινει με τρυπιο τελικο γιατι δεν μπορει να μετρησει σωστα.Δεν βγαινουν ολα τα καυσαερια απο τη μπουκα.
Οσο για την τιμη του τελικου κοστιζει 140 ευρω με την εργασια.Το μαμα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Νοέ 2009, 14:07:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αφου του φιλου ειπαν 140 χωρις εργατικα, μηπως να του εστελνες μηνυμα για να μη χρεωνεται τσαμπα αν ενδιαφερεται για το μαμα? Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sonermgb (Αρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6xs 2007 facelift

Ένταξη: 04 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 350
Τόπος: αθηνα.χαλανδρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Δεκ 2009, 17:39:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Οντως καρτα δεν βγαζεις λογο καταλυτη οχι λογο τελικου...
Επισης στον κωλο του 307...θα ειναι απαλ αισχος αυτο το τελικο.....





οντως το τελικο αυτο θα ειναι αισχος





Χαμογέλα ρε!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 307 1600cc

Ένταξη: 05 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Αύγ 2010, 22:56:37    Θέμα δημοσίευσης: σχημα τελικου Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα τι προτεινετε απο σχημα στο τελικο να ειναι στρογγυλο ή οβαλ?

Δεν εχω δει και πολλα για να ξερω πως φαινεται.



ΑΝΤΩΝΗΣ PEUGEOT 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Αύγ 2010, 18:35:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eixa obal.....Τωρα εχω στρογγυλο με αρκετη διατομη....μπορω να πω οτι το οβαλ ειναι πιο καλο οπτικα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
stefan307 (stefanos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


307 1.6 2007

Ένταξη: 30 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 89

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Δεκ 2010, 20:58:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα! Μηπως εχει βαλει κανεις devil? Απο τιμη και θορυβο τι γινεται? ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Δεκ 2010, 22:21:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ολα τα επωνυμα τελικα ειναι καλης ποιοτητας σε σχεση με τα χειροποιητα.Επισης κανουν λιγοτερο θορυβο.Με τα χειροποιητα μετα απο αρκετα χλμ ο ηχος γινεται αρκετα δυνατος και για πολλους ενοχλητικος.Οτι και να βαλεις σε επωνυμο τελικο καλο θα ειναι.Διαφορα στην αποδοση δεν υπαρχει απο ενα τελικο.Βαλε αυτο που σου αρεσει περισσοτερο.Αλλα για μενα πανω απο 200 ειναι παρα πολλα για ενα τελικο.
Δες και της ss 2 τελικα της οποιας η ποιοτητα θεωρειται απο τις κορυφαιες Wink
http://www.supersprint.com/eng/SPP2000000803105.asp

http://www.supersprint.com/eng/SPP2000000802105.asp
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Δεκ 2010, 23:25:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ta paidia exoun dikio,

kai stin prokeimeni aksizei na koitakseis kati eponymo
(mias kai gia tin katigoria tou aytokinitou sou analogika einai "fthina")
+ oti mia pou tha to valeis pano kai den prokeitai na exeis provlimata me perisotero thoryvo ktl akoma meta kai apo polla xronia.
(kati pou me ton eksatmisadon den isxyei panta...)

apo ekei kai epeita mias pou skeftesai na kaneis tin kinisi sou
ego tha sou etheta kai tin eksis skepsi...


-kratontas tin ergostasiaki sou solina (oste den anevazeis to kostos)
allakse ton katalyti me enan 350ari i 400 ari eleftheras diplou stoixeiou
(etsi kai allios kapoia stigmi tha ton allakseis sto mellon)
vale kai ena teliko tis SS kai exeis ena poly kalo syndiasmo
kai kratas to mama mesaio stin thesi tou os exei....


an tora theleis na exeis kai mpaso ixo
(to poso eksartatai apo ta gousta sou)
tote stin idia diataksi pali katargeis to mesaio sou

san apodosi kai sta dyo senaria tha exeis mikra men alla thetika apotelesmata (min perimeneis thavmata)
apla stin deyteri periptosi tha exeis ena akoma + alla mono psila
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stefan307 (stefanos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


307 1.6 2007

Ένταξη: 30 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 89

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Δεκ 2010, 18:39:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σας ευχαριστω και παλι αλλα θελω λιγο ακομα την βοηθεια σας. Μπορω να βαλω το τελικο απο 207 rc? Το εχει δοκιμασει καποιος? Ετυχε μια μερα να βρεθω πανω σε μια αλλαγη εξατμισεως (le man) εβαλε miltek αλλα το παλικαρι την κρατησε προικα. Που θα παει θα την βρω την ακρη.........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Δεκ 2010, 20:00:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tapeini mou gnomi an prokeitai na doseis lefta
gia na kaneis kati, toulaxisto kane to kalytero dynato...

(diorthose me please an kano lathos)

alla exeis to 1.6 to 16v me mama morfi?

apo tin alli exeis sasi tou 307 pou simainei varos sta + - 1200 kila?
(den eimai sigouros ep'aytou)

opote eite akoloutheis mia ek ton anothen epilogon pou sou parethesa

eite mia akoma... (an mporeis na tin vreis se kali timi)
na valeis tin eksatmisi tou 207 apo tis 150ares ekdoseis,
opos einai me to mesaio kai to teliko an theleis na einai apolytos athorivi,
i xoris to mesaio tis an theleis ena diakritiko "mpasaki"

tou 207 RC to teliko einai too much gia sena
(dedomeno oti exeis to moter sou mama)
alla kai mama na min to exeis
tou RC to teliko einai statheris piesis
kai sto diko sou moter (se mama i sxedon mama telos panton katastasi)
den tairiazei... Confused
an exeis kolima vevaia ok mpainei,
alla thelei alli solinosi thelei kai mesaio
thelei telos panton na sou traviksei toso xrima pou den tha to pareis piso apo plevras apodosis...

eno mia eksatmisi apo kapoio 207 rallye/GT
einai oti prepei gia to diko sou moter
kai logika tha tin vreis se poly xamiles times mias kai den exoun tin metapolisi pou exoun aytes ton RC...


sorry an sou xalao to plano sou, alla thelo na eimai eilikrinis apenanti sou,
ego apo texniki skopia sou anelysa to ti paizei.
tora i epilogi einai diki sou Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Δεκ 2010, 20:17:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχας φιλε τι ακριβως ψαχνεις απο την εξατμιση που θελεις να βαλεις? Confused
Οταν μας πεις θα εχεις και τις αναλογες απαντησεις Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stefan307 (stefanos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


307 1.6 2007

Ένταξη: 30 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 89

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Δεκ 2010, 12:13:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον το αμαξι εχει σκουπα σιμοτα και εχω ηδη παραγγειλει εισαγωγη απο c2 vts μετα τις γιορτες θα κουμπωσει στο αμαξι. Ελεγα για το τελικο που βγαζει η devil αλλα η τιμη του ειναι απαγορευτικη (5111 H Furious Silencer) 508 ευρω, η αμεσως επομενη επιλογη ηταν το τελικο απο rc λογω ομορφιας. Πιστευω να βοηθησα περισσοτερο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Δεκ 2010, 16:45:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο τη στιγμη που θα μπλεξεις με εισαγωγη κλπ θα χρειαστεις ολα τα παρελκομενα δηλαδη εκκεντρα εξατμιση απο χταποδι και προγραμμα..
Πες μας σε τι αλογα θελεις να φτασεις,ποσα εισαι διατεθειμενος να δωσεις και θα παρεις τις απαντησεις που θελεις Wink
Αν και το ξεκινας λιγο αντιστροφα το ολο πραγμα Confused
Επειδη απ'οτι φαινεται θελεις να ανεβασεις αλογα με ενα τελικο δεν γινεται δουλεια..
Για το τελικο μην δινεις τοσα λεφτα προφανως δεν αξιζει τον κοπο..αν ειναι να δωσεις δωστα για ενα καλο χταποδι..και με 200 ευρα παιρνεις παρα πολυ καλο τελικο και ομορφο Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stefan307 (stefanos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


307 1.6 2007

Ένταξη: 30 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 89

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Δεκ 2011, 14:01:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συντομα θα βαλω φωτο απο το νεο μου τελικο οπως και απο το παλιο(εργοστασιακο) που ειχε γινει σαν αυγο!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Δεκ 2011, 20:45:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stefan307 έγραψε:
Συντομα θα βαλω φωτο απο το νεο μου τελικο οπως και απο το παλιο(εργοστασιακο) που ειχε γινει σαν αυγο!!!






https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1321s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on