PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Φθαρμένο Τιμόνι
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Nuntius (Γιάννης!!!)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206

Ένταξη: 27 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 52

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιαν 2009, 01:11:41    Θέμα δημοσίευσης: Φθαρμένο Τιμόνι Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιαααααά, το τιμόνι του 206 μου πάσχει λίγο στην κάτω πλευρά του δακτυλίου. Έχει φθαρεί και έχει ασπρίσει και δεν ξέρω τι να το κάνω. Ξέρετε κανένα ωραίο κάλυμμα που να εφαρμόζει απόλυτα και που να το βρω; Έχω δει στο ebay μερικά αλλά δεν ξέρω αν αξίζουν! Crying or Very sad


Κάθε εμπόδιο για καλό!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιαν 2009, 01:13:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρες ενα μεταχειρησμενο σε καλη κατασταση τιμονι....

Μιλα με τον soler νομιζω οτι εχει...!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Nuntius (Γιάννης!!!)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206

Ένταξη: 27 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 52

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιαν 2009, 13:29:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έλεγα να μη μπω σε διαδικασία να αλλάζω τιμόνι, γιατί αφενός δεν έχω μάστορα να μου κάνει την αλλαγή αφετέρου είναι της αδερφής το αμάξι και αν δεν κάτσει κάτι καλά ποιός ακούει τις γκρίνιες της!

Κάτι τέτοιο πιστεύεις θα κάτσει καλά πάνω στο τιμόνι;


http://i5.ebayimg.com/08/i/000/f6/d4/649a_1.JPG
http://i226.photobucket.com/albums/dd267/fatinglee/ftcopycopy.jpg


Κάθε εμπόδιο για καλό!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιαν 2009, 14:56:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και μενα το τιμονι ειχε αρχισει να ξεφτίζει και εβαλα δερματινο (δερματινι μαλλον) καλυματακι . 10 Ευρά!

μην το σκεφτεσαι. υπάρχουν πολλα σχεδια και υλικά . δες τι θα σε βολεψει


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Nuntius (Γιάννης!!!)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206

Ένταξη: 27 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 52

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιαν 2009, 15:12:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και από που το κονόμησες, φίλε Alien? Για να ξέρω που να κινηθώ!


Κάθε εμπόδιο για καλό!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιαν 2009, 16:46:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μαγαζιά με αξεσουάρ αυτοκινήτων, μεχρι και σε carefur κτλ εχει τετοια. βεβαια οι ποιοτητες παιζουν αναλογα με το μαγαζι και την εταιρια κατασκευης αλλα ολο και κατι στα γουστα σου θα βρεις..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Nuntius (Γιάννης!!!)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206

Ένταξη: 27 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 52

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιαν 2009, 16:53:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω δει αυτά που έχουν στα ταξί και δε μου αρέσουν. Έλεγα μπας και έβρισκα κάτι σαν ντύμα που το δένεις πάνω στο τιμόνι. Θα κοιτάξω μπας και βρω τίποτα! Αν έχει κανείς κανα μαγαζί εδώ Αθήνα στα υπόψιν, παρακαλώ να μου πει Wink Ευχαριστώ, Εξωγήινε Cool


Κάθε εμπόδιο για καλό!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2009, 10:35:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οπως ειπε kai o alien Worthy υπαρχουν διαφορες ποιοτητες και αναλογες τιμες. Παντως εγω εβαλα στην αρχη στο αυτο του πατερα μου και μετα ηθελε και στο δικο της η αδελφη μου. Και τα 2 ειναι πανω απο 2 χρονια και δειχνουν καινουργια. Νομιζω οτι τα συγκεκριμενα τα ειχα παρει απο το praktiker Shocked αλλα ηταν τα καλυτερα που ειχε Thumbs Up


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
anestis_106 (ANESTIS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 106 1.4 (8V) XT (2000)

Ένταξη: 28 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 26
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2009, 18:23:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nuntius έγραψε:
Έλεγα να μη μπω σε διαδικασία να αλλάζω τιμόνι, γιατί αφενός δεν έχω μάστορα να μου κάνει την αλλαγή αφετέρου είναι της αδερφής το αμάξι και αν δεν κάτσει κάτι καλά ποιός ακούει τις γκρίνιες της!

Κάτι τέτοιο πιστεύεις θα κάτσει καλά πάνω στο τιμόνι;


http://i5.ebayimg.com/08/i/000/f6/d4/649a_1.JPG
http://i226.photobucket.com/albums/dd267/fatinglee/ftcopycopy.jpg

Έχω αγοράσει το κάλυμα που δείχνεις από ebay. είναι κινέζικο και μου κόστισε περίπου 14 ευρώ με τη μεταφορά. Δεν πρέπει να είναι δέρμα, αλλά εφαρμόζει πολύ καλά στο τιμόνι. Πρέπει να έχεις πολύ υπομονή για το ράψιμο, κάτ που εγώ δεν είχα και γι αυτό και το αποτέλεσμα δεν ήταν το αναμενόμενο. Θα πάρω όμως καινούργια κλωστή και θα το ξανακάνω.
Για τα λεφτά του πιστέυω ότι είναι μια χαρά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nuntius (Γιάννης!!!)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206

Ένταξη: 27 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 52

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2009, 21:39:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vamvakoola, θα περάσω μία βόλτα από τα praktiker αν και όταν είχα πάει πριν καιρό δε μου άρεσαν τα καλύμματα που είχε. Φταίει που στο παλιό μας αμάξι είχαμε ένα πράγμα που τύλιγε στο τιμόνι, δερμάτινο εννοείται, και μετά με ενιαία κλωστή το τύλιγες γύρω γύρω και άντεξε 30 χρόνια. Και τώρα επειδή εγώ φροντίζω το 206 της αδερφής και επειδή το αγαπάω γιατί σε αυτό έμαθα, θέλω να το περιποιηθώ. Αν δε βρω κάτι καλό στο praktiker θα παραγγείλω από το ebay και μετά εργόχειρο για να το εφαρμόσω... Laughing

Ευχαριστώ πάρα πολύ, παιδιά!!!!!! Θα σας πω αποτελέσματα!


Κάθε εμπόδιο για καλό!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Panagiotis7 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 29 Δεκ 2013
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Δεκ 2013, 00:54:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σας, και χρονια πολλά σε όλα τα μέλη του forum.
Με αφορμή την εικόνα για το DIY κάλυμμα για δερμάτινο τιμόνι, έψαξα ebay και αλλού και βρήκα αυτό http://www.accestories.com/gr/shop/axesouar-aytokinhtou/styling-a-diakosmisi/dermatino-kalymma-gi-timoni-aytokinhtoy-mayro-gkri-mpez-kit-piskeyhs-diy-detail
Τελικά είναι καλός αυτός ο τύπος καλυμμάτος? κρατάει αρκετά, μήπως κατά πχ το παρκάρισμα που ζορίζετε παραπάνω το τιμόνι γυρίζει? γενικά κάθε σχόλιο ή οτιδήποτε σας έκανε εντύπωση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Apostolos-106 rallye (ApostolisR)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 Rallye, 1.6L 16V, Year 2003

Ένταξη: 25 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 228

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Δεκ 2013, 03:34:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Panagiotis7 έγραψε:
Καλησπέρα σας, και χρονια πολλά σε όλα τα μέλη του forum.
Με αφορμή την εικόνα για το DIY κάλυμμα για δερμάτινο τιμόνι, έψαξα ebay και αλλού και βρήκα αυτό http://www.accestories.com/gr/shop/axesouar-aytokinhtou/styling-a-diakosmisi/dermatino-kalymma-gi-timoni-aytokinhtoy-mayro-gkri-mpez-kit-piskeyhs-diy-detail
Τελικά είναι καλός αυτός ο τύπος καλυμμάτος? κρατάει αρκετά, μήπως κατά πχ το παρκάρισμα που ζορίζετε παραπάνω το τιμόνι γυρίζει? γενικά κάθε σχόλιο ή οτιδήποτε σας έκανε εντύπωση.


Αν δεν σε πειράζει κοίτα στο πράκτικερ. Εκεί έχει έτοιμα καλύμματα τιμονιού αρκετά καλής ποιοτητας (θεωρώ). Είναι κ φτηνά. Αν θυμάμαι καλά, όταν αγόρασα για μένα απ κει, ήταν γύρω στα 7 ευρώ. Μιλάω για έτοιμο κάλυμμα. Ώστε να μην τρέχεις για να στο ντύσουν κλπ...(θα δώσεις κ περισσότερα λεφτά έτσι). Για το συγκεκριμένο που αναφέρεσαι δεν ξέρω τι παίζει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Panagiotis7 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 29 Δεκ 2013
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Δεκ 2013, 14:05:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Apostolos-106 rallye έγραψε:
Panagiotis7 έγραψε:
Καλησπέρα σας, και χρονια πολλά σε όλα τα μέλη του forum.
Με αφορμή την εικόνα για το DIY κάλυμμα για δερμάτινο τιμόνι, έψαξα ebay και αλλού και βρήκα αυτό http://www.accestories.com/gr/shop/axesouar-aytokinhtou/styling-a-diakosmisi/dermatino-kalymma-gi-timoni-aytokinhtoy-mayro-gkri-mpez-kit-piskeyhs-diy-detail
Τελικά είναι καλός αυτός ο τύπος καλυμμάτος? κρατάει αρκετά, μήπως κατά πχ το παρκάρισμα που ζορίζετε παραπάνω το τιμόνι γυρίζει? γενικά κάθε σχόλιο ή οτιδήποτε σας έκανε εντύπωση.


Αν δεν σε πειράζει κοίτα στο πράκτικερ. Εκεί έχει έτοιμα καλύμματα τιμονιού αρκετά καλής ποιοτητας (θεωρώ). Είναι κ φτηνά. Αν θυμάμαι καλά, όταν αγόρασα για μένα απ κει, ήταν γύρω στα 7 ευρώ. Μιλάω για έτοιμο κάλυμμα. Ώστε να μην τρέχεις για να στο ντύσουν κλπ...(θα δώσεις κ περισσότερα λεφτά έτσι). Για το συγκεκριμένο που αναφέρεσαι δεν ξέρω τι παίζει.


Να κάνω μια χαζή ερώτηση? 'ολα τα τιμόνια έχουν την ίδια διαμέτρο? Το ρωταώ για να ξέρω αν τεριάζει πριν το βγάλω από το κουτί του ή πρέπει να είμαι πιο προσεκτικός?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Apostolos-106 rallye (ApostolisR)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 Rallye, 1.6L 16V, Year 2003

Ένταξη: 25 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 228

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Δεκ 2013, 14:24:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Panagiotis7 έγραψε:
Apostolos-106 rallye έγραψε:
Panagiotis7 έγραψε:
Καλησπέρα σας, και χρονια πολλά σε όλα τα μέλη του forum.
Με αφορμή την εικόνα για το DIY κάλυμμα για δερμάτινο τιμόνι, έψαξα ebay και αλλού και βρήκα αυτό http://www.accestories.com/gr/shop/axesouar-aytokinhtou/styling-a-diakosmisi/dermatino-kalymma-gi-timoni-aytokinhtoy-mayro-gkri-mpez-kit-piskeyhs-diy-detail
Τελικά είναι καλός αυτός ο τύπος καλυμμάτος? κρατάει αρκετά, μήπως κατά πχ το παρκάρισμα που ζορίζετε παραπάνω το τιμόνι γυρίζει? γενικά κάθε σχόλιο ή οτιδήποτε σας έκανε εντύπωση.


Αν δεν σε πειράζει κοίτα στο πράκτικερ. Εκεί έχει έτοιμα καλύμματα τιμονιού αρκετά καλής ποιοτητας (θεωρώ). Είναι κ φτηνά. Αν θυμάμαι καλά, όταν αγόρασα για μένα απ κει, ήταν γύρω στα 7 ευρώ. Μιλάω για έτοιμο κάλυμμα. Ώστε να μην τρέχεις για να στο ντύσουν κλπ...(θα δώσεις κ περισσότερα λεφτά έτσι). Για το συγκεκριμένο που αναφέρεσαι δεν ξέρω τι παίζει.


Να κάνω μια χαζή ερώτηση? 'ολα τα τιμόνια έχουν την ίδια διαμέτρο? Το ρωταώ για να ξέρω αν τεριάζει πριν το βγάλω από το κουτί του ή πρέπει να είμαι πιο προσεκτικός?


Κοίτα θεωρώ, ότι δεν είναι όλα με την ίδια διάμετρο, αλλά στο πράκτικερ είχε κάλυμματα που ταιριάζουν για τα περισσότερα αμαξια. Εσύ μέτρα το τιμόνι του δικού σ, για να σαι κ ποιο σίγουρος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Δεκ 2013, 18:20:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η μονη σιγουρη λύση ειναι να πατε να ραψετε ξανα το τιμονι σας, θα ειναι σαν καινουριο χωρις να φαινεται οτι εχετε κανει καποια παρεμβαση, την διαδικασια την αναλαμβανουν απο μεγαλες εταιρειες που περνανε δερματινα σε αυτοκινητα μεχρι και απλοι ταπετσεριδες, το κοστος ειναι πανω-κατω 100 ευρω.


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Δεκ 2013, 18:26:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Off Topic αλλα μηπως γινεται το ιδιο και για τη βαση των δερματινων καθισματων; Οταν το πηρα ο προηγουμενος το ειχε γρατζουνισει με τα φερμουαρ των τζην... Rolling eyes


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Δεκ 2013, 18:28:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Manos206 έγραψε:
Off Topic αλλα μηπως γινεται το ιδιο και για τη βαση των δερματινων καθισματων; Οταν το πηρα ο προηγουμενος το ειχε γρατζουνισει με τα φερμουαρ των τζην... Rolling eyes


εκει υπαρχουν κάποιοι στυλ paint bull που κανουν τοπικη επισκευη, εχει κανει ο αδελφος μου σε Εος που ειχε εργοστασιακο δερμα και δεν φαινεται τιποτα.


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Δεκ 2013, 18:33:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χμμ.. οκ.. θα το κοιταξω.. Wink


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Apostolos-106 rallye (ApostolisR)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 Rallye, 1.6L 16V, Year 2003

Ένταξη: 25 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 228

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Δεκ 2013, 19:27:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

marios_207_GT έγραψε:
Η μονη σιγουρη λύση ειναι να πατε να ραψετε ξανα το τιμονι σας, θα ειναι σαν καινουριο χωρις να φαινεται οτι εχετε κανει καποια παρεμβαση, την διαδικασια την αναλαμβανουν απο μεγαλες εταιρειες που περνανε δερματινα σε αυτοκινητα μεχρι και απλοι ταπετσεριδες, το κοστος ειναι πανω-κατω 100 ευρω.


Το ράψιμο είναι το καλύτερο σαν αποτέλεσμα, αλλά αν το τιμόνι είναι κομπλέ απ μόνο του, απλά αγοράζεις ένα έτοιμο κάλυμμα, μόνο για περαιτέρω προστασία, προληπτικά. Αυτό έκανα εγώ. Φτηνή προληπτική λύση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Δεκ 2013, 00:29:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σύμφωνοι απλα για ποιο λόγο να το προστατεψεις? για να το βρει ετοιμο ο νεος του ιδιοκτητης οταν πουληθει? ειναι σαν να πληρωνεις δερματινο σαλονι και να βαζεις καλυμα απο πανω, για μενα το χαιρεσαι οπως ειναι προστατευοντας το με αληφες και ηλιοπροστασια και οταν φθαρει το φτιαχνεις.


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1402s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on