PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Οθόνη κεντρικού τμήματος ταμπλό
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2003, 14:13:23    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Οθόνη κεντρικού τμήματος ταμπλό Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θελω να αλλαξω την οθονη η οποια βρισκεται στο κεντρικο μερος του ταμπλο και λεει την ωρα! Βεβαια δεν ειναι multiplexing το 206 μου αλλα παρολα αυτα θελω να βαλω τη μεγαλυτερη! Βεβαια δεν περιμενω να φενονται οι λειτουργιες που φενονται σε ενα multiplexing αλλα νομιζω πως θα ειναι εφικτο μεσω ενος καταλληλου ανταπτορα να συνδεσω και το ραδιο-cd σε αυτη καθως και να φενεται παραλληλα και η εξωτερικη θερμοκρασια! Μπορειτε να μου πειτε εαν ειναι δυνατο κατι τετοιο? Θα μπορουσα να ρωτησω στη LION και το εχω κανει ηδη! Και το αποτελεσμα? Δυο διαφορετικες απαντησεις!!




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2003, 14:26:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex....μεγάλη οθόνη δεν έχουν μόνο τα multiplexing μοντέλα...
Και το δικό μου έχει αλλά και άλλα χωρίς να είναι multiplexing...
Οπότε άνετα μπορείς να την βάλεις...πιστεύω....
Καλή επιτυχία...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2003, 14:51:21    Θέμα δημοσίευσης: Re: Οθονη κεντρικου τμηματος ταμπλο. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alxdr74 έγραψε:
Θελω να αλλαξω την οθονη η οποια βρισκεται στο κεντρικο μερος του ταμπλο και λεει την ωρα! Βεβαια δεν ειναι multiplexing το 206 μου αλλα παρολα αυτα θελω να βαλω τη μεγαλυτερη! Βεβαια δεν περιμενω να φενονται οι λειτουργιες που φενονται σε ενα multiplexing αλλα νομιζω πως θα ειναι εφικτο μεσω ενος καταλληλου ανταπτορα να συνδεσω και το ραδιο-cd σε αυτη καθως και να φενεται παραλληλα και η εξωτερικη θερμοκρασια! Μπορειτε να μου πειτε εαν ειναι δυνατο κατι τετοιο? Θα μπορουσα να ρωτησω στη LION και το εχω κανει ηδη! Και το αποτελεσμα? Δυο διαφορετικες απαντησεις!!

Μπορείς να βάλεις τη μεγάλη οθόνη.

Τιμή σου έχουν πει ?


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2003, 14:56:16    Θέμα δημοσίευσης: Re: Οθονη κεντρικου τμηματος ταμπλο. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ady έγραψε:
alxdr74 έγραψε:
Θελω να αλλαξω την οθονη η οποια βρισκεται στο κεντρικο μερος του ταμπλο και λεει την ωρα! Βεβαια δεν ειναι multiplexing το 206 μου αλλα παρολα αυτα θελω να βαλω τη μεγαλυτερη! Βεβαια δεν περιμενω να φενονται οι λειτουργιες που φενονται σε ενα multiplexing αλλα νομιζω πως θα ειναι εφικτο μεσω ενος καταλληλου ανταπτορα να συνδεσω και το ραδιο-cd σε αυτη καθως και να φενεται παραλληλα και η εξωτερικη θερμοκρασια! Μπορειτε να μου πειτε εαν ειναι δυνατο κατι τετοιο? Θα μπορουσα να ρωτησω στη LION και το εχω κανει ηδη! Και το αποτελεσμα? Δυο διαφορετικες απαντησεις!!

Μπορείς να βάλεις τη μεγάλη οθόνη.

Τιμή σου έχουν πει ?
Ναι μου ειπανε...150 ευρω!! Πολλα μου φενονται Confused




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2003, 14:57:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206mike έγραψε:
Alex....μεγάλη οθόνη δεν έχουν μόνο τα multiplexing μοντέλα...
Και το δικό μου έχει αλλά και άλλα χωρίς να είναι multiplexing...
Οπότε άνετα μπορείς να την βάλεις...πιστεύω....
Καλή επιτυχία...
Και τη ενδηξεις εχεις στην οθονη σου? Η ημερομηνια παραδειγμα φενεται?




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2003, 16:18:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

70.000 δρχ μου είχαν πει πριν κανά χρόνο.
Στην οθόνη εμφανίζεται ότι και σε αυτούς που το παίρνουν από το εργοστάσιο έτσι (χωρίς multiplex πάντα), όχι όμως οι ρ/κ σταθμοί και ο υπολογιστής ταξιδίου.
Δηλ. θερμοκρασία, ημερομηνία, ώρα.


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2003, 18:02:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
70.000 δρχ μου είχαν πει πριν κανά χρόνο.
Στην οθόνη εμφανίζεται ότι και σε αυτούς που το παίρνουν από το εργοστάσιο έτσι (χωρίς multiplex πάντα), όχι όμως οι ρ/κ σταθμοί και ο υπολογιστής ταξιδίου.
Δηλ. θερμοκρασία, ημερομηνία, ώρα.



πολλα δεν ειναι 150Ε για θερμοκρασια και ημερομηνια ;;; γιατι την ωρα την εχει και τωρα...
να φαινονταν και τα ..αλλα..τοτε καλα θα ηταν


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2003, 18:18:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
chatasos έγραψε:
70.000 δρχ μου είχαν πει πριν κανά χρόνο.
Στην οθόνη εμφανίζεται ότι και σε αυτούς που το παίρνουν από το εργοστάσιο έτσι (χωρίς multiplex πάντα), όχι όμως οι ρ/κ σταθμοί και ο υπολογιστής ταξιδίου.
Δηλ. θερμοκρασία, ημερομηνία, ώρα.



πολλα δεν ειναι 150Ε για θερμοκρασια και ημερομηνια ;;; γιατι την ωρα την εχει και τωρα...
να φαινονταν και τα ..αλλα..τοτε καλα θα ηταν


Εγώ τότε που το σκεφτόμουν μόνο για την θερμοκρασία? Shocked Shocked
Τελικά όμως μου έφυγε η κάψα...


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Απρ 2003, 07:05:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
Εγώ τότε που το σκεφτόμουν μόνο για την θερμοκρασία? Shocked Shocked
Τελικά όμως μου έφυγε η κάψα...

Και εγώ μια από τα ίδια........

Βασικά η ένδειξη της θερμοκρασίας είναι που σε ελκύει, αλλά είναι πολλά τα λεφτά μόνο και μόνο για να βλέπεις τη θερμοκρασία.

Alxdr, ξανασκέψου το........


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Απρ 2003, 14:23:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ady έγραψε:
chatasos έγραψε:
Εγώ τότε που το σκεφτόμουν μόνο για την θερμοκρασία? Shocked Shocked
Τελικά όμως μου έφυγε η κάψα...

Και εγώ μια από τα ίδια........

Βασικά η ένδειξη της θερμοκρασίας είναι που σε ελκύει, αλλά είναι πολλά τα λεφτά μόνο και μόνο για να βλέπεις τη θερμοκρασία.

Alxdr, ξανασκέψου το........


ασε που με 150Ε αγοραζεις θερμομετρο /βαρομετρο/πιεσομετρο/βυθομετρο/υψομετρο/μπαρομετρο και ολα σε ενα! ηλεκτρονικο παντα !!
χεχεχεχε Laughing Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Απρ 2003, 21:48:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν ομως βάλεις μεγάλη οθόνη σε ενα 206 multiplex τι διαφορα θα δεις?
Shocked Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Απρ 2003, 07:27:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

micho έγραψε:
αν ομως βάλεις μεγάλη οθόνη σε ενα 206 multiplex τι διαφορα θα δεις?
Shocked Shocked Shocked

Νομιζω οτι αυτα τα μοντελα εχουν ηδη τη μεγαλη οθονη!!




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Απρ 2003, 09:24:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το quiksilver πχ εχει οθόνη με ραδιο, θερμοκρασία κλπ
αλλα δεν έχει την μεγάλη που χει το gt ας πούμε με τον υπολογιστή ταξιδίου με καταναλωση κλπ. μεγαλη οθονη κ υπολογιστης ταξιδιου ποσο πανε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Απρ 2003, 09:31:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καμμιά βόλτα από την φρατζή έχει κάνεις κανείς;

Αν έχει χρόνο, ας ρωτήσει.... Η τιμή (από κανένα τρακαρισμένο) θα είναι στο 1/3 της αρχικής...



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Απρ 2003, 23:18:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Καμμιά βόλτα από την φρατζή έχει κάνεις κανείς;

Αν έχει χρόνο, ας ρωτήσει.... Η τιμή (από κανένα τρακαρισμένο) θα είναι στο 1/3 της αρχικής...


σωστοοοςςς


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
panos_25 (panos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XS2 1600 16V

Ένταξη: 30 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 8
Τόπος: Elefsina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2003, 08:34:12    Θέμα δημοσίευσης: Re: Οθονη κεντρικου τμηματος ταμπλο. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alxdr74 έγραψε:
Θελω να αλλαξω την οθονη η οποια βρισκεται στο κεντρικο μερος του ταμπλο και λεει την ωρα! Βεβαια δεν ειναι multiplexing το 206 μου αλλα παρολα αυτα θελω να βαλω τη μεγαλυτερη! Βεβαια δεν περιμενω να φενονται οι λειτουργιες που φενονται σε ενα multiplexing αλλα νομιζω πως θα ειναι εφικτο μεσω ενος καταλληλου ανταπτορα να συνδεσω και το ραδιο-cd σε αυτη καθως και να φενεται παραλληλα και η εξωτερικη θερμοκρασια! Μπορειτε να μου πειτε εαν ειναι δυνατο κατι τετοιο? Θα μπορουσα να ρωτησω στη LION και το εχω κανει ηδη! Και το αποτελεσμα? Δυο διαφορετικες απαντησεις!!


Φίλε Αλέξανδρε ένας συνάδελφός μου έχει το 1100 και κάποια στίγμη είπε να βάλει την μεγάλη οθόνη στο ταμπλό του.Ο τύπος λοιπόν αυτός γνωρίζει έναν ηλεκτρολόγο μέσα από την LION ο οποίος του έφερε την οθόνη στην τιμή των 10000 δραχμών!!!!! Φανταστείτε τι κλέψιμο παίζει εις βάρος μας.Του τοποθέτησε την οθόνη μάζι με έναν αντάπτορα για τα καλώδια το οποίο δεν κατάλαβα τι ήταν και μαζί με το θερμόμετρο το οποίο αν προσέξει κάποιος βρίσκεται κάτω από τον δεξιό καθρέπτη (ένα μπαλάκι).Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχουμε πρόσβαση σε αυτόν τον τύπο για δικά μας πράγματα γιατί είναι εντελώς εμπιστευτική η δουλειά που του έκανε κλπ κλπ.Το αποτέλεσμα είναι να βλέπει ώρα,ημερομηνία και θερμοκρασία δεν μπορεί να συνδεθεί το ραδιόφωνο στην οθόνη . Του έχει μεγαλώσει και τους χαρακτήρες στην οθόνη έτσι ώστε να γεμίζει με τις ενδείξεις και να μην έχει κενά,γιατί κανονικά στην πάνω αριστερή μεριά της οθόνης υπαρχουν οι ενδείξεις του ραδιόφωνου και χωρίς αυτο η μισή οθόνη θα ήταν κενή.Πολύ καλή δουλειά σας λέω.Κρίμα που δεν μπορούμε να εκμεταλλευτούμε την γνωριμία.Πάντως σκέψου και την πρόταση του Sidobre.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2003, 09:17:58    Θέμα δημοσίευσης: Re: Οθονη κεντρικου τμηματος ταμπλο. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

panos_25 έγραψε:
alxdr74 έγραψε:
Θελω να αλλαξω την οθονη η οποια βρισκεται στο κεντρικο μερος του ταμπλο και λεει την ωρα! Βεβαια δεν ειναι multiplexing το 206 μου αλλα παρολα αυτα θελω να βαλω τη μεγαλυτερη! Βεβαια δεν περιμενω να φενονται οι λειτουργιες που φενονται σε ενα multiplexing αλλα νομιζω πως θα ειναι εφικτο μεσω ενος καταλληλου ανταπτορα να συνδεσω και το ραδιο-cd σε αυτη καθως και να φενεται παραλληλα και η εξωτερικη θερμοκρασια! Μπορειτε να μου πειτε εαν ειναι δυνατο κατι τετοιο? Θα μπορουσα να ρωτησω στη LION και το εχω κανει ηδη! Και το αποτελεσμα? Δυο διαφορετικες απαντησεις!!


Φίλε Αλέξανδρε ένας συνάδελφός μου έχει το 1100 και κάποια στίγμη είπε να βάλει την μεγάλη οθόνη στο ταμπλό του.Ο τύπος λοιπόν αυτός γνωρίζει έναν ηλεκτρολόγο μέσα από την LION ο οποίος του έφερε την οθόνη στην τιμή των 10000 δραχμών!!!!! Φανταστείτε τι κλέψιμο παίζει εις βάρος μας.Του τοποθέτησε την οθόνη μάζι με έναν αντάπτορα για τα καλώδια το οποίο δεν κατάλαβα τι ήταν και μαζί με το θερμόμετρο το οποίο αν προσέξει κάποιος βρίσκεται κάτω από τον δεξιό καθρέπτη (ένα μπαλάκι).Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχουμε πρόσβαση σε αυτόν τον τύπο για δικά μας πράγματα γιατί είναι εντελώς εμπιστευτική η δουλειά που του έκανε κλπ κλπ.Το αποτέλεσμα είναι να βλέπει ώρα,ημερομηνία και θερμοκρασία δεν μπορεί να συνδεθεί το ραδιόφωνο στην οθόνη . Του έχει μεγαλώσει και τους χαρακτήρες στην οθόνη έτσι ώστε να γεμίζει με τις ενδείξεις και να μην έχει κενά,γιατί κανονικά στην πάνω αριστερή μεριά της οθόνης υπαρχουν οι ενδείξεις του ραδιόφωνου και χωρίς αυτο η μισή οθόνη θα ήταν κενή.Πολύ καλή δουλειά σας λέω.Κρίμα που δεν μπορούμε να εκμεταλλευτούμε την γνωριμία.Πάντως σκέψου και την πρόταση του Sidobre.


αμα εχεις μπαρμπα στην Κορωνη...η στη Lion...
Evil Evil Evil Evil
Evil Evil Evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2003, 15:13:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην τιμη λογικα πρεπει να περιλαμβανεται και η αλλαγη του πλαστικου της κονσολας ετσι δεν ειναι?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Απρ 2003, 09:50:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλεξ@νδρος έγραψε:
Στην τιμη λογικα πρεπει να περιλαμβανεται και η αλλαγη του πλαστικου της κονσολας ετσι δεν ειναι?
Αυτο δεν το σκεφτηκα να το ρωτησω!! Embarassed Αλλα δεν νομιζω.




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Απρ 2003, 19:25:04    Θέμα δημοσίευσης: Re: Οθονη κεντρικου τμηματος ταμπλο. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alxdr74 έγραψε:
Θελω να αλλαξω την οθονη η οποια βρισκεται στο κεντρικο μερος του ταμπλο και λεει την ωρα! Βεβαια δεν ειναι multiplexing το 206 μου αλλα παρολα αυτα θελω να βαλω τη μεγαλυτερη! Βεβαια δεν περιμενω να φενονται οι λειτουργιες που φενονται σε ενα multiplexing αλλα νομιζω πως θα ειναι εφικτο μεσω ενος καταλληλου ανταπτορα να συνδεσω και το ραδιο-cd σε αυτη καθως και να φενεται παραλληλα και η εξωτερικη θερμοκρασια! Μπορειτε να μου πειτε εαν ειναι δυνατο κατι τετοιο? Θα μπορουσα να ρωτησω στη LION και το εχω κανει ηδη! Και το αποτελεσμα? Δυο διαφορετικες απαντησεις!!


Φιλε alxdr χθες κοιτουσα οργανα σε ενα μαγαζι και υπαρχουν οργανα που μετρανε την θερμοκρασια και οτι αλλο θες!Η τιμη τους ειναι για ηλεκτρονικα οργανα γυρο στα 50ευρο(καλης ποιοτητας) αλλα υπαρχουν και οργανα που στοιχιζουν και 20ευρο!Νομιζω θα ηταν πιο ωραιο να τοποθετουσες τεοιου ειδους μετρητες!Υπαρχουν και διαφοροι κορμοι ή τελος παντων βασεις που το κοστος τους ειναι μικρο(γυρο στα20ευρο μπορει και χαμηλοτερο)!Ενταξη αυτη η λυση μπορει να ειναι λιγο ακριβοτερη αλλα σε αντιθεση με αυτη της αντιπροσωπιας νομιζω ειναι καλητερη!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1574s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on