PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Φιμέ πινακίδες κυκλοφορίας
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Ιούν 2002, 16:43:57    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Φιμέ πινακίδες κυκλοφορίας Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, πολυ θα ηθελα να βαλω φιμε πινακιδες μπρος πισω.
Προσωπικα μου αρεσουν και μαλιστα εχω βρει και με αποχρωσεις του γκρι,μπλε,πρασινου και στανταρ μαυρο, αλλα το σκεφτομαι μηπως με σταματανε καθε 3 και λιγο.
εσεις τι λετε?
Επισης ξερει κανεις καποιο μαγαζι (VINI EΣΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ Η ΕΡΩΤΗΣΗ !!!) που να εχει τετοιες φιμε ίσως σε κατι πιο "καλο" απο το απλο πλαστικο που πουλανε ολοι?
ψαχνω για κατι "ιδιαιτερο"
Προς Θεού δεν με ενδιαφςερουν συστήματα (παρανομο-νομιμα) που υποσχονται οτι αποτρεπουν την φωτογραφηση των πινακιδων απο τις καμερες στους δρομους με τον 1 η τον αλλο τροπο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Ιούν 2002, 17:41:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά δεν απαντώ.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Ιούν 2002, 18:03:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατι μου λεει οτι θα βρισκουν μια χαρα αφορμη να σε σταματανε... Sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Ιούν 2002, 18:09:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ελα ρε vini, αμα δεν απαντησεις εσυ, ποιος θα απαντησει?
μισο ! να παρω μολυβι και 120 κολλες αναφορας και αρχιζω να γραφω μαγαζια και διευθυνσεις...
.... ετοιμος ! πες τα ολα!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mimis (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1,4lt 16v 90hp

Ένταξη: 07 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 217
Τόπος: Ν.Ιωνία, Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιαν 2003, 16:46:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω την εντύπωση οτι τα ντζαμάκια στις πινακίδες κυκλοφοριάς θεωρούνται παράνομα (είναι δεν είναι φημέ). Είχα τζαμάκι στο μηχανάκι μου και με γράψανε γι' αυτό. Πολύ θα ήθελα να βάλω και εγώ στο 206 μου.... δυστυχώς όμως...... NodNo


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιαν 2003, 17:16:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mimis έγραψε:
Εχω την εντύπωση οτι τα ντζαμάκια στις πινακίδες κυκλοφοριάς θεωρούνται παράνομα (είναι δεν είναι φημέ). Είχα τζαμάκι στο μηχανάκι μου και με γράψανε γι' αυτό. Πολύ θα ήθελα να βάλω και εγώ στο 206 μου.... δυστυχώς όμως...... NodNo


Δυστυχώς... Δεν γίνετε η αντανάκλαση της ακτίνας του ραντάρ και γι'αυτό θεωρείται παράνομο.Από την άλλη όμως,σε γράφουν μόνο αν σε σταματήσουν για έλεγχο.Άρα "γλιτώνεις" τις παραβάσεις υπερβολικής ταχύτητας... (αυτό δεν είναι κανόνας φυσικά... Wink ).


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Φεβ 2003, 19:03:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Mimis έγραψε:
Εχω την εντύπωση οτι τα ντζαμάκια στις πινακίδες κυκλοφοριάς θεωρούνται παράνομα (είναι δεν είναι φημέ). Είχα τζαμάκι στο μηχανάκι μου και με γράψανε γι' αυτό. Πολύ θα ήθελα να βάλω και εγώ στο 206 μου.... δυστυχώς όμως...... NodNo


Δυστυχώς... Δεν γίνετε η αντανάκλαση της ακτίνας του ραντάρ και γι'αυτό θεωρείται παράνομο.Από την άλλη όμως,σε γράφουν μόνο αν σε σταματήσουν για έλεγχο.Άρα "γλιτώνεις" τις παραβάσεις υπερβολικής ταχύτητας... (αυτό δεν είναι κανόνας φυσικά... Wink ).

Nαι αλλα τωρα εχουν τρελλαθει να σταματανε εγω την πατησα μια φορα και τωρα τα εχω και τα κοιταω....γιατι δεν λεει καθε φορα να τους τα σκας Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Φεβ 2003, 19:44:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

einai klasikh pleon klhsh gia tzamaki sthn pinakida... Sad Evil


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Φεβ 2003, 20:10:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδη το topic ειναι παλιο, ποσο εχει παει η ταριφα για την κληση στο τζαμακι;;;
την πληρωνεις επιτοπου η ;;;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Φεβ 2003, 00:16:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
επειδη το topic ειναι παλιο, ποσο εχει παει η ταριφα για την κληση στο τζαμακι;;;
την πληρωνεις επιτοπου η ;;;;;

Νομιζω ειναι 30 ευρα,οχι δεν τα πληρωνεις επιτοπου...πρεπει ομως να πας στην τροχαια της περιοχης που σε γραψανε μεσα σε 10 μερες και να την πληρωσεις!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Φεβ 2003, 09:32:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την περίοδο που τα στρούμφ είχαν πάρει εντολές για να γράφουν οτι κινείται στο δρόμο... (για να αυξήσουν τα έσοδά τους δηλαδή...), με είχαν γράψει και εμένα.
Οδηγούσα το αυτοκίνητο του πατέρα μου, στο οποίο είχαμε ξεχάσει να βγάλουμε το εμπρός τζαμάκι, μετά από ένα ταξίδι που έκανε ο πατέρας μου δυο μέρες πριν (θα μου πείτε, τα ήθελε ο κ@λος σου, αλλά...)
Το μαλλί πήγε 30 ευρώπουλα και από τότε το τζαμάκι δεν ξαναμπήκε...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Φεβ 2003, 14:43:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην εθνική που με είχαν σταματήσει για υπέρβαση ορίου,πλήρωσα 14Ε.Δεν λέει να πληρώσω 30Ε+αγορά "διακοσμητικών" τζαμιών...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Φεβ 2003, 15:24:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Στην εθνική που με είχαν σταματήσει για υπέρβαση ορίου,πλήρωσα 14Ε.Δεν λέει να πληρώσω 30Ε+αγορά "διακοσμητικών" τζαμιών...

Εξαρταται και τα χιλιομετρα που πηγαινεις....Αν για παραδειγμα πας με 40 χιλιομετρα και πανω απο το οριο της πινακιδας τοτε νομιζω δυστηχως πας δικαστηριο και τα ποσο πολαπλασιαζεται...




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Φεβ 2003, 15:31:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alxdr74 έγραψε:
Εξαρταται και τα χιλιομετρα που πηγαινεις....Αν για παραδειγμα πας με 40 χιλιομετρα και πανω απο το οριο της πινακιδας τοτε νομιζω δυστηχως πας δικαστηριο και τα ποσο πολαπλασιαζεται...


Μέχρι τα 60 παραπάνω πληρώνεις μόνο πρόστιμο.Εγώ πήγαινα με 150 με όριο τα 120.


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Φεβ 2003, 15:58:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω την αίσθηση ότι τα 15 euro πρόστιμο είναι για υπερβάσεις μέχρι 10% του εκάστοτε ορίου.Από εκεί και πάνω αρχίζουν τα προβλήματα.
Οικογενιακός φίλος τρέχει στα δικαστήρια , γιατί τον μέτρησαν με 150 στην Αθηνών-Πατρών!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Φεβ 2003, 16:54:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
επειδη το topic ειναι παλιο, ποσο εχει παει η ταριφα για την κληση στο τζαμακι;;;
την πληρωνεις επιτοπου η ;;;;;

30 euro ειναι εχει δικιο ο poison αλλα εγω το πληρωσα στην εφορεια ασε... Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Φεβ 2003, 17:59:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδες μην ξεχνιωμαστε !
το θεμα του topic ειναι "φιμε τζαμακι πινακιδων" και οχι "ποσα πληρωσες προστιμο γιατι ετρεχες μεγαλε;"
φιλικα ετσι ;;

.
.
ωστε 30Ε τα φιμε ετσι;;;
μαλλον θα τα βγαλω!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Φεβ 2003, 02:39:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως παιδια χωρις να θελω να την 'πω' σε αυτους που εχουν φιμε τζαμακι πινακιδων. Ειναι ενα περιτο εξοδο αμφιβολου αισθητικης παντα κατα την αποψη μου. Twisted evil Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Φεβ 2003, 08:42:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βάλτε σπρει!Μην μασ\ς ακούσει όμως ο Sidobre γιατί την βάψαμε! Exclamation Exclamation Embarassed
Πες ότι δεν το είπα Τασούλη!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Φεβ 2003, 18:27:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω εχω βαλει διαφανο τζαμακι(clear) και μαλλον κανει την δουλεια του και δεν πολυφαινεται(οταν ειναι το αμαξι πλυμμενο δεν φαινεται καθολου).Βασικα το εβαλα γιατι η πινακιδα ειχε αρχισει να ξεβαφει αλλα αμα σε προστατευει και απο τα radar τοτε συνδυαζω το τερπνον μετα του ωφελιμου Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1324s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on