PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Απρ 2008, 19:21:29    Θέμα δημοσίευσης: ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά σορρυ που ανοίγω νέο topic, αλλά έψαχνα να βρω πληροφορίες για τον Καράμπελα και δε δουλεύει η σελίδα του στην ηλεκ. κατάλογο.
Επίσης να ρωτήσω, αν κάποιος από δω έχει βάλει εκεί εξάτιμση και τι εντυπώσεις υπάρχουν?
Πάντως γενικά έχει όνομα ότι είναι λίγο ακριβός και ότι η δουλειά του είναι καλή.


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Απρ 2008, 21:12:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και γιατι δεν πας παπαδοπουλο που ειναι και φθηνος και κανει καλη δουλεια???εκτος και αν μενεις μακρυα και δεν σε βολευει..... Rolling eyes


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Απρ 2008, 22:16:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για τον Παπαδοπουλο εχω ακουσει πως κανει καλη δουλεια (σε αποδοση , μελετη , κλπ) αλλα οχι τοσο καλη σε ποιοτητα (υλικα).
μου ελεγε γνωστος για παραδειγμ για τις κολησεις του σε καζανακια που δεν ηταν και οτι καλυτερο.
εχει ακουσει κανεις κατι παρομοιο ή ειναι ραδιοαρβυλα ;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 00:28:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πάιδες οι εξατμισάδες ειναι μια πονεμένη ιστορία.Παρόλο που ειμαι θεσνικη έχω δει αρκετές δουλειες του παπαδοπουλου αλλά και άλλων.
Πως γινεται ρε παιδιά να εχουν φτιαξει εξατμισεις κοσμήματα και μεσα στον ιδιο μηνα σε αλλο σαξοραλλο εξατμιση οτινανιδικη...μήπως κάνουν δουλεια οποτε/σε οποιον θελουν?
Αποψη μου ειναι να φτιαξεις εξατμιση στο σκριβανό.Τουλάχιστο απο δουλεια του που εισα,εμεινα λαλακας,απο θέμα κουρμπων και κολλησεων.(και γιαυτον παλι εχουν ακουστεί και αρνητικα...)


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 02:22:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οτι ναναι μαλλον κανουν στον καθενα.... Sad κι εγω εχω ακουσει διαφορα για ολους...και εχω ακουσει και αυτο για τον παπαδοπουλο....γιαυτο η θα παρω μεταχειρισμενη απο αγωνιστικο που εχω βρει απο σταμελο φτιαγμενη αλλιως ετοιμη...αν και ξεφευγει το κοστος.... Confused καλα σωληνες εχουν να κολλησουν...γιατι βαριουνται τοσο?????? Evil


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 03:02:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω εβαλα καζανακι στον παπαδόπουλο και μεχρι στιγμης ολα ωραία και καλά, αλλά οι κολλησεις δεν ειναι όντως ό,τι καλύτερο αισθητικά...


---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 07:29:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παπαδόπουλος τα σπάει ρε... Άψογη δουλειά και έκανε ακριβώς ότι ζήτησα εκεί κάτω. Και πάνω απ' όλα, ο πιο ανταγωνιστικός σε τιμές.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 08:35:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

papadopoylos εχω 2 φιλους που εβαλαν τελικο και στο 1.5 χρονο σκουριασε....

καραμπελας οταν ρωτησα εγω πριν 1.5χρονο περιπου δεν ειχε καν κουρμπαδωρο . . . .

και ηταν ο πιο ακριβος...

τοτε τη πιο καλη τιμη μου ειχε δωσει ο δανελατος στη θηβων

τελικα πηγα πατρα Laughing


θωμα τι θες απο την εξατμιση?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 10:10:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στον Καράμπελα έχω πάει. Είναι πολύ καλός σε εξυπηρέτηση καλός στο να βάλεις καζανάκια κλπ (είναι καλής ποιότητας) καλές κολήσεις, αλλά οι κούρμπες του δεν είναι οι καλύτερες.

Εμένα αυτός που μου έχει κάνει εντύπωση είναι ο Νινο. Δεν έχω άμμεση επαφή με τον άνθρωπο (δεν έχει χρειαστεί ακόμα) αλλά επειδή τυχγάνει να έχω ένα τελικό δικό του (το πήρα μεταχειρισμένο) είναι πάρα πολύ καλό σε ποιότητα. Τόσο που δεν καταλαβαίνεις ότι είναι χειροποίητο...



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 10:36:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το μόνο μειονέκτημα που εχω ας πουμε διαπιστώσει στον Νινο ειναι οτι ειναι λίγο ακριβός...

αλλά οτι φτιάχνει ειναι απλά αριστο...

στο φιατάκι εχω φτιάξει ενα τελικό το οποίο εδω και 10 σχεδόν χρόνια δεν εχει πάθει τιποτα... Shocked


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 10:53:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά, πιστέυω ότι είστε μέσα όλοι σε αυτά που ξέρω και εγώ.
Εγώ έχω 50αρα από Παπαδόπουλο και σκέφτομαι να βάλω 54αρα.
Μου πρότειναν τον Καράμπελα και για αυτό είπα να το ψάξω.
Και εγώ έχω ακούσει ότι είναι πιο ποιοτικά τα υλικά του Καράμπελα, αλλά σίγουρα πρέπει να είναι πιο ακριβός από Παπαδόπουλο.
Ζήτησε ο Καράμπελας για σωλήνα 54αρας (θα κρατήσω καταλύτη και δίχαλο) γύρω στα 300€.
Τι έκπτωση έχουμε με το club?


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 10:59:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

την 50αρα τι θα την κανεις????μηπως σκεφτεσαι να την πουλησεις στον φιλο σου αλεκουκο???? Very happy Very happy Very happy Very happy τι λες?????


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 12:04:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alekoukos106 έγραψε:
...
αλλιως ετοιμη...αν και ξεφευγει το κοστος.... Confused
...

Αν ειναι να δωσετε 300Ε για χειροποιητη,δειτε και τις αγωνιστικες που πουλαει η Oreca. Wink
Με 300Ε εχετε στην πορτα σας cat back σωληνα και group N τελικο inox ή δινετε 240Ε και παιρνετε το ιδιο συστημα σε alouminised steel. Wink
Προσθεστε και κανενα 50αρικο μεταφορικα,αφαιρεστε και καποια εκπτωση που εχει το club και...εχετε "καθαρισει" με επωνυμη εξατμιση με τελειες κουρμπες και χωρις να μπλεξετε με ελληναρες. Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 12:36:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στέλιο, συμφωνώ!

Αν μάλιστα πάρει κανείς από Oreca, υπολογίστε και εμένα που θέλω ένα τελικό! Wink



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 12:39:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
alekoukos106 έγραψε:
...
αλλιως ετοιμη...αν και ξεφευγει το κοστος.... Confused
...

Αν ειναι να δωσετε 300Ε για χειροποιητη,δειτε και τις αγωνιστικες που πουλαει η Oreca. Wink
Με 300Ε εχετε στην πορτα σας cat back σωληνα και group N τελικο inox ή δινετε 240Ε και παιρνετε το ιδιο συστημα σε alouminised steel. Wink
Προσθεστε και κανενα 50αρικο μεταφορικα,αφαιρεστε και καποια εκπτωση που εχει το club και...εχετε "καθαρισει" με επωνυμη εξατμιση με τελειες κουρμπες και χωρις να μπλεξετε με ελληναρες. Cool

Στελιο δωσε κανενα λινκ για 54αρα.παντως δεν υπολογισες την παραμετρο της εργασιας που θα χρειαστει, προκειμενου να κατεβει η δικια μου,να αφαιρεθει ο καταλυτης +το διχαλο +να μπουνε με το νεο σωληνα.ποιος ξερει ποσα θα ζητησει ενας εξατμισας για να κανει αυτη τη δουλεια αν του πας το σωληνα ετοιμο.


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 12:56:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θωμα 54αρα δεν βγαζει η Oreca(ασε που δεν στην συνιστω κιολας).

Απο εκει και περα,την εξατμιση της Oreca την βαζεις και μονος σου απλα ανεβαζωντας το αμαξι σε ενα ψηλο πεζοδρομιο.
Το εχω κανει με το 13αρι οποτε δεν τιθεται θεμα να μην γινεται.
Απο εκει και περα,αν το ζορι σου ειναι το κοστολογιο που θα ζητησει για να σου βγαλει καταλυτη,παρε την εκδοχη με τα 3 κομματια που περιλαμβανει και σωληνα αντικαταστασης του καταλυτη.

Τα αντιστοιχα κομματια στοιχιζουν 275Ε για alouminised steel και 415Ε για ανοξειδωτο.


Υ.Γ. Τονιζω οτι οι τιμες που αναφερω ειναι οι τιμες καταλογου για το συστημα του 1300 Rallye.Για το 16v δινει αλλον κωδικο με αυξημενη τιμη αλλα απο την στιγμη που του 1300 μπαινει κανονικα(ειχα βαλει σε 16v την παλια την δικια μου),δεν υπαρχει λογος να δωσετε τζαμπα χρηματα.
Το μονο το οποιο θα αλλαζει θα ειναι το ελαφρως μεγαλυτερο καζανι στην περιπτωση του 16v.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 15:00:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
...Εμένα αυτός που μου έχει κάνει εντύπωση είναι ο Νινο. Δεν έχω άμμεση επαφή με τον άνθρωπο (δεν έχει χρειαστεί ακόμα) αλλά επειδή τυχγάνει να έχω ένα τελικό δικό του (το πήρα μεταχειρισμένο) είναι πάρα πολύ καλό σε ποιότητα. Τόσο που δεν καταλαβαίνεις ότι είναι χειροποίητο...


Εγω εχω κανει 1-2 δουλειες στο Νινο, και εχω να πω οτι το παιδι ειναι πολυ σχολαστικο. Ακομα και οταν δεν κανει ο ιδιος τη δουλεια (την κανει ενας απο τους υπαληλους) ερχεται και τσεκαρει αν ειναι ολα ΟΚ. Γενικα εγω ελαβα την εντιπωση οτι δινει πολυ σημασια στη λεπτομερεια και στη ποιοτητα της δουλεια του.
Απο τιμες δεν θα ελεγα οτι ειναι ιδιαιτερα ακριβως, αλλα ουτε και οτι εχει τιμες ευκαιριας. Απλα για αυτο που σου δινει η τιμη δικαιολογειται. Παντως ως club εχουμε και 10% εκπτωση.

Υποψη, για μαστορεματα που θελουν ωρα πρεπει να κλεισεις ραντεβου.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 15:23:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πριν μια εβδομάδα είδα δουλεία του καραμπελα και έμεινα ενθουσιασμένος από της κουρμπες του….

Δεν στένευαν ούτε χιλιοστό…

Μάλλον θα πήρε τώρα τελευταία καινούργιο κουρμπαδορο.


Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
greenpug106 (Κωνσταντίνος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 Gti, PT51, etuned

Ένταξη: 24 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 897
Τόπος: Κύπρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2008, 06:52:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανένα link για την Oreca?


Γκαράζ
Peugeot 106 GTi 150+ ίππους etuned
Audi A4 TFSi SLine Special Edition 250+ ίππους etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2008, 07:38:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

www.oreca.fr Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1421s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on