PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Intercooler για τον 1,6 ΤHP
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 75, 76, 77  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
mario207 (mario)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 1.6

Ένταξη: 15 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 144

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάρ 2008, 11:46:37    Θέμα δημοσίευσης: 207 - Intercooler για τον 1,6 ΤHP Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλημερα,

επειδη στις ψηλες θερμοκρασιες δεν λειτουργει καλα το τουρμπο ξερει κανεις αν παιρνει intercooler? η εχει ηδη ? ξερει κανεις ? επισης (επειδη δεν ξερω και πολλα) αυτη δεν ειναι ι δουλεια του intercooler ? να κραταει χαμηλα τη θερμοκρασια ?
ευχαριστω.


--------------------------------------------------------------------------------

Το γράφουμε και εδω στο πρώτο ποστ:
Εκ της MOD Team:

salex, Δευ 14 Σεπ 2009 έγραψε:
Όπως έχει γράψει σε προηγούμενη σελίδα ο Τουρίστας, το βεντιλατέρ πίσω από το μαμά ιντερκούλερ του 207 βρίσκεται για ένα και μόνο λόγο:
Να ψύχει το δυναμό γιατί ο χώρος είναι πολύ περιορισμένος και θα γίνει βραστό!

Στα 308 ΔΕΝ υπάρχει βεντιλατέρ στο ιντερκούλερ, παρότι είναι ακριβώς το ίδιο κομμάτι. Γιατί υπάρχει μπόλικος χώρος και δεν είναι απαραίτητο για το δυναμό.

Αν ξηλώσετε το εργοστασιακό ιντερκούλερ δεν χρειάζεται να βάλετε το βεντιλατέρ γιατί το δυναμό αερίζεται.


Τώρα για τα υπόλοιπα έχω γράψει απειρες φορές τα ίδια: Το ιντερκούλερ μπροστά από το ψυγείο ΔΕΝ επηρεάζει τη δυνατότητά του να απάγει θερμότητα. Το ψυγείο είναι υπερτεράστιο σε σχέση με την ισχύ του κινητήρα και δεν ενοχλείται από την ύπαρξη ιντερκούλερ μπροστά του.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάρ 2008, 12:22:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ριξε μια ματια και σε αυτό:

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=227347#227347


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Δευ 14 Σεπ 2009, 10:32:35, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Απρ 2008, 19:00:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λετε να κανει δουλεια το ιντερκουλερ της forge?
στο site δινει οτι ειναι 10 βαθμους πιο κατω απο το μαμα 50 αντι για 60
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Απρ 2008, 21:20:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
λετε να κανει δουλεια το ιντερκουλερ της forge?
στο site δινει οτι ειναι 10 βαθμους πιο κατω απο το μαμα 50 αντι για 60


Σίγουρα κάνει δουλειά. Τα δύο ερωτήματα που θα πρέπει να απαντήσεις είναι τα εξής:
1. Θέλω να κόψω την τραβέρσα μου;
2. Πού θα βάλω εκείνο το ανεμιστήρι που περισσεύει πίσω από το εργοστασιακό i/c ;

Τροφή για προβληματισμό...


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Απρ 2008, 21:51:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με τπτ δεν θα έκοβα την τραβέρσα και ας έπαιρνα και 300 αραβικά άλογα !!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Απρ 2008, 22:35:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
android έγραψε:
λετε να κανει δουλεια το ιντερκουλερ της forge?
στο site δινει οτι ειναι 10 βαθμους πιο κατω απο το μαμα 50 αντι για 60


Σίγουρα κάνει δουλειά. Τα δύο ερωτήματα που θα πρέπει να απαντήσεις είναι τα εξής:
1. Θέλω να κόψω την τραβέρσα μου;
2. Πού θα βάλω εκείνο το ανεμιστήρι που περισσεύει πίσω από το εργοστασιακό i/c ;

Τροφή για προβληματισμό...


καλα το 2ο ερωτημα οκ η καπου θα μπει η κ να μην μπει εκει που μπαινει το νεο ειναι κ μεγαλυτερο κ δροσεροτερο το μερος κ δε θα χρειαζεται
τωρα η τραβερσα ειναι στανταρ οτι περνει ποδι?οπως ειπε κ ο fynos ποτε δε θα την εκοβα/εβγαζα οι ανθρωποι εκατσαν κ εβγαλαν 5 αστερια στα crash test δεν θα παω να τα κανω 4 για μια κ@υλ@
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
power (Κώστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT

Ένταξη: 03 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 455
Τόπος: Δράμα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Απρ 2008, 22:43:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν προσέξεις στο pdf που ακολουθει θα δεις πως την έχουν κόψει. Δεν την βγάζουν εντελώς.
Όπως λες και συ με τπτ δεν το ρισκάρω.

http://www.forgemotorsport.co.uk/media/Peugeot207TurboFMIC.pdf
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2008, 01:41:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλό...



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2008, 07:24:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

power έγραψε:
Αν προσέξεις στο pdf που ακολουθει θα δεις πως την έχουν κόψει. Δεν την βγάζουν εντελώς.
Όπως λες και συ με τπτ δεν το ρισκάρω.

http://www.forgemotorsport.co.uk/media/Peugeot207TurboFMIC.pdf


Για να μη γράψουν ότι χρειάζεται κόψιμο, το θέτουν διαφορετικά:
"Fit the new modified crash bar as supplied".

Δηλαδή αυτή την τραβέρσα που έχουν κανιβαλίσει για να χωρέσει η σαχλαμάρα τους. Βρε δεν μας μπιιιιπ καλύτερα λέω εγώ.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2008, 08:26:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν καταλαβα καλα αυτο που κοβουν ειναι η μαυρη σιδερια εμπρος απο ψυγειο που πηγαινει και πιανει πανω της ο προφυλακτηρας...

αυτο το σιδερο δεν εχει καμια σχεση με τη παθητικηα ασφλαεια του αυτοκινητου και ειναι εκει απλα για να στηριζει το προφυλακτηρα πανω του...

οποτε απλα αν τρακαρετε ελαφρα θα σας πεσει ο προφυλακτηρας Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2008, 10:03:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:

οποτε απλα αν τρακαρετε ελαφρα θα σας πεσει ο προφυλακτηρας Laughing


Θα πέσει, αφού τρυπήσει το front mount I/C, σπάσουν τα ψυγεία και διαλυθούν τα βεντιλατέρ.
Τέλεια ευκαιρία για τοστ με κυψέλες! Laughing


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2008, 18:32:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα πλακα κανετε? Αυτη η τραβερσα ειναι ΒΑΣΙΚΟΤΑΤΟ μερος της παθητικης ασφαλειας !!!

Με το να μεωνεις το πλατος της ελατωνεις και την αποροφητικη της ικανοτητα και φυσικα αυξανεται το ποσο θα διεισδισει προς τα μεσα το εμπρος μερος σε μια σιγκρουση. Και φυσικα θα χασεις κατι-τις σε ακαμψια στο εμπρος μερος.

Δειτε και μια εδω πως ειναι (περιπου) δομικα το 207 και ΑΝ αυτη η τραβερσα ειναι απλα "διακοσμιτικη"....

(και μην ακουσω καμια βλακεια οτι χριαζεται μονο στο cc αυτη....)




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Απρ 2008, 05:43:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
αν καταλαβα καλα αυτο που κοβουν ειναι η μαυρη σιδερια εμπρος απο ψυγειο που πηγαινει και πιανει πανω της ο προφυλακτηρας...

αυτο το σιδερο δεν εχει καμια σχεση με τη παθητικηα ασφλαεια του αυτοκινητου και ειναι εκει απλα για να στηριζει το προφυλακτηρα πανω του...

οποτε απλα αν τρακαρετε ελαφρα θα σας πεσει ο προφυλακτηρας Laughing

Δεν στηρίζεται ο προφυλακτήρας επάνω σε αυτή την τραβέρσα.
Πιάνει και δένει τα δυο ράμφη και έχει ζώνες ελεγχόμενης παραμόρφωσης εάν δεις στην φωτογραφία που έβαλε ο Στέλιος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Απρ 2008, 08:13:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτη η τραβερσα που λεμε στα πιο πολλα συγχρονα αυτοκινητα ειναι ΠΛΑΣΤΙΚΗ
ΔΕ ΔΕΝΕΙ ΤΑ ΡΑΜΦΗ ΑΥΤΗ αν κατι γινεται ειναι απο τη κατω που πιανει και το υποπλαισιο για αναρτηση κλπ

επισης δεν εχει καμια σχεση με ζωνες παραμορφωσης αυτο που δειχνετε...ειναι μηχανισμος απορροφησης μικρων συγκρουσεων για να μη διαλυεται με το παραμικρο το μπροστινο συστημα

αν θεωρειτε οτι αυτο το σιδερακι με βαρος 4-5κιλα απο οσο το εχω πιασει σε αλλα αυτοκινητα
(ειναι η κλασικη τραβερσα που αλλαζεις με το παραμικρο χτυπημα και ειναι βιδωτη σε ολα τα αυτοκινητα συνηθως δε ξερω πεζο)
δενει τα ραμφη και προσφερει κατι ουσιαστικο στο θεμα παθητικη ασφαλεια ειστε βαθια γελασμενοι......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Απρ 2008, 09:41:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δικό σας το μαχαίρι δικό σας και το καρπούζι!

Περί συγκρούσεως, ουδείς λόγος...


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Απρ 2008, 11:03:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο ατρακάριστος....πρώτος την τραβέρσα βγαλέτω....

Silly Silly Silly Silly Silly Silly Silly



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Απρ 2008, 14:38:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Volve, χωρις αυτη τη τραβερσα η οποια μπροστινη συγκρουση θα εστελνε τα ψηγεια, βντιλατερ, μοτερ κτλ...... στο διαολο !!! ΚΑι οι θολοι θα ανοιγανε σαν τριανταφυλλο....
Επισης οποιαδιποτε συγκρουση απο το πλαι θα εκανε το μπροστινο συστημα ... ακορντεον !
Δεν ξερω αν ειναι 5-6 κιλα, αλλα εγω που περσι το καλοκαιρι την εφαγα γερα απο μπροστα-πλαγια, υμουν στο γνωστο ανταλλακτικα-δικο και πιασαμε κουβεντα για ασφαλεια και τετοια. Ειχε 1-2 τραβερσες απο αλλο Peugeot (δεν θυμαμαι μοντελο) και ηταν ΑΡΚΕΤΑ βαριες...
Επισης αυτο που τη κανει απαραιτητη δεν ειναι τοσο το βαρος της οσο το ΣΧΗΜΑ και η θεση της.
Volvos, μην το ψαχνεις, ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ !!!

Ισως μπερδευεσαι με την αντιστοιχη του 206 που νομιζω ειναι πλαστικη, και σ'αυτη τη περιπτωση ψιλο διακοσμιτικη.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Απρ 2008, 15:33:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
Ισως μπερδευεσαι με την αντιστοιχη του 206 που νομιζω ειναι πλαστικη, και σ'αυτη τη περιπτωση ψιλο διακοσμιτικη.

Mηπως εννοεις του 106? Scratch
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Απρ 2008, 16:04:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξερω, απλα δεν ειμαι 100% σιγουρος αν το 206 εχει την ιδια μεταλικη τραβερσα σ'αυτο το ηψος. Οταν ειχα τρακαρει, ειχα παει να δω το αμαξι στο συνεγρειο οταν το ειχανε γδυσει, αλλα δεν ειχε την αντιστοιχη. Ισως την ειχανε αφαιρεσει.
Παντως εχει μια χοντρη πλαστικη, πανω στην οποια πιανει το μαυρο διακοσμιτικο κομματι του προφηλακτηρα, και ο προφυλακτηρας.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Απρ 2008, 16:31:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
Παντως εχει μια χοντρη πλαστικη, πανω στην οποια πιανει το μαυρο διακοσμιτικο κομματι του προφηλακτηρα, και ο προφυλακτηρας.

Το επιβεβαιώνω, και μάλιστα έχει τοξοειδές σχήμα και είναι από σκληρό πλαστικό.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 75, 76, 77  Επόμενη
Σελίδα 1 από 77

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1805s (PHP: 64% - SQL: 36%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on