PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Τελικο στο πλαι....
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Δεκ 2007, 21:09:32    Θέμα δημοσίευσης: Τελικο στο πλαι.... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σκεφτομαι λοιπον την εξης μετατροπη....
Να αλλαχθει ο καταλυτης με ενα ελευθερο στην θεση που ειναι τωρα ο μαμα και μετα αντι να παεια απο κατω απο το αμαξι και να καταληξει σε ενα τελικο ναι κανει μια στροφη 90 μοιρων δεξια και να βγει στο πλαι του μπροστινου προφυλακτιρα....

κατι τετοιο...

http://www.dominantmotors.com/images/engine/Sw%20side%20exit%20tips.jpg

http://www.4x4-r-us.co.uk/images/exhaust1.JPG


Γινετε????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Δεκ 2007, 09:48:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

You must be pay...
Αν εχεις τα μαρουλια ολα γινονται.
Αυτο ειναι πραγματικοτητα.
Σιγουρα κατι τετοιο θα κοστισει καμποσα παραπανω ειδικα αν ειναι και πολυ προσεγμενη δουλεια.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
ignotic69 (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Mongoose_Pro_Sniper(dirty edition)

Ένταξη: 28 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 91

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Δεκ 2007, 13:38:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tου μπροστινού προφυλακτήρα??Δηλαδή χωρίς μεσαίο και χωρίς τελικό?
Ετοιμάσου να σε μαγκώσουν για τα καλά οι μπλέ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Δεκ 2007, 17:31:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oxι...με τελικο....
Χωρις μεσαιο....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Δεκ 2007, 18:07:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και θεωρείς οτι δεν θα κάνει θόρυβο δηλαδή?
ακόμα και να το καταφέρεις να το χωρέσεις γιατί θέλει συγκεκριμένα μήκη για την τοπθέτηση του καζανιού για να δουλευει σωστά, αν το καζάνι είναι ελευθερο θα γίνεται ηχητικός πόλεμος.

μερικές λεπτομέρειες...
όταν λέμε "μεσαίο" εννοούμε το 1ο "καζανάκι" (ή πιο "λόγϊα" -> "σκευος")
όταν λέμε "τελικό" εννούμε το 2ο "καζανάκι"
οταν λείπει το 2ο τότε το "μεσαίο" γίνεται "τελικό"...
το 1ο καζάνι μαζί με τον καταλύτη ειναι αυτό που βοηθά το μοτερ στην αναπνοή του, για την ακρίβεια βελτιώνει την εισπνοή από την βελτιώση στην εκπνοή...) και το σημείο τοποθέτησής του καθώς και ο όγκος του ειναι σημαντικότατης σημασίας (μιλάμε για ατμοσφαιρικά μοτέρ έτσι)



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Δεκ 2007, 18:31:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλαδη με ενα αγωνιστικ καταλυτη πανω στη μαμα πολλαπλη κι ενα τελικο Α δεν θα εχει αρκετη-σωστη συμπιεση για να δουλευει καλα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Δεκ 2007, 18:37:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν έχω τις γνώσεις για να στο απαντήσω με βεβαιότητα αλλά θεωρώ ότι μόνο (παααάρα πολύ) θόρυβο θα κάνει... και δεν πρόκειται να δεις διαφορά στην απόδοση... (ίςως και να χειροτερέψει)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Δεκ 2007, 18:55:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοιταξτε να δειτε.
Τα αμαξια μας εχουν σχεδιαστει ωστε να εχουν εξατμηση.
Δηλαδη ο σωληνας με τα τελικα και προτελικα που βρησκονται απο κατω του μονο τυχαιος δεν ειναι.
Βοηθαει στο λεγομενο back pressure.
Πρεπει λοιπον να εχουμε συγκεκριμενο back pressure.Ουτε μηδενικο ουτε και παρα πολυ.
Συμφωνα με τα παραπανω λοιπον μια τοσο μεγαλη αλλαγη μπορει να προκαλεσει συμαντικα προβληματα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Δεκ 2007, 18:58:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελα ρε...και δεν γινετε δλδ να εχεις το σωστο backpressure με αυτον τον τροπο...ολα γινοντα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Δεκ 2007, 19:03:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΜΠΑΚ ΠΡΕΣΟΥΡ!!!!

Υπάρχει μόνο συντονισμός εισαγωγής-εξαγωγής...
Τά χουμε γράψει ξανά και ξανά...
μην λέμε πάλι τα ίδια...

Wink Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Δεκ 2007, 19:26:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιαννη αs πηγαινει οπωs θελει!!!Eσυ θα λεs με το πλαι και οπωs παει..... Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ignotic69 (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Mongoose_Pro_Sniper(dirty edition)

Ένταξη: 28 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 91

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Δεκ 2007, 21:59:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ έχω μια απορία,εφόσον θα έχει και καταλύτη και ένα καζανάκι ,πως στο καλό θα βγαίνει από τον μπροστά προφυλακτήρα?
Θα πηγαίνει μέχρι τη μέση ας πούμε και μετά θα κάνει βόλτα ο σωλήνας αφού κάνει αναστροφή για να φτάσει μπροστά?Αυτό είναι χειρότερο κι απ'το δικό μου(2φορές x 90μοίρες..) Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Δεκ 2007, 00:25:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω οταν ειχα βαλει χταποδι καταλυτη ειχα βγαλει το μεσαιο κ ειχα μονο ενα group n τελικο πολυ φασαρια!
μετα απο κανα δυο μηνες ψιλοκουραστικα απο την πολυ υπερβολικη φασαρια κ πηγα κ εβαλα το μανισιο μεσαιο καζανακι!
τρελλη διαφορα!
πολυ περισσοτερο νευρο στις μεσαιες κ ψηλες στροφες!
χωρις το μεσαιο πηγενε λιγο καλητερα στις χαμηλες αλλα πολυ χαλια στις ψηλες-μεσαιες στροφες!
αυτα οταν ειχα χταποδι καταλυτη!οταν ειχα μαμα εξαγωγη κ εβγαλα το μεσαιο δεν ειχα καμια μα καμια διαφορα στις επιδοσεις εκτος απο λιγο παραπανω θορυβο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Δεκ 2007, 11:18:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το μεσαιο οντως χριαζετε.
Σε μαστορα που ειχα παει το καλοκαιρι και του ειχα πει τις ιδεες μου μου ειπε οτι "κανουμε οτι θες αλλα το μεσαιο μην το βγαλεις αν θες να με ακουσεις".
Αυτα ηταν τα λογια του.
Επισης το μεσαιο απο οτι θυμαμαι ειχε μικρη αποσταση απο τον πισω θολο αρα τελικο δεν μπαινει.
Οποτε αυτα που ειπε ο Μανθος στο δευτερο ποστ θα ισχυσουν και με το παραπανω.
Δεν βγαζεις καλυτερα την ρεζερβα να βαλεις εξατμηση στο κεντρο?'Η να βγαλεις 2 απολυξεις στα πλαινα του πισω προφυλακτυρα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Δεκ 2007, 12:36:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπόν φίλε γιάννη μπαίνει εύκολα αυτό που λές...

όταν το βάλεις πες μας και τις εντυπώσεις σου γιατί εδώ πέρα κανείς δεν το έχει κάνει, ή τουλάχιστον δεν ξέρω εγώ κανένα... Wink


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Δεκ 2007, 13:43:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αχ βρε κρυφοκαγκουρες !!!!!!!!
επιτελους ελαμψε η αληθεια!!!!!!!!!!


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Δεκ 2007, 16:09:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ignotic69 έγραψε:
Αυτό είναι χειρότερο κι απ'το δικό μου(2φορές x 90μοίρες..) Laughing Laughing



Shocked Shocked Shocked Shocked
Πλακα κανεις ε?! Cool


Ρε σεις τι λετε?Εδω αλλοι προσπαθουν να ειναι ολοισιοι οι σωληνες και εδω συζητατε να κανετε τον σωληνα σε σχημα "U" ! Shocked
Α και θελετε και καταλυτη και τελικο.... Laughing
Το αλλο με τον τοτο....?
αυτο γινεται σε αυτοκινητα που τα καυσαερια ερχονται κατευθευειαν απο το μοτερ (βλεπε αγωνιστικα)
Καλα ρε Γιαννη και εσυ,στο μπροστα προφυλακτηρα θελεις και εσυ?
Δεξια ή αριστερα απο του μαρσπιεδες δεν σου κανει?!?! Laughing


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Δεκ 2007, 16:40:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στους μαρσπιεδες βγαινει και μαλλον πιο ευκολα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
StorM_GmA (Ευριπίδης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) Dynamique (2006)

Ένταξη: 21 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 314
Τόπος: Αθήνα - Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Δεκ 2007, 17:13:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θέλεις να κάνεις το peugeot Mclaren SLR? Razz Razz Razz
προσωπικά πιστεύω οτι δεν γίνεται αυτό...εννοώ να γίνει και να δουλέψει άριστα...
ακόμα και στην SLR που τα έχει στα μαρσπιέ μπροστά, το μήκος της εξάτμησης
από κάτω παίζει να είναι όσο η δική μας...αφού το καπό της SLR είναι μεγαλύτερο
από τον χώρο τον επιβατών των 206! άρα από την εξαγωγή μέχρι μπροστά
στα μαρσπιέ έχει μπόλικο δρόμο...ενώ στο 307 πού να πρωτοβάλεις τί? Δεν γίνεται
πιστεύω με τίποτα...και χωρίς μεσαίο να ήταν, ζήτημα να υπήρχε 30-40cm
σωλήνας μέχρι το τελικό...

Θα μπορούσες να τις βγάλεις στα μαρσπιέ αλλά πίσω! μπροστά δηλαδή από
τους πίσω τροχούς... σε αυτό το μήκος χωράνε όλα και το μεσαίο θα είναι
στην θέση που πρέπει...ουσιαστικά θα πας το τελικό πιο πίσω αλλά δεν ξέρω
κατα πόσο επηρεάζει αυτό ή όχι...πάντως ειναι πολύ πιο "ρεαλιστικό"!


...sine Diabolo nullus Dominus...
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Δεκ 2007, 17:24:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαι μια παρατηρηση!!!!
Δεν εννοει στο μαρσπιε μπροστα οτι θελει να βγαινει η εξατμιση!!
Θελει να βγαινει απο τον μπροστα προφυλακτηρα!!!!!!! Laughing
Α ρε Γιαννη ξυπνησες οποιον καγκουρα κοιμοταν!
Παντως και στο προβολακι δεν θα ηταν ασχημα να ηταν εκει η εξατμιση!!! Shocked Twisted evil


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,07s (PHP: 61% - SQL: 39%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on