PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

11o Σπριντ Σερρών -Κυριακή 4 Νοεμβρίου-
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Νοέ 2007, 09:18:12    Θέμα δημοσίευσης: 11o Σπριντ Σερρών -Κυριακή 4 Νοεμβρίου- Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κείμενο από www.r40.gr

'38 πληρώματα έχουν δηλώσει συμμετοχή στον τελευταίο αγώνα για το Κύπελλο Ράλλυ Βορείου Ελλάδος που θα γίνει την Κυριακή 4 Νοεμβρίου. Το 11ο Ράλλυ Σπριντ "Χρυσή Πατάτα Άνω Βροντούς" που διοργανώνει η ΛΑΜΣ γίνεται στη διαδρομή Ελαιώνας - Άνω Βροντού με μήκος διαδρομής 25χλμ!
Ο καιρός αναμένεται να παίξει το ρόλο του σε αυτό τον αγώνα ενώ υπάρχουν ανοιχτές μάχες στις πιο πολλές κατηγορίες του φετινού Κυπέλλου που θα κριθούν σε αυτό τον αγώνα!'

Δύο πληρώματα θα λάβουν μέρος από το PSClub. Oι Βραχάτης-Γαβριλάκης με 106 rallye A/5 και οι Γκάλφας-Κυπαρισσάς με 106 rallye S16.

Χαρακτηριστικό είναι ότι ακόμα και ο τελευταίος αγώνας στο Κύπελλο Ράλλυ Βορείου Ελλάδος έχει μεγάλο ενδιαφέρον μια και οι μάχες μαίνονται σε πολλές κατηγορίες.
Το Ράλλυ ΕΛΠΑ έφερε μεγάλες αλλαγές στον βαθμολογικό πίνακα και πολλά πληρώματα οδηγούνται να λύσουν τις "διαφορές" τους στις Σέρρες. Στα 2λιτρα οι 'Χριστόφορος' και Κουτσμανής είναι με διαφορά μόλις 7 βαθμών και στα 1600 οι Κουμπωτής και Γκάλφας με 5 βαθμούς διαφορά. Στα 1400 κ.εκ. φαίνεται να έχει κατασταλάξει η τριάδα με τους Βραχάτη-Γαβριλάκη στην 3η θέση (στην πρώτη τους χρονιά!!).
Όπως είναι κατανοητό θα είναι ένας ενδιαφέρον αγώνας και ας ελπίζουμε εντυπωσιακός μια και η τεχνική και γρήγορη διαδρομή προσφέρεται για κάτι τέτοιο!

Καλό αγώνα σε όλους!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Νοέ 2007, 12:11:03    Θέμα δημοσίευσης: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω-καλούδης-ντιζάτος-μπουμπούλης + όποιος άλλος θέλει να έρθει, θα είμαστε εκεί -
καλή τύχη παίδες!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Νοέ 2007, 13:07:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ θα ξεκινήσω Κυριακή πρωί (κατά τις 7:30) για Σέρρες λόγω μιας υποχρέωσης που έχω το Σάββατο το βράδυ(θα χάσω και την πανηγυρική εκκίνηση). αν είναι να κανονίσουμε να πάμε παρέα Wink


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Νοέ 2007, 16:25:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ είμαι 3η μέρα με ελαφρά ίωση, ελπίζω να μου περάσει...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Νοέ 2007, 16:43:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλη τύχη στα 2 μας προσφιλή πληρώματα!!! ίσως να ερθουμε και μεις (κανε + παγκχελλ), να σας δούμε απο κοντά!


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Νοέ 2007, 16:45:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΟ ΑΓΩΝΑ ΠΑΙΔΙΑ,

με το καλό και το έπαθλο του 2007 Thumbs Up


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Νοέ 2007, 17:35:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
εγώ είμαι 3η μέρα με ελαφρά ίωση, ελπίζω να μου περάσει...


εγώ σου είπα τι χρειάζεσαι...ΒΕΝΤΟΥΖΕΣ (για να τους πάμε βεντούζα Laughing Laughing )


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Νοέ 2007, 19:31:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλό αγώνα και καλό τερματισμό παίδες!! Cool Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Νοέ 2007, 03:44:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thanks Μάνθο..ξέρεις εσυ Wink


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Νοέ 2007, 07:21:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλο αγωνα να εχετε παιδια!!! Thumb Left Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Νοέ 2007, 15:44:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΕΓΩ Η ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΟΥΝ ΟΙ GLF/TSOSMOULIS? αντε να το γράψουν αυτοι!

Μολις επέστρεψα κυρίες και κυριοι.Ζορικες συνθηκες για αλλη μια φορα με πολλες ομοιότητες με το Βόλο.Ομιχλη σε καποια σημεία,με τοπικες κατακυριο λογο υγρασιες.Οι κυριοι τρέξαν με "μεσαια" στο 1ο ανεβασμα και το 90% εβαλε στεγνα στο 2ο σκελος.
Ειχαμε εξοδο του Κουμπωτη στο σημείο που καθόμουν.Το πλήρωμα ειναι μια χαρα και βγηκαν 5 λεπτά μετα απο την εξοδο.Ευτηχως υπηρχε δεντρο και σωθηκαν/σωθηκε(το 106) απτα χειρότερα.
Μπράβο στα παιδια Νικο,Μητσο και φυσικα στον "ψηλό" Σάκη.Αποτελέσματα δεν εχω ξερετε που θα βρείτε! Στο 1ο σκελος ο Νικ ητο 5ος αν θυμάμαι καλά γενικης.
Και πάλι ενα μεγάλο μπράβο σε ολους,και ειδικα στα "δικα" μας παιδια!!!
Καλορίζικα τα καινούργια σας σαξο/ραλι Σακη και Μητσο!

παρτε: http://i167.photobucket.com/albums/u146/kanesaxo/DSC00215.jpg


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Νοέ 2007, 16:18:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά τι έγινε?
Τους τα πήρατε τα σωβρακα??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Νοέ 2007, 16:21:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Τελικά τι έγινε?
Τους τα πήρατε τα σωβρακα??


α εγω απο χωριο ειμαι...δε ξερω τπτ!


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Νοέ 2007, 18:39:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ήμουν και εγώ πάνω ήταν καλός αλλά δύσκολος αγώνας.
Στο πρώτο σκέλος ήταν 4ος γενικής ο Νίκος.

Μπράβο παιδιά!


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Νοέ 2007, 19:20:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ένας ωραίος αγώνας τουλάχιστον για εμένα και τον Νίκο Very happy
στο πρώτο σκέλος βασιστήκαμε στις σημειώσεις μας και "βουτήξαμε", πήγαμε όσο μπορούσε να πάει.ενδεικτικά φέραμε τετακε σε σημείο που το γκρέμι (θα βάλω και φωτό later) ήταν βαθύ αλλά δεν μας πτόησε καθόλου,πολύ ομίχλη κτλ κτλ. Το αποτέλεσμα του πρώτου σκέλους ήταν 4ος χρόνος γενικής και 12 δεύτερα μπροστά από τον 2ο (ντόπιο) Χριστοφορίδη. Στο 2ο σκέλος στέγνωσε,βγήκε ήλιος, φάνηκαν τα άλογα των αντιπάλων προφανώς,δεν βάλαμε και σκληρή γόμα μπροστά με αποτέλεσμα να μην πάμε τέζα (που δεν υπήρχε και αντικειμενικός λόγος) ρίξαμε 10 δεύτερα τον χρόνο μας αλλά και το ίδιο οι πολύ δυνατοί(και σε άλογα και σε χέρια) στο στεγνο Χριστοφορίδης και Παπαδόπουλος. Αυτό μας έριξε στην 3η θέση που δεχτήκαμε με τεράστια χαρά. Αυτο που θέλαμε να κάνουμε το κάναμε δηλαδή ένα καλό αγώνα που πρώτα θα περάσουμε εμείς καλά και θα μάθουμε (ειδικά εγώ) πράγματα.
Με μεγάλη μου λύπη είδα τους Κουμπωτή-Μαυροματίδη να εγκαταλείπουν,ευτυχώς ανέμακτα Rolling eyes
Ευχαριστούμε όσους μας στήριξαν και όσους δεν μας στήριξαν Mr. Green

Βραχάτης στην 3η θέση σε αυτο τον αγώνα και φυσικά 3ος Β.Ελλάδος!!!!! (και ακολουθούν τεράστιες στιγμές....)

ClappingClappingClappingClappingClappingΝΙΚΟΣ ΓΚΑΛΦΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΣΤΑ 1600 Κ.ΕΚ.!!!!!!!!!!!! Clapping ClappingClappingClappingClapping

τα της οργάνωσης θα τα πούμε αλλού... Evil


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Νοέ 2007, 20:23:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν το είπα για να αφήσω να το πείτε εσείς!!!
ΜΠΡΑΒΟ!!!
1000 Μπράβο!!

Σάκη και σε εσένα πολλά συγχαρητήρια!!


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Νοέ 2007, 20:26:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
Δεν το είπα για να αφήσω να το πείτε εσείς!!!
ΜΠΡΑΒΟ!!!
1000 Μπράβο!!

Σάκη και σε εσένα πολλά συγχαρητήρια!!


Tα συγχαρητήρια δεν θα τα ξαναπώ βαρεθηκα!!!!


Φίλε γιάννη εσύ ησουν που "κυνηγιόσουν" με ενα ασημί σαξο μεσα στην ειδικη?


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Νοέ 2007, 22:17:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1000000000 Μπραβο στον Νικολα.
Συγχαρητηρια φιλαρακι. Και εις ανώτερα. Και το Πανελλήνιο του χρόνου..
Συγχαρητήρια και στον Μητσάκο που έκανε φέτως τα πρώτα του "αγωνιστικά βήματα...
Αλήθεια, ο Κουμπωτής είχε μεγάλη έβγα?

Συγχαρητήρια τέλος και στο έτερο πλήρωμα των Βραχάτη-Γαβρηλακη που παρόλο που στον τελευταίο αγώνα χωρίστηκαν (αλήθεια γιατι???), κατάφεραν την τρίτη θέση στο Βορείου Ελλάδος.

Σας έυχομαι καλη συνέχεια για του χρόνου με τα καινούργια όπλα του Μητσάκου και του Σάκη, και ακόμα καλύτερο αμάξι για τον Νίκο..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Νοέ 2007, 23:40:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
1000000000 Μπραβο στον Νικολα.
Συγχαρητηρια φιλαρακι. Και εις ανώτερα. Και το Πανελλήνιο του χρόνου..
Συγχαρητήρια και στον Μητσάκο που έκανε φέτως τα πρώτα του "αγωνιστικά βήματα...
Αλήθεια, ο Κουμπωτής είχε μεγάλη έβγα?

Συγχαρητήρια τέλος και στο έτερο πλήρωμα των Βραχάτη-Γαβρηλακη που παρόλο που στον τελευταίο αγώνα χωρίστηκαν (αλήθεια γιατι???), κατάφεραν την τρίτη θέση στο Βορείου Ελλάδος.

Σας έυχομαι καλη συνέχεια για του χρόνου με τα καινούργια όπλα του Μητσάκου και του Σάκη, και ακόμα καλύτερο αμάξι για τον Νίκο..


Φωτο του παγωτου θα βρεις στο ποστ μου πιο πανω.Ο μανώλης είχε μια κοινωνικη εκδήλωση αποσο μου πε ο σακης συγγενικου του προσώπου,ξες τωρα αυτα τα βαρετα βαφτισια,γαμους κτλ...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Νοέ 2007, 13:33:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ πρώτα από όλα πρέπει να πω μπράβο στο Δημήτρη που για τρίτη συνεχόμενη φορά είχε δύσκολη αποστολή αφού δεν έπρεπε να χαθεί στην ομίχλη του πρώτου σκέλους και το κατάφερε. για άλλη μια φορά είχε ρυθμό και συγκέντρωση και στο πρώτο σκέλος τα δώσαμε όλα που λένε.
Μπήκαμε με στεγνά λάστιχα παρακαλώ! (μαλακά εμπρός και μαλακά πίσω, μιας και συμφωνήσαμε σε αυτή τη συνταγή πριν τον αγώνα με το Βασίλη Τσιτσικλή της Matador Motorsport) και κάναμε τον 4ο χρόνο γενικής! τη στιγμή που όλοι μπήκαν με ημιβρόχινα για καλύτερο κράτημα στις υγρασίες ψηλά στο βουνό.

Κρίμα που δεν είχαμε τη μεγάλη μάχη με τους Κουμποτή-Μαυροματίδη που και αυτοί θα σημείωναν εκπληκτικό χρόνο όπως μας είπαν αυτοί που μετρούσαν..
Έχοντας σαν τελικό σκοπό τον.. τερματισμό για το δεύτερο σκέλος, ούτε λάστιχα δεν αλλάξαμε (για να βάζαμε μεσαία μιας και στέγνωσε ο δρόμος) και φυσικά πέσαμε στην κατηγορία. Να φανταστείτε οτι στο service μεταξύ πρώτου και δεύτερου σκέλους πήγα στις Σέρρες να πάρω τυρόπιτα....
Το show μας το κάναμε στο 1ο σκέλος κάνοντας τον 4ο χρόνο γενικής όπως είπαν και τα παιδιά. Μετά δεν υπήρχε λόγος να ρισκάρω τίποτα..
Και είχαμε πάρει αρκετά ρίσκα στο πρώτο πέρασμα. Αν το τετακέ δεν σταματούσε ακριβώς μετά το δρόμο, μας περίμενε μια πλαγιά 50-60 μέτρα κάτω..

Α, μπορώ να πω οτι ο συνοδηγός είναι και φοβερά γουρλής. Όχι από την άποψη οτι βγήκε ο Κουμποτής, αλλά μιλάω για.. εμάς (οδηγός, αυτοκίνητο κτλ). Σκεφτείτε μόνο τι ατυχίες είχα το πρώτο μισό της χρονιάς. Σπασμένη βάζη μηχανής στο σπριντ Αλεξ/πολης, ο.. λεβιές στο Ράλλυ Δημόκριτος, λάθος λάστιχα σε Κοζάνη και Φίλλιπος..... ότι και να θυμηθώ με πληγώνει Smile
ενώ στους 3 τελευταίους αγώνες με το Δημήτρη, όλα κυλάνε τόσο.. γλυκά και ήρεμα που το απολαμβάνω όσο τίποτε άλλο!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,137s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on