PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Σκούπα, χταπόδι εξαγωγής και τελικό σε 206 1.4 8V
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Αύγ 2009, 18:38:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τι αμάξι είναι φτιαγμένα;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Αύγ 2009, 10:45:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΝΕΑ ΕΞΑΤΜΗΣΗ!!

χτες ξυλώθηκε το μεσαιο!!κοντεψε να μου μεινει στον δρόμο!! Confused

πηγα σημερα στον εξατμησά μου και μου ειπε οτι καινουριο με τοποθετηση 100Ε, ΑΛΛΑ επειδη σκεφτομαι να αλλάξω συντομα ολη την εξατμηση με χταπόδι κτλ.. επρεπε να βρουμε αλλη λυση. φτιαξιμο δεν σηκονε....
ΟΠΟΤΕ! Κοψαμε εντελος το μεσαιο και βάλαμε εναν σολήνα...

ΕΝΤΥΠΩΣΕΙς? ακομα και οεξατμησας μου ειπε πριν το βγάλουμε οτι θα κανει λιγο θορυβο και εγω επισης αυτο ήξερα και περίμενα...

Ε λοιπον ..ΤΙΠΟΤΑ!! μολις εβαλα μπροστα, κοιταμε ο ενας τον αλλον και αρχιζουμε τα γέλια... ΡΕ ΣΕΙΣ!! λες και ηταν η εργοστασιακή εξατμηση... κιχ..
Τι ρολο βαράει το μεσαιο αν δεν κανει σιγαση?? Confused


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ilias207Rallye (Ilias)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


2009 Peugeot 207 Le mans

Ένταξη: 03 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 397
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Αύγ 2009, 10:48:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι μεν βγαλατε το μεσαιο, αλλα ποσα καζανια εχεις ακομα...? Scratch


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Αύγ 2009, 10:54:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το τελικό... μονο.. και καταλύτη εννοειται...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Αύγ 2009, 12:03:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To mama τελικο οχι ελευθερο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Αύγ 2009, 12:07:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το μαμα...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Αύγ 2009, 15:16:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε πως θελατε να κανει δλδ?
Με μαμα σκευη εξατμησης΄λογικο ειναι να μην δεις διαφορα...συν οτι το μεσαιο σε μαμα κατασταση παλι. ειναι για να αυξανεται ελαφρως το back pressure ωστε να μην κρεμαει ταμαξι ψηλα με μεγαλες ταχυτητες....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Αύγ 2009, 15:43:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν δουλευει σαν σιγαστηρας δηλαδη καθόλου σε μαμα κατάσταση το μεσαιο?



ΔΗΛΑΔΗ αν βγάλω και το τελικό ? εκει νομίζω οτι θα αρχίσει να σκάει!!


Σε ροπή στις 2000-3000 στροφές νομίζω οτι λίιιιγοοοο πηρε το αμαξι χωρίς το μεσαίο. Για τελικές δεν ξέρω..



ΥΓ. Θα μου πει κανεις ποια εξαρτήματα χρειάζομαι για να βάλω το φιλτρο λαδιού του 106?? να παω να τα παρω απο την αντιπροσωπεια και να το κανωτο σκηνικό..

ΕΠΙΣΗΣ επειδη θελω να έχω μετρο συγκρησης πριν και μετα το χταπόδι, λεω να πάω αυριο για μια δυναμονέτρηση. τωρα που εβγαλα το μεσαιο θα εχω τιποτα παραπάνω? ή θα ειναι σαν να ειναι μαμα? Επίσης στην δυναμομέτρηση παιζουν ρόλο οι ζάντες? με τις 17αρες θα κόψει αλλογα στις καμπύλες?


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Αύγ 2009, 18:55:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οΧΙ δΕΝ αλαζει κατι το οτι εχεις 17αρια....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Αύγ 2009, 14:27:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το μεσαίο καζάνι βοηθάει στην αναζήτηση του τελευταίου ψόφιου αλόγου. Και στην μείωση του θορύβου κατά ελάχιστη διαφορά όμως.

Για να βάλεις δίχαλο στο 206 (από 106) δεν γίνεται να το βάλεις ως έχει. Ο λόγος είναι το κάρτερ του λαδιού, το οποίο στα 106 είναι μικρότερο. Αν το αλλάξεις βέβαια το δικό μας κάρτερ με ένα του 106 προκειμένου να βάλεις την εξάτμιση χάνεις το πλεονέκτημα του ότι το κάρτερ του 206 είναι αλουμινένιο με αποτέλεσμα να βοηθάει στις καλύτερες θερμοκρασίες.

Για να βάλεις λοιπόν το δίχαλο, πρέπει να κρατήσεις το πλακάκι που έχει το δίχαλο στο σημείο που είναι οι δύο σωλήνες, επειδή είναι πλήρως ευθυγραμμισμένο με το χταπόδι, και μετά ο "χειρούργος εξατμισάς" να σου κάνει το "δίχαλο" φτιαχτό εκ νέου, με ίδιους σωλήνες. Σε αυτή τη περίπτωση, όπως βλέπεις, το δίχαλο έχει ένα σχήμα σαν Γ ξαπλωμένο. Για να μην βρεί στο μεγαλύτερο κάρτερ που έχουμε, πρέπει να αυξήσει το μήκος του σωλήνα που βλέπει προς τον ουρανό και από την ανάλογη αύξηση να μειώσει πίσω στο τέλος που γίνεται μία η σωλήνα. Οπότε, αν το συνολικό μήκος του διχάλου είναι 80 εκ., αν αυξήσει την πάνω πλευρά 5 εκ., πρέπει από το τέλος να κόψει 5 εκ.

Επίσης πρέπει να προσέξει να έρθουν οι ενώσεις των σωλήνων στα ίδια διαστήματα που έχει το μαμά δίχαλο.



Άρα ουσιαστικά το δίχαλο από το 106 το παίρνεις μόνο για το πλακάκι του. Το υπόλοιπο το κόβεις και το πετάς.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Αύγ 2009, 17:57:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτό το ξέραμε... ποιος σου ειπε να κανεις αναλυση για το δίχαλο?

εμενα με ενδιαφέρει να μου πεις ποιοι ειναι οι κωδικου του φιλτρου λαδιου του 106 και οτι αλλα μικρο ανταλακτικα θελει για να παω να το παρω απο την αντιπροσωπεια.. Surprised


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Αύγ 2009, 22:40:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να πας στην αντιπροσωπεία και να τα ζητήσεις Confused



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Αύγ 2009, 23:31:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από το 2 post έχω βάλει στο δικό μου 206 την περιβόητη εξάτμιση !
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=319&postdays=0&postorder=asc&start=580
Μέχρι και σχέδια σου έχουμε !
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=319&postdays=0&postorder=asc&start=640
Άντε ρίξε μια ματιά ακόμα . . . ίσος φανείς τυχερός Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 12:03:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να πάω λετε να κανω και μια δυναμομέτρηση τωρα πριν κανω την αλλαγή για να έχω συγκρηση πριν και μετα? Smile

ΑΠλος σκέφτομαι οτι αυτή τη στιγμή ο καταλύτης μου ειναι για πεταμα-μπουκομενος μου βγαζει συνεχεια check engine "μειωμένη απόδοση καταλυτη"... ΚΑΙ δεν εχω μεσαιο... μηπος με αυτα και αυτα μου βγάλει ότι ναναι η καταταλα μαμα δυναμομέτρηση? Confused

Επίσης σε καποιο ποστ μεσα μου ειπε ο ντοκτορας εγραψαν τις ρυθμήσεις που πρέπει να δώσω στο δυναμόμετρο για να βγάζουμε ιδια αποτελεσματα , μηπως θυμαται κανενα ποιο ποστ ειναι αυτο?


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kmtr (Κωνσταντινος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 Quiksilver (2001)

Ένταξη: 18 Μάρ 2011
Δημοσιεύσεις: 15

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Μάρ 2011, 03:42:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια χαρά,ρε παιδιά συγγνωμη να ρωτήσω κατι? γνωριζει κανεις αν το βαρελακι εχει μεγαλη διαφορα απο την σκουπα?Οντως ειναι ενα στάδιο πριν το τουρμπο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Μάρ 2011, 04:31:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kmtr έγραψε:
Γεια χαρά,ρε παιδιά συγγνωμη να ρωτήσω κατι? γνωριζει κανεις αν το βαρελακι εχει μεγαλη διαφορα απο την σκουπα?Οντως ειναι ενα στάδιο πριν το τουρμπο?


καμια σχεση δεν εχει το βαρελακι η μια σκουπα με το τουρμπο...

το βαρελακι ειναι λιγο καλυτερο απο μια σκουπα.

για να καταλαβεις χοντρικα, μια σκουπα σε μαμα αμαξι μπορει να σου δωσει μισο αλογο κ μισο κιλο ροπη στην καλυτερη, το βαρελακι αντε να σου δωσει αλλα μισα (στην καλυτερη περιπτωση ολα αυτα, συνηθος ουτε αυτο δινουν) και κοστιζουν ας πουμε 150 η σκουπα κ 250 το βαρελακι?

το τουρμπο για να βαλεις στο αμαξι σου θελεις 3500-5000 ευρο..
και θα παρεις 60 αλογα κ 8-9 κιλα ροπης τουλαχιστον..

απο οτι βλεπεις καμια σχεση Cool


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Μάρ 2011, 08:58:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τον 1.4 8ν ταπεινη μου γνωμη ρε παιδια
δεν αξιζει να ριχνετε λεφτα...
οτι κινηση κανετε να ειναι οσο ποιο low cost γινεται γιατι πολυ απλα δεν θα παρετε τα αναμενομενα.

Δυστηχως τα νουμερα ειναι ψυχρα αλλα λενε την αληθεια,
πχ: ενα φουλ πρωτο σταδιο, με φουλ εξατμιση (χταποδι,καταλυτη,τελικο)
ενα βαρελακι BMC + ενα προγραμμα + τα "περαστικα" να στα τοποθετησουν κτλ
ποσο κανουν?

και ποσο κανει ειτε να βρεις ενα τροπετο απο το 1.4 16ν (η 1.6 οτι βρεις ποιο φθηνο τελος παντων)
η να πουλησεις το 1.4 8ν και να παρεις ενα πασης φυσεως 16ν

Χηλιες φορες να τροποποιησεις λιγο το μαμα φιλτροκουτι
και να βαλεις ενα κομπερσσορα (το τουρμπο θα σου βγει ποιο ακριβο δεν λεει στην προκειμενη) που να δουλευει με πολυ χαμηλη πιεση
παρα να πας στο κλασσικο πρωτο σταδιο κτλ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kmtr (Κωνσταντινος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 Quiksilver (2001)

Ένταξη: 18 Μάρ 2011
Δημοσιεύσεις: 15

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Μάρ 2011, 11:37:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mechanic έγραψε:
να βαλεις ενα κομπερσσορα (το τουρμπο θα σου βγει ποιο ακριβο δεν λεει στην προκειμενη) που να δουλευει με πολυ χαμηλη πιεση
παρα να πας στο κλασσικο πρωτο σταδιο κτλ...

Σε ευχαριστώ για την απάντηση μήπως γνωρίζεις ποσο (χοβτρικά) πάει ο κομπρέσορας σε λεφτά και τι παραπάνω θα μου δώσει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Μάρ 2011, 11:39:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περιπου οσο παει το 206 σου στην αγορα αυτην την στιγμη. Laughing Laughing Laughing

Μην το ψαχνεις,δεν αξιζει να χωσεις πολλα χρηματα στο μοτερ σου. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
GEMI (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX (rally 1.3 (?..) Hp)

Ένταξη: 15 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 553
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Μάρ 2011, 14:37:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ολοκληρωμένη δουλειά κομπρέσορα με 50 άλογα επάνω, μπορεί να στοιχίσει έως κ 10.000 ευρώ. Το κάνει κάποιος στη Θεσσ στην Βασ. Όλγας. Πολλά τα λεφτά..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 5 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,19s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on