PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Αναρτήσεις ελατήρια για grand tourisme
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 00:47:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλαδή ο Ανδρεαδάκης πάλι έκανε την χαζομάρα του!!Μάλιστα!Πάλι καλά που δεν περίμενα!
Έβαλα τα selex και ησύχασα!! Razz Razz


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 00:54:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άσε, τραγική κατάσταση... Πλέον για να βρούμε ακριβώς αυτό που θέλουμε χρειάζεται βύσμα!


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 06:40:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pduke έγραψε:
Touristas έγραψε:
Για να μην ταλαιπώρησε ο ψιλός , ψαρομάλλης 40άρης τουρίστας ένα θα σου πει.
Βάλε του RC με τα ελατήρια του 2λιτρου και θα είσαι οκ.

αυτό!!! αυτό λέω κι εγώ.
όχι όμως με RC ελατήρια?
και με τις ράβδους? να βγάλω τις 20 και να βάλω τις μαμα 19,5?
Αργύρη περιμένω και φεύγω για αγορά!!!


Όχι με τα ελατήρια του RC αλλά του απλού 2λιτρου.
Όσο για τις ράβδους μην τις βγάλεις , βάλε επάνω τα αμορτισέρ και θα δεις ότι θα είναι μια χαρά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 14:18:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν,
θα μπει το παραπάνω. Αν και φοβάμαι ότι πίσω θα κοπανάει. πάντως είναι και οι πιο οικονομική λύση αυτή τη στιγμή μιας και τις 19,5 δεν τις έχω πια.(αν δεν κάτσει τις βάζω)

Το θέμα είναι ότι το αυτοκίνητο ΠΡΕΠΕΙ να γίνει μαμά.αν γίνει και λίγο καλύτερο, τοσο το καλύτερο. Προσωπικά βαρέθηκα (γέρασα, σκούριασα, δεν ξέρω) να είμαι συνέχεια στο λούνα παρκ. Πεθύμησα τότε που όλοι λέγαν ρε με 180 πάμε??? αντε δεν του φαίνεται! και έστριβα και τρέλα και ζέσταινα και πίσω λάστιχο.
λοιπόν σε λίγες μέρες θα σας πω τι έγινε

(το μόνο που φοβάμαι είναι αν θα φέρουν την αναλογία ύψους στα ακριβή επίπεδα. άσε που ψήνομαι να τους πω να κρατήσουν τον κώλο λίγο πιο χαμηλά, να έρθει ευθεία δλδ.Αλλά πάλι θα μπλέκω και δεν αντέχω άλλο)

σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια. Razz


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 14:25:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pduke έγραψε:
Λοιπόν,
θα μπει το παραπάνω. Αν και φοβάμαι ότι πίσω θα κοπανάει. πάντως είναι και οι πιο οικονομική λύση αυτή τη στιγμή μιας και τις 19,5 δεν τις έχω πια.(αν δεν κάτσει τις βάζω)...


Εχω εγω ενα ζευγαρι 19.5 αν σ'ενδιαφερει. Αν τις θες στειλε ΠΜ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Μάϊ 2007, 03:01:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν θα τις θέλει. Το 2λιτρο έβγαινε και με 20ρες ούτως ή άλλως. Wink

Πάνο, δώσε πίσω +3 πόντους σε σχέση με μπροστά. Θα γα**θεί λίγο ο μηχανικός αλλά αξίζει το αποτέλεσμα. Εύχομαι σε σένα να αντέξουν τα πισινά του RC. Αν υπήρχαν διαθέσιμα τα Record SP του 2λιτρου θα επέμενα να τα πάρεις. Πιο άνετα, πιο δυνατά, πιο ανθεκτικά, καλύτερη οδηγική συμπεριφορά εμπρός-πίσω, στα ίδια χρήματα... Αλλά με αυτόν τον εισαγωγέα που θέλει σώνει και καλά να μας πουλήσει τα AL-KO και φέρνει τα RSP μία τετράδα το 6μηνο, τα μαμίσια του RC είναι μονόδρομος.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Μάϊ 2007, 07:52:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Δεν θα τις θέλει. Το 2λιτρο έβγαινε και με 20ρες ούτως ή άλλως. Wink

Πάνο, δώσε πίσω +3 πόντους σε σχέση με μπροστά. Θα γα**θεί λίγο ο μηχανικός αλλά αξίζει το αποτέλεσμα. Εύχομαι σε σένα να αντέξουν τα πισινά του RC. Αν υπήρχαν διαθέσιμα τα Record SP του 2λιτρου θα επέμενα να τα πάρεις. Πιο άνετα, πιο δυνατά, πιο ανθεκτικά, καλύτερη οδηγική συμπεριφορά εμπρός-πίσω, στα ίδια χρήματα... Αλλά με αυτόν τον εισαγωγέα που θέλει σώνει και καλά να μας πουλήσει τα AL-KO και φέρνει τα RSP μία τετράδα το 6μηνο, τα μαμίσια του RC είναι μονόδρομος.


Μιλτο και εδω στην Πατρα, αυτος που πουλα τα ρεκορντ, επιμενει να πουλησει τα ΑΛΚΟ ,τα θεωρει καλυτερα!
Μου φαινεται εχουν παρει γενικη γραμμη να προωθησουν τα ΑΛΚΟ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Μάϊ 2007, 09:01:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

katse ρε οικογενεια εχει να ζησει ο ανθρωπος...
αν απο αλκο παιρνει διπλασια προμηθεια??τι να κανει??

Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Μάϊ 2007, 15:41:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα ξαναπήγα και του είπα να φέρει πάλι, αλλά όχι μόνο μία τετράδα. Μου απάντησε ότι αυτός ζήτησε αρκετές τετράδες αλλά το εργοστάσιο του έστειλε μόνο μία. Άρα, η Record δεν θέλει να πουλήσει Record αλλά να πουλάνε οι ανταγωνιστές της. Κρίμα οι καημένοι να μην πουλάνε και να πουλάνε μόνο οι Γάλλοι... που ξεσκίστηκαν στις πωλήσεις βλέπετε... Laughing Laughing


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1122s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on