PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Συζήτηση/προγραματισμός για το 1ο Track Day
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Aν το 206 Club διοργάνωνε Τrack Day θα συμμετείχατε;
Σίγουρα ναι, δεν το χάνω με τίποτα!
54%
 54%  [ 24 ]
Αν είχε και συμβουλές ασφαλούς οδήγησης, σίγουρα!
34%
 34%  [ 15 ]
Φοβάμαι ότι θα χαλάσω το αυτοκίνητό μου! Μάλλον όχι...
11%
 11%  [ 5 ]
Δεν επιθυμώ/Δεν το διακινδυνεύω
0%
 0%  [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 44

Συγγραφέας Μήνυμα
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Δεκ 2002, 09:49:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao_rallye έγραψε:
Καλημέρα,

ΝΑΙ, τα κράνη των μοτοσυκλετών κάνουν, είτε είναι ανοικτού τύπου, είτε κλειστού. Πάντως αν ζητήσετε τα κράνη της πίστας σας τα δίνουν δωρεάν, αρκεί να τα επιστρέψετε μετά Razz Very happy


Και εγώ δωρεάν θα τα δώσω, αλλά να έχετε λουστεί με Ultrex πριν έρθετε... Smile


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Δεκ 2002, 09:53:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ady έγραψε:
αλλά να έχετε λουστεί με Ultrex πριν έρθετε... Smile


Θα γίνει δηλαδή αυτό που λένε...:

"Λούσου με Ultrex και θα δείς!!!" Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Δεκ 2002, 09:58:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ady έγραψε:
alemao_rallye έγραψε:
Καλημέρα,

ΝΑΙ, τα κράνη των μοτοσυκλετών κάνουν, είτε είναι ανοικτού τύπου, είτε κλειστού. Πάντως αν ζητήσετε τα κράνη της πίστας σας τα δίνουν δωρεάν, αρκεί να τα επιστρέψετε μετά Razz Very happy


Και εγώ δωρεάν θα τα δώσω, αλλά να έχετε λουστεί με Ultrex πριν έρθετε... Smile

όποιος είναι "cabrio" και δεν έχει μαλλιά; Very happy Shocked


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Δεκ 2002, 10:05:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao_rallye έγραψε:

όποιος είναι "cabrio" και δεν έχει μαλλιά; Very happy Shocked


Θα τον αλοίψω εγώ με αρωματικά βότανα........


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Δεκ 2002, 11:07:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εν τω μεταξύ έχω φάει τον κόσμο να βρω που έχω ένα χάρτη της πίστας σε jpeg για να σας πω τις ταχύτητες που πρέπει να έχουν (max) σε κάθε σημείο και να ξέρετε στο περίπου τι παίζει και τις γραμμές να ακολουθήσετε. Θα ψάξω το απόγευμα στο σπίτι και θα τον γράψω εδώ στο topic. Rolling eyes


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Δεκ 2002, 11:13:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao_rallye έγραψε:
Εν τω μεταξύ έχω φάει τον κόσμο να βρω που έχω ένα χάρτη της πίστας σε jpeg για να σας πω τις ταχύτητες που πρέπει να έχουν (max) σε κάθε σημείο και να ξέρετε στο περίπου τι παίζει και τις γραμμές να ακολουθήσετε. Θα ψάξω το απόγευμα στο σπίτι και θα τον γράψω εδώ στο topic. Rolling eyes


Φοβερός ο Alemao !!!

Κάνε γρήγορα φίλε, γιατί θέλω να καταστρώσω τη στρατηγική που θα ακολουθήσω, με τον τεχνικό μου σύμβουλο.... Laughing Shocked Twisted evil Very happy


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Δεκ 2002, 14:31:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω θα μιλησω με τον Κυρκο!!!! Very happy Very happy Very happy
Θα σας δειξω εγω Very happy Very happy Very happy Very happy
Θα μου τα πει ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Δεκ 2002, 14:37:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

JUDGER έγραψε:
Εγω θα μιλησω με τον Κυρκο!!!! Very happy Very happy Very happy
Θα σας δειξω εγω Very happy Very happy Very happy Very happy
Θα μου τα πει ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι να σου πει αυτός μωρέ;
αφού είναι κουλός! Shocked Twisted evil Very happy Laughing


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Δεκ 2002, 14:44:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και τον Σουμάχερ να ρωτήσεις, χλωμά τα πράγματα Shocked


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Δεκ 2002, 14:48:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε ALEMAO αληθεια,μηπως παρκαρεις το rallye στα πατησια,απεναντι απο το νοσοκομειο Question Question Question
Το δικο σου πρεπει να ειναι γιατι γραφει και το nick σου στο πλαι.
Παντος πολυ χρησιμες οι συμβουλες σου για το track day.Πιστευω οτι θα μας βοηθησουν ολους...Οταν με το καλο ερθει αυτη η ωρα Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Ιαν 2003, 19:08:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

JUDGER έγραψε:
Φιλε ALEMAO αληθεια,μηπως παρκαρεις το rallye στα πατησια,απεναντι απο το νοσοκομειο Question Question Question
Το δικο σου πρεπει να ειναι γιατι γραφει και το nick σου στο πλαι.
Παντος πολυ χρησιμες οι συμβουλες σου για το track day.Πιστευω οτι θα μας βοηθησουν ολους...Οταν με το καλο ερθει αυτη η ωρα Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy

Καμμιά φορά το παρκάρω εκεί, γιατί εκεί μένει η γυναίκα Wink Εκεί μένεις;
Παλιά το είχα το nick, αλλά το έβγαλα γιατί το βαρέθηκα.

Και έφτασε λοιπόν η στιγμή που περίμενε ο φίλος μας Ady. Βρήκα την εικόνα στον δίσκο μου:




Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Ιαν 2003, 19:17:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είχα φυλάξει και αυτό το αρθράκι από τους 4Τ σε ένα Word. Καλό είναι να το διαβάσετε για να καταλάβετε την ιδανική γραμμή που πρέπει να ακολουθήσετε. Όμως μην περιμένετε να πιάσετε τις ταχύτητες που αναφέρονται, γιατί αυτές έγιναν με αγωνιστικό 106 Shocked


Τεύχος 324 - Σεπτέμβριος 1997(Η πίστα μόλις είχε φτιαχτεί)
"ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΔΡΟΜΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ"

Οι πρωταγωνιστές του Ενιαίου, Δημήτρης Μιχελακάκης και «Αμερικάνος», οδήγησαν για αρκετούς γύρους με ένα 106 και ένα 306, ψάχνοντας όλες τις λεπτομέρειες και τα «πονηρά» σημεία της πίστας. Στο τέλος, ο πρώτος ανέλαβε να μας περιγράψει την καινούρια πίστα, από τη σκοπιά ενός κυβερνήτη 106 Ραλί ενιαίου.

K1 H ανοιχτή φουρκέτα μετά τη μεγάλη ευθεία όπου τα ενιαία φτάνουν με 160 km. Πρέπει να φρενάρεις "ίσια" κατεβάζοντας στη συνέχεια απο 4η σε 2η και να στρίψεις με 80 km επιταχύνοντας με μέτρο και κρατώντας ανοικτή γραμμή στην έξοδο. Στροφή που γίνονται προσπεράσματα στην είσοδο και στην έξοδό της, στο γρήγορο κομμάτι που ακολουθεί μέχρι την K2 αλλά και στη συνέχεια (μέχρι την K3).

K2 Μετά την K1 ανοικτή δεξιά καμπή χωρίς σημασία, μόνος σκοπός να διανύσεις λιγότερα μέτρα ακολουθώντας την εσωτερική.

K3-K4 Αριστερή ανοικτή 3ης (K3) σε παρατεταμένη δεξιά 2ης (K4). Στροφές απόλυτα συνδεδεμένες μεταξύ τους. Είσοδος στην K3 με 115 km πάνω από το κερμπ, φρένα, 2η στο κιβώτιο και προσοχή, γιατί πρέπει να κρατηθείς εσωτερικά στην έξοδο για να έχεις τύχη στην επόμενη δεξιά

K5. Αδιευκρίνιστη για μένα ακόμα η γραμμή στην έξοδο της K4 (εσωτερικά ή λιγότερο μέσα ή ανοικτά).

K6 Αριστερή φουρκέτα που φτάνεις με 120 km και 3η , γερά φρένα, 2η ταχύτητα, μέτρο στο τιμόνι και στο γκάζι και late apex (sic! όπως γνωστός manager της F3 που αναφέρεται στη μεταφορά της κορυφής της στροφής προς την έξοδο, λες και δε γνωρίζει ελληνικά), προκειμένου να "μεγαλώσεις" το γρήγορο κομμάτι που έρχεται και είναι η ανοικτή καμπή K7 και η ευθεία των 200m μέχρι την K8.

K8-K9 Φτάνεις με 125km και 3η στην είσοδο της ανοικτής αριστερής K8 και χωρίς φρένο περνάς επάνω από το κερμπ, για να βρεθείς αριστερά στην έξοδο και ανοικτά στην είσοδο της επόμενης δεξιάς 90 μοιρών K9. Πολύ γερά φρένα στο μεσοδιάστημα των δύο στοφών μέχρι τα 75 km και 2η ταχύτητα. Όπως και οι K3-K4 είναι κομμάτι της πίστας ιδιαίτερα θεαματικό, και αν το κρίνουμε αγωνιστικά, με μεγάλο ειδικό βάρος.

K10 Μετά την K9, επιτάχυνση με 2η και λίγο 3η και ιδού το δίλημμα στην K10 δεξιά 90 μοιρών που ακολουθεί. Στρίβεις με 3η και το μοτέρ στις 4800-5000 rpm ή κατεβάζεις 2η με το μοτέρ στις 7000 rpm; Κρατάς τη 2η στον κόφτη για λίγο και στρίβεις ?όπως είσαι'; Δεν μπορώ να απαντήσω, για το μόνο που έχω καταλήξει είναι ότι χρειάζεται λίγο φρένο στην είσοδο της K10 ( κι ας μην ανάβουν τα στοπ ορισμένων πονηρών ?ενιαίων'). Γεγονός είναι ότι όποιος έχει κακή έξοδο στην K10 δε θα κερδίσει πουθενά τη χαμένη ταχύτητα και αυτό είναι ολέθριο. Όλα τα παραπάνω όμως είναι ασκήσεις επί χάρτου. "Ο δρόμος του θεού" (και εννοώ την ιδανική γραμμή) είναι ένας και σχετικά εύκολα τον χαράζεις στο σχεδιάγραμμα της πίστας ή τον περιγράφεις. Για να τον ακολουθήσεις όμως στην πράξη, πρέπει να συντείνουν πολλοί παράγοντες: για τον οδηγό ψυχραιμία και αυτοσυγκράτηση και για το αυτοκίνητο υγιής κινητήρας και σωστές επιλογές ελατηρίων, αμορτισέρ, ελαστικών πιέσεων, γενικά άριστη προετοιμασία._Δημ. Μιχελακάκης


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιαν 2003, 00:34:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

UNΘPEAKABLE!!!!!!!!!(α,λα daffy!) Laughing
Ωραιος ο...ταριφας!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιαν 2003, 04:52:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao_rallye έγραψε:
Ady έγραψε:
alemao_rallye έγραψε:
Καλημέρα,

ΝΑΙ, τα κράνη των μοτοσυκλετών κάνουν, είτε είναι ανοικτού τύπου, είτε κλειστού. Πάντως αν ζητήσετε τα κράνη της πίστας σας τα δίνουν δωρεάν, αρκεί να τα επιστρέψετε μετά Razz Very happy


Και εγώ δωρεάν θα τα δώσω, αλλά να έχετε λουστεί με Ultrex πριν έρθετε... Smile


όποιος είναι "cabrio" και δεν έχει μαλλιά; Very happy Shocked


Σεμναααα... Lol Scratch Lol



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιαν 2003, 08:32:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο ρε Alemao, πολύ καλό σχεδιάγραμμα !!!

Αυτό έψαχνα τόσο καιρό να βρω, γιατί δεν ήξερα που ήταν η......καφετέρια ! Laughing Laughing Laughing


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιαν 2003, 15:20:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ady έγραψε:
Μπράβο ρε Alemao, πολύ καλό σχεδιάγραμμα !!!

Αυτό έψαχνα τόσο καιρό να βρω, γιατί δεν ήξερα που ήταν η......καφετέρια ! Laughing Laughing Laughing



εγω παλι λεω να τη στησω στο...βαθρο των νικητων, εκει στην 1η θεση εχει καλη θεα γιααυτα που θα γινονται στην πιστα.
χχεχεχεχεχεχεχε... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Ιαν 2003, 14:26:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δημ. Μιχελακάκης έγραψε:
"Ο δρόμος του θεού" (και εννοώ την ιδανική γραμμή) είναι ένας...


Aυτός ο "δρόμος του Θεού" είναι που μου ξυπνάει μνήμες ωραίες με την τρομοκρατία της K1 (K6 κατά το πολύ ωραίο σχεδιάκι του Alemao) τον κ. Δημήτρη Mιχελακάκη.

- πας να στρίψεις σαν καλός Xριστανός και εκεί που όλα είναι ωραία και καλά...

- κυρ Δημήτρη, επειδή χθες έγινε της πο#$$%νας μόνο με το Xριστιανισμό να προσθέσουμε και κανά-δυο Θρησκείες ακόμα μπας και δούμε προκοπή Shocked Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Eίναι ωραία στο Mέγαρο, αρκεί να έχεις πάει να διασκεδάσεις και όχι να αποδείξεις κάτι. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Ιαν 2003, 03:38:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα τι γινεται με αυτο το θεμα Question
Βλεπω πως 24 απο εμας ειναι θετικοι...το <φως> δεν βλεπω Rolling eyes
Αντε ρε να οργανωθουμε να καψουμε κανα λαστιχο Twisted evil



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Ιαν 2003, 15:00:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πεστα ρε ΝΙΚΕΛΙΕ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Αντε ρε παιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αφου δεν κρατιουντε τα εργαλεια μας στο δρομο!!!!!!!!!!!!!

Θελουν ΠΙΣΤΑ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Ιαν 2003, 16:12:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχει δρομολογηθεί και αυτό..... Προηγούνται όμως άλλα σημαντικότερα...


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 4 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1678s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 20 - GZIP enabled - Debug on