PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Side Show - Grand Prix - Drift - F2F Challenge
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Ιαν 2004, 17:49:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

.......ερε τσεκουρι που εχεις να φας εσυ αν κατεβω στο TIME TRIAL me ta +200 αλογα μου Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Ιαν 2004, 20:49:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χωστε τα σε κανα time-trial αμα μπορειτε...... Very happy

Μακαρι να ημουν πιο κοντα-αλλη φορα

Αληθεια, ποτε ειναι τα χρονομετρημενα??


ROTAX 125-και τα μυαλα.......................
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
futzi (xaralampos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


honda civic 1,6vtec turbo 295ps

Ένταξη: 16 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: κοζανη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Ιαν 2004, 21:30:00    Θέμα δημοσίευσης: rthvrt Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικο κοιτα μην σου σκιστει κανα καλτσον μετα 200+ αλογα σου, αρε παραμιθατσιδες+επιδιξειες (και ολη η παρεα σου+glf τον μαγαλο αυτον οδηγο που απο του 4 που τρεχου στην κατιγορια του εγκαταλιπει ο ενας περνει ενα κυπελο και το πανιγειριζει λες και περασε τον gronholm) αρε και να ξεραν ολοι οι αλλοι στο forum πιος εισαι και τι μεγαλος καρα_______ζης που εισαι και θα εκαναν οτι κανουν και οι κοζανητες θα σε δειχνουν με το δακτιλοκαι να λενε, να ρε μαγκες περνα ο βλακας με rally8v που την εχει δει MAXI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil


αερα πατερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Ιαν 2004, 23:43:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χώσε ρε futzi να σου βγουν τα 'πωθημένα!! χώσε!!!

χεχεχεχεχεχε


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιαν 2004, 11:40:25    Θέμα δημοσίευσης: Re: rthvrt Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

futzi έγραψε:
Νικο κοιτα μην σου σκιστει κανα καλτσον μετα 200+ αλογα σου, αρε παραμιθατσιδες+επιδιξειες (και ολη η παρεα σου+glf τον μαγαλο αυτον οδηγο που απο του 4 που τρεχου στην κατιγορια του εγκαταλιπει ο ενας περνει ενα κυπελο και το πανιγειριζει λες και περασε τον gronholm) αρε και να ξεραν ολοι οι αλλοι στο forum πιος εισαι και τι μεγαλος καρα_______ζης που εισαι και θα εκαναν οτι κανουν και οι κοζανητες θα σε δειχνουν με το δακτιλοκαι να λενε, να ρε μαγκες περνα ο βλακας με rally8v που την εχει δει MAXI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil


Βρε βρε.............Καλως τονε..........Τι εγινε....Κλεισαν τα σχολεια και ηρθες Question ή μηπως σου μεινανε λεφτα απο τα καλαντα και πηγες σε κανενα καφε με internet Question Laughing Laughing Laughing

...α..και που σε.......ξερω και ποιος εισαι...σε καρφωσανε Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Ιούν 2004, 16:54:43    Θέμα δημοσίευσης: 3ο Side Show - Grand Prix Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

3ο SIDE SHOW - GRAND PRIX

Η STΑRT LINE με χορηγό επικοινωνίας το περιοδικό FORMULA 1 διοργανώνει την Τετάρτη 16 Ιουνίου 2004, στις 6 το απόγευμα, στην πίστα Kartodromo στις Αφίδνες, μια ακόμα ξεχωριστή εκδήλωση αυτοκινήτων γεμάτη με θέαμα και δράση που εγγυώνται οι πιο γνωστοί οδηγοί του είδους.
Το SIDE SHOW – GRAND PRIX είναι μια επίδειξη / αγώνας δεξιοτεχνίας με αυτοκίνητα κατασκευασμένα με στόχο κυρίως τις επιδόσεις και την οδηγική ευχαρίστηση που αναμένεται να δώσουν ανυπέρβλητο θέαμα στα χέρια ικανότατων οδηγών.
Περισσότερες πληροφορίες: START LINE:Μιλτιάδου 16 και Δημοκρατίας, Παλ. Φάληρο,
τηλ. 210 9812341, e-mail: startline@techlink.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιούν 2004, 13:57:31    Θέμα δημοσίευσης: Re: 3ο SIDE SHOW - GRAND PRIX Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
3ο SIDE SHOW - GRAND PRIX

Η STΑRT LINE με χορηγό επικοινωνίας το περιοδικό FORMULA 1 διοργανώνει την Τετάρτη 16 Ιουνίου 2004, στις 6 το απόγευμα, στην πίστα Kartodromo στις Αφίδνες, μια ακόμα ξεχωριστή εκδήλωση αυτοκινήτων γεμάτη με θέαμα και δράση που εγγυώνται οι πιο γνωστοί οδηγοί του είδους.
Το SIDE SHOW – GRAND PRIX είναι μια επίδειξη / αγώνας δεξιοτεχνίας με αυτοκίνητα κατασκευασμένα με στόχο κυρίως τις επιδόσεις και την οδηγική ευχαρίστηση που αναμένεται να δώσουν ανυπέρβλητο θέαμα στα χέρια ικανότατων οδηγών.
Περισσότερες πληροφορίες: START LINE:Μιλτιάδου 16 και Δημοκρατίας, Παλ. Φάληρο,
τηλ. 210 9812341, e-mail: startline@techlink.gr


και ποσο παει το μαλλι... Question



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάρ 2005, 20:36:01    Θέμα δημοσίευσης: Side Show-Grand Prix-Drift Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όσοι δεν θα μπορέσουν για τον Α ή Β λόγο να έρθουν στο Tour στο Καρμπενήσι και δεν αποφασίσουν να κατέβουν Τρίπολη για τον 2ο αγώνα ταχύτητας μπορούν να πάνε χαζέψουν μερικούς κανιβαλισμούς εδώ:

Από rally.gr

Μετά το πολύ πετυχημένο ξεκίνημα στην πίστα των Μεγάρων στις 20 Μαρτίου και πριν η μυρωδιά από το καμένο λάστιχο χαθεί, η START LINE διοργανώνει για μία ακόμα φορά αγώνα SIDE SHOW και GRAND PRIX TUNING την Κυριακή 10 Απριλίου και πάλι στην πίστα των Μεγάρων. Ο αγώνας θα αρχίσει στις 10.30.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνούν στο τηλέφωνο 210 9812341 ή να δηλώσουν συμμετοχή στην λέσχη Start Line, Μιλτιάδου και Δημοκρατίας 47, Παλ. Φάληρο, μέχρι τη Δευτέρα 4 Aπριλίου, στις 20.00. Περισσότερες πληροφορίες στα τηλέφωνα 6973 030125 & 6945 483477.




η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Πεμ 31 Μάρ 2005, 09:04:26, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
TiMoRiS (Argiris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Mini Cooper S R56

Ένταξη: 06 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 420
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάρ 2005, 23:58:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω θα ειμαι εκει να παρω μια τζουρα απο καμενο Michelen! Οποιος θελει να ερθει για παρεα ας το πει!


www.asfaleia365.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Απρ 2005, 21:25:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απόν rally.gr

Side Show & Grand Prix: Καυτό θέαμα στα Μέγαρα


O Δημήτρης Πλουμιστός αναδείχθηκε ο πιο εντυπωσιακός οδηγός της ημέρας, κερδίζοντας το Side Show με την BMW M3.

Ο καυτός ήλιος, το κέφι και ο ενθουσιασμός όλων των αγωνιζόμενων, το πλούσιο θέαμα και η παρουσία περισσότερων από δύο χιλιάδων θεατών ήταν τα συστατικά άλλης μια πετυχημένης εκδήλωσης Side Show & Grand Prix που πραγματοποιήθηκε σήμερα στα Μέγαρα αποδεικνύοντας για άλλη μια φορά την δυναμική του χώρου του θεάματος που πλέον κάνει αισθητή την παρουσία του σε οργανωμένες εκδηλώσεις στον φιλόξενο και ασφαλή χώρο της πίστας. Η σημερινή εκδήλωση, άψογα οργανωμένη από τους ανθρώπους της Start Line που παρά τις πολλές συμμετοχές κατάφεραν να διατηρήσουν μια συνεχή και ομαλή ροή κρατώντας αμείωτο το ενδιαφέρον, συγκέντρωσε οδηγούς όχι μόνο από την Αθήνα αλλά και από την Θεσσαλονίκη, την Κρήτη και την Κεφαλονιά. Δυνατά αυτοκίνητα και οδηγοί με θέληση, αποφασισμένοι για το καλύτερο, αποζημίωσαν με το παραπάνω όσους κατέκλυσαν κάθε γωνιά της πίστας των Μεγάρων και παρέμειναν εκεί μέχρι και το τέλος της εκδήλωσης.


O Βλάσσης Θεοδώρου ήταν ο νικητής της κατηγορίας Open με BMW M3.

Στο αγωνιστικό μέρος, των χρονομετρημένων γύρων του Grand Prix, η ημέρα άνοιξε με την προσπάθεια των αγωνιζόμενων στην μικρή κλάση Α για αυτοκίνητα μέχρι 1.400 κ.εκ. όπου ο Βαγγέλης Χατζηδημητρίου με Peugeot 106 Rallye πέτυχε τον ταχύτερο χρόνο (0:47.323) ακολουθούμενος από τους Σπύρο Αρβανιτάκη με Toyota Starlet (0:47.637) και Γιώργο Σβαρδάγγαλο με Suzuki Swift (0:48.269). Στην επόμενη και πολυπληθέστερη κλάση Β μέχρι 1.600 την νίκη κατέκτησε ο Βασίλης Σταγιάς με Peugeot 106 Rallye (0:43.417) έχοντας σε απόσταση αναπνοής τον πάντα θεαματικό και αποτελεσματικό Θοδωρή Βούλγαρη με το ανανεωμένο οπτικά Toyota Starlet (0:43.480) και τον Ρένο Παπαδάτο να ακολουθεί με το δικό του Peugeot 106 Rallye (0:43.900). O Γιάννης Νίκας με το γαλάζιο Honda S2000 δεν άφησε και πάλι κανένα περιθώριο αμφισβήτησης στους αντιπάλους πετυχαίνοντας τον απόλυτο χρόνο (0:42.073) στην κλάση Γ μέχρι 2.000 κ.εκ. με τους Μπάμπη Δεληκλιτσιώτη (0:43.282) και Γιώργο Κουρσόπουλο (0:43.663) να τον ακολουθούν μετά την μάχη με τα δικά τους Honda Civic TypeR.


O Kώστας Θωμόπουλος με ακόμα μία BMW M3 ήταν ο νικητής της κατηγορίας Δ.

Εντυπωσιακές ήταν και οι παρουσίες των πολύ δυνατών BMW που γέμισαν την μεγάλη κατηγορία Δ άνω των 2.000 κ.εκ. με τον Κώστα Θωμόπουλο να πετυχαίνει μια νίκη στο νήμα με την δική του Μ3 (0:44.818) έναντι του Αριστείδη Μυταρά (0:44.892) που αποχωρίστηκε την γνωστή Lotus και σήμερα αγωνίστηκε με μια Ζ3 Μ ενώ πιο πίσω την πρώτη τριάδα συμπλήρωσε ο Γιώργος Δημητριάδης (0:46.000) με άλλη μια δυνατή Μ3. Ο απόλυτος χρόνος της ημέρας σημειώθηκε όμως από τον νικητή της ελεύθερης κατηγορίας Open, Βλάση Θεοδώρου με BMW M3 που σταμάτησε τα χρονόμετρα στο 0:41.507 αφήνοντας αρκετά πίσω του τον Γιάννη Νίκα με το τετρακίνητο Leon των 500 ίππων (0:43.170) και τον Στάθη Λεονταρίτη με το πιο αδύναμο Toyota Starlet (0:43.775).


Ο Γιάννης Νίκας με το Honda S2000 ήταν ο νικητής της κατηγορίας Γ.

Φυσικά για άλλη μια φορά ο διαγωνισμός Side Show ήταν αυτός που ξεσήκωσε τους θεατές με όλους τους συμμετέχοντες να αποσπούν πολλά χειροκροτήματα. Νικητής και σήμερα ήταν ο εκπληκτικός Δημήτρης Πλουμιστός που εκτέλεσε με την γνωστή υπερτροφοδοτούμενη BMW πλαγιολισθήσεις απόλυτης ακριβείας σε όλο το μήκος της πίστας. Εξαιρετικό θέαμα προσέφεραν όμως και οι Ιορδάνης Κονιάνος και Κωνσταντίνος Αννίβας εκτελώντας ταυτόχρονες συγχρονισμένες πλαγιολισθήσεις με τις πανομοιότυπες BMW M3 τους συγκεντρώνοντας μια πολύ υψηλή βαθμολογία που πλησίασε αυτή του νικητή.
Αξίζει να σημειώσουμε ότι στο τέλος της εκδήλωσης πραγματοποιήθηκε και κλήρωση μεταξύ των θεατών αναδεικνύοντας δεκαπέντε τυχερούς που κέρδισαν πλούσια δώρα.

Αναλυτικά αποτελέσματα και βαθμολογίες εδώ.


Ο Bασίλης Σταγιάς με το Peugeot 106 Rallye κέρδισε την κατηγορία Β.


Ο Βαγγέλης Χατζηδημητρίου, με ακόμα ένα 106 Rallye κατέκτησε την πρώτη θέση στην κατηγορία Α.



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
asa1 (Τασος)
Μέλος
Μέλος


106 gra 306 gti6 306 1.6 16v 309 1.6 16v

Ένταξη: 13 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 152
Τόπος: περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2005, 10:35:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι ενδιαφερόμενοι να επικοινωνήσουν με τη Startline στο 9812341.Πιστεύω να εχει συμετοχες το club και πρωτος εγω Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2005, 11:12:25    Θέμα δημοσίευσης: Re: Side Show και GP. Αφίδνες 11-05-2005 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

asa1 έγραψε:
Οι ενδιαφερόμενοι να επικοινωνήσουν με τη Startline στο 9812341.Πιστεύω να εχει συμετοχες το club και πρωτος εγω Laughing Laughing Laughing

Θέλεις να μου το εξηγήσεις λίγο αυτό?!?!?!
Για πότε μιλάς???
Για το επόμενο??? Confused


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2005, 12:39:28    Θέμα δημοσίευσης: Re: Side Show-Grand Prix-Drift Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

Α,ρε Γιαννακη.... Εισαι <<ΘΕΟΟΟΟΣ>>!!! Shocked Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
asa1 (Τασος)
Μέλος
Μέλος


106 gra 306 gti6 306 1.6 16v 309 1.6 16v

Ένταξη: 13 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 152
Τόπος: περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2005, 18:31:29    Θέμα δημοσίευσης: Re: Side Show και GP. Αφίδνες 11-05-2005 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
asa1 έγραψε:
Οι ενδιαφερόμενοι να επικοινωνήσουν με τη Startline στο 9812341.Πιστεύω να εχει συμετοχες το club και πρωτος εγω Laughing Laughing Laughing

Θέλεις να μου το εξηγήσεις λίγο αυτό?!?!?!
Για πότε μιλάς???
Για το επόμενο??? Confused

Ναι ρε μανθο για το επομενο μιλαω στις 11-5 στο kartodromo ΑΝΤΕ ΣΥΜΕΤΟΧΕΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ.Μανθο μπαις και εσυ με το 106 να κανουμε πλακα μονο χρονομετρημενα θα τρεξω για side show δεν εχω μοτερ ακομα και φυσικα με το 205.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2005, 18:38:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΑΑαααΑ μάλιστα!

Όσο για συμετοχές θα το έκανα αν ήταν δικό μου το 106 και αν ήταν σε καλή κατάσταση.

Έτσι όπως είναι έχω την αίσθηση ότι μετά από 2-3 χειρόφρενα θα κοπεί στα 2!

Οπότε αναγκαστικά περιμένω να γίνει ο "γάμος"...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
asa1 (Τασος)
Μέλος
Μέλος


106 gra 306 gti6 306 1.6 16v 309 1.6 16v

Ένταξη: 13 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 152
Τόπος: περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2005, 18:44:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι ρε συ θα μπουμε μονο χρονομετρημενα ταρζανιες δεν εχει αφου σου λεω δεν εχω μοτερ θα τραβαω χειροφρενο και δεν θα εχω δυναμη να το επαναφερω οποτε χρονομετρημενους γυρους με γραμες και τελος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2005, 19:00:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατί μου το κάνεις αυτό!!!!
Πες μου γιατί!!?!?!?!!!!
Θα δούμε τι να σου πω!
Θα ρωτήσω τον ιδιοκτήτη και βλέπουμε...
Ξέρουμε μήπως κόστος συμμετοχής?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2005, 21:58:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΛα ΚαΙ ΟΛα.η εισαι υπευθυνος του αγωνιστικου τμηματος ή δεν εισαι!Λοιπον,θα λαβεις μερος θες δεν θες!Το κοστος ειναι νομιζω γυρω στα 100 ευρω.Τα λεμε στην πιστα!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Απρ 2005, 01:54:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχήν δεν είμαι υπέυθυνος του αγωνιστικού τμήματος αλλά υπεύθυνος τύπου αλλά αυτό έίναι τελείως ανεξάρτητο.

Επίσης 100ε δεν μου περισσέυουν στην παρούσα φάση μιας και πρέπει να μαζέψω λεφτά για την βελτίωση του "έγαμου βίου"....
οπότε χλωμό με βλεπω.

Αν είχα τη νύφη στα χέρια μου και στρωμμένη θα το έκανα, αλλά έτσι το βλέπω πολύ χλωμό...
Υπομονή προς το παρόν.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
asa1 (Τασος)
Μέλος
Μέλος


106 gra 306 gti6 306 1.6 16v 309 1.6 16v

Ένταξη: 13 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 152
Τόπος: περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Απρ 2005, 09:57:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαλλον φοβασε τον ανταγωνισμω απο το 205 τρεμεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 4 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2111s (PHP: 59% - SQL: 41%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on