PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Αλλαγή λάμπας στα εμπρόσθια φανάρια
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Τί λάμπες φοράτε?
Εργοστασιακές
62%
 62%  [ 20 ]
PHILIPS
6%
 6%  [ 2 ]
OSRAM
18%
 18%  [ 6 ]
PIAA
12%
 12%  [ 4 ]
Σύνολο Ψήφων : 32

Συγγραφέας Μήνυμα
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Σεπ 2005, 08:59:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι ρε παιδια με αυτα τα προβολακια τι θα γινει? Οι αλλες λαμπες (πορειας) φτου φτου δεν καιγονται... Τα προβολακια μου καιγονται καθε 2 βδομαδες σχεδον...


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Σεπ 2005, 09:02:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να μη τα ανάβετε... Laughing Laughing Laughing
εγω τα ανάβω όταν χρειάζεται μόνο και πολύ σπανια οταν με πιάνει καγκουροσύνη και 2 χρονια τώρα δεν εχει καεί τιποτα. Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Σεπ 2005, 23:00:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kavaliotis έγραψε:
Ναι ρε παιδια με αυτα τα προβολακια τι θα γινει? Οι αλλες λαμπες (πορειας) φτου φτου δεν καιγονται... Τα προβολακια μου καιγονται καθε 2 βδομαδες σχεδον...


ελεγξε το σε ηλεκτρολογο και αν δεν υπαρχει προβλημα τοτε βαλε καλυτερης ποιοτητας λαμπες (μου συνεβη 3 φορες με τα μεσαια ) Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Σεπ 2005, 23:02:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
Δημήτρη αν έχεις βάλλει τα διάφανα φανάρια δεν έχεις Η4 αλλά Η7


επειδη εβαλα διαφανα (αλλα οχι της Peugeot δηλ.valeo αλλα ) τυπου angeleyes μαρκας inpro (?!?) οι λαμπες πηγαν πακετο και δεν μου δοθηκε η ευκαιρια να δω αν απο Η4 (πριν) μου εβαλαν Η7.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Οκτ 2005, 10:31:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιας που το επαναφέρατε Twisted evil , συνήθως κυκλοφορώ με ψείρες + προβολάκια... Smile Ακόμα δεν έχει καεί τίποτα (πέραν των ψειρών LED που έχω βάλει κανα 2 φορές) εδώ και 1μισι χρόνο... Ίσως και να μην έχουνε καεί γιατί δεν τα χρησιμοποιώ και τόσο πολύ Razz

Σταύρο... αυτά τα autolams-online δίνουνε free shipping/delivery all over the world... Twisted evil Ψήνεται κανείς άλλος να δοκιμάσουμε? Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikq (Nikos)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.4 quiksilver (8/2001)

Ένταξη: 09 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 313
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Νοέ 2005, 17:00:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η μεγάλη σκάλα στα φωτα τι τύπος είναι για τα διάφανα φανάρια?
(Η μεσαία μου είναι Η7 )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Νοέ 2005, 18:34:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

H7 Μεγάλα & μεσαία και Η1 οι προβολείς ομίχλης.



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikq (Nikos)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.4 quiksilver (8/2001)

Ένταξη: 09 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 313
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Νοέ 2005, 08:41:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stevon έγραψε:
H7 Μεγάλα & μεσαία και Η1 οι προβολείς ομίχλης.
Thumb Left
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Ιαν 2006, 18:02:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:
λοιπόν χτές ( Ιανουάριος 2005 )έβαλα τις osram αυτές πυ φωτίζουν 50 % περισσότερο.

έχουν αρκετή διαφορά από τις philips που φόραγα από μαμά.

βέβαια σε καμία περίπτωση δεν φωτίζουν 50% παραπάνω.

Πάντως έχουν διαφορά.
οι τέσσερις λάμπες μου κόστισαν 80 ευρώ. τώρα τα ψυράκια φαίνονται χάλια. τι λέτε να κάνω.



Και χτες έβαλα τις PIAA xtreme white bulb στα μεσαία γιατί μου κάηκε η μία osram.
Μου κόστισαν οι 2 110 ευρώ. Είναι πολλά τα λεφτά αλλά οι διαφορά είναι εμφανέστατοι από τις OSRAM που φορούσα μέχρι χτες. Οπότε άξιζαν τα παραπάνω χρήματα.
Ενώ όταν είχα βάλει τις osram έλεγα μέσα μου ότι τελικά δεν αξιζαν τα χρήματα για τόσο μικρή διαφορά.

Μου φαίνεται ότι μπλεδίζουν λίγο πάντως φωτίζουν πολύ περισσότερο από τις osram. απλά καμία σχέση. τα ψυράκια εξακολουθώ να τα φοράω και τώρα είναι εντελώς χάλια. υπάρχουν ψυράκια που να έχουν λευκό φως ?


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Ιαν 2006, 18:48:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι, λευκά led 5mm και κοστίζουν 5 ευρώ το ζεύγος.


Τα έχω βρει εδώ στη Λάρισα σε αφθονία (σε άλλες πόλεις δεν ξέρω διότι δεν έχω ψάξει).



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Ιαν 2006, 23:06:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI και Steve πείτε μου κωδικούς να δω μπορώ να κάνω για καλήτερες τιμές για το Club. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιαν 2006, 00:13:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:
DIMCHRI έγραψε:
λοιπόν χτές ( Ιανουάριος 2005 )έβαλα τις osram αυτές πυ φωτίζουν 50 % περισσότερο.

έχουν αρκετή διαφορά από τις philips που φόραγα από μαμά.

βέβαια σε καμία περίπτωση δεν φωτίζουν 50% παραπάνω.

Πάντως έχουν διαφορά.
οι τέσσερις λάμπες μου κόστισαν 80 ευρώ. τώρα τα ψυράκια φαίνονται χάλια. τι λέτε να κάνω.



Και χτες έβαλα τις PIAA xtreme white bulb στα μεσαία γιατί μου κάηκε η μία osram.
Μου κόστισαν οι 2 110 ευρώ. Είναι πολλά τα λεφτά αλλά οι διαφορά είναι εμφανέστατοι από τις OSRAM που φορούσα μέχρι χτες. Οπότε άξιζαν τα παραπάνω χρήματα.
Ενώ όταν είχα βάλει τις osram έλεγα μέσα μου ότι τελικά δεν αξιζαν τα χρήματα για τόσο μικρή διαφορά.

Μου φαίνεται ότι μπλεδίζουν λίγο πάντως φωτίζουν πολύ περισσότερο από τις osram. απλά καμία σχέση. τα ψυράκια εξακολουθώ να τα φοράω και τώρα είναι εντελώς χάλια. υπάρχουν ψυράκια που να έχουν λευκό φως ?


Καλο φαρετες αλλα ειναι πολλα τα λεφτα για λαμπες...και εγω OSRAM φοραω και ειμαι ok.... Wink



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιαν 2006, 00:15:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν με 110 ευρω σου εγγυωνται οτι ΔΕΝ θα καουν οι λαμπες, τις αγοραζω αμεσα. Αλλα αν ειναι να σκασω 110 ευρω και να μου καουν σε μια βδομαδα και να κλαιω τα λεφτα μου, "δεν θα παρω"... Και το λεω αυτο γιατι στα προβολακια μου φευγουν 15 ευρω καθε 2 βδομαδες τουλαχιστον...


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιαν 2006, 08:50:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kavaliotis έγραψε:
Αν με 110 ευρω σου εγγυωνται οτι ΔΕΝ θα καουν οι λαμπες, τις αγοραζω αμεσα. Αλλα αν ειναι να σκασω 110 ευρω και να μου καουν σε μια βδομαδα και να κλαιω τα λεφτα μου, "δεν θα παρω"... Και το λεω αυτο γιατι στα προβολακια μου φευγουν 15 ευρω καθε 2 βδομαδες τουλαχιστον...


απ'ο 'οτι μου είπαν από εκεί που τισ αγόρασα ουτε καν εγγύηση δεν έχουν. όπότε αναμείνατε εδώ και θα σας ενημερώσω μόλις μου καούν !. Αυτά είναι τα καλά ενός κλαμπ !!! Wink


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιαν 2006, 09:31:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:

Τα έχω βρει εδώ στη Λάρισα σε αφθονία (σε άλλες πόλεις δεν ξέρω διότι δεν έχω ψάξει).


Εγώ που το έχω ψάξει , δέν έχω βρεί εδώ τίποτα , όσα έχουν είναι λευκά led με μπλέ φωτισμό όμως.... Evil



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιαν 2006, 11:23:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
DIMCHRI και Steve πείτε μου κωδικούς να δω μπορώ να κάνω για καλήτερες τιμές για το Club. Wink


Εχμ... από 7 ευρώ το ζευγάρι, τα παίρνω 5 Smile

Και κωδικούς δεν είδα ποτέ... η συσκευασία είναι λίγο μυστήρια, έχει ένα αυτοκόλλητο του οποίου την μάρκα δεν την θυμάμαι.


Μέσα στη βδομάδα θα σας ενημερώσω.


Πάρτε 1 - 2 να δείτε περίπου πως είναι (αν και live είναι άλλη φάση Cool )



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιαν 2006, 13:38:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άρα μια χαρά είναι η τιμή για τις ψείρες.

Επειδή χρόνο να ψάξω δεν έχω αυτές τις μέρες μήπως να αγοράσεις μερικές να χουμε και τις δίνεις σε κάποιον στο Touring...

Εγώ πάντως θέλω 1 ζευγάρι. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιαν 2006, 13:51:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Εγώ πάντως θέλω 1 ζευγάρι. Wink


Με πρόλαβες κάνε τα 2 τα ζευγάρια.... Arrow



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιαν 2006, 17:59:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα κάνω όσα θέλετε τα ζευγάρια. Τα τοποθετούμε και κατευθείαν αν θέλετε Cool

Βάλτε παραγγελία εδώ και τα σβήνουμε τα post μετά την παράδοση των led Razz (μη χαλάσουμε και αυτό το topic) Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιαν 2006, 20:15:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάντα 3 να έχουμε κανένα καβάτζα... Wink

τα παραγγελιοποστ θα τα σβήσω εγώ μετά... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 4 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1621s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 20 - GZIP enabled - Debug on