PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

"Σετάροντας" του 206cc του nikos206cc...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 20:53:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:
Oχι κανεις λαθος..
Το ζουμι του τοπικ εχει να κανει με το να μπορουμε να ειμαστε παιχνιδιαρηδες και λιγο πιο γρηγοροι σε καθημερινες συνθηκες με περισσοτερη σιγουρια και ασφαλεια...
Εξαρχης ημουν σαφης και το καταλαβαν ολοι θελω να πιστευω οτι δεν μιλαμε για συνθηκες πιστας...αυτη θα ερθει αφου πρωτα δοκιμασω καποια πραγματακια και κανω καποιες βελτιωσεις ωστε οταν παω να το χαρω (εστω και λιγο για πρωτη φορα) και οχι απλα να γυρναω βολτες και να τρωω λαστιχο


Δεν σου μίλησα για πίστα, για ένα βασικό στήσιμο για δρόμο σου είπα. Τα drift-cars έχουν άλλο στήσιμο από αυτά που πάνε για χρόνο.


off-topic, αλλά εδώ βλέπουμε και το πρόβλημα της Ελλαδίτσας μας: πρώτα να δοκιμάσω κάποια πραγματάκια σε δημόσιο δρόμο και μετά να πάω πίστα Sad Sad


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 21:17:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Αν το κριτηριο σου ειναι αποκλειστικα το Πανοραμα,τοτε εχεις εντελωωωωως λαθος στησιμο. Sad


Οχι ρε αν ηταν κριτηριο το Πανοραμα μονο θα το κλειναμε το μαγαζι Laughing

Απλα ανεβοκατεβαινω καθημερινα το Πανοραμα(αργα το βραδυ ειδικα) οποτε μπορω να συγκρινω καποια πραγματα...
Και ναι εχεις δικιο Ντινο,αλλα ετσι ειναι τα πραγματα οποτε....
Επισης δεν χρειαζεται να πηγαινεις διχως αυριο για να δεις αν βελτιωσες την οδηγικη συμπεριφορα του αυτοκινητου...μετα απο 7 χρονια συμβιωσης μπορω να καταλαβω βελτιωση...
Δηλαδη αυτος που προτιμαει πχ ενα S2000 απο ενα slk επειδη ειναι πιο στριφτερο,δεν το παιρνει με τη λογικη οτι θα το στριβει 2 φορες το χρονο στην πιστα.. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 21:30:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απλα πρεπει να ορισεις ενα κριτηριο αναφορας για να δεις και ποιες ειναι οι σωστες επιλογες μιας και εντελως διαφορετικο setup χρησιμοποιεις για γλιστερο δρομο ή για ασφαλτο/σμυριδοπανο.

Για να στο πω πιο απλα,σε φαση αγωνα,εντελως διαφορετικα λαστιχα,ελατηρια και σκληροτητα αμορτισερ βαζουμε στην βροχη και εντελως διαφορετικα στο στεγνο.
Και επειδη το σημειο αναφορας σου(βλεπε Πανοραμα) θυμιζει περισσοτερο βροχη,μηπως θα σε δυσαρεστησει σε ολες τις υπολοιπες περιπτωσεις; Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 21:38:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταλαβαινω τι λες
Σκεψου το ομως πιο απλα
Οταν ενα αυτοκινητο περναει το 99,9 % των χιλιομετρων που κανει σε δημοσιο δρομο ,εσυ πας να ρυθμισεις τη συμπεριφορα του εκει..
Οταν με το καλο μπεις και στην πιστα ,κανεις και τις αναλογες ρυθμισεις,πας με αλλα λαστιχα ραλλοζαντες κλπ οποτε ετσι κι αλλιως δεν προκειται να κρατησεις τις ιδιες ρυθμισεις που εχεις και στην καθημερινη σου μετακινηση..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 22:15:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι ρε,ομως το Πανοραμα δεν ειναι ο τυπικος δρομος του νομου Θεσ/νικης αλλα ενας χαρακτηριστικα ολισθηρος δρομος,οποτε; Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 22:32:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχεις κολλησει με το Πανοραμα Exclamation
Στο ξαναλεω εχει ενα μεγαλο κομματι που ειναι οκ και αυτο το κανανε ετσι για αυτο ακριβως το λογο,το προβλημα που εχουν το χειμωνα λογω κρυου με τον παγο...εχουν αφησει και μερικα σημεια που ειναι χαρακτηριστικα ολισθηρα οπως το λες γι αυτο εκει απλα στριβεις με πολυ προσοχη...
Και σε καποια κομματια δεν εχει σχεση με το τυπικο σκ**ά δρομο της Ελλαδας.
Γι αυτο
ασε τις π@π@ριες






και ξυπνα την Κυριακη να κανουμε βολτιτσα καλη να μου πεις τι και πως Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 22:38:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξυπνιος θα ειμαι ρε ετσι και αλλιως,εκτος και αν παω για δοκιμαστικα...
Κανονιζουμε απο Σαββατο για Κυριακη αν ειναι. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 22:41:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραια Cool
Κερναω και μπουγατσα τυρι και με κρεμα μετα για να σβησεις Laughing

Θα πλυνω και το καθισμα απο τυχον λεκεδες να καθησεις την λαχταριστη 2μετρη κωλ@ρα σου Love
Την διαδρομη κανονισε την εσυ Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 23:20:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:


Οσο αφορα τον πισω αξονα,η εμπειρικη εκτιμηση τζογων σιγουρα κατι λεει αλλα δεν ειναι το απολυτο,μιας και το απολυτο θα στο δειξει μονον η ευθυγραμμιση(συγκλιση και καμπερ πισω).


θα συμφωνησω ΑΠΟΛΥΤΑ/// ο πισω αξονας μου ειναι ανακατασκευασμενος και μονο εντελως τυχαια στην τελευταια ευθυγραμηση σε μαστορα με πολυ καλα μηχανηματα (laser) και μου ειπε οτι και οι 2 πισω ροδες εχουν + κληση..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Αύγ 2011, 01:25:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ θα την πω την λαλακία μου....

1.περιμενε λιγο να βρεξει να "καθαρισουν" οι δρομοι απο σκονες κτλ και θα δεις μια διαφορετική προσφυση.

2. Μηπως ρε συ, η coilover ηταν η αφορμη να αρχισεις να πιεζεις το αυτοκινητο και στριβεις με περισσοτερα και νομιζεις οτι δεν κρατάει το αμαξι?

3. Δες με καποιο τροπο την ευθυγραμμιση

ΥΓ. toyo sucks

YΓ2. Αν προσπαθησεις να σετάρεις την αναρτηση σου στο σημειο που φαντάζεσαι (δλδ να στριβει παντου) να ξερεις οτι αυτο δεν θα γινει ποτε! Μπορει στον ταξιαρχη να πηγαινεις τερμα, στην παλαιοχωρα πχ μηδεν...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Αύγ 2011, 01:29:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
Pughell έγραψε:


Οσο αφορα τον πισω αξονα,η εμπειρικη εκτιμηση τζογων σιγουρα κατι λεει αλλα δεν ειναι το απολυτο,μιας και το απολυτο θα στο δειξει μονον η ευθυγραμμιση(συγκλιση και καμπερ πισω).


θα συμφωνησω ΑΠΟΛΥΤΑ/// ο πισω αξονας μου ειναι ανακατασκευασμενος και μονο εντελως τυχαια στην τελευταια ευθυγραμηση σε μαστορα με πολυ καλα μηχανηματα (laser) και μου ειπε οτι και οι 2 πισω ροδες εχουν + κληση..


Σε ποιόν το πήγες;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Αύγ 2011, 04:38:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Εγώ θα την πω την λαλακία μου....

1.περιμενε λιγο να βρεξει να "καθαρισουν" οι δρομοι απο σκονες κτλ και θα δεις μια διαφορετική προσφυση.

2. Μηπως ρε συ, η coilover ηταν η αφορμη να αρχισεις να πιεζεις το αυτοκινητο και στριβεις με περισσοτερα και νομιζεις οτι δεν κρατάει το αμαξι?

3. Δες με καποιο τροπο την ευθυγραμμιση

ΥΓ. toyo sucks

YΓ2. Αν προσπαθησεις να σετάρεις την αναρτηση σου στο σημειο που φαντάζεσαι (δλδ να στριβει παντου) να ξερεις οτι αυτο δεν θα γινει ποτε! Μπορει στον ταξιαρχη να πηγαινεις τερμα, στην παλαιοχωρα πχ μηδεν...


Γιαννη οχι οσον αφορα το 2... Wink
Και οχι γνωριζω οτι
1)Η αναρτηση που εχω εχει τα ορια της και
2)Να στριβει παντου δεν γινεται εκ των προτερων..η ολη ιστορια γινεται στο να ανεβει η συνολικη αποδοση του στριψιματος στο αμαξι η τελοσπαντων να παρουμε οτι μπορουμε απο πλαισιο-αναρτηση χωρις να μπλεξω με μπλοκε κλπ Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Αύγ 2011, 08:27:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
off-topic, αλλά εδώ βλέπουμε και το πρόβλημα της Ελλαδίτσας μας: πρώτα να δοκιμάσω κάποια πραγματάκια σε δημόσιο δρόμο και μετά να πάω πίστα Sad Sad
Είναι μακρυά και ακριβά ρε οι Σέρρες Sad

Άσε που έχει και ένα κάρο φθορές το αμάξι Crying or Very sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Αύγ 2011, 09:35:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αλλαξε την κατανομη βαρους (θελεις πιο πολυ εμπρος)
στο ειπαμε απ την αρχη

το μπλοκε ειναι ισως απο τα πιο ενδιαφεροντα πραγματα που μπορεις να κάνεις σε ενα προσθιοκινητο στριφτερο οχημα... - τσιμπα του Παναγιωτη ή του κουλαλεξη Laughing - (εννοω περαν της αναρτησης και σωστης ευθυγραμμισης)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Αύγ 2011, 09:39:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλό, χρυσό κι άγιο το μπλοκέ, αλλά και τόσοι άνθρωποι "χωρίς", μια χαρά ζούμε. Μην λέμε υπερβολές, εν έτει 2011...


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Αύγ 2011, 09:50:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξαναδιαβασε τι εγραψα Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Αύγ 2011, 09:55:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρε ναι, δε λέω ότι του 'πες "βάλε μπλοκέ". Απλά επειδή νομίζω ξαναειπώθηκε πιο πριν (το μπλοκέ), θεωρώ πως προέχουν άλλα πράγματα. Σόρρυ αν το 'πα "κάπως". Smile Χωρίς να τον ξέρω καν, δε, το Νίκο, και χωρίς να θέλω να τον προσβάλλω, η παρατήρηση του Σπύρου περί οδηγικού ύφους ίσως έχει σημαντικό νόημα. Wink Κι αυτό το λέω παρατηρώντας τον εαυτό μου, και το πως έχω βελτιώσει πολλά στο πως "κινούμαι".


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Αύγ 2011, 10:03:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτο ειναι το προφανες (σε καθε στροφη βελτιωνομαστε...)
αλλα και ανεξαρτητο με το τι κανει ενα οποιοδηποτε εξαρτημα σε ενα αμαξι

προφανως και πρωτα εκμεταλλευομαστε στο επακρο αυτο που εχουμε (στον εκαστοτε δρομο που κινουμαστε και πάντα με γνομωνα να μην βγουμε εκτός... ή να χτυπησουμε) και μετα βελτιωνουμε...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
GEMI (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX (rally 1.3 (?..) Hp)

Ένταξη: 15 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 553
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Αύγ 2011, 10:07:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:
plaketokofths έγραψε:
Εγώ θα την πω την λαλακία μου....

1.περιμενε λιγο να βρεξει να "καθαρισουν" οι δρομοι απο σκονες κτλ και θα δεις μια διαφορετική προσφυση.

2. Μηπως ρε συ, η coilover ηταν η αφορμη να αρχισεις να πιεζεις το αυτοκινητο και στριβεις με περισσοτερα και νομιζεις οτι δεν κρατάει το αμαξι?

3. Δες με καποιο τροπο την ευθυγραμμιση

ΥΓ. toyo sucks

YΓ2. Αν προσπαθησεις να σετάρεις την αναρτηση σου στο σημειο που φαντάζεσαι (δλδ να στριβει παντου) να ξερεις οτι αυτο δεν θα γινει ποτε! Μπορει στον ταξιαρχη να πηγαινεις τερμα, στην παλαιοχωρα πχ μηδεν...


Γιαννη οχι οσον αφορα το 2... Wink
Και οχι γνωριζω οτι
1)Η αναρτηση που εχω εχει τα ορια της και
2)Να στριβει παντου δεν γινεται εκ των προτερων..η ολη ιστορια γινεται στο να ανεβει η συνολικη αποδοση του στριψιματος στο αμαξι η τελοσπαντων να παρουμε οτι μπορουμε απο πλαισιο-αναρτηση χωρις να μπλεξω με μπλοκε κλπ Very happy


Αποστάτες πίσω δοκίμασες ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Αύγ 2011, 10:11:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατι να βαλει πισω?
μηπως ενοοεις εμπρός?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 4 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2452s (PHP: 60% - SQL: 40%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on