PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προβλημα στα φρενα
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούν 2011, 07:36:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω εχω tarox σωληνακια που ειναι χωρις λαστιχενιο περιβλημα, full stainless Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούν 2011, 08:07:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν θυμάμαι καλά, και τα "δικά μας" από Oreca (Goodridge;) χωρίς κ@πότα είναι. Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούν 2011, 08:39:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

groupN έγραψε:
γιαννη αυτο με το πενταλ το εχω παθει και εγω μετα απο αλλαγη υγρων. καναμε πρεσσαρισμα, βαλαμε τα καινουρια υγρα και εφυγα. παρατηρησα οτι μετα απο λιγες μερες οτι εποιανε πιο χαμηλα. μετα πηγα και ξαναπρεσαραμε αλλη μια φορα και εστρωσε


+

plaketokofths έγραψε:
πως εξηγείται αυτό? ολα εχουν κάποια λογική εξήγηση...


= (κατα την γνωμη μου) ειχε γινει λαθος εξαερωση και καπου ειχε μεινει αερας

υ.γ. καλό ειναι να μην αδειαζετε τελειως ολα τα υγρα και μετα να βαζετε νεα... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούν 2011, 08:52:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
πως εξηγείται αυτό? ολα εχουν κάποια λογική εξήγηση...


Kαι συνεχίζω... φυσίξατε (πρεσσάρατε) το κύκλωμα φρένων για να φύγουν τα παλιά υγρά. Σωστά! (Μάνθο, ακόμα κι αν έχει σύστημα ΑΒΣ, δεν είναι σαν των 206 που υπάρχει θέμα με το να αδειάσει όλο).

Μετά, την εξαέρωση την κάνατε με τη σωστή σειρά???


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
groupN (Μπαμπης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 rallye 16v

Ένταξη: 18 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 252
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2011, 01:08:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
groupN έγραψε:
γιαννη αυτο με το πενταλ το εχω παθει και εγω μετα απο αλλαγη υγρων. καναμε πρεσσαρισμα, βαλαμε τα καινουρια υγρα και εφυγα. παρατηρησα οτι μετα απο λιγες μερες οτι εποιανε πιο χαμηλα. μετα πηγα και ξαναπρεσαραμε αλλη μια φορα και εστρωσε


+

plaketokofths έγραψε:
πως εξηγείται αυτό? ολα εχουν κάποια λογική εξήγηση...


= (κατα την γνωμη μου) ειχε γινει λαθος εξαερωση και καπου ειχε μεινει αερας

υ.γ. καλό ειναι να μην αδειαζετε τελειως ολα τα υγρα και μετα να βαζετε νεα... Wink


+
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2011, 15:25:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα σωληνάκια σε φουλ πίεση φουσκώνουν λίγο. Σημαίνει οτι υπάρχει άερας?

Την εξαερωση και τοποθετηση των φρένων την εκανε ο Μοραρης, φρενάς ειναι ο ανθρωπος. Εμεινα αρκετά ευχαριστημενος και το φρένο ηταν οκ οταν το πηρα. Σταδιακά ομως αρχισε να πηγαίνει πιο μέσα... ωσπου στα μεγαρα καταλαβα οτι εχει σπογγώδη αίσθηση και συνάμα οταν βγηκα απο το σεσσιον καταλαβα οτι το πετάλι πάει πολύ πιο κατω.

Γινεται με κάποιο τροπο να μπει αέρας στο κύκλωμα?
Οι δισκοι γιατι εγιναν ετσι? Ειναι πριν τα μεγαρα, αν σας δειξω πως ειναι τωρα θα γεμίσει το φορουμ με Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Απο το κυκλωμα βγηκαν πληρως τα παλιά υγρά και μπήκαν rbf600.


edit: παιζει ρολο που εχω βγάλει την ασφάλεια του abs?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2011, 15:59:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Τα σωληνάκια σε φουλ πίεση φουσκώνουν λίγο.

Έτσι γίνεται με τα εργοστασιακά καουτσουκένια σωληνάκια.


plaketokofths έγραψε:
Σημαίνει οτι υπάρχει άερας?

Όχι απαραίτητα.

plaketokofths έγραψε:
Σταδιακά ομως αρχισε να πηγαίνει πιο μέσα... ωσπου στα μεγαρα καταλαβα οτι εχει σπογγώδη αίσθηση και συνάμα οταν βγηκα απο το σεσσιον καταλαβα οτι το πετάλι πάει πολύ πιο κατω.

Σπογγώδη αίσθηση συμαίνει σίγουρα αέρας στο κύκλωμα.

plaketokofths έγραψε:
Γινεται με κάποιο τροπο να μπει αέρας στο κύκλωμα?

Όχι. Αλλιώς θα είχε αδειάσει το κύκλωμα από υγρά.


plaketokofths έγραψε:
Οι δισκοι γιατι εγιναν ετσι?

Γιατί επαλυθεύουν τον 2ο νόμο του νεύτωνα. Είναι μεγάλες οι ταχύτητες και μικρός ο χρόνος μείωσης αυτών. Σιγά τι έπαθαν. Ακόμα μωβ ήταν. Έχουν λίγο ακόμη για να γίνουν κόκκινοι.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Ιούν 2011, 18:13:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μηπως, λεω εγω τωρα, μηπως δεν εχει σφυξει καλα καποιο bleeder (βαλβιδα εξαερωσης)..


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Ιούν 2011, 18:28:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έκανα εξαέρωση μ' ενα φίλο μου προχτές, βρηκα ολες τις βαλβίδες τερμα σφιχτές. Δεν ξέρω αν έγινε με πληρη επιτυχια παντως βελτιωθηκε το πενταλ. Για 5 πατηματα ηταν τελειο και υστερα υποχωρησε αρκετά χωρις να φτασει οπως πριν. Ολα αυτα χωρις abs, μολις εβαλα το abs το πετάλι εφτιαξε αρκετα. wtf?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Ιούν 2011, 19:01:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μηπως οταν απενεργοποιείς το ABS καποια απο τις βαλβιδες/τρομπιτσες/κλπ που εχει μεσα ο μηχανισμός του "υποχωρεί" και γι αυτο το πεταλ πάει πιο μεσα?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Ιούν 2011, 19:30:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ισως αλλα,

οταν βγαλεις το abs αν υποχωρεί και δεν ειναι του μυαλου μου μιλαμε για ~1εκ

στο μεγαρο πηγε μεσα 4-5εκ!

Η τρόμπα επίσης ειναι ΟΚ.

Το γεγονος οτι με την εξαερωση βελτιωθηκε σημαινει οτι υπηρχε αερας μεσα?
Πως προεκυψε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιούν 2011, 15:44:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξέρει κάποιος κωδικό για σετ επισκευής μπροστά δαγκάνας?

εννοώ την τσιμουχα που προστατευει απο νερό και σκονη

νομιζω ειναι 444874, μπορει να το επιβεβαιωσει καποιος?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιούν 2011, 16:52:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
ξέρει κάποιος κωδικό για σετ επισκευής μπροστά δαγκάνας?

εννοώ την τσιμουχα που προστατευει απο νερό και σκονη

νομιζω ειναι 444874, μπορει να το επιβεβαιωσει καποιος?


Σωστός με κόστος περίπου 21€/σετ.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Ιούν 2011, 13:09:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιώργο σ' ευχαριστώ και τώρα κάτι super sos, οποιος ξέρει με σώνει. Γιατι δυστυχώς εξω στον κοσμο των μηχανικών επικρατεί πλήρης ημιμάθεια.

Διαβαζω στο ιντερνετ οτι υπάρχουν κάποιες μονάδες abs, συνήθως παλιάς γενιάς οπως του saxo όπου χρειάζεται να γίνει εξαέρωση και στην μονάδα του abs. Τι παίζει με αυτο το θέμα? Ισχύει στο σαξό κάτι τέτοιο?

Λένε πως πχ αν αλλάξεις τρόμπα... ναι πρέπει να κανεις εξαερωση και στην μονάδα του abs. Τρόμπα δεν εχω αλλάξει, αλλά θα θελα να μάθω πως γινεται εξαέρωση εκει γιατι κάτι μου λεει πως το προβλημα μου προερχεται απο εκει.

Δεν εχει νόημα να ποστάρω τα links, αλλα να στο google πατήστε "abs brake bleeding" θα βρειτε αρκετές πληροφορίες. Προσωπικά άκρη δεν εβγαλα.

Σε φορουμ εξωτερικού εχει γράψει ενας

Παράθεση:
i have a VTS , but i read in the 106 haynes that there is a pair of bleed points in the 106 ABS modulator , but they are not mentioned in the saxo manual , are both these identical , should i have bleed points in my 2000 mk2 VTS?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Ιούν 2011, 09:45:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπήρχε μονόφυσο Saxo με ABS? Το δικό σου Μκ2 δεν είναι? Εάν μπορείς να βγάλεις κάποιες φωτό από την μονάδα σου ίσως γίνει κάτι.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Ιούν 2011, 21:24:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
Υπήρχε μονόφυσο Saxo με ABS? Το δικό σου Μκ2 δεν είναι? Εάν μπορείς να βγάλεις κάποιες φωτό από την μονάδα σου ίσως γίνει κάτι.


Γιώργο σ' ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου.
Αρχικά να σου πω το δικο μου ειναι μοντελο 2002 mk2 τριφυσο με abs.

Φωτο μπορώ να βγάλω οπως και να ποστάρω απο το service box εικόνες...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Ιούν 2011, 21:52:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
Υπήρχε μονόφυσο Saxo με ABS?



Γιωργο, υπαρχει. Το ξερω συγκεκριμενα γιατι εχει ενας φιλος του 98 και ειναι μονοφισο Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Ιούν 2011, 22:06:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Ιούν 2011, 22:13:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
iceage έγραψε:
Υπήρχε μονόφυσο Saxo με ABS? Το δικό σου Μκ2 δεν είναι? Εάν μπορείς να βγάλεις κάποιες φωτό από την μονάδα σου ίσως γίνει κάτι.


Γιώργο σ' ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου.
Αρχικά να σου πω το δικο μου ειναι μοντελο 2002 mk2 τριφυσο με abs.

Φωτο μπορώ να βγάλω οπως και να ποστάρω απο το service box εικόνες...


Στου Γιάννη RR122 πάντως δεν έχουμε βρει κάποια εξαεριστικά. Θα λένε μάλλον ότι χρειάζεται να γίνει με διαγνωστικό για να ανοίξουν τυχόν βαλβίδες της μονάδας ABS. Αλλιώς παίρνει μία νέα τρόμπα από έκδοση χωρίς ABS και 4 σωληνάκια μεταλλικά από το αντοίστιχο μοντέλο τα βάζεις στο σέρβο σου και τελειώνει το παραμύθι εκεί μια για πάντα.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Ιούν 2011, 22:21:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε μαλλον αυτο θα γινει γιατι το abs σπανια το εχω ον. θα το ψαξω παντως.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 4 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2222s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on