PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αινίγματα & Ανέκδοτα!!!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 236, 237, 238  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2003, 09:27:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το εχω ξαναακουσει αλλα δεν πιστευω οτι υπαρχει απαντηση


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάρ 2003, 12:48:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lia206cc έγραψε:
Έλα μου... οι πολλές συμπάθειες προκαλούν καρδιοπάθειες...
άλλωστε ξέρει αυτή... ταξιδάκι μου θελες ε; 2-3 φορές το μήνα Θεσσαλονίκη πάει πολύ... κι εγώ καλέ πως θα έρθω; (δεν έχουμε και φανάρια εδώ στο κουτσοχώρι να βγώ για μεροκάματο)

Απαντήσεις περιμένω...


Βάσσω,Λία,χρωστάτε τις απαντήσεις...

Για της Βάσσως το αίνιγμα δεν μου ήρθε καμία απάντηση και μου φαίνεται και κομματάκι δύσκολο.

Για της Λίας,αν αρχίζαμε και λέγαμε ο καθένας ότι του ήρθε στο μυαλό,θα παρεξηγιόταν η joulia και δεν θα μας ξαναμιλούσε... Very happy


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Μάρ 2003, 11:31:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
lia206cc έγραψε:
Έλα μου... οι πολλές συμπάθειες προκαλούν καρδιοπάθειες...
άλλωστε ξέρει αυτή... ταξιδάκι μου θελες ε; 2-3 φορές το μήνα Θεσσαλονίκη πάει πολύ... κι εγώ καλέ πως θα έρθω; (δεν έχουμε και φανάρια εδώ στο κουτσοχώρι να βγώ για μεροκάματο)

Απαντήσεις περιμένω...


Βάσσω,Λία,χρωστάτε τις απαντήσεις...

Για της Βάσσως το αίνιγμα δεν μου ήρθε καμία απάντηση και μου φαίνεται και κομματάκι δύσκολο.

Για της Λίας,αν αρχίζαμε και λέγαμε ο καθένας ότι του ήρθε στο μυαλό,θα παρεξηγιόταν η joulia και δεν θα μας ξαναμιλούσε... Very happy


Καλά, τότε ας παρεξηγηθώ εγώ με τη joulia ... Laughing Laughing Laughing ΜΩΡΟ ΜΟΥΥΥ!!!
Ποιά ήταν η ερώτηση; Α! ναι:
Αν ζευγαρώσουμε τη joulia με ένα καλαμάρι τι θα βγεί;
Απάντηση: Ένα σαχλαμάρι

joulia μωρό μου μη μου θυμώσεις... Νιάουρρρρρρρρ!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Μάρ 2003, 12:17:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lia206cc έγραψε:


Καλά, τότε ας παρεξηγηθώ εγώ με τη joulia ... Laughing Laughing Laughing ΜΩΡΟ ΜΟΥΥΥ!!!
Ποιά ήταν η ερώτηση; Α! ναι:
Αν ζευγαρώσουμε τη joulia με ένα καλαμάρι τι θα βγεί;
Απάντηση: Ένα σαχλαμάρι

joulia μωρό μου μη μου θυμώσεις... Νιάουρρρρρρρρ!!!


Γιατί το δουλεύεις έτσι το κορίτσι, βρε Lia μου;;;
Τι σου έκανε και γίνεσαι κακιά μαζί της;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Μάρ 2003, 17:31:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πετυχημενο Laughing Laughing

ΤΖΟΥΛΙΑ SORRY Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάρ 2003, 10:07:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βάσσω,ακόμα χρωστάς την απάντηση.
Όσο για την Λία... περιμένουμε την απάντηση της joulia Wink


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάρ 2003, 12:30:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Είναι ένας κουφός , ένας μουγγός και ένας τυφλός.
Πώς θα πει ο μουγγός στον τυφλό πως η γυναίκα του τυφλού τον απατάει με τον κουφό


Η απάντηση είναι πως δεν υπάρχει τρόπος , χι χι Rolling eyes Rolling eyes
[/quote]


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάρ 2003, 12:35:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vassop26 έγραψε:
Παράθεση:
Είναι ένας κουφός , ένας μουγγός και ένας τυφλός.
Πώς θα πει ο μουγγός στον τυφλό πως η γυναίκα του τυφλού τον απατάει με τον κουφό


Η απάντηση είναι πως δεν υπάρχει τρόπος , χι χι Rolling eyes Rolling eyes
[/quote]

Δεν γελάσαμε. Shocked Wink Wink

Λύσε μου το εξής αίνιγμα :

Σε μια λίμνη βρίσκεται μια χήνα και μια γάτα κάθεται πάνω στην ουρά της. Αν σηκωθεί και πετάξει η χήνα, τι θα κάνει η γάτα;




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάρ 2003, 12:38:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vassop26 έγραψε:

Η απάντηση είναι πως δεν υπάρχει τρόπος , χι χι Rolling eyes Rolling eyes


Αχ Αχ Αχ... Έχε χάρη που δεν σε έχω μπροστά μου Very happy Very happy Very happy
Και καθόμουν και σκεφτόμουν.... Confused


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάρ 2003, 12:40:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Svstouk έγραψε:
Λύσε μου το εξής αίνιγμα :

Σε μια λίμνη βρίσκεται μια χήνα και μια γάτα κάθεται πάνω στην ουρά της. Αν σηκωθεί και πετάξει η χήνα, τι θα κάνει η γάτα;


Αν υποθέσουμε ότι δεν είναι καθόλου περίεργο να κάθεται μία γάτα στην ουρά μιας χήνας που βρίσκεται σε μία λίμνη,να υποθέσω ότι αν σηκωθεί η χήνα,η γάτα θα πέσει μέσα στη λίμνη? Shocked


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάρ 2003, 14:26:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αναρωτιέμαι ..... μήπως η γάτα κάθεται στη δική της ουρά , επομένως αν πετάξει η χήνα δεν θα κάνει τίποτα και θα εξακολουθεί να κάθεται στη δική της ουρά ??????? Wink Wink


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάρ 2003, 14:55:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τζούλια τι ήταν αυτό!!!Μάλλον ετοιμάζεις τους Pαtriot για αυτό και δεν μιλάς!!!! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάρ 2003, 19:04:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πως λεγετε αυτος που κραταει το αυτι του Question Question Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάρ 2003, 19:08:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτοκρατωρ Exclamation Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάρ 2003, 21:44:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vassop26 έγραψε:
Αναρωτιέμαι ..... μήπως η γάτα κάθεται στη δική της ουρά , επομένως αν πετάξει η χήνα δεν θα κάνει τίποτα και θα εξακολουθεί να κάθεται στη δική της ουρά ??????? Wink Wink


Χα χα χα το βρήκες! Μπράβο σου! Wink




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2003, 09:42:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Cool Cool Cool Cool

Λοιπόν ποια λέξη αρχίζει από Φ , τελειώνει σε Σ και έχει μόνο ένα γράμμα????
ποιά ?
ποιά? Wink Wink


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2003, 10:23:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vassop26 έγραψε:
Cool Cool Cool Cool

Λοιπόν ποια λέξη αρχίζει από Φ , τελειώνει σε Σ και έχει μόνο ένα γράμμα????
ποιά ?
ποιά? Wink Wink


Ο Φάκελος Wink


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
joulia 
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 23 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 199
Τόπος: Ορεστιάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2003, 11:27:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ώστε σαχλαμαρι ε? καλά, καλά θα δείτε εσείς Evil Evil Evil . Το ξεπερνάω αυτό Very happy

Βρίσκεσαι έξω από ένα κάστρο. Η πύλη του είναι κλειστή και εσύ θέλεις να μπεις μέσα. Έχεις κρυφτεί πίσω από κάτι θάμνους και παρακολουθείς τους στρατιώτες που μπαίνουν μέσα. Την ώρα που πάει ο πρώτος στρατιώτης να μπει του λέει ο φρουρός 12. Ο στρατιώτης απαντάει 6 και τον αφήνει να περάσει.
Πάει ο δεύτερος στρατιώτης και ο φρουρός του λέει 8. Ο στρατιώτης απαντάει 4 και μπαίνει μέσα. Πάει και ένας τρίτος στρατιώτης και αφού ο φρουρός του είπε 6 εκείνος απάντησε 3 και μπήκε και αυτός. Τότε σηκώνεσαι και εσύ και πάς προς την πύλη. Σε σταματάει ο φρουρός και σου λέει 4. Εσύ αμέσως απαντάς 2 αλλά ο φρουρός δεν σε αφήνει να μπεις μέσα. Ποιο είναι το σύνθημα που έπρεπε να του δώσεις;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
joulia 
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 23 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 199
Τόπος: Ορεστιάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2003, 11:36:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vassop26 έγραψε:

Λοιπόν ποια λέξη αρχίζει από Φ , τελειώνει σε Σ και έχει μόνο ένα γράμμα????
ποιά ?
ποιά? Wink Wink


Μήπως είναι Idea ΦΩΣ Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2003, 11:58:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Μήπως είναι ΦΩΣ


Είναι ο φάκελος ,
σωστός ο teoman .

Λοιπόν joulia θα πρέπει να σκεφτούμε το δικό σου λίγο γιατί είναι μπερδεway.....
θα τη βρούμε την άκρη που θα πάει Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 236, 237, 238  Επόμενη
Σελίδα 4 από 238

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3661s (PHP: 54% - SQL: 46%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on