PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Βαλβολίνες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 25, 26, 27  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Νοέ 2006, 00:38:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

75-80


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Νοέ 2006, 02:05:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τί τον βασανίζεις τον άνθρωπο;
Λέγεται: ELF TRANSELF TRP 75W80

Μην αλλάξεις ούτε ένα γράμμα: TRP


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Νοέ 2006, 09:58:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ΓΡΑΦΙΤΟΥΧΕΣ?????????

ρε μπας και ειναι gl-5??????????

gia des ti gl γραφει πανω στο κουτι


Gl'4 kai Gl'5 και κατι αλλα γραφει..
Ξερεις τι ειναι αυτα..
Γραφιτουχες ζητησα..

Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Νοέ 2006, 22:42:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τί εστή γραφιτούχες??? Scratch


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 307 1600cc

Ένταξη: 05 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Νοέ 2006, 20:56:59    Θέμα δημοσίευσης: βαλβολινες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα αψογεσ οι βαλβολινεσ τισ elf trp 75w 80 εχω παθει την πλακα μου μετα απο διαφορεσ αλαγεσ που εκανα με shell kai total αυτεσ ειναι οι καλυτερεσ βεβαια οι αληθεια ειναι οτι τισ ακριβοπληρωσα δυο λιτρα 26 ευρω( απο τον γνωστο χαραλαμπακη στο αιγαλεω) πιστευω να μου εκανε καλη τιμη γιατι μεχρι τωρα ακουγα για 11.90το λιτρο οτι τα εδινε ο τυποσ, δε λεω βεβαια τα αξιζει γιατι λυτρωθηκα.



ΑΝΤΩΝΗΣ PEUGEOT 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Νοέ 2006, 14:01:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pugobios έγραψε:
Τί εστή γραφιτούχες??? Scratch


Ακριβως δεν ξερω να σου πω αυτο που ξερω
ειναι οτι περιεχει γραφιτη και και οτι αντεχουν σε πολυ
μεγαλυτερες πιεσεις απο τις απλες..
Επειδη εχουν το γραφιτη σαν κυριο χαρακτηριστικο
ο οποιος εχει πολυ μεγαλες αντοχες..
Παντος για χρηση δρομου τις θεωρω υπερβολικες.

Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Νοέ 2006, 19:47:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Γραφίτης μαζί με το Διθειούχο Μολυβδένιο (MoS2 ή MOLY), Διθειούχο Βολφράμιο (WS2) και Οξείδια Μολύβδου, είναι στερεά λιπαντικά που χρησιμοποιούνται ως πρόσθετα ενίσχυσης της λιπαντικής μεμβράνης των λιπαντικών σε περιβάλλοντα όχι και πολύ υψηλών θερμοκρασιών. Γι αυτόν τον λόγο δεν χρησιμοποιούνται πλέον σε λιπαντικά κινητήρων (πλην σε αρκετές περιπτώσεις της χρήσης υγρού Moly που είναι το MoDTC) παρότι έχουν γίνει πολλές προσπάθειες στο κοντινό παρελθόν, αλλά χρησιμοποιούνται κατά κανόνα σε γράσσα και αρκετές φορές και ως ενισχυτικά πρόσθετα για λιπαντικά συστημάτων μετάδοσης.
Στα συστήματα μετάδοσης η χρήση γραφίτη ενισχύει το λιπαντικό φιλμ της βαλβολίνης αλλά σε σκληρή χρήση σε υψηλές σαλ δεν τα καταφέρνει τόσο καλά όσο το Moly που επιπλέον ανθίσταται καλύτερα και σε πιο υψηλές θερμοκρασίες, γι αυτό και το Moly επικράτησε του γραφίτη στις απαιτητικές εφαρμογές σε βαλβολίνες. Σε κάποιες περιπτώσεις όμως συνδυάζονται, ενώ υπάρχουν και κορυφαίες συνθέσεις βαλβολινών που επιτυγχάνουν ακόμη καλύτερα αποτελέσματα με συνδυασμένη χρήση πολυαλφαολεφινών και ειδικά εξελιγμένων εστέρων.
Και για να πάρετε απλώς μία ιδέα...
Στο MSDS της περίφημης πλέον TRANSELF TRP 75W80 δεν αναφέρεται πουθενά η χρήση στερεών λιπαντικών παρά μόνο ημισυνθετική βάση ενισχυμένη με ενώσεις ψευδαργύρου και διθειούχου φωσφόρου. Στην TRZ αναφέρεται και θειούχο μαγνήσιο αντί για φωσφορώδη αλκύλια της σύνθεσης της TRP. Ενώ στην TRJ χρησιμοποιούνται ενώσεις ασβεστίου όπως και φωσφατικοί εστέρες! Η εργοστασιακή μας TOTAL BV 75W80 δείχνει να ακολουθεί έναν δρόμο που μοιάζει της TRJ που στην θέση των φωσφατικών εστέρων χρησιμοποιεί ολεφίνες θείου, αλλά από ότι έχει αποδειχθεί στην σκληρή χρήση η σύνθεση της BV δεν μας υποστηρίζει, αντιθέτως με την γκάμα της ELF και ειδικότερα με την πολυδοκιμασμένη TRP.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
cipher (Αλέξανδρος)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 XS, 1.4, 75 γαϊδούρια (+1 ο οδηγός)

Ένταξη: 16 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 376
Τόπος: Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Νοέ 2006, 15:18:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pappaki έγραψε:
Χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση...
Οι TRP υπάρχουν και στο www.trade-wind.gr Λαμπριανίδης προς 10 ευρώ το λίτρο, παράδοση κατ οίκον, απλά ενημερώνω.


Thumbs Up Clapping Να 'σαι καλά!!!

Πήγα σήμερα για αναζήτηση των Elf TRP στο Βόλο. Πήγα σε ένα μαγαζάκι με διάφορα λιπαντικά, αλλά δεν είχε και μου έριξε την ιδέα της αντιπροσωπείας της Renault, που ήταν σχεδόν απέναντι. Αυτοί είχαν την TRJ και την TRZ, που όμως βγαίνανε σε 5λιτρη συσκευασία. Λίγο πιο πέρα ήταν ένα μαγαζάκι με το σήμα της Elf. Μπαίνω μέσα με χαμόγελο ως τα αφτιά, αλλά δεν είχε τις TRP (γενικά ήταν περιορισμένη η ποικιλία του σε 75W-80, ενώ είχε αρκετές 75W-90). Με στέλνει στον ξάδερφό του (!), που πάλι δεν είχε τις TRP, αλλά άνοιξε τον κατάλογο να δει τι παίζει. Η τιμή που μου είπε ήταν γύρω στα 16 ευρώ το λίτρο!!! Βέβαια, δε θα έφερνε ούτως ή άλλως, γιατί δεν τον συνέφερε να πάρει μία κούτα με 18 λίτρα, χωρίς να υπάρχει η σχετική ζήτηση.
Evil Shoot

Θα κάνω μια παραγγελία από την παραπάνω σελίδα (έχει ελάχιστο όριο τα 30 ευρώ) και μετά σκέφτομαι να τους αφήσω τα άδεια μπουκάλια έξω από τα μαγαζιά τους, μαζί με φωτοτυπία της απόδειξης Twisted evil
Α μα πια...! Laughing



Χάκεψον γαρ τοις πάσοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Νοέ 2006, 21:01:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και με την TRZ μια χαρά θα είσαι.

Επίσης δες τι μεταφορικά θα σου ζητήσουν από τον Λαμπριανίδη για αποστολή στον Βόλο και αν ξεφευγει η τιμή να δούμε αν μπορούμε να κάνουμε κάτι εμείς από εδώ (ανεξάρτητα με το αν είσαι ή όχι επ.μέλος) Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Νοέ 2006, 19:50:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδάκια κι εγώ ψήνωμε για τις TRP.Άν κανονίζαμε κανένα group buy θα ήταν τέλεια


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Νοέ 2006, 20:10:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τα παιδιά εδώ στην Αθήνα έχουμε στην Λέσχη (8100/300V/TRP)

για όποιον άλλο θέλει εκτός Αθηνών μπορεί να γίνει η σχετική αποστολή... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
cipher (Αλέξανδρος)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 XS, 1.4, 75 γαϊδούρια (+1 ο οδηγός)

Ένταξη: 16 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 376
Τόπος: Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Νοέ 2006, 15:07:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
και με την TRZ μια χαρά θα είσαι.

Επίσης δες τι μεταφορικά θα σου ζητήσουν από τον Λαμπριανίδη για αποστολή στον Βόλο και αν ξεφευγει η τιμή να δούμε αν μπορούμε να κάνουμε κάτι εμείς από εδώ (ανεξάρτητα με το αν είσαι ή όχι επ.μέλος) Wink


Μάνθο, τελικά είσαι πολύ καλό παιδί και μη δίνεις σημασία στους κακούς που σε λένε "Μανθουμέλ" Laughing

Σήμερα ήρθανε τα 2 λίτρα TRP και 4 λίτρα Motul 8100 που είχα παραγγείλει από το e-shop του Λαμπριανίδη! Οι εντυπώσεις είναι κάτι παραπάνω από θετικές και ξεπέρασαν την κάθε προσδοκία μου. Συγκεκριμένα:
- Δευτέρα βράδυ έκανα ηλεκτρονικά την παραγγελία.
- Τρίτη πρωί μού ήρθε e-mail με τα στοιχεία του λογαριασμού τους, οπότε το μεσημέρι κατέθεσα τα λεφτά.
- Σήμερα (Τετάρτη) στις 11:30 με πήρανε τηλέφωνο και μου είπαν ότι τα έχουν στείλει με ΚΤΕΛ και πιθανότατα να έχουν φτάσει ήδη. Γύρω στις 12 τα είχα στα χέρια μου!

Το σημαντικότερο: Τα μεταφορικά ήταν πληρωμένα από αυτούς Exclamation
Μέσα στο κουτί είχε δώρο και ένα αρωματικό αυτοκινήτου Wink

Το μόνο που μπορώ να πω είναι: Thumbs Up Clapping



Χάκεψον γαρ τοις πάσοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Νοέ 2006, 15:31:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

e-shop Λαμπριανίδη:MOTUL 300V CHRONO 2LT 10W40 MOTUL 22 euro Shocked
Και ρωτάω εγώ τώρα.Πώς είναι δυνατών ο γενικός εισαγωγέας της motul που βρίσκεται στην Θεσσαλονίκη να έχει αυτά τα λάδια στην τιμή των 28 euro ενώ ο Λαμπριανίδης 22 euro???Ας μου πεί κάποιος γιατί μου φαίνονται πολύ παράξενα αυτά τα πράγματα.


Spritmonitor.de


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Pugobios στις Τετ 29 Νοέ 2006, 15:33:09, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Νοέ 2006, 15:32:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

cipher έγραψε:
Μέσα στο κουτί είχε δώρο και ένα αρωματικό αυτοκινήτου Wink


W00t Worthy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Νοέ 2006, 15:40:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pugobios έγραψε:
e-shop Λαμπριανίδη:MOTUL 300V CHRONO 2LT 10W40 MOTUL 22 euro Shocked
Και ρωτάω εγώ τώρα.Πώς είναι δυνατών ο γενικός εισαγωγέας της motul που βρίσκεται στην Θεσσαλονίκη να έχει αυτά τα λάδια στην τιμή των 28 euro ενώ ο Λαμπριανίδης 22 euro???Ας μου πεί κάποιος γιατί μου φαίνονται πολύ παράξενα αυτά τα πράγματα.


Γιατί πολύ απλά δεν τον νοιάζει Sad

Συχνό φαινόμενο από την στιγμή που έχει το όνομα και όλοι πηγαίνουνε σε αυτόν οπότε και αδιαφορεί για τους υπόλοιπους Twisted evil

Τα ξέρω από πρώτο χέρι στη δουλειά μου και τους βρίζω συνέχεια Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Νοέ 2006, 15:56:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Pugobios έγραψε:
e-shop Λαμπριανίδη:MOTUL 300V CHRONO 2LT 10W40 MOTUL 22 euro Shocked
Και ρωτάω εγώ τώρα.Πώς είναι δυνατών ο γενικός εισαγωγέας της motul που βρίσκεται στην Θεσσαλονίκη να έχει αυτά τα λάδια στην τιμή των 28 euro ενώ ο Λαμπριανίδης 22 euro???Ας μου πεί κάποιος γιατί μου φαίνονται πολύ παράξενα αυτά τα πράγματα.


Γιατί πολύ απλά δεν τον νοιάζει Sad

Συχνό φαινόμενο από την στιγμή που έχει το όνομα και όλοι πηγαίνουνε σε αυτόν οπότε και αδιαφορεί για τους υπόλοιπους Twisted evil

Τα ξέρω από πρώτο χέρι στη δουλειά μου και τους βρίζω συνέχεια Exclamation


Ωραία δουλειά κάνεις ρε ....

δηλαδή εμείς πρέπει να βρίζουμε εσένα ;


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Νοέ 2006, 16:02:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

o λαμπριανιδης κανει παραεισαγωγες..........................

επισης κανεις δε ξερει ημερομηνιες παραγωγης - ληξης στα λαδια του...............


φερνει οτι ακουσει.μονο που δεν ακουει και καλα ο Cool Cool Cool ....


ο μιλτος εχει εμπειρια σε αυτα....και στο copy-paste Που του εχει ριξει ο κυριος Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
cipher (Αλέξανδρος)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 XS, 1.4, 75 γαϊδούρια (+1 ο οδηγός)

Ένταξη: 16 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 376
Τόπος: Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Νοέ 2006, 16:47:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
cipher έγραψε:
Μέσα στο κουτί είχε δώρο και ένα αρωματικό αυτοκινήτου Wink


W00t Worthy


Mr. Green
Κορυφαίο, ε; Δεν μπορούσα να αντισταθώ στον πειρασμό να μην το αναφέρω Razz



Χάκεψον γαρ τοις πάσοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
cipher (Αλέξανδρος)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 XS, 1.4, 75 γαϊδούρια (+1 ο οδηγός)

Ένταξη: 16 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 376
Τόπος: Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Νοέ 2006, 19:26:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Off Topic
volvos έγραψε:
o λαμπριανιδης κανει παραεισαγωγες..........................

Από τη στιγμή που το προϊόν μέσα στο μπουκάλι είναι αυτό που πρέπει να είναι, προσωπικά δε με χαλάει καθόλου Smile

Παράθεση:
επισης κανεις δε ξερει ημερομηνιες παραγωγης - ληξης στα λαδια του...............

Στον πάτο του μπουκαλιού υπάρχει η ημερομηνία παραγωγής του μπουκαλιού. Συνεπώς, με το περιεχόμενό του συσκευάστηκε τότε, ή αργότερα. Τώρα, αν έχουν γίνει "αλχημείες", πάει αλλού η βαλίτσα. Βέβαια, αν μπορούσε κάποιος (Μίλτο...???) να μας διαφωτίσει και τι παίζει με το νουμεράκι που είναι εκτυπωμένο στο κάτω μέρος της μπροστινής όψης, είμαστε κυριλέ. Αυτό αναγράφει τον αριθμό παρτίδας και πιθανότατα ημ/νία παραγωγής.



Χάκεψον γαρ τοις πάσοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
cipher (Αλέξανδρος)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 XS, 1.4, 75 γαϊδούρια (+1 ο οδηγός)

Ένταξη: 16 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 376
Τόπος: Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Δεκ 2006, 17:04:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα μπήκαν οι TRP... Very happy Thumbs Up

Καλά, αν δεν το νιώσεις αυτό το φαινόμενο, δεν το πιστεύεις! Από την πρώτη αλλαγή ταχύτητας φάνηκε διαφορά, ενώ η αίσθηση βελτιώνεται συνεχώς! Με μόλις 30 km μετά την αλλαγή, και οι ταχύτητες κουμπώνουν βούτηρο. Χώρια που το σκαλωματάκι στην 1η από στάση έχει σχεδόν εξαφανιστεί Very happy
Αναρωτιέμαι πώς θα είναι αφού δουλευτούν 4-5 μέρες ακόμη Very happy

Μπράβο στα παιδιά που τις ανακάλυψαν (νομίζω ήταν ο Miltellas) Thumb Left



Χάκεψον γαρ τοις πάσοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 25, 26, 27  Επόμενη
Σελίδα 22 από 27

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1956s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on