PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Eισιτήρια για την Υπερειδική του Ράλλυ Ακρόπολις 2005
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 12:45:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
ειμαι στα 8 για την ωρα αλλα ισως χρειαστω κανα-δυο ακομα... τα λεφτα θα τα βαλω τραπεζα. οταν ξερω σιγουρα ποσοι θα παρω τον ζαχαρια τηλ.


Dio78 έγραψε:
Τελικά δεν κατάφερα να έθρω στο στέκι χθες Τα λεφτά για 2 εισιτήρια θα τα καταθέσω Δευτέρα στο λογαριασμό του club στην Alpha Bank και θα ενημερώσω σχετικά τον Ζαχαρία


οκ παιδες περιμενω...



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 13:06:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και γω θα χρειαστώ μερικά ακόμα (3-4 ακόμα) αλλά θα το "σίγουρα" θα το ξέρω μέσα στο ΣΚ.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 13:08:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΥΞΑΝΟΜΕΘΑ....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
lepou (lefteris)
Μέλος
Μέλος


206 GTi

Ένταξη: 28 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 159

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 14:50:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια εγω θα ειμαι απο πανω σας. Εισητηρια στο πανω διαζωμα ακριβως πανω απο τους VIP με 20 ευρωπουλα. Τα εβγαλε ενα φιλος.Εκει νομιζω εχει καλυτερη θεα.


ΠΕΖΟΥΛΑΣΣΣΣΣΣΣ ΜΕ Κ 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 14:56:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lepou έγραψε:
Παιδια εγω θα ειμαι απο πανω σας. Εισητηρια στο πανω διαζωμα ακριβως πανω απο τους VIP με 20 ευρωπουλα. Τα εβγαλε ενα φιλος.Εκει νομιζω εχει καλυτερη θεα.


δωστε τα ρε και παρτε απο εμας...να ειμαστε ολοι μαζι να κανουμε φασαρια! οσο για την θεα, σιγουρα δεν εχει καλυτερη (δε θα ηταν και πιο φτηνα αλλωστε).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 15:24:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lepou έγραψε:
Παιδια εγω θα ειμαι απο πανω σας. Εισητηρια στο πανω διαζωμα ακριβως πανω απο τους VIP με 20 ευρωπουλα. Τα εβγαλε ενα φιλος.Εκει νομιζω εχει καλυτερη θεα.


Σίγουρα θα έχεις μεγαλύτερη οπτική γωνία, ώστε να βλέπεις όλη την πίστα, αλλά όπως και να το κάνεις όταν είσαι δίπλα στην πίστα, θα μπορείς να βλέπεις ακόμα και τις γκριμάτσες του Gronholm, όταν θα στρίβει στην διαρκείας...... Wink Wink Wink

(Αλήθεια, έχει φανταστεί κανένας τον ήχο που θα έχει μέσα στο ΟΑΚΑ;;; Πιστεύω οτι οι ...πυροβολισμοί από τα σκασίματα, θα κάνουν εκπληκτικό αντίλαλο μέσα στο στάδιο....)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 16:46:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΡΩΤΗΣΗ Arrow Αφου θα ειμαστε ολοι μαζι σαν κλαμπ....δεν θα πρεπει να φοραμε και ιδιες μπλουζες;;;;η λογικη λεει "ναι".....αλλα δεν εχουμε κοντομανικες.....και μην μου πειτε με 35 βαθμους που θα εχει να βαλουμε τις μακρυμανικες Shocked Shocked λοιπον;;;υπαρχουν κοντομανικες;;;;;;; Question Rolling eyes








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 16:50:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickzotos έγραψε:
ΕΡΩΤΗΣΗ Arrow Αφου θα ειμαστε ολοι μαζι σαν κλαμπ....δεν θα πρεπει να φοραμε και ιδιες μπλουζες;;;;η λογικη λεει "ναι".....αλλα δεν εχουμε κοντομανικες.....και μην μου πειτε με 35 βαθμους που θα εχει να βαλουμε τις μακρυμανικες Shocked Shocked λοιπον;;;υπαρχουν κοντομανικες;;;;;;; Question Rolling eyes


μαλλον μονο εσυ δεν εχεις κοντομάνικη...επίσης οι μισοι απο εμας θα ειναι εκτός club οποτε δε θα εχουν μπλούζες... εκτος αν κανει κάτι το ΔΣ γι αυτο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 16:53:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
nickzotos έγραψε:
ΕΡΩΤΗΣΗ Arrow Αφου θα ειμαστε ολοι μαζι σαν κλαμπ....δεν θα πρεπει να φοραμε και ιδιες μπλουζες;;;;η λογικη λεει "ναι".....αλλα δεν εχουμε κοντομανικες.....και μην μου πειτε με 35 βαθμους που θα εχει να βαλουμε τις μακρυμανικες Shocked Shocked λοιπον;;;υπαρχουν κοντομανικες;;;;;;; Question Rolling eyes


μαλλον μονο εσυ δεν εχεις κοντομάνικη...


ενταξει.....θελω κοντομανικη Rolling eyes Rolling eyes Laughing Laughing Cool








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 17:06:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΗ!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 17:07:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
nickzotos έγραψε:
ΕΡΩΤΗΣΗ Arrow Αφου θα ειμαστε ολοι μαζι σαν κλαμπ....δεν θα πρεπει να φοραμε και ιδιες μπλουζες;;;;η λογικη λεει "ναι".....αλλα δεν εχουμε κοντομανικες.....και μην μου πειτε με 35 βαθμους που θα εχει να βαλουμε τις μακρυμανικες Shocked Shocked λοιπον;;;υπαρχουν κοντομανικες;;;;;;; Question Rolling eyes


μαλλον μονο εσυ δεν εχεις κοντομάνικη...επίσης οι μισοι απο εμας θα ειναι εκτός club οποτε δε θα εχουν μπλούζες... εκτος αν κανει κάτι το ΔΣ γι αυτο.


Ουτε εγω εχω κοντομανικη...και η μακρυμανικη δεν λεει νταλα καλοκαιρι... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 17:08:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

WWW.PSCLUB.GR/eshop

Evil Evil Evil Evil Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 17:10:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχουν δρομολογηθεί και νέες κοντομάνικες Wink



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 17:11:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
WWW.PSCLUB.GR/eshop

Evil Evil Evil Evil Evil


Καλε μου Πετρο πριν αρχιζεις να νευριαζεις καλο θα ηταν να εριχνες μια ματια στο διαθεσιμο stock για να δεις οτι εχει μονο μακρυμανικη μπλουζα...Οποτε.... Shocked Shocked .... Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 17:13:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
Baphomet έγραψε:
WWW.PSCLUB.GR/eshop

Evil Evil Evil Evil Evil


Καλε μου Πετρο πριν αρχιζεις να νευριαζεις καλο θα ηταν να εριχνες μια ματια στο διαθεσιμο stock για να δεις οτι εχει μονο μακρυμανικη μπλουζα...Οποτε.... Shocked Shocked .... Laughing Laughing


ΑΛΗΤΕΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΩΝ Laughing Laughing Laughing
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
(μπλουζες υπαρχουν,φωτο δεν εχουμε...)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 17:17:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
vinman έγραψε:
Baphomet έγραψε:
WWW.PSCLUB.GR/eshop

Evil Evil Evil Evil Evil


Καλε μου Πετρο πριν αρχιζεις να νευριαζεις καλο θα ηταν να εριχνες μια ματια στο διαθεσιμο stock για να δεις οτι εχει μονο μακρυμανικη μπλουζα...Οποτε.... Shocked Shocked .... Laughing Laughing


ΑΛΗΤΕΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΩΝ Laughing Laughing Laughing
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
(μπλουζες υπαρχουν,φωτο δεν εχουμε...)


Να κανετε μηνυση στους εαυτους σας... Twisted evil Silly Thumb Down
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 17:53:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 18:21:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικα θελω 4 Laughing Laughing Laughing








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
307 ARMY! (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


307xsi (16V) 1600cc (Mάιος 2002)

Ένταξη: 26 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 236
Τόπος: ΣΚΥΔΡΑ- Ν.ΠΕΛΛΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 21:18:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
nickzotos έγραψε:
ΕΡΩΤΗΣΗ Arrow Αφου θα ειμαστε ολοι μαζι σαν κλαμπ....δεν θα πρεπει να φοραμε και ιδιες μπλουζες;;;;η λογικη λεει "ναι".....αλλα δεν εχουμε κοντομανικες.....και μην μου πειτε με 35 βαθμους που θα εχει να βαλουμε τις μακρυμανικες Shocked Shocked λοιπον;;;υπαρχουν κοντομανικες;;;;;;; Question Rolling eyes


μαλλον μονο εσυ δεν εχεις κοντομάνικη...επίσης οι μισοι απο εμας θα ειναι εκτός club οποτε δε θα εχουν μπλούζες... εκτος αν κανει κάτι το ΔΣ γι αυτο.


Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι για τρία εισητηριάκια αλλά θα το επιβεβαιώσω Κυριακή που θα επιστρέψω από τη Λευκάδα που βρίσκομαι. Όσο για μπλουζάκι κοντομάνικο ούτε εγώ έχω (και δεν θέλω μόνο ένα γι'αυτο φτιάξτε 5-6 σε μέγεθος XXL). Επίσης θεωρώ μεγάλη Μαγκιά να είμαστε κερκίδα με τα μπλουζάκια του club, ενώ θα κάνουμε και διαφήμηση έτσι! Τα λέμε Κυριακή.


KING LION(Armed)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Μάϊ 2005, 01:20:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έτσι να μαζευόμαστε και τα μπλουζάκια θα τα βρούμε!! μη σκάτε!! λαό να έχουμε...2 μέρες ακόμα για να κρατήσετε εισιτήρια!! παμεεεεεεεεε! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 3 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2513s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on