PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Paintball!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάρ 2004, 09:37:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
πΕτΡοS έγραψε:
Λοιπόν μαγκες...
Πήρα τηλεφωνο και υπάρχει διαθεσιμο το πεδίο στην Κερατέα (αυτο που λεω εγω) την Κυριακή 2-5. Του είπα οτι θα απαντησω αυριο ναι ή όχι. Οπότε παρακαλώ πείτε μου.

Για χρήματα ειπαμε οτι θα χρειαστείτε 35 ευρω +-5 ευρω. Αναλογα πόσο σπαταλοι στις σφαίρες είστε.


TI εννοεις 2-5 ;;
2 μεσημερι με 5 απογευμα ;;
λιγο αργα δεν ειναι ;;;;


KOVAC που εισαι;;;;;


ΑΝ ΚΛΕΙΝΑΜΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΘΑ ΔΙΑΛΕΓΑΜΕ ΚΑΙ ΩΡΑ. Τώρα αυτη ειναι διαθεσιμη... 2 με 5 το μεσημερι. Να το κλείσω ή το ακυρώνουμε? Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάρ 2004, 10:52:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΙΔΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ PLEASE!
ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΩ 'Η ΑΚΥΡΟ??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάρ 2004, 11:12:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΟΥΛΕΨΑ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΜ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ...
ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 14.00-17.30
ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΤΥΠΙΚΗ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ 50 ΕΥΡΩ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΕΓΩ.

ΣΗΜΕΙΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάρ 2004, 11:18:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
KOVAC που εισαι;;;;;


Ουπς!!!!!!!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed
Πηγαινοέρχομαι Πάτρα!!!!! Laughing Laughing Laughing
Τώρα σε παίρνω τηλ. Wink


Πέτρο, εγώ μέσα ό,τι ώρα και να' ναι την Κυριακή. Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάρ 2004, 11:31:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πΕτΡοS έγραψε:
ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΟΥΛΕΨΑ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΜ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ...
ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 14.00-17.30
ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΤΥΠΙΚΗ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ 50 ΕΥΡΩ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΕΓΩ.

ΣΗΜΕΙΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥ?


Ωραία. Λοιπόν, δώσε και μια διεύθυνση (σε περίπτωση που χαθούμε να το βρούμε).
Η Κερατέα μετά τα λιμανάκια δεν είναι? Ή όχι? Οπότε να συναντηθούμε...Καλιθέα? Ρίχτε καμία ιδέα! (χοχοχο...κάνει και στίχο! Shocked Laughing Laughing Laughing )

SnakeMJK έγραψε:
Κανείς από Δυτικά Προάστεια να με πάρει μαζί; Razz


Τελικά να έρθω να σε πάρω? Very happy


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kovac στις Πεμ 18 Μάρ 2004, 12:16:04, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάρ 2004, 11:45:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ. ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΙΤΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΚΟΙΝΗΣ ΑΠΟΔΟΧΗΣ.

( 3ο χλμ. Κερατέας - Δασκαλειού, 19001 Κερατέα Αττικής) ειναι η διευθυνση...δε σου λεει κατι, θες οδηγιες για να πας. Οπότε...καραβανι! Wink πειτε ενα μερος μονο γιατι εγω απο νοτια δε σκαμπαζω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάρ 2004, 11:47:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν σας λεει κατι αυτο Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάρ 2004, 12:34:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1. teoman
2. kovac
3. poisoner
4. kanelj
5. kanelj's friend A
6. kanelj's friend B
7. πΕτΡοS
8. snakeMJK
9. skopelitis
10.dimip
11.nik7

ειναι οι στανταρ μεχρι στιγμής... εγώ εχω και 2-3 ατομα που δε ξερουν ακομα...
αλλος κανεις ειναι μεσα??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάρ 2004, 12:53:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ελα να βλεπω και τις ομαδες να δημιουργουνται!!!

εγω θέλω να ειμαι με KOVAC/TEOMAN στανταρ και εναντιον του POISONR που ακομα να μου φερει τα cdακια!!! Twisted evil Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάρ 2004, 12:57:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ομαδες ας χωρισουμε εκει...

για την ώρα πειτε ενα meeting point Evil Evil Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάρ 2004, 13:03:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι λετε να βρεθουμε στα λιμανακια,στο Parking απεναντι απο την καντινα για να φυγουμε ολοι μαζι Question
νομιζω πως πολλοι το ξερουν εκεινο το σημειο Exclamation Exclamation
ακουω ΝΑΙ Η ΟΧΙ ?αν οχι πειτε καπου

(ελπιζω να μην με καντιλιασετε που μιλαω παλι για λιμανακια σε μελη του club k.moderators Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Cool Cool Cool )


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Skopeliths (Γιώργος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.4 (8v) 5D μοντέλο 2000

Ένταξη: 05 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 55
Τόπος: ΑΘΗΝΑ-Ν.ΚΟΣΜΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάρ 2004, 16:29:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι, να συναντηθούμε γιατι από τον χάρτη δεν κατάλαβα τίποτα...
Rolling eyes Συμφωνώ με το μέρος που πρότεινε ο Γιάννης μιας και όλοι ξέρουμε να πάμε εκεί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάρ 2004, 17:08:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μόλις γύρισα από Πάτρα γιατί παίχτηκε μια μλκία.

Εγώ μπορεί να φέρω και 2 φίλους μου, αλλά δεν είναι σίγουρο ακόμα. Εγώ στάνταρ θα έρθω!

Kovac, άσε. Θα έρθω με το δικό μου, γιατί θέλω να τεστάρω λίγο τα λιμανάκια, με τα νέα λάστιχα! Αν θες μπορούμε να βρεθούμε κάπου να σε πάρω εγώ.

Το meeting point θα είναι η γνωστή καντίνα, απέναντι από το ribas ε; Τι ώρα εκεί; Να είμαστε νωρίτερα από τις 2 στο μέρος, έτσι ώστε στις 2 ακριβώς να αρχίζουμε το παιχνίδι. 3 ώρες είναι λίγες Sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάρ 2004, 17:21:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Το meeting point θα είναι η γνωστή καντίνα, απέναντι από το ribas ε; Τι ώρα εκεί; Να είμαστε νωρίτερα από τις 2 στο μέρος, έτσι ώστε στις 2 ακριβώς να αρχίζουμε το παιχνίδι. 3 ώρες είναι λίγες Sad


OXII! ποιο ribas???ποιο πριν .στην πρωτη καντινα που συναντας οταν μπαινεις στα λιμανακια.(μετα την πρωτη καλη στροφη που κανουν ολοι τις καγκουριες τους)ελπιζω να καταλαβες που εννοω.
οσο για την ωρα ο πετρος ειπε στις 13.00 εκει!


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάρ 2004, 17:28:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για αυτό ρώτησα! Επειδή έχει 2-3 καντίνες το μέρος. Και "λιμανάκια" δεν λένε το γνωστό πέταλο μόνο! Αλλά όλη την εκεί περιοχή.

Έκλεισε, λοιπόν, στη 1 στην πρώτη καντίνα μετά το πέταλο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάρ 2004, 19:55:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ego leo na dosoume rantevou epano stin paraliaki ekso apo to parking tou louna park(pou kanoune ta svouridia....).. ine pio kala ase pou mesa sto parking apenanti apo tin kantina tha xathoume.. pantos osoi theloune as vrethoume paraliaki kai pame oloi mazi.... episis opios thelei as erthei na parkarei edo sto spiti mou na pame me ligotera amaksia.....afta...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Μάρ 2004, 09:27:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν...

1/ thankap, vangsgr, shark_zak περιμένουμε να μας πείτε αν τελικά είστε μέσα
2/ snakeMJK όταν μαθεις για αν θα ερθουν οι φίλοι σου ενημέρωσε μας
3/ θα έρθει ένας φίλος μου στανταρ
4/ έδωσα την προκαταβολη 50 ευρώ και όλα ετοιμα
5/ το ραντεβού είναι στις 13.00 το μεσημερι της κυριακής στην πρώτη καντινα παρακαλω να μην αργησετε ώστε να ειμαστε στην ώρα μας (και πιο νωρις) ακόμα κι αν χασουμε τον δρόμο Confused ... Όσο το δυνατόν λιγότερα αμαξια τόσο καλύτερα καθως για να φτασουμε στο πεδίο περναμε ενα δρομο που χρειαζεται 4Χ4. Τα χαμηλωμενα να κατσουν σπιτι τους αν δε θελουν να παρουν κανενα ψαλιδι στον ωμο.
6/ Να επαναλάβω οτι θα χρειαστείτε 30-35 ευρώ και καλο ειναι να φορεσετε : ανετα παπουτσια, σκληρο αλλα και ανετο παντελονι, φουτερ απο πανω. Αν καποιος εχει γαντια ίσως να ειναι καλο να τα φερει. Οπλιστείτε με διαθεση και φυγαμε...

1. teoman
2. kovac
3. poisoner
4. kanelj
5. kanelj's friend A
6. kanelj's friend B
7. πΕτΡοS
8. snakeMJK
9. skopelitis
10.dimip
11.nik7
12.πΕτΡοS' friend A
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Μάρ 2004, 10:57:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και μερικές συμβουλές για το παιχνίδι!

- Ποτέ δεν πυροβολούμε κάποιον από κοντά! (Κοντά = λιγότερο απο 6-7 μέτρα) Αντίθετα φωνάζουμε ένα "Είσαι νεκρός" ή "Είσαι έξω".

- Κατά την διάρκεια του παιχνιδιού πρέπει να υπάρχει απόλυτη υσηχία, έτσι ώστε να μην προδίδετε την θέση σας στον αντίπαλο. Αν θέλετε να πείτε κάτι στον συμπαίκτη σας, θα του κάνετε νόιμα με τα χέρια! Πολεμικές ταινίες έχετε δει... Αυτοσχεδίαστε κιόλας!

- Μην προσπαθείτε να σκοτώσετε έναν αντίπαλο που βρίσκεται μακριά, άσχετα αν δεν καλύπτετε καθόλου. Τα paintball markers δεν είναι καθόλου ευθύβολα, ιδιαίτερα μετά από μία απόσταση των 30 μέτρων οι σφαίρες πάνε όπου θέλουν!

- Προσοχή στα friendly fire! Δεν πυροβολούμε ότι κινείται!

- Και μην ξεχνάτε... στον πόλεμο δεν υπάρχει υποκατάστατο της νίκης!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Μάρ 2004, 12:03:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εσυ εσυ κι εσυ ΕΞΩ!!!!
Twisted evil Twisted evil
α! κι εσυ που σε βλεπω ΕΞΩ!!!
Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Μάρ 2004, 17:19:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πραγματικά έχω στενοχωρηθεί για να μην πω σπαστεί καθώς ο αγώνας paintball είναι ένα γεγονός που κανονίζουμε εδώ και 2 μήνες σχεδόν και τελευταία στιγμή μένουμε να εξαρτόμαστε από τους φίλους που θα φέρουμε για να παίξουμε. Λέμε για κυριακή 21 από τον γενάρη. Ήταν τόσο δύσκολο οι ενδιαφερόμενοι να φροντίσουν να ειναι ελευθεροι εκείνη την ημέρα? Τι να πω...απλά λυπάμαι. Καλά θα περάσουμε όσοι θα πάμε και πραγματικά ευχαριστώ αυτούς που θα έρθουν τελικά και τους εξω-κλαμπ φίλους. Ελπίζω αν γίνει παρόμοια εκδήλωση έπίσημη από το κλάμπ να ειμαστε πολλοί.

Φιλικά πάντα Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 3 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1367s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on