PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

φιλτρο vs φιλτροχοανη peugeot 207 rallye!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2012, 12:13:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Argiroslm έγραψε:
καλημερα η αληθεια ειναι οτι στο δικο μου φοραω εισαγωγη forge μεσα απο τον θολο και δεν εχω αντιμετωπιση κανα προβλημα με βροχες και τα σχετικα!!!μιας και ειχα δοκιμασει ολες τις εφαρμογες φιλτρου πισω φιλτρου απευθειας στο turbo μπορω να πω οτι για τα λεφτα της κανει δουλεια!!!
τωρα στο θεμα νερα σου δημιουργει ενα αγχος μην περασουν μεσα...και κανει καμια υδραυλικη

Τάσο οποτε εισαι ο πλεον κατάλληλος να μας απαντησεις, σε μερικα ερωτήματα, μιας και το μαρτυρισες! Laughing
-Τι διαφορά ειδες σε σχεση με την εργοστασιακή εισαγωγή (αποδοση/κατανάλωση)?
-Ποσο συχνα θελει καθαρισμα το φίλτρο?
-Βγαινει ευκολα απο εκει μεσα?
-Απο ήχο τι λεει?
-Σε βροχερο καιρό, εχεις τσεκαρει αν μενει στεγνό, ή τουλαχιστον ψιλομουσκευει?



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Argiroslm (Τασος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207rc lemans

Ένταξη: 09 Ιούν 2012
Δημοσιεύσεις: 75

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2012, 20:21:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα σαν αποδοση ειναι φυσικα πολυ καλυτερα απο οτι φιλτρο μεσα στο μηχανοστασιο...στο θεμα καταναλωσης τι πρωτες μερες επειδη λιωνω και για λεζαντα δεν θα ελεγα οτι ειδα οικονομια...αχαχα...σαν ηχο στο πατημα την ακους για τα καλα την τουρμπινα σε ολο το φασμα και στο αφημα ακους και το σπουλαρισμα!!!το φιλτρο το τσεκαρω για τυπικους λογους καθε δεκα χιλιαδες χιλιομετρα...στο θεμα νερα τωρα...δεν εχω αντιμετωπισει κανα προβλημα ποτε δεν το εχω δει μουσκεμενο!!!δικη μου αποψη αξιζει να μπεις στην εφαρμογη εισαγωγης!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xristos (xristos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 THP (16v) Rallye (2007)

Ένταξη: 16 Φεβ 2012
Δημοσιεύσεις: 27

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2012, 16:04:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα τα λεμε για το κιτακι της forge αλλα μολις ακουσα κατι για υδραυλικη πιεση σηκωθηκε λιγο η τριχα!! με βλεπω να βαζω την χοανη στην μπαταρια μπροστα...εχω που εχω προβλημα με το χαμηλωμα να βρισκω σε καθε σαμαρακι αμα σκεφτομαι και της γουρνες με τα νερα για το αν θα περασω ι οχι την κατσαμε Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2012, 16:28:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος


Πάντως με καποιες μικρες τροποποιήσεις η συγκεκριμενη διαταξη, ισως να ηταν πολυ καλη λυση.
Δλδ:
-αν επανω στη χοάνη βιδωναμε ενα πλαστικο κελυφος (κατι σαν κουβαδακι),(στην ουσια την βαζαμε μεσα σε αυτο) θα ηταν πιο ασφαλης απο θεματα νερου πιστευω, ή υγρασιας απο το σπρευ που κυκλοφορει εκει σε συνθηκες βροχης.
-επισης αν το ολο συστημα στηριζόταν επανω σε εναν ελαστικο συνδεσμο στη βαση του, και οχι βιδωμενο, ωστε να ειμαστε σιγουροι οτι δεν θα εχει θεμα με τις μετακινησεις του μοτερ
-και φυσικα αν το κατασκευαζαμε μονοι μας κομματι κομματι, ωστε να βγει πολυ φθηνοτερο απο αυτα που ζηταει η forge Exclamation

Aν μου ελεγε καποιος πιο γνωστης του αντικειμενου (πχ mechanic) οτι η συγκεκριμενη διαταξη ειναι σωστη αποδοτικά (γιατι ηχητικα σιγουρα θα ειναι), θα προχωρουσα σε κατασκευη (με το αναλογο DIY Wink )



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2012, 18:05:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μακη εγω αυτο που ξερω ειναι οτι με αυτο το σωληνα σιγουρα θα χανεις ειναι πολυ μεγαλη η διαδρομη ..
τωρα αν εχει τοσο μεγαλη διαφορα στην θερμοκρασια και αυτο ειναι το θετικο που να σου δωσει κατι στο αυτοκινητο δεν το ξερω.
αλλα γνωμη μου οτι και να κανεις με την εισαγωγη πανω απο 1-2 αλογα δεν θα παρεις μονο ηχος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2012, 18:09:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:

Πάντως με καποιες μικρες τροποποιήσεις η συγκεκριμενη διαταξη, ισως να ηταν πολυ καλη λυση.
Δλδ:
-αν επανω στη χοάνη βιδωναμε ενα πλαστικο κελυφος (κατι σαν κουβαδακι),(στην ουσια την βαζαμε μεσα σε αυτο) θα ηταν πιο ασφαλης απο θεματα νερου πιστευω, ή υγρασιας απο το σπρευ που κυκλοφορει εκει σε συνθηκες βροχης.




Ορίστε δύο εύκολες λύσεις:

-> http://www.aemintakes.com/air_bypass_valve.htm

-> http://www.aemintakes.com/air_filter_wraps.htm
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2012, 18:51:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SαλιγκαρAKIS έγραψε:


-> http://www.aemintakes.com/air_filter_wraps.htm

Aυτο νομιζω ειναι οτι πρέπει για να φυγει το άγχος του μουσκέματος. Wink
Απο εισερχομενο νεφος νερου ετσι; γιατι για να ανεβει η σταθμη νερου εκει πάνω, πρεπει να μπεις σε ποταμακι.

nOkpos έγραψε:
μακη εγω αυτο που ξερω ειναι οτι με αυτο το σωληνα σιγουρα θα χανεις ειναι πολυ μεγαλη η διαδρομη ..
τωρα αν εχει τοσο μεγαλη διαφορα στην θερμοκρασια και αυτο ειναι το θετικο που να σου δωσει κατι στο αυτοκινητο δεν το ξερω.
αλλα γνωμη μου οτι και να κανεις με την εισαγωγη πανω απο 1-2 αλογα δεν θα παρεις μονο ηχος.

Δημητρη ισα ισα το μηκος του σωληνα ειναι το ζητουμενο, ουτως ωστε να εχει και ταχυτητα ο εισερχομενος αερας. θεωρητικα ειναι πολυ σωστοτερο απο μια χοανη επανω στην τουρμπίνα, ενω αποφευγεις την τεραστια διαδρομη και ολες τις γωνιες του εργοστασιακου συστηματος, μαζι με το συνδιασμο "κρυου" αερα και τον "σωστό" ήχο Exclamation



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούν 2012, 07:08:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάκη ούτε εμένα μου φαίνεται και πολύ αποδοτικό. 12μετρα σωληνας και στο σημείο που βρίσκεται καθε 3 και λιγο θα θέλει καθάρισμα η χοάνη.
+1 στο γνωστό σημείο διπλα από την τουρμπίνα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούν 2012, 09:20:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά υποτίθεται οτι τα μειονεκτηματα της χοάνης, είναι, ένα οτι τραβαει ζεστα, που δεν παιζει εδώ. και δευτερο οτι λογω του οτι δεν εχει καποιο μηκος σωληνα, δεν προσδιδει ταχυτητα στον αερα και ετσι χαλαει την αποκριση και την αποδοση στα χαμηλα, κατι που επίσης δεν υπαρχει εδω.
οτι θα θελει μεγαλυτερη προσοχη στο καθαρισμα, συμφωνω.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούν 2012, 09:23:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ γιατί πιστεύω ότι όσο αυξάνεται η διαδρομή της σωλήνωσης, χαλάει η απόκριση και το ανάποδο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούν 2012, 10:20:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lefter1s RC έγραψε:
Εγώ γιατί πιστεύω ότι όσο αυξάνεται η διαδρομή της σωλήνωσης, χαλάει η απόκριση και το ανάποδο?

Και πολύ σωστά πιστεύεις! Απλώς, ένα ελάχιστο μήκος απαιτείται για την ομαλοποίηση της ροής πρίν το στόμιο. Η σωλήνα της forge έχει σταθερή διατομή σε όλο το μήκος της, οπότε δέν έχει κάποιο τρόπο για να αυξήσει την ταχύτητα του αέρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
antonis8190 (Αντώνης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 gt (2007)

Ένταξη: 27 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 44
Τόπος: Μήλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιούν 2012, 18:35:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έχω το ίδιο δίλημμα και γω...

έχω το gt μαμά μόνο με εξάτμιση rc από σπιράλ και πίσω και ένα φίλτρο kn στο μαμά φιλτροκούτι.

Αυτό που σκέφτομαι είναι να του βάλω μία φιλτροχοάνη pippercross για να έχει καλύτερη "ανάσα" και να ακούω λίγο περισσότερο την σχάστρα.

αυτά που με προβληματίζουν είναι:
1) αξίζει
2) μήπως θέλω κάποιου είδους προγραμματισμό με την φιλτροχοάνη
3) θα τραβάει πολύ σκόνη μια και ζω στην επαρχία και από σκόνη άλλο τίποτα..
4) θα αυξήσει πολύ την κατανάλωση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιούν 2012, 18:42:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

antonis8190 έγραψε:
έχω το ίδιο δίλημμα και γω...

έχω το gt μαμά μόνο με εξάτμιση rc από σπιράλ και πίσω και ένα φίλτρο kn στο μαμά φιλτροκούτι.

Αυτό που σκέφτομαι είναι να του βάλω μία φιλτροχοάνη pippercross για να έχει καλύτερη "ανάσα" και να ακούω λίγο περισσότερο την σχάστρα.

αυτά που με προβληματίζουν είναι:
1) αξίζει
2) μήπως θέλω κάποιου είδους προγραμματισμό με την φιλτροχοάνη
3) θα τραβάει πολύ σκόνη μια και ζω στην επαρχία και από σκόνη άλλο τίποτα..


1) Αν εννοείς από άποψη οικονομίας καυσίμου, όχι. Αν εννοείς από απόδοση σε σχέση με το μαμά φιλτροκούτι+panel, ναί.

2) Όχι δέν θές τίποτα, καλιμπράρει μόνος του ο εγκέφαλος.

3) Φιλτράρει το ίδιο με ένα ελεύθερο φίλτρο τύπου panel(pipercross) στο μαμά φιλτροκούτι. Αν τη διατηρείς καθαρή και τη πλένεις σωστά τότε δεν περνάει σκόνη (φανερή τουλάχιστον).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xristos (xristos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 THP (16v) Rallye (2007)

Ένταξη: 16 Φεβ 2012
Δημοσιεύσεις: 27

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούν 2012, 13:00:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πρωτον γνωριζουμε την διασταση της χοανης που πρεπει να εχει για να τοποθετηθει μπροστα απο την μπαταρια ?
δευτερον πρεπει να βαλω φιλτρακι για τις αναθυμιασεις ? και τι παιζει με τον αισθητηρα εκει πανω ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
antonis8190 (Αντώνης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 gt (2007)

Ένταξη: 27 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 44
Τόπος: Μήλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούν 2012, 19:02:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SαλιγκαρAKIS έγραψε:


1) Αν εννοείς από άποψη οικονομίας καυσίμου, όχι. Αν εννοείς από απόδοση σε σχέση με το μαμά φιλτροκούτι+panel, ναί.



πόσο μπορεί να μου πάει την κατανάλωση δηλαδή?
ρωτάω γιατί μου λένε ότι πάει στο δέκα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούν 2012, 20:26:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

antonis8190 έγραψε:
SαλιγκαρAKIS έγραψε:


1) Αν εννοείς από άποψη οικονομίας καυσίμου, όχι. Αν εννοείς από απόδοση σε σχέση με το μαμά φιλτροκούτι+panel, ναί.



πόσο μπορεί να μου πάει την κατανάλωση δηλαδή?
ρωτάω γιατί μου λένε ότι πάει στο δέκα...


Το πόσο ακριβώς εξαρτάται από τον εκάστοτε κινητήρα και τι βελτιώσεις έχει.

Εννοείται πως η σύγκριση γίνεται πάντα έχοντας ως βάση ότι ο τρόπος οδήγησης δεν θα αλλάξει σε σχέση με πρίν.

Εμένα η κατανάλωση ανέβηκε κατά μέσο όρο +-1 λίτρο με τη τοποθέτηση της χοάνης, σε σχέση με το εργοστασιακό σύστημα εισαγωγής.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xristos (xristos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 THP (16v) Rallye (2007)

Ένταξη: 16 Φεβ 2012
Δημοσιεύσεις: 27

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούν 2012, 22:56:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπορειτε να μου στειλετε σε πμ sites για αγορα χοανης ??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιούν 2012, 00:06:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xristos έγραψε:
μπορειτε να μου στειλετε σε πμ sites για αγορα χοανης ??


Μήπως καλύτερα να διαβάσεις μόνος σου το αντιστοιχο θρέντ? Υπάρχουν πολλά κιλά χρήσιμες πληροφορίες εκεί μέσα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιούν 2012, 01:10:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ετσι δεν θα τραβαει ζεστη απο την ασφαλτο?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
xristos (xristos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 THP (16v) Rallye (2007)

Ένταξη: 16 Φεβ 2012
Δημοσιεύσεις: 27

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιούν 2012, 15:44:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lefter1s RC έγραψε:
xristos έγραψε:
μπορειτε να μου στειλετε σε πμ sites για αγορα χοανης ??


Μήπως καλύτερα να διαβάσεις μόνος σου το αντιστοιχο θρέντ? Υπάρχουν πολλά κιλά χρήσιμες πληροφορίες εκεί μέσα.



εκεινο το θρεντ εχει 150 σελιδες! αμα κατσεις τωρα να το διαβασεις οτι ανεβηκε τουλαχιστον μεχρι τις 60η σελιδα δεν υπαρχει πλεον! γιαυτο ανοιξα καινουρια συζητηση για να μην γινετε εκεινο το χαος που γινετε εκει μεσα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 3 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1471s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on