PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

"Σετάροντας" του 206cc του nikos206cc...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Αύγ 2011, 17:03:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωραια απο αυτα που λες εχεις να κανεις τα εξης
α. το ψηλωνεις οσο μπορεις (οχι μονο 1 ποντο δε κανει τιποτα)
β. οταν το ψηλωσετε ελεγξτε τα τοπ μαουντ προσεκτικα και τα ψαλιδια
γ. θα πας για ευθυγραμμιση μετα να δεις οτι το αμαξι ειναι οκ

αυτα θα τα κανεις με τη παραπανω σειρα και οχι οπως σε βολευει Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Αύγ 2011, 17:06:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οκ καταλαβα Wink
Μια σημειωση μονο..ψηλωνω μονο μπροστα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Αύγ 2011, 17:08:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
[...] στην μορφη που εισαι με μαμα ραβδους πισω τα 3.5-4εκατοστα ειναι οκ διαφορα μπρος πισω [...]


Wink Αντίστοιχα, το λοιπόν, θα ψηλώσεις μπρος πίσω ώστε να καλύπτεις αυτήν την προϋπόθεση.


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Αύγ 2011, 23:50:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:
MEMsound έγραψε:
εχει διαφορα η υποστροφη χωρις γκαζι

απο την υποστροφη με γκαζι (δεν εννοω "σανιδα" οπου εκει οφειλεται στην απωλεια προσφυσης απο το σπινιαρισμα)

Αναφερομαι στην υποστροφη με γκαζι Wink


οταν βγαζει μουτρα με γκαζι θες
περισότερο βαρος εμπρος = την διαφορα υψους μπρος-πισω που σου εγραψε ο Παναγιωτης = κανε οτι σου εγραψε ο Παναγιώτης
και μετα θες καμπερ και μπλοκε

θεωρω οτι αν μπορουσες (αλλα δεν μπορεις στην αναρτηση που εχεις) θα βοηθουσε περισσότερο Bump πίσω και περισσότερο rebound εμπρος Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 00:07:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πουλαει ο καμμενος κατι ps αμορτισερ..
τι ακριβως χρειαζονται περα απο ελατηρια για να μπουνε?
Με βαλατε σε σκεψεις παναθεμα σας Confused
Τι κοστος θελει ακομα δηλαδη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 08:09:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:
Πουλαει ο καμμενος κατι ps αμορτισερ..
τι ακριβως χρειαζονται περα απο ελατηρια για να μπουνε?
Με βαλατε σε σκεψεις παναθεμα σας Confused
Τι κοστος θελει ακομα δηλαδη?

Σπειρωματα-πιατελα ps
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 08:55:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξεχνα τη
παιξε με τη δικια σου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 10:26:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικο βαλε μια τις σωστες πιεσεις στα λαστιχα σου,κανε την διαδρομη που θες και με μια φωτογραφικη βγαλε καλες φωτο απο το πελμα/προφιλ μπροστα και πισω.
Τα "μαυρισμενα" τμηματα θα δειξουν που "δουλευει" το λαστιχο σου οποτε σε πρωτη φαση θα ξερεις αν το προβλημα ξεκιναει απο τα Toyo ή οχι...

Μετα τσεκαρεις την φθορα στον πισω αξονα σου γιατι με 150.000 χλμ χωρις να εχει αλλαξει ρουλεμαν ποτε,μπορει οι "περιεργες" αντιδρασεις της καροτσας να προκυπτουν και απο εκει.

Στην συνεχεια σεταρεις υψη μπρος-πισω και ξαναβλεπεις...

Πολυ εμπειρικα,απο αυτα που ειδα οταν εβαλες την αναρτηση,η Raceland πρεπει να φτασει πολυ ψηλα σε υψος οπως σωστα σου ειπε ο Τακης μιας και ιδιαιτερα πισω,οι ρυθμισεις της δεν ειναι αυτο που πρεπει για αυτο που ζητας εσυ...
Τωρα βεβαια δεν ειναι και παραλογο μιας και με 300Ε αναρτηση δεν μπορεις να εχεις και ιδιαιτερες απαιτησεις.

Απλα για να παρεις το απολυτο απο την αναρτηση σου,εξασφαλισε οτι οι γωνιες της αναρτησης δεν αλλαζουν απο φθορες και μετα πειραματισου με υψη,συγκλιση,κλπ.
Να ξερεις παντως οτι,οπως σου ειπε και ο Γιαννης,ειναι ευκολο να περασεις απο την ελεγχομενη υποστροφη σε αποτομη υπερστροφη οποτε μην το παρακανεις με τα υψη μιας και η υποστροφη ελεγχεται σαφως ευκολοτερα απο την υπερστροφη.

Α,και φυσικα,ευθυγραμμιζεις με την οροφη κλειστη,οχι ανοιχτη και αν πιστευεις οτι αντεχεις,με μηδεν συγκλιση και αναλογα κρινεις...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 13:35:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:

Τωρα βεβαια δεν ειναι και παραλογο μιας και με 300Ε αναρτηση δεν μπορεις να εχεις και ιδιαιτερες απαιτησεις.


150Ε και 50 μεταφορικα... Wink


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 16:34:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ξεχνα τη
παιξε με τη δικια σου


Γιατι ρε ? Rolling eyes

@Στελιο.Απο τα toyo δεν πιστευω οτι υπαρχει προβλημα..απο την αρχη γλιστραει λιγο το λαστιχο αλλα σε βαθμο που μου αρεσει και οχι επικινδυνα..κραταει καλα δεν εχω θεμα..για λαστιχο σειρας μιλωντας παντα.Οι πιεσεις ειναι στο 38-39 αλλα σκεφτομαι να τις ριξω λιγο
Ο αξονας πισω εχει οντως αρκετα χλμ στην πλατη του(116.000) αλλα ειπα τον Στρατο στον Προφητη να ριξει μια ματια και μου ειπε ολα οκ Wink
Ευθυγραμμιση ειναι στο προγραμμα και θα γινει συντομα..
Η αληθεια ειναι οτι το αμαξι το προτιμω υποστροφικο (οχι ετσι οπως ειναι τωρα βεβαια) παρα υπερστροφικο,γιατι προφανως αν σου φυγει ποπος η μλακια ειναι κοντα Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 16:49:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:
volvos έγραψε:
ξεχνα τη
παιξε με τη δικια σου


Γιατι ρε ? Rolling eyes

@Στελιο.Απο τα toyo δεν πιστευω οτι υπαρχει προβλημα..απο την αρχη γλιστραει λιγο το λαστιχο αλλα σε βαθμο που μου αρεσει και οχι επικινδυνα..κραταει καλα δεν εχω θεμα..για λαστιχο σειρας μιλωντας παντα.Οι πιεσεις ειναι στο 38-39 αλλα σκεφτομαι να τις ριξω λιγο
Ο αξονας πισω εχει οντως αρκετα χλμ στην πλατη του(116.000) αλλα ειπα τον Στρατο στον Προφητη να ριξει μια ματια και μου ειπε ολα οκ Wink
Ευθυγραμμιση ειναι στο προγραμμα και θα γινει συντομα..
Η αληθεια ειναι οτι το αμαξι το προτιμω υποστροφικο (οχι ετσι οπως ειναι τωρα βεβαια) παρα υπερστροφικο,γιατι προφανως αν σου φυγει ποπος η μλακια ειναι κοντα Confused

Εγω παντως οσο ειχα τα ΤΟΥΟ ποτε δεν ευχαριστηθηκα την αναρτηση(gaz gha) oσες ρυθμισεις σε πιεσεις και συνδυασμους και να εκανα.
Απο οτι καταλαβα το λαστιχο αυτο απλα δεν μπορει να ακολουθησει την αναρτηση, να το πω χοντρικα ειναι σαν να πατα σε μπαλονια.
(Αντιθετα, τα εξαλτο με 36 δουλευαν, οπως και τα παραντα με 32 Cool
Μιλαω για ελεφρα υπερστροφικο οταν το επιδιωξω)
Τα ΤοΥΟ απο οσο θυμαμαι, σε γλιστερο πεταγε πολυ κωλο,ειχα μπει με κατι τεταρτες σε κατι στροφες και γυρναγα σχεδον καθετα αλλα ευτυχως το μαζευα Laughing

ΥΓ.κοιτα λιγο και το δικο σου στυλ οδηγησης μηπως θελει αλλαγη.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 18:33:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικο μην χρησιμοποιεις σαν κριτηριο τον δρομο του Πανοραματος γιατι απο προσφυση ειναι για τον φρουτσο...
Βρες εναν δρομο με ικανοποιητικη προσφυση και δες εκει πως αντιδραει η καροτσα.
Στην γλιστρα το setup ειναι εντελως διαφορετικο απο αυτο της αποδεκτης προσφυσης...

Οσο αφορα τον πισω αξονα,η εμπειρικη εκτιμηση τζογων σιγουρα κατι λεει αλλα δεν ειναι το απολυτο,μιας και το απολυτο θα στο δειξει μονον η ευθυγραμμιση(συγκλιση και καμπερ πισω).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 20:02:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nαι ο δρομος ειναι σε μερικα σημεια καθρευτης,αλλα εχει και αρκετα καλα ασφαλτοστρωμενα κομματια... Wink
Το προβλημα ειναι οτι το αμαξι δεν θελω να το σηκωσω πολυ Confused
Τεσπα θα δω τι βελτιωση θα εχουμε με 1,5 εκατοστο αρχικα και μετα βλεπουμε Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 20:03:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποιές στροφές έχουν καλή άσφαλτο;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 20:07:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κ1 Κ7 Κ13 Confused
Τωρα Ντινο περιμενεις απαντηση?
Εχει καποια σημεια κυριως στην αρχη οταν κατεβαινεις και επισης απο τη μεση της διαδρομης και μετα μεχρι το Αμερικανικο ειναι πολυ καλη
Οταν λεω καλη ασφαλτο δεν λεω για Σερρες
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 20:11:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι, περιμένω απάντηση.

Η διαδρομή από την Πυλαία μέχρι το χωριό είναι για τον φέο, από Πλατανάκια μέχρι διασταύρωση έχει ένα δυο σημείο που γλυστράνε λιγότερο αλλά γενικά η διαδρομή γλυστράει, δεν είναι για εξαγωγή συμπερασμάτων όπως σου είπε ο Στέλιος.

Αναλογικά προς Φιλίππειο είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα (ειδικά στα Sακια και σε κάτι ανηφορικές αριστερές) αλλά έχει πλέον κίνηση. Κεραίες έχω καιρό να πάω και δεν ξέρω τι κατάσταση επικρατεί.

Ταξιάρχη πήγαινε όταν πέσει η κίνηση.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 20:25:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για συνθηκες ελληνικων δρομων και το Πανοραμα καλο ειναι..και αυτο γιατι σε πολλα σημεια εχουν στρωσει καλυτερη ασφαλτο επειδη το χειμωνα εχουν προβλημα με παγο λογω υψομετρου...εχει και 3-4 σημεια που ειναι καθρευτης και την εχουνε παθει πολλοι εκει,μπροστα απο ενα νοσοκομειο που ειναι(Αγιος Παυλος νομιζω),η ανοιχτη αριστερη που κοβεται αμεσως σε δεξια πολυ πολυ κλειστη...αν κατεβαινεις συχνα Πανοραμα καταλαβες ποια λεω...
Για ταξιαρχη εχω ακουσει και εκει σκεφτομαι να κανονισουμε στροφοδιαδρομη την Κυριακη αν τελικα κανονιστει...
Τεσπα ας μην ξεφευγουμε απο το ζουμι του τοπικ Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 20:27:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ζουμί του τόπικ Νίκο μου είναι ότι για να εξαγάγεις συμπέρασμα για την ανάρτησή σου πρέπει να την δεις σε σωστές συνθήκες. 3-4 στροφές δεν κάνουν τίποτα, ούτε λάστιχα ζεσταίνουν, ούτε λάδια στα αμορτισέρ για να δεις τι γίνεται όταν ουζάρουν ούτε τπτ...


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 20:39:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oχι κανεις λαθος..
Το ζουμι του τοπικ εχει να κανει με το να μπορουμε να ειμαστε παιχνιδιαρηδες και λιγο πιο γρηγοροι σε καθημερινες συνθηκες με περισσοτερη σιγουρια και ασφαλεια...
Εξαρχης ημουν σαφης και το καταλαβαν ολοι θελω να πιστευω οτι δεν μιλαμε για συνθηκες πιστας...αυτη θα ερθει αφου πρωτα δοκιμασω καποια πραγματακια και κανω καποιες βελτιωσεις ωστε οταν παω να το χαρω (εστω και λιγο για πρωτη φορα) και οχι απλα να γυρναω βολτες και να τρωω λαστιχο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 20:51:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικο θα συμφωνησω με Κωστα... Confused
Στην συγκεκριμενη διαδρομη θα ελεγα οτι πρωταρχικο κριτηριο ειναι η ασφαλεια παρα η γρηγοραδα.

Αν το κριτηριο σου ειναι αποκλειστικα το Πανοραμα,τοτε εχεις εντελωωωωως λαθος στησιμο. Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 3 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1742s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on