PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

north dyno day
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
silo (bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) RC (2004)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 12:55:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

as parei kapoios tilefono na rwtisi.eimaste eidi 6.de nomizo na ferei antirisi na mas kanei kaliteri timi.


http://www.facebook.com/pages/Speed-is-addict/175531049154443?v=photos&ref=ts#!/pages/Speed-is-addict/175531049154443

οποιος γουσταρει τα αμαξια γινεται μελος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 13:17:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Moλις δουμε και τις συμμετοχες απο τα παιδια απο το saxo club και απο τους δικους μας εδω θα παρω αν ειναι να ρωτησω τι μπορουμε να κανουμε και ποτε...Εγω προτεινω καποια στιγμη την επομενη εβδομαδα,μια μερα που να βολευει ολους μας η τουλαχιστον τους περισσοτερους..Οποιος αποφασισε να δυναμομετρηθει να το γραψει συντομα ωστε Δευτερα να ειμαστε σιγουροι για τον αριθμο που θα παμε,για να κανονιστει μεσα στην βδομμαδα το ολο σκηνικο...

Υ.Γ:Το δυναμομετρο ειναι Maha (γνωστο και ως οι τροχοι της λυπης) Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 13:39:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και θελει και να του πουμε και τις ρυθμισεις των Αθηναιων να μην λενε μετα οτι δεν βγαζουμε σωστα μετρημενα αλογατα... Laughing


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 13:42:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι ρε ερωτηση εκανα αν ειναι Maha..ηεχασα να βαλω ερωτηματικο...Κοιτα,απο σενα επανω θα'μαι οποτε δεν φοβαμαι Laughing Δεν πας να βαλεις και χταποδια και αστακους!!!!χαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 13:45:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα κελαιδα.
στροφαλο σε εχω... τροχο με εχεις..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 13:57:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
καλα κελαιδα.
στροφαλο σε εχω... τροχο με εχεις..


Τεσπα αν και την πεταξες την μακακια σου,σε συγχωρω μιας και εχεις γενεθλια σημερα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 14:13:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με ενημερωσαν οτι πιθανοτατα θα εχουμε και συμμετοχες απο το βορειο Honda Club οποτε αν πλησιασουμε τα 15 αυτοκινητα(κατα ποσο αν τα ξεπερασουμε κιολας),τοτε εννοειται οτι θα ζητησουμε συγκεκριμενη μερα και τιμη.
Α,και επειδη με ρωτησαν,εγω προσωπικα δεν μπορω να πω με σιγουρια αν θα πετυχουμε το 30ευρω σαν κοστος,με τοσες συμμετοχες ομως το 40αρι πιστευω οτι ειναιν δεδομενο... Wink

Εχει ερθει καποιος σε επαφη με τα παιδια του δυναμομετρου για να κανονισει κατι; Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 14:17:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για ημερομηνια προτεινω 21-23 σαββατο...να χουμε και χρονο μεχρι να συνενοηθουμε τοσα ατομα...


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 14:24:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ραούλα της λύπης, όχι τροχοί της λύπης... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 15:09:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Ραούλα της λύπης, όχι τροχοί της λύπης... Rolling eyes


Ανα μπραβο!!!

Λοιπον αν καποιος ξερει το τηλεφωνο να μου το δωσει η αν θελει να παρει ο ιδιος..Τωρα για 21/10 λιγο μακρυα δεν πεφτει??? Rolling eyes

Αν ειναι να πετυχουμε 40αρι με τοσα αμαξια,100 φορες να παμε την Τεταρτη που λες να δωσουμε εξάρχης ενα 30αρι Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 15:11:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AN ισχυει εννοειται...


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 15:27:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον πηρα τηλεφωνο στο exelixis.
Καταρχας ρωτησα ποια ειναι η τιμη.Ο ανθρωπος μου ειπε οτι ειναι 60 ευρω.Μετα ρωτησα για την προσφορα που λεγαμε για καθε Τεταρτη και μου ειπε οτι δεν ισχυει πια και οτι απλα κατα καιρους κανουνε καποιες προσφορες για μια μερα...
Τωρα,μου ειπε οτι για Οκτωβριο ειναι κλεισμενος οποτε θα παμε για Νοεμβριο αφου θα πρεπει να μας κλεισει για μια ολοκληρη μερα.Η τιμη μου ειπε οτι θα πεσει περιπου στο 40αρι και αναλογα με τον αριθμο των αυτοκινητων μπορει να γινει και κατι ακομα καλυτερο αρκει να ειμαστε πολλοι.Πιστευω οτι αν μαζευτουμε καμια 20αρια αυτοκινητα θα μπορεσουμε να χτυπησουμε κανα 30αρι-35αρι...

Το μονο που απομενει λοιπον μιας και εχουμε 3 εβδομαδες να το δουμε ειναι να παρουμε συμμετοχες και να κανονισουμε μια ημερομηνια στην συνεχεια που να βολευει και εμας και τον ιδιοκτητη του δυναμομετρου. Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 15:30:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμενα δε με χαλαει παντως θα χω ετοιμασει και το χρεπι Laughing και αφου λοιπον λεει για ολοκληρη μερα τοτε μαλλον κλεινουμε προς σαββατο...


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 15:40:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τωρα θα έλεγα τίποτα για τις τεταρτες και τις προσφορές τους... δηλαδή όταν δεν έχουν δουλειά έχουν προσφορές και μετά μόλις ξαναγεμίσουν βαράνε στο κεφάλι?


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 15:41:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κλασικα πραγματα...αντε ψηθητε να μαζευτουμε οσοι περισσοτεροι γινεται να στρωσουμε τιμη στα μετρα μας...


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 15:52:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον εχουμε και λεμε:

1)Nikos 206cc
2)AlienHack
3)Pugovios
4)Steve
5)Silo
6)SAKIS-LEMANS

Αλλος? Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 15:54:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και ο αδερφος μου μεσα εχω πει και σε καποιους φιλους 2 σταρλετ ενα χοντα και περιμενω απαντηση...


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 16:03:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το να βρούμε 20 άτομα και να συνεννοηθούμε όλοι μεταξύ μας για μια ημέρα που να μας βολεύει, αποτελεί υγρό και άπιαστο όνειρο.

Όλο τον Οκτώβριο, είναι κλειστό το μαγαζί του, ή πλακώνουν τόσο πολλοί κάθε μέρα που δεν μπορεί, 10 αμάξια, από 20 λεπτά τον καθένα (το πολύ), να αφιερώσει 3 ώρες (το πολύ) σε εμάς?

Νομίζω ότι... κάποιος μας δουλεύει Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 16:04:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λεφτα θα παρει...αν θελει να τα χασει ετσι περαστικα του απλα Laughing


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ilias207Rallye (Ilias)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


2009 Peugeot 207 Le mans

Ένταξη: 03 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 397
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 16:22:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ερθω και γω αλλα μονο θα σας βλεπω, καθως το εχω ηδη δυναμομετρησει (στο ιδιο δυναμομετρο)!

Οσων αφορα τις ρυθμισεις που ζητησε, ειναι ISO 1585 με 0% διορθωτικο. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Επόμενη
Σελίδα 3 από 18

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1933s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on