PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Βολαν & ελαφρωμενες τροχαλιες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Νοέ 2010, 09:33:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με 1500Ε περνα να παραλαβεις το δωρακι σου... Laughing Laughing Laughing
Για RC ελεγα... Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Νοέ 2010, 10:51:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σάλτα! Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Νοέ 2010, 13:23:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Α,αστον αυτον...Εχει ακομα "εφιαλτες" απο το σκηνικο με το Clio του. Laughing Laughing Laughing



kai akoma tous exo... Very happy Very happy Very happy
vlepeis kamia fora ta fainomena apatoun...
mesa apo ti reno legane "gyalina" ta sasman ton pezo mexri pou na mazeytoune kamposa spasmena clio RS oste na apodeixthei oti den itan ypaitiotita ton idioktiton,
kai ennoeitai pos i etairia den anagnorise pote tipota... Very happy

Sta pezo den paizoun tetoia themata,
alla mia erotisi...

RC vs RC (207 panta an kai yparxei kai antistoixo paradeigma me to GT tou vasili) to ena loipon kanei to 80% ton oron leitourgias tou
mesa stin poli kai di sto mpotiliarisma me to ypoloipo 20% stin ethniki

eno to allo grafei tis antistoixes ores leitourgias eite stin ethniki
eite tsirizontas ta lastixa tou se eparxiakes strofodiadromes
kai to ypoloipo 20% se diadromes kyrios peiraia glyfada
opou nai men exei kinisi alla spania akraio mpotiliarisma...

kai oi dyo odigoi einai "fysiologika podia"
oute karfotes oute kontres oute telos panton kati x-treme (pera apo to stripsimo)
giati ayto pou einai 80% poli skortsarei?
apokleieis to fainomeno tou spot overheating?
kathos to atelioto mpotiliarisma se amaksia me ropi apo strofes relanti
(ta RC exoun 15.5 kila ropis apo tis 1000 kiolas strofes)
se syndiasmo me to (einai ligo eknevristiko mexri na to matheis Evil )
to oti otan patas ligo gkazi gia na ksekinisei stigmiaia "petagetai" to strofometro opote esy asynaisthita xalaroneis ligo gkazi kai tote exei tin tasi na svisei (kathos milame gia ligo throttle tora)
opote gia na apofygei kapoios ayta ta rpm flactuations "patinarei" ligo parapano to symplekti mexri na ekinisei omala
ayto omos (se akraio mpotiliarisma panta anafairomai) exei kai ta antistoixa apotelesmata pou ta gnorizeis kalytera apo emena...
opote an eksikoiothei ligo sto sygxronismo metaksy throttle kai clucth
tote siga siga tha deis oti ayto to fainomeno tha stamatisei...


(ta idia gkriniaze kai o Vasilis kai otan tou edeiksa pos na to ksekinaei me koitage me miso mati, meta apo kana 3mino omos me eipe oti eixa dikio, kathos "estrose")
ayti einai i diki mou empeiria mexri stigmis.....
tora apo ekei kai epeita ti paizei stin agora oson afora ta after market ylika ktl den ksero...
pantos to ksero oti akougetai periergo alla etsi einai
kai fysika den katakrinoume kapoio apo ta paidia, kathos kathe amaksi
(kai di me moter kainourgias texnologias) sigoura stis leptomeries olo kai kati diaforetiko paizei na vrisketai kathe fora.
Mporei vevaia na kano kai lathos kathos
gia na eimai 100% sigouros se ayto pou leo tha eprepe epi topou na lyname to diko mou clucth kai tou Dionysi ekei tha stamatage i theoria kai tha arxize i praksi.
Alla logo tou oti den prokeitai gia kapoio sovaro provlima (poio poly enoxlitiko einai gia osous apo emas eimaste teliomaneis)
+ oti ta pezo metadoseis den einai gyalines opote den nomizo na paizei thema peraitero syzitisis...

stin xeiroteri to allazeis ligo poio noris kai telionei i ypothesi...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Νοέ 2010, 13:39:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θανάση, μόλις κατέβεις και πάμε για τεντωτήρες και τα ρέστα, θα έχω φέρει και τα εργαλεία μου να λύσουμε :p

Αλλιώς θα πάμε σαλόνικα να φορτωθούμε στον κ.Pughell.Laughing


Πάντως να σου αναφέρω οτι απο τότε που μου είπαν απο τη λιον άφηνέ το πιο απότομα(περί τους 3-4 μήνες τώρα) και έκοψα τα πέρα δώθε στην κατεχάκη, έχει στρώσει σχεδόν εντελώς.


PS: τελικά μου την άλλαξαν την τροχαλία αλλά πάλι @@... Ακόμα υπάρχει... Δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να είναι. Dizzy2

PS2: Περι κατανάλωσης, με μίξη απλή shell και vpower plus, 1λιτρο κάτω μέσω όρο και χαμηλά ΚΑΜΙΑ σχέση. Ακόμα και η κατοστάρα του ΕΚΟ που βάζουμε δεν πιάνει μία.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Νοέ 2010, 16:05:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NoDsl έγραψε:

Πάντως να σου αναφέρω οτι απο τότε που μου είπαν απο τη λιον άφηνέ το πιο απότομα(περί τους 3-4 μήνες τώρα) και έκοψα τα πέρα δώθε στην κατεχάκη, έχει στρώσει σχεδόν εντελώς.

Για πες, τι σου είπαν ακριβώς και πώς έχει στρώσει?...


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Νοέ 2010, 16:38:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου είχαν πεί οτι το πατινάρω πολύ και να το αφήνω απότομα.

Μιλάμε 13000χλμ τότες. έφτασα 25000 τώρα, έ μερικές φορές δεν το κάνει καθόλου. Αλλά αμα το χώσω σε κίνηση με πολλά σταμάτα ξεκίνα, παρόλο που το αφήνω απότομα πλέον, το κάνει.

Σε γενικές γραμμές πάντως είναι πιο φιλικό. Γενικά αυτό που έβγαλα εγώ ώς συμπέρασμα είναι οτι μην το αφήνεις να τρέμει. Αν σου ξεκινήσει, άστον εντελώς και ας σου κάνει σαν λόξυγκας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vaggelisgr (vaggelis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 B.T ΣΦΥΡΙ

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: Ιωαννινα, Ηπειρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Φεβ 2011, 18:40:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εδω και λιγες ωρες καταφερα επιτελους να εχω στα χερια μου την ελαφρωμενη τροχαλια της ΑLTA.
Δεν κρατηθηκα και την τοποθετησα κιολας.
Οταν τις ειχα στα χερια μου και τις δυο, μαμα και μη, καταλαβα την τεραστια διαφορα βαρους και ποιοτητας που εχουν.
Τιμη της στα 150 ευρω.
Σαν πρωτη αισθηση βλεπω διαφορα στα χαμηλα, ειναι αρκετα ενδιαφερουσα σαν αισθηση και σε κανει να χαμογελας στα πατηματα..εμενα τουλαχιστον..οπως εχω καταφερει να κανω το αμαξακι μου..
Θα τη δοκιμασω σε σκληροτερες συνθηκες και θα δουμε, αν και πιστευω οτι τα αξιζε τα λεφτακια της..
Αντε παει και αυτο...Κατι θα παρω και απο αυτη..
Εν αναμονη δοκιμων λοιπον..
ΥΓ : Η μαμα τροχαλια θα σταλει για πειραματισμους...


Έχει πλάκα να περνάς και να βαράνε συναγερμοί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DENMARK (SOTIRIS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 CC 1.6 THP Sport Pack (2009)

Ένταξη: 05 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 57
Τόπος: LARISA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Φεβ 2011, 01:18:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αξιος φιλε βαγγελη Thumbs Up

περιμενω με αγωνια περισσοτερο feedback

αντε να περνω σειρα..... Wink

αν θες πες και ποσο κοστισε η τοποθετηση και αν συναντησες δυσκολιες κατα την τοποθετηση


Catch me ……………if you can !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vaggelisgr (vaggelis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 B.T ΣΦΥΡΙ

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: Ιωαννινα, Ηπειρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Φεβ 2011, 10:37:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα φιλε Σωτηρη, και να σαι καλα.
Δε θελω να σε αγχωσω αλλα μαλλον καλυτερα να βιαστεις να την παρεις στα χερια σου γιατι μιλησα με καμποσα μαγαζια και αρμοδια στο θεμα ατομα που τις εφερναν και μου ειπαν οτι τις σταματαει η alta η θα τις σταματησει πολυ συντομα, δεν γνωριζω το γιατι, και θα ναι που δυσκολο να τις βρει ο οποιοσδηποτε.
Αν παλι θες μπορω να ρωτησω τα παιδια που την βρηκα εγω μηπως εχουν καμια κρατημενη και σε εξυπηρετησουν.
Η τοποθετηση ζητημα να ηταν 20 λεπτακια,πιο πολυ φασαρια εχει να σηκωσεις το αμαξι και να βγαλεις το καπακι μεσα του θολου, μετα την εχεις φατσα καρτα την τροχαλια και ειναι βαλε βγαλε.
Αν δεις και στο site των παιδιων (etuners) εχουν αναλυτικο οδηγο how to με φωτος και τι πρεπει να προσεξεις..
Αν εχεις γνωστο μαστορα με ενα 10ακι εισαι κομπλε... Very happy

Παντως μονο καλο θα μας κανει αυτη η τροχαλια.. Twisted evil Twisted evil


Έχει πλάκα να περνάς και να βαράνε συναγερμοί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alexis22 (Aλεξανδρος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 251
Τόπος: Σερρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Φεβ 2011, 15:00:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εκτος απο την alta υπαρχουν και χειροποιητες τροχαλιες με χαμηλοτερο κοστος...δεν θυμαμαι ομως που το εχς δει! Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vaggelisgr (vaggelis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 B.T ΣΦΥΡΙ

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: Ιωαννινα, Ηπειρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Φεβ 2011, 15:39:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεκτο Αλεξανδρε, ο καθενας διαλεγει και παιρνει..


Έχει πλάκα να περνάς και να βαράνε συναγερμοί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manosm3 (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC F/L '10 & Peugeot 206 1.4 XT

Ένταξη: 17 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 908
Τόπος: Βριλησσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Φεβ 2011, 23:00:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

group buy για 207; Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Φεβ 2011, 23:57:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Για τα 206 ειναι πολυ ευκολα τα πραγματα.
Ακομα και αν δεν εχει πια στοκ ο Γκαγκας,φτιαχνεις ευκολα...

Για τα 207 ειναι λιγο πιο ζορικα γιατι χρειαζεται δειγμα.
Αν παντως υπαρχει διαθεσιμο,τοτε και αυτη του 207 ειναι πολυ ευκολη υποθεση και με λογικο κοστος(καπου στα 60-80Ε).



υπαρχη λιγο πιο τσιμπιμενη στα 100Ε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2011, 00:38:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραια ετοιμαστειτε για group buy εγω και αλιεν ειμαστε μεσα Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DENMARK (SOTIRIS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 CC 1.6 THP Sport Pack (2009)

Ένταξη: 05 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 57
Τόπος: LARISA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2011, 00:51:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν βρουμε δειγμα απο 207......
και κατασκευαστει αλλη με 60-80€ εγω θελω μια ......χθες Onfire

σοβαρα.....


Catch me ……………if you can !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2011, 10:23:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δωστε μου μεγιστο παχος τροχαλιας και μεγιστη διαμετρο για να ρωτησω και να σας πω αν ειναι.

Επισης,οποιος αλλος εχει ακρη σε μηχανουργειο,ας ρωτησει και αυτος,αρκει φυσικα να ειναι σιγουρος οτι δεν θα υπαρξει θεμα με την ζυγοσταθμιση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
noa180rs (Nick)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 207 RALLYE

Ένταξη: 09 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 32

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2011, 12:49:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον παιδια πριν απο λιγες μερες εβαλα και εγω την ελαφρωμενη τροχαλια στροφαλου της ALTA . Οι εντυπωσεις μου ειναι παρα πολυ καλες πολυ πιο θετικο τραβηγμα το ρελαντι μπορω να πω οτι βελτιωθηκε λιγο πολυ ελαχιστο τρεμουλο (εχω και την βαση της powerflex) σε σχεση με πριν. Απο επιδοσεις δεν ξερω το μονο που μετρησα με gps ηταν η τελικη που πριν ειχα 224 μετριμενη και με την τροχαλια πηγε 231 αυτα απο μενα


207 RALLYE 150ps
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Φεβ 2011, 00:20:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ποσο ακομα θα συνεχισετε τα οφ τοπικ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Φεβ 2011, 00:24:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περι τροχαλιας ο λογος οποτε που το off topic ρε; Scratch
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
vaggelisgr (vaggelis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 B.T ΣΦΥΡΙ

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: Ιωαννινα, Ηπειρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Φεβ 2011, 12:37:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχει ηδη σταλει η μαμα τροχαλια στροφαλου απο το 207 μου σαν δειγμα για χειροποιητη ελαφρια..οποτε περιμενω νεα τι και πως και αν, και για πιο φτηνη τιμη που ζητανε οι περισσοτεροι..υπομονη λοιπον..


Έχει πλάκα να περνάς και να βαράνε συναγερμοί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0686s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on