PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αυτοκόλλητα 206club.gr
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Tony (Αντώνης)
Μέλος
Μέλος


ibiza FR 1800cc 20v Turbo

Ένταξη: 31 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 100
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Δεκ 2003, 18:03:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Re pedes tha valo fime tsamia kai forao aftokolitaki 206club.gr.
Otan valo fime meta ti kanw???? Ama to koliso se fime tha exo provlima???


Tony - Seat Ibiza Formula Racing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Δεκ 2003, 18:32:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tony έγραψε:
Re pedes tha valo fime tsamia kai forao aftokolitaki 206club.gr.
Otan valo fime meta ti kanw???? Ama to koliso se fime tha exo provlima???


το αυτοκολητο του club μπαινει απο εξω , ενω τα φιμε (μεμβρανες ) μπαινουν απο μεσα => αρα κανενα προβλημα!!! Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2004, 20:02:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς, όταν γίνει, αν γίνει, η κοπή της πίτας εγώ θα είμαι Πάτρα! Sad Επειδή δε νομίζω να την κόψετε στην Πάτρα Laughing Laughing Laughing πώς γίνεται να βρω αυτοκόλλητο να βάλω στο τουτού μου?
Μου είπε ο Μιχάλης (mick206) πως δε βγάζετε πια αυτοκόλλητα! Sad
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΗΘΕΥΕΙ!!!!!!!!!
Σε όποιον έχουν περισσέψει, και είναι εντός Αττικής, ας μου πει που είναι (αυτός/αυτή) να πάω να τα πάρω!!!!
Θέλω αυτοκόλλητοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Κάποιος/κάποια???? Laughing Laughing Laughing


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2004, 20:25:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
Δυστυχώς, όταν γίνει, αν γίνει, η κοπή της πίτας εγώ θα είμαι Πάτρα! Sad Επειδή δε νομίζω να την κόψετε στην Πάτρα Laughing Laughing Laughing πώς γίνεται να βρω αυτοκόλλητο να βάλω στο τουτού μου?
Μου είπε ο Μιχάλης (mick206) πως δε βγάζετε πια αυτοκόλλητα! Sad
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΗΘΕΥΕΙ!!!!!!!!!
Σε όποιον έχουν περισσέψει, και είναι εντός Αττικής, ας μου πει που είναι (αυτός/αυτή) να πάω να τα πάρω!!!!
Θέλω αυτοκόλλητοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Κάποιος/κάποια???? Laughing Laughing Laughing


Και εγω φιλε μου θελω ενα μοτερ απο KITCAR αλλα τι να κανω ο καψερος Question Sad Crying or Very sad Laughing Laughing Laughing

Ειπαμε....αυτοκολλητα ΤΕΛΟΣ........Υπομονη θελει και ολα θα γινουν Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Ιαν 2004, 03:05:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
kovac έγραψε:
Δυστυχώς, όταν γίνει, αν γίνει, η κοπή της πίτας εγώ θα είμαι Πάτρα! Sad Επειδή δε νομίζω να την κόψετε στην Πάτρα Laughing Laughing Laughing πώς γίνεται να βρω αυτοκόλλητο να βάλω στο τουτού μου?
Μου είπε ο Μιχάλης (mick206) πως δε βγάζετε πια αυτοκόλλητα! Sad
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΗΘΕΥΕΙ!!!!!!!!!
Σε όποιον έχουν περισσέψει, και είναι εντός Αττικής, ας μου πει που είναι (αυτός/αυτή) να πάω να τα πάρω!!!!
Θέλω αυτοκόλλητοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Κάποιος/κάποια???? Laughing Laughing Laughing


Και εγω φιλε μου θελω ενα μοτερ απο KITCAR αλλα τι να κανω ο καψερος Question Sad Crying or Very sad Laughing Laughing Laughing

Ειπαμε....αυτοκολλητα ΤΕΛΟΣ........Υπομονη θελει και ολα θα γινουν Wink


Το αυτοκόλλητο είναι πιο εύκολο να γίνει! Razz Άσε που δίνει πιο πολλά άλογα απ' όσο το μοτέρ που λες!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing

Από τότε που είδα το αυτοκόλλητο του Ζαχαρία...βλέπω εφιάλτες...κυνηγάω λέει αυτοκόλλητα!!!! Laughing Laughing
Μου φαίνεται σήμερα (περασμένες 3 η ώρα!) θα φύγω με το πίσω τζάμι του Μιχάλη του γείτονα αγκαλιά (αν έχει αυτοκόλλητο)!!!! Laughing Laughing Laughing

Πάντως αναφέρομαι σε κανένα αυτοκόλλητο που να έχει περισσέψει σε κάποιον! Wink Για νέα αυτοκόλλητα φαντάζομαι με τη νομιμοποίηση του κλουμπ (club)!!! Very happy


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Ιαν 2004, 07:43:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα αυτοκολητα του 206club ως γνωστον αποτελουν συλλεκτικα κομματια, ως εκ' τούτου μονο σε πλειστηριασμους και δημοπρασιες μπορουν να βρεθουν και οποιος εχει τα φραγκα να προσπαθησει να τα αποκτησει.
υπολογιζω να εχουν μεινει 1 η 2 κομματια σε ολη την Ελλαδα ακομα.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Ιαν 2004, 11:58:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΩΛΕΙΤΑΙ πίσω τζάμι από Peugeot 206 XT 1.360 κυβικών, 5θ, 02/2002, χρώματος γκρί και ΜΕ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ "206 Club.gr". Τιμή συζητίσιμη 3000 euro.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Ιαν 2004, 13:04:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
ΠΩΛΕΙΤΑΙ πίσω τζάμι από Peugeot 206 XT 1.360 κυβικών, 5θ, 02/2002, χρώματος γκρί και ΜΕ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ "206 Club.gr". Τιμή συζητίσιμη 3000 euro.


μονο αυτοκολλητο (σιγα μην δωσω και το τζαμι εχει και μεμβρανη) στα 1500 ευροπουλα "φιλικη" τιμη...



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Ιαν 2004, 13:05:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
Δυστυχώς, όταν γίνει, αν γίνει, η κοπή της πίτας εγώ θα είμαι Πάτρα! Sad Επειδή δε νομίζω να την κόψετε στην Πάτρα Laughing Laughing Laughing πώς γίνεται να βρω αυτοκόλλητο να βάλω στο τουτού μου?
Μου είπε ο Μιχάλης (mick206) πως δε βγάζετε πια αυτοκόλλητα! Sad
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΗΘΕΥΕΙ!!!!!!!!!
Σε όποιον έχουν περισσέψει, και είναι εντός Αττικής, ας μου πει που είναι (αυτός/αυτή) να πάω να τα πάρω!!!!
Θέλω αυτοκόλλητοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Κάποιος/κάποια???? Laughing Laughing Laughing


κουραγι φιλε Χρηστο αν κατα τυχη πεσει κανενα στα χερια μου θα στο στειλω στη πατρα.... Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Ιαν 2004, 16:25:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...έχουμε νέα από το δημοσιογράφο μας στο Κερατσίνι..."Πρόκειται για ερασιτέχνες, αφού αντί να κλέψουν ολόκληρο το αυτοκίνητο, έκλεψαν μόνο το πίσω τζάμι! Ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες μιλούν πως το πίσω τζάμι έφερε πάνω του αυτοκόλλητο γνωστού club αυτοκινήτων. Όλοι γνωρίζουν τον υπαίτιο, αλλά κανείς δε μιλάει! Ο ιδιοκτήτης του αναζητεί τώρα το γείτονα-ένοχο κρατώντας στα χέρια του τον πίσω άξονα..."

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Ιαν 2004, 08:59:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
...έχουμε νέα από το δημοσιογράφο μας στο Κερατσίνι..."Πρόκειται για ερασιτέχνες, αφού αντί να κλέψουν ολόκληρο το αυτοκίνητο, έκλεψαν μόνο το πίσω τζάμι! Ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες μιλούν πως το πίσω τζάμι έφερε πάνω του αυτοκόλλητο γνωστού club αυτοκινήτων. Όλοι γνωρίζουν τον υπαίτιο, αλλά κανείς δε μιλάει! Ο ιδιοκτήτης του αναζητεί τώρα το γείτονα-ένοχο κρατώντας στα χέρια του τον πίσω άξονα..."

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ωχ Silly να φιλαγομαστε δηλαδη.... Onfire



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Ιαν 2004, 20:37:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ακολουθήσουν κι άλλοι...ΤΡΕΜΕΤΕ!!!!!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιαν 2004, 08:40:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
Θα ακολουθήσουν κι άλλοι...ΤΡΕΜΕΤΕ!!!!!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


χεχε εμενα που μου 'χαλασε' Evil το αυτοκολητο
εχω ηδη σταμπαρει 'καποιον' προς τα νοτια προαστεια Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Daloup-man (Ανδρέας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Honda Civic Vti 160hp '05/96 κόκκινο

Ένταξη: 21 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 327
Τόπος: Αθήνα,Κάτω Πατήσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιαν 2004, 09:55:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα!
Και εγώ δεν είχα-και ακόμα δεν έχω-βρει αυτοκόλλητο και έκανα το εξής:
Έχω το σηματάκι του club στο αλεξήλιο!
Και μου αρέσει πολύ τελικά!
Αν με δει κανείς στο δρόμο-206 χρυσαφί 3θυρο-ας δει το παρμπρίζ!!!!
Και αν θέλει κανείς να το κάνει ας μου στείλει πμ να του πω το μαγαζί που πήγα!!!



ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ ... ΚΙ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιαν 2004, 10:46:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με την νομιμοποιηση του συλογου θα βγουν αλλα αυτοκολλητα?
Το δικο μου καταστραφηκε οταν πηγα να το βαλω και θα ηθελα ενα. Question Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MOUS (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307

Ένταξη: 09 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 18

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιαν 2004, 13:22:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fpug έγραψε:
Με την νομιμοποιηση του συλογου θα βγουν αλλα αυτοκολλητα?
Το δικο μου καταστραφηκε οταν πηγα να το βαλω και θα ηθελα ενα. Question Question


ΟΝΤΩΣ?!!
ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗ ΝΟΜΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ?
ΑΝ ΝΑΙ, ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
MAG206cc1.6 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 69

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 18:51:46    Θέμα δημοσίευσης: ωχ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΙ ΕΓΩ . ΑΜΑΝ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ. ΝΙΚΑΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
George4 (Giorgos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XT 1.4 8v

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 131
Τόπος: Αθηνα-Ν. Σμυρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Απρ 2004, 17:21:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μωρε ολοι στη λιστα ειμαστε αυτοκολλητο δεν βγαινει


gerorge4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Απρ 2004, 19:16:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντε ρε club! Νομιμοποιήσου! Crying or Very sad Περιμένουμε όλοι αυτοκόλλητα! Crying or Very sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Demis (Demis)
Μέλος
Μέλος


206cc

Ένταξη: 14 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 116
Τόπος: Peiraias

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Απρ 2004, 09:00:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

hello @ all.......Thelo kai ego na matho gia ta aytokollitaa....Pios tha me enimerosei.....??????? Oso gia to subject pou eixa anoixei sxetika me body kit..apo exoteriko anameno se apantisi tous......kai tha sas enimeroso..... Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1674s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on