PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - "Τεμπέλης"
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Μάϊ 2010, 21:15:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ironman02 έγραψε:
Σκέφτομαι να βάλω τεμπέλη και εγώ στο 207 και έλεγα να βάλω της μαμάς του, αλλά πήρα τηλέφωνο στην peugeot να ρωτήσω λεπτομέρειες και μου είπαν οτι δεν ρυθμίζεται σε ύψος, εμπρός πίσω κτλ και ούτε σηκώνεται προς τα πάνω αν θές. Έχει κανείς τον τεμπέλη της Peugeot? Ισχύει αυτό? Επίσης δεν ρώτησα αν έχει αποθηκευτικό χώρο. Ξέρουμε αν έχει?


Ισχυει!!! Τον εχω εγω ειμαι πολυ ικανοποιημενος σαν γνησιο ανταλλακτικο!
Αποθηκευτικο χωρο εχει για μικροαντικειμενα αλλα οχι χωρο για καφε... Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Μάϊ 2010, 21:17:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MAD έγραψε:
ironman02 έγραψε:
Σκέφτομαι να βάλω τεμπέλη και εγώ στο 207 και έλεγα να βάλω της μαμάς του, αλλά πήρα τηλέφωνο στην peugeot να ρωτήσω λεπτομέρειες και μου είπαν οτι δεν ρυθμίζεται σε ύψος, εμπρός πίσω κτλ και ούτε σηκώνεται προς τα πάνω αν θές. Έχει κανείς τον τεμπέλη της Peugeot? Ισχύει αυτό? Επίσης δεν ρώτησα αν έχει αποθηκευτικό χώρο. Ξέρουμε αν έχει?


Ισχυει!!! Τον εχω εγω ειμαι πολυ ικανοποιημενος σαν γνησιο ανταλλακτικο!
Αποθηκευτικο χωρο εχει για μικροαντικειμενα αλλα οχι χωρο για καφε... Laughing Laughing Laughing


Smile Δεν ενοχλεί που δεν ρυθμίζεται?Θα ήθελα να μπορεί να σηκωθεί κτλ.. Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 06:54:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ironman02 έγραψε:
MAD έγραψε:
ironman02 έγραψε:
Σκέφτομαι να βάλω τεμπέλη και εγώ στο 207 και έλεγα να βάλω της μαμάς του, αλλά πήρα τηλέφωνο στην peugeot να ρωτήσω λεπτομέρειες και μου είπαν οτι δεν ρυθμίζεται σε ύψος, εμπρός πίσω κτλ και ούτε σηκώνεται προς τα πάνω αν θές. Έχει κανείς τον τεμπέλη της Peugeot? Ισχύει αυτό? Επίσης δεν ρώτησα αν έχει αποθηκευτικό χώρο. Ξέρουμε αν έχει?


Ισχυει!!! Τον εχω εγω ειμαι πολυ ικανοποιημενος σαν γνησιο ανταλλακτικο!
Αποθηκευτικο χωρο εχει για μικροαντικειμενα αλλα οχι χωρο για καφε... Laughing Laughing Laughing


Smile Δεν ενοχλεί που δεν ρυθμίζεται?Θα ήθελα να μπορεί να σηκωθεί κτλ.. Cool


Να σου πω την αληθεια εκει που ειναι η θεση του ειναι παρα πολυ καλη...
Πιστευω οτι θα σου κανει!!! Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 06:58:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την Πεμπτη στην λεσχη αν ερθεις κανε του ενα test drive στο δικο μου για να δεις αν σε βολευει πριν τον παρεις απο την peugeot Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 08:35:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MAD έγραψε:
Την Πεμπτη στην λεσχη αν ερθεις κανε του ενα test drive στο δικο μου για να δεις αν σε βολευει πριν τον παρεις απο την peugeot Laughing Laughing Laughing


ok!!! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Aero21 (Σπυρος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6T Rallye (2007)

Ένταξη: 14 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 35

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάϊ 2010, 09:06:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπάρχει πουθενά καμία λύση για τις χαμένες ποτηροθήκες? Η λύση του υποβραχιόνιου αυτού είναι τέλεια, έτσι κι αλλιώς οι ποτηροθήκες εκεί είναι άβολες (έχω χύσει πλαστικά ποτήρια....), αλλά δε βλέπω κάπου λύση για τις θήκες που φεύγουν. Η πίσω που μένει δε μου φαίνεται πρακτική πάντως, πιό πολύ για τους πίσω επιβάτες δεν είναι με το πρόσθετο υποβραχιόνιο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 18:05:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:

ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΜΕΣΑΙΟ ΥΠΟΒΡΑΧΙΟΝΙΟ
ΜΑΥΡΟ - - - 9645 08


Λοιπόν ξεκινώ το Project του τεμπέλη!... Επιτέλους...!...
Το GT μου δυστυχώς έχει αυτά τα μαραφέτια στα καθίσματα.
Τα οποία σίγουρα βγαίνουν. Πανεύκολα. Τα είχε βγάλει ένας ταπετσέρης με μία κίνηση. Προσπάθησα να τα βγάλω, αλλά εγώ δεν τα κατάφερα.
Ξέρει κανείς ποιο είναι το μυστικό;





Λοιπόν όταν βγουν, ευτυχώς έχουν πλαστικά κλειστού τύπου και τα καθίσματα ΔΕΝ φαίνονται άσχημα χωρίς αυτά. Οπότε ο εργοστασιακός τεμπέλης θα μπει όμορφα...

Εσείς τι λέτε; Μήπως μου διαφεύγει κάτι;
Ο εργοστασιακός μαύρος τεμπέλης είναι υφασμάτινος;
(αυτό φυσικά δεν με χαλάει ιδιαίτερα...)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 19:16:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υφασμάτινος βγαίνει σίγουρα. Για δερμάτινο δεν είμαι σίγουρος.

Αλλά αυτό που μπορεί να σε χαλάσει είναι το ότι 1) σου τρώει τις ποτηροθήκες και 2) δεν σηκώνεται. Είναι μόνιμα κάτω Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 19:19:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...και δεν ρυθμίζεται με βάση το κάθισμα!!


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 19:22:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ironman02 έγραψε:
Υφασμάτινος βγαίνει σίγουρα. Για δερμάτινο δεν είμαι σίγουρος.

Αλλά αυτό που μπορεί να σε χαλάσει είναι το ότι 1) σου τρώει τις ποτηροθήκες και 2) δεν σηκώνεται. Είναι μόνιμα κάτω Sad


Δεν σηκώνεται; Confused
Είναι σίγουρο αυτό;

Αυτός εδώ στο ebay λέει ότι πουλάει το γνήσιο τεμπέλη ο οποίος λέει σηκώνεται:

http://cgi.ebay.co.uk/ARMSTER-PEUGEOT-207-06onwards-GENUINE-ARMREST-/270357244534?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3ef28c2a76

(Swivel/Turn up mechanism)

ώπα! Λάθος! σόρυ! αυτός είναι λέει γνήσιος μάρκα ARMSTER!... Σόρυ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 19:39:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτός δεν είναι ο γνήσιος. Είναι armster. Άλλη μάρκα. Απλά λέει οτι είναι genuine armster. Όπως λέμε levis κτλ Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 19:44:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ironman02 έγραψε:
Αυτός δεν είναι ο γνήσιος. Είναι armster. Άλλη μάρκα. Απλά λέει οτι είναι genuine armster. Όπως λέμε levis κτλ Laughing


Ναι το είδα και εγώ.
Τελικά σίγουρα ο εργοστασιακός δεν σηκώνεται; Τον έχει βάλει κανείς από εδώ μέσα;

(πω!πω! και ήμουν έτοιμος να τον παραγγείλω σήμερα!...)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 19:46:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
ironman02 έγραψε:
Αυτός δεν είναι ο γνήσιος. Είναι armster. Άλλη μάρκα. Απλά λέει οτι είναι genuine armster. Όπως λέμε levis κτλ Laughing


Ναι το είδα και εγώ.
Τελικά σίγουρα ο εργοστασιακός δεν σηκώνεται; Τον έχει βάλει κανείς από εδώ μέσα;

(πω!πω! και ήμουν έτοιμος να τον παραγγείλω σήμερα!...)


Ναι σίγουρα το είχα ψάξει. Είχα ρωτήσει και αντιπροσωπεία. Αλλιώς και εγώ θα τον είχα πάρει πριν πολύ καιρό. Αλλά με ξενέρωσε..Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 19:52:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανένα πρόβλημα!...
Θα πάρω κάποιον από ίντερνετ...
Έχω βρει αυτόν:
http://www.car-armrest-store.com/product/18-3

Περίπου 100euro με δωρεάν μεταφορικά. Λέει ότι είναι μόνο για το 207... Μαύρος δερμάτινος.

Παίζει και αυτός της Armster:

http://www.teamtorquesteer.co.uk/peugeot/peugeot-207-06-front-seat-armrest.html

Που μάλλον είναι ίδιος με του ebay:
http://cgi.ebay.co.uk/ARMSTER-PEUGEOT-207-06onwards-GENUINE-ARMREST-/270357244534?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3ef28c2a76

...
...
...
Ρε παιδάκι μου, πολύ ταλαιπωρία αυτό το 207.
Όσα έχω προσπαθήσει να κάνω το τελευταίο διάστημα όλα πέφτουν στο κενό.
Τζίφος και με το USB, τζίφος και με τον σκατοτεμπέλη.

Αν δεν βγάλω άκρη με αυτά θα το πουλήσω το αυτοκίνητο πολύ σύντομα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 19:53:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ηρέμησε ρε σύ.. Laughing Με το usb τι έγινε? Σου ήρθε η θήκη? Γιατί τζίφος? Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 20:10:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ironman02 έγραψε:
Ηρέμησε ρε σύ.. Laughing Με το usb τι έγινε? Σου ήρθε η θήκη? Γιατί τζίφος? Smile


Να ηρεμήσω; Μπα. Με τίποτα πλέον.
Δεν με έχεις πάρει είδηση στους 4Τροχούς στο φόρουμ. Ήδη έχω ξεκινήσει την γύρα για το επόμενο.

Με το usb τζίφος. Για να περάσει το καλώδιο πρέπει να ξεχαρβαλώσω όλη την κονσόλα/ντουλαπάκια/πλαστικά.

Άσε που έβαλα και καλώδια πάνω από 1 μέτρο για τεστ και το usb τις περισσότερες φορές κολλάει λόγω του καλωδίου. Άλλες φορές την βλέπει την μνήμη άλλες φορές όχι.

Μου αρέσει που παρήγγειλα σαν τον μαλ**α τη θήκη και την επένδυση. Αγόρασα και ένα σωρό κουτάκια και σκατουλάκια και όλα θα πάνε για πέταμα. Έχω σκάσει πάνω από 150euro για αυτήν την ιστορία.

Όλο μαϊμουδιές... Καλά να πάθω. Εγώ φταίω.Με τις μαλ***ες επιλογές που πάω και κάνω και που κάθομαι και "πιστεύω" τον κάθε οπαδό της peugeot.

Τέλος πάντων. Αυτά. Σόρυ για το οφτόπικ και σόρυ για ξέσπασμα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 20:19:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως για τον τεμπέλη έχω βρεί και αυτόν εδώ http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=350415389346&category=72213&_trksid=p5197.c0.m619 που από τις φωτογραφίες τουλάχιστον φαίνεται να γλιτώνεις την πίσω ποτηροθήκη. Έχει στενή σχετικά βάση. Και ρυθμίζεται γενικά σε ύψος και σε μήκος..

Καλός μου φαίνεται..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 20:24:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

είναι σαν αυτόν:
http://www.car-armrest-store.com/product/36-2

Το κακό με αυτούς είναι ότι η στερέωσή τους δεν είναι και ιδιαίτερα καλή. Το κενό που αφήνουν πίσω (και μάλλον αφήνουν ελεύθερη ποτηροθήκη) δεν είναι και τόσο καλό. Καλύτερα θα ήταν να αγκάλιαζαν και τις ποτηροθήκες για καλύτερη στερέωση (κούμπωμα).
Το θεωρώ σχεδόν δεδομένο ότι θα αρχίσουν να κουνιούνται αριστερά-δεξιά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 20:32:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

O armster είναι έτσι που λές αλλά μου φαίνεται λίγο χοντράδι ρε παιδί μου..

Εκτός και αν είναι η ιδέα μου.. Smile

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 20:37:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χοντράδι αλλά αγγαλιάζει όλη την κονσόλα. Βασικό, βασικότατο για να μην διαλυθεί το τελείωμα της κονσόλας και να μην βγάλει και τριγμούς.
Ίσως για αυτό το λόγο ο εργοστασιακός δεν κουνιέται καθόλου και είναι σταθερός. Ίσως να πήραν είδηση ότι η κονσόλα είναι "ευαίσθητη"...

Εδώ ο εργοστασιακός:
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 3 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1563s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on