PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μονοήμερη εκδρομή στην Εύβοια.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 09:26:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
chatasos έγραψε:

Όσο για την λίστα συμμετοχών, όποιος είναι στην ώρα του θα έρθει μαζί μας....


Διαφορετικά θα έρθει μόνος Sad ... και θα σας προλάβει ποιο πάνω... Twisted evil

Wink Wink


Μπα?Άλλαξες αυτοκίνητο Νίκο? Twisted evil Laughing Laughing Laughing


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 09:37:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:

Μπα?Άλλαξες αυτοκίνητο Νίκο? Twisted evil Laughing Laughing Laughing


μπα όχι ... τα υπόλοιπα (περί dBila) σε άλλο topic...
εδώ είναι τα περί εκδρομής... Wink


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Vini στις Τετ 14 Μάϊ 2003, 12:24:09, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 09:46:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
teoman έγραψε:

Μπα?Άλλαξες αυτοκίνητο Νίκο? Twisted evil Laughing Laughing Laughing


μπα όχι ... απλά μπήκε φουλ διπλό κιτ Dbilas, εισαγωγή, πρόγραμμα, KIT εκκεντροφόρων .... απλά πράγματα δηλαδή ... 160 άλογα...
0-100...9'' τελική 220 ... Twisted evil Twisted evil Twisted evil

και όλα αυτά με 2500euro ...

.........και μετά ξύπνησα........ Laughing Laughing Laughing Laughing

...υπομονή και είναι κοντά ο καιρός .... Twisted evil Twisted evil


Το γνωρίζω το συγκεκριμένο κιτ.... Πάρα πολύ καλό (νομίζω 150hp ατμόσφαιρα) και σε τέλεια τιμή!Όταν έρθει η ώρα θα το αναλύσουμε σε άλλο topic γιατί είναι ενδιαφέρον...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TREXOYLAS 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Saxo

Ένταξη: 06 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 7
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 11:33:03    Θέμα δημοσίευσης: ''Καραμο'' τα μερει διαλεξατε... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευγε Πεζακιδες. Το Προκοπι ειναι... Ειναι.... εεεε Laughing ... εκτος απο την εκκλησια του Αγ.Ιωαννη δεν εχει και τιποτα αξιολογο να δειτε. Ο δρομος μεχρι εκει (απο Αθηνα τουλαχιστον) εχει ενδιαφερον ΜΕΤΑ την Χαλκιδα. Εκτος ομως απο ενδιαφερων εχει και κινηση. Εχει πολλες τυφλες και τον δρομο τον περπατανε πολλα πουλμαν!! Προσοχη λοιπον.
Το Πυλι (ενα χωριο προς την θαλλασα) ειναι λιγο πιο ωραιο (λογο θαλλασας) και στο τελος υπαρχει καλη ταβερνα με φρεσκα ψαρια ωραια δροσια και τεραστιο parking Twisted evil (για μερικες ''δεξιοτεχνιες'' και πολλες φωτογραφιες. Ο δρομος προς το χωριο ειναι τρΕλα αλλα εχει και μερικα νεροφαγωματα. Αρχιζει με ανοιχτες γρηγορες (οπου καραδωκουν καποιες σφιχτες) και τα τελευταια 3(Wink klm ειναι ονειρο με αλλοτε ανηφορικες και αλλοτε κατιφορικες φουρκες. (τις θυμαμε και ιδρωνουν οι παλαμες μου) Ενα αλλο ωραιο μερος και με τρομερη διαδρομη ειναι λιγο πιο κατω το Σαρακινικο! Απο Παραλιες δεν θυμαμε καμια τρομερη.

Και για να κλεισω θα σας πω οτι λογο του οτι εγω και αλλα τρια ατομα (απο την παρεα του Drive) εχουμε λαβει μερος στα ΤΡΟΧΑΔΙΑ τις REDBULL αν εχουμε την Κυριακη free
και ερθει και ο pduke θα ερθω.

Αυτα, ελπιζω να σας εδωσα μια εικονα. Και sorry για την μακροχρονια απουσια μου.
καλες μπαντες


To TREXOYLAS arkei !!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
...... (ΕΦΗ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


......

Ένταξη: 28 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 12:09:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing
λοιπον εγω ενα τραγουδι θα πω και θα ρθω και στην εκδρομη....

ΑΣΤΕΙΑ ΚΟΛΗΤΗΡΙΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΟΛΑΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΝΑ ΓΕΛΑΩ.......

και οποιος καταλαβε καταλαβε...........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 12:22:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδιά, συγνώμη, αλλά μπορώ να κανω μία αδιάκριτη ερώτηση ? ?

αν καταλαβαίνω από αυτά που διαβάζω, υπάρχει σοβαρή περίπτωση να έρθουν παιδιά μόνα τους ή κάνω λάθος ? ?

προσπαθώ να δω την εικόνα εκείνου του πρωϊνού ... κάποια αυτοκίνητα το ένα πίσω από το άλλο και κάποια με ένα άτομο μέσα για 3 ώρες οδήγηση... ψιλοβαρετό μου ακούγεται... για να μην το χαρακτηρίσω διαφορετικά .... Προσωπικά, κανένα "φιλαράκι" δεν ακολουθεί, όλοι σνομπάρουν την ιδέα οργανωμένης εκδρομής... Sad Sad

οπότε μάλλον ... δεν ... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 12:23:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MR2 έγραψε:
Laughing
λοιπον εγω ενα τραγουδι θα πω και θα ρθω και στην εκδρομη....

ΑΣΤΕΙΑ ΚΟΛΗΤΗΡΙΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΟΛΑΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΝΑ ΓΕΛΑΩ.......

και οποιος καταλαβε καταλαβε...........


ΈΛΕΟΟΟΟΟΟΣ Bluegrab 2gunfire Sniper Beer

Υπόσχομαι να είμαι καλό παιδί.... Δεν θα το ξανακάνω...........


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 12:26:27    Θέμα δημοσίευσης: Re: ''Καραμο'' τα μερει διαλεξατε... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TREXOYLAS έγραψε:

καλες μπαντες

ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ! Very happy


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
...... (ΕΦΗ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


......

Ένταξη: 28 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 12:29:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ελα βρε πως κανεις ετσι θα ερθω εγω μαζι σου....
θα κανω αυτη τη θυσια...
ποιος εισαι ομως δεν ξερω...αλλα εμενα δε με πειραζει...
εσενα μαλλον ναι...αφου θα οδηγααααω το αμαξι σου...

καιιιι βεβαια θα σου τραγουδαω συνεχεια το αγαπημενο μου τραγουδι...
αστεια κολητηρια μ αρεσει να κολαω ....μπλα μπλα μπλαααα...

ααα ξεχασα βεβαια πως θελει να ρθει και το παιδι μου...
εχεις προβλημα μ αυτο???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 12:34:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
ρε παιδιά, συγνώμη, αλλά μπορώ να κανω μία αδιάκριτη ερώτηση ? ?

αν καταλαβαίνω από αυτά που διαβάζω, υπάρχει σοβαρή περίπτωση να έρθουν παιδιά μόνα τους ή κάνω λάθος ? ?

προσπαθώ να δω την εικόνα εκείνου του πρωϊνού ... κάποια αυτοκίνητα το ένα πίσω από το άλλο και κάποια με ένα άτομο μέσα για 3 ώρες οδήγηση... ψιλοβαρετό μου ακούγεται... για να μην το χαρακτηρίσω διαφορετικά .... Προσωπικά, κανένα "φιλαράκι" δεν ακολουθεί, όλοι σνομπάρουν την ιδέα οργανωμένης εκδρομής... Sad Sad

οπότε μάλλον ... δεν ... Sad


Και 3 ώρες καλά είναι.Εδώ πήγα Πλαστήρα μόνος μου... Rolling eyes


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 12:43:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MR2 έγραψε:
ελα βρε πως κανεις ετσι θα ερθω εγω μαζι σου....
θα κανω αυτη τη θυσια...
ποιος εισαι ομως δεν ξερω...αλλα εμενα δε με πειραζει...
εσενα μαλλον ναι...αφου θα οδηγααααω το αμαξι σου...

καιιιι βεβαια θα σου τραγουδαω συνεχεια το αγαπημενο μου τραγουδι...
αστεια κολητηρια μ αρεσει να κολαω ....μπλα μπλα μπλαααα...

ααα ξεχασα βεβαια πως θελει να ρθει και το παιδι μου...
εχεις προβλημα μ αυτο???


χμμμ...βασικά μιλώ για το σύνολο...της παρέας... Wink

Αυτοκίνητο και γυναίκα δεν δανείζονται ... σόρυ ... Wink (Pezomania εσύ μην γελάς τώρα, εντάξει?Εσυ απλά δοκίμασες την ανάρτηση και τα φρένα...!!!! Very happy Very happy )

Εγώ τι πρόβλημα μπορώ να έχω με το παιδάκι σου?? Απολύτως κανένα.... άλλωστε θα είναι με τη μαμά του... Shocked Shocked Shocked Smile Smile Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 12:48:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Και 3 ώρες καλά είναι.Εδώ πήγα Πλαστήρα μόνος μου... Rolling eyes


ωρέ υπομονή!!!!

ήρωας... Smile
ήρωας... Smile
ήρωας... Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 12:48:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:

Εγώ τι πρόβλημα μπορώ να έχω με το παιδάκι σου?? Απολύτως κανένα.... άλλωστε θα είναι με τη μαμά του... Shocked Shocked Shocked Smile Smile Wink Wink


Καλά,μην ορκίζεσαι κιόλας.... Όταν σου γεμίσει τα ολοκαίνουργια καθισματάκια σου με τρίχες-για να μην πω με τίποτα άλλο- έλα και πες μας...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 12:50:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
teoman έγραψε:
Και 3 ώρες καλά είναι.Εδώ πήγα Πλαστήρα μόνος μου... Rolling eyes


ωρέ υπομονή!!!!

ήρωας... Smile
ήρωας... Smile
ήρωας... Smile


Η αλήθεια είναι ότι μου έκανε παρεούλα το Δεσποινάκι με την φωνούλα της... (ναι βρε,η Βανδή...) Wink


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
...... (ΕΦΗ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


......

Ένταξη: 28 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 13:18:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρεεε δεν σου ζητησα να μου το δανεισεις...
για να σε ξεκουρασω το ειπα...αλλα αμα δε θες δανεισε με τοτε...εχεις κανενα ωραιο φιλο...που να με αντεχει??


οσο για σενα θοδωρη θα σε εκδικηθωωωω..
θα σου φερω το ρομανο στο σπιτι σου....

μη μαρτυρας τα μυστικα μου...η goldie ειναι το πιο τελειο σκυλι που υπαρχει...μην τον ακουτε....
αν ειστε καλα παιδακια θα σας την φερω να σας δειξει πως κανει μακροβουτια...και ποσο καθολου υπακουη ειναι...
μοιαζει στη μαμα της σ αυτο...



ααα επισης θα σου κωλησω κολητηρια σε ολο το πεζο και μετα θα φτυσω την τσιχλα μου πανω σου....
και θα σου τραγουδαω και το ΑΣΤΕΙΑ ΚΟΛΗΤΗΡΙΑ εξω απο το σπιτι σου ολο το βραδυ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 13:31:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MR2 έγραψε:
ρεεε δεν σου ζητησα να μου το δανεισεις...
για να σε ξεκουρασω το ειπα...αλλα αμα δε θες δανεισε με τοτε...εχεις κανενα ωραιο φιλο...που να με αντεχει??
...........
...........
...........


oυπθς!!! Embarassed Embarassed Embarassed τώρα μπερδεύτικα...Ρομανοί, goldies, Δέσποινες, ... τι είναι όλα αυτά??? Embarassed Embarassed Embarassed Shocked Shocked Shocked

πάντως thanks για την πρόταση ξεκούρασης ... Wink ... αν και έχω οδηγήσει αρκετές φορές (λόγω δουλειάς) και 6 και 7 και 8 ώρες ασταμάτητα ... οπότε no prob ...

παρόλο αυτά θα συνεχίσω να κάνω φιλότιμες προσπάθειες ανεύρεσης συνοδηγού ... Very happy Very happy Very happy Very happy διαφορετικά με βλέπω στα γνώριμα στέκια του Ναυπλίου (Καραθώνας Beach...)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 14:10:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
MR2 έγραψε:
ρεεε δεν σου ζητησα να μου το δανεισεις...
για να σε ξεκουρασω το ειπα...αλλα αμα δε θες δανεισε με τοτε...εχεις κανενα ωραιο φιλο...που να με αντεχει??
...........
...........
...........


oυπθς!!! Embarassed Embarassed Embarassed τώρα μπερδεύτικα...Ρομανοί, goldies, Δέσποινες, ... τι είναι όλα αυτά??? Embarassed Embarassed Embarassed Shocked Shocked Shocked

πάντως thanks για την πρόταση ξεκούρασης ... Wink ... αν και έχω οδηγήσει αρκετές φορές (λόγω δουλειάς) και 6 και 7 και 8 ώρες ασταμάτητα ... οπότε no prob ...

παρόλο αυτά θα συνεχίσω να κάνω φιλότιμες προσπάθειες ανεύρεσης συνοδηγού ... Very happy Very happy Very happy Very happy διαφορετικά με βλέπω στα γνώριμα στέκια του Ναυπλίου (Καραθώνας Beach...)

Στον Καραθώνα ήμουν πριν 1 εβδομάδα....
Αααααχ! Laughing
Ερημιά και θαλασσίτσα με την γυναίκα αγγαλιά... Cool
Και κάτι τρομερές στροφές με τρελλή άσφαλτο και τα λάστιχα του 206 να τσιρίζουν Very happy


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
OLGA (Ολγα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 ΧΝ

Ένταξη: 28 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 208
Τόπος: Καλλιθέα Αγάπη μου-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 14:26:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ελεος δεν θέλω να ξανακούσω αυτό το τραγούδι!!!!!! Roll eyes

καλά απο χτες το βράδυ ακόμα αυτό τραγουδάς? αφού είπες ότι κάθε πρωί πιάνεις και ένα καινούργιο.

Τι να πω και έλεγα να έρθω στην εκδρομή τελικά....... αλλα.....

ασε καλύτερα, υπάρχει κάποιος άλλος ( με ΚΜΖ πινακίδες ....ξέρει αυτός ("ΗΡΩΑ")) που θα αντέξει.......ελπίζω ....... Laughing



Α Α Α Εσύ είσαι μεγάλο νούμερο........ΨΩΝΙΟ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
...... (ΕΦΗ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


......

Ένταξη: 28 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 15:26:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μααα γιατι δεν σας αρεσε που σας εκανα και χορευτικο συνοδευτικο???
ειστε ξενερωτοι ολοι λοιπον....(οχι ολοι του φορουμι αλλα οι χθεσινοι μονο)(που δεν με αντεξαν)

εχω και ενα καινουργιο τραγουδακι για σημερα....ποιος θελει να παμε για ποτο να του το πω????

ξεκιναει καπως ετσι....το χοντρο μπιζελι χορευει τσιφτετελι χορευει μπλα μπλα μπλαααααααααα.......


και συ μαζι ταξιτζη...ακου 150 ωρες μεσα στο αμαξι...ξερω ξερω εγω φοβασαι να μ αντιμετωπισεις...μολογα τα τωρα ολα...τι σου ειπε ο θοδωρης εεεεε????

ενα θα σου πω αν τρεχεις θα ειμαι ηρεμη αν οχι θα σε ***** στα τραγουδια... και πειτε τα υπολοιπα παιδακια ποσο καλη φωνη εχω.....

τελος παντων δεν παρακαλαω κανεναν...για παρεα...εγω προταση σου εκανα αλλα στα μουτρα σου και χωρις καθρεφτακι...αφου δε με θες...


εχω και πεζο 206 παμε μια βολτα???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lord Cypher 
Μέλος
Μέλος


206 QS

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 187
Τόπος: Το Στέκι του Πετράν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 17:24:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MR2 έγραψε:
μααα γιατι δεν σας αρεσε που σας εκανα και χορευτικο συνοδευτικο???
ειστε ξενερωτοι ολοι λοιπον....(οχι ολοι του φορουμι αλλα οι χθεσινοι μονο)(που δεν με αντεξαν)

εχω και ενα καινουργιο τραγουδακι για σημερα....ποιος θελει να παμε για ποτο να του το πω????

ξεκιναει καπως ετσι....το χοντρο μπιζελι χορευει τσιφτετελι χορευει μπλα μπλα μπλαααααααααα.......


και συ μαζι ταξιτζη...ακου 150 ωρες μεσα στο αμαξι...ξερω ξερω εγω φοβασαι να μ αντιμετωπισεις...μολογα τα τωρα ολα...τι σου ειπε ο θοδωρης εεεεε????

ενα θα σου πω αν τρεχεις θα ειμαι ηρεμη αν οχι θα σε ***** στα τραγουδια... και πειτε τα υπολοιπα παιδακια ποσο καλη φωνη εχω.....

τελος παντων δεν παρακαλαω κανεναν...για παρεα...εγω προταση σου εκανα αλλα στα μουτρα σου και χωρις καθρεφτακι...αφου δε με θες...


εχω και πεζο 206 παμε μια βολτα???


Καλά εσένα έχω πολλλλλάααααα ράματα για την γούνα σου..... Twisted evil
Και μάλιστα θα ανοίξω καινούργιο topic το βράδυ που θα πάω σπίτι και θα δεις.... Έεεερεεεεε γλέντια....
Πάντως άμα θές έλα να πάμε μαζί... Έχω κάτι γερούς ιμάντες να δέσω πίσω από το Πεζούλι μου, σίγουρα θα αντέξουν να σε τραβάνε σε όλη την διαδρομή που θα είσαι κρεμασμένη από τον κοτσαδόρο Exclamation Exclamation Exclamation Και εσυ τραγουουουουδααααααα....... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Και ΔΕΝ σε ξαναβγάζω από το κλουβί σου εεε.... ΤΕΡΜΑ Exclamation

(ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΤΕ ΓΙΑ ΠΟΤΟΟΟΟΟ Exclamation Exclamation Exclamation )



Remember... No Obstacles... Only Challenges...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 3 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1843s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on