PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Οι Σιμάτος-Ιντζόγλου στο rally sprint Βόλου.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Απρ 2008, 16:45:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για να μην γράφουμε οφφτοπικ εκεί... http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=250166#250166

...προσωπικά για τον αγώνα δεν με πολυενδιαφέρει...
αν θα ερχόμουν θα ερχόμουν μόνο για τις δικές μας συμμετοχές
Σάββατο αποκλείεται για διάφορους λόγους, και για Κυριακή θα πρέπει να σηκωθούμε αρκεταααά νωρίς (πάλι) και είναι λίγο κάπως... (+διάφορους άλλου λόγους)

θα δείξει... αν καταφέρω και τα ρυθμίσω μπορεί να ανηφορίσουμε

όπως και να χει καλή επιτυχία σε όλους Cool Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Απρ 2008, 17:06:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ δυστυχώς μου συνέβει κάτι και όπως ενημέρωσα και τον λεφ, δεν θα μπορέσω να θαυμάσω τις συμμετοχές μας. Ελπίζω να μου πάνε όλα καλά και να παρευρεθώ στον επόμενο αγώνα!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Απρ 2008, 16:49:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τερματισμός για τους Σιμάτο-Ιντζόγλου στο sprint Βόλου...

Παρά την πολύμηνη αποχή τους, τερματισαν στην 7η θέση μεταξύ 20 πληρωμάτων που συμμετείχαν στα 1600 Wink

Οπως δήλωσε ο οδηγός τηλεφωνικώς περασε πολύ καλα, κι αυτή τη στιγμή όλο το team του έχουν ρίξει σε εντονο φαγοπότι μέχρι σκασμού σε παρακείμενη χασαποταβέρνα...

(Evil Φουστηδες...)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Απρ 2008, 16:51:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumbs Up Clapping



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Απρ 2008, 19:26:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ενα μεγαλο μπραβο σε λεφο κ νικο
καλη συνεχεια παιδια
περιμενουμε εντιποσης απο αμαξη κ αγωνα κ παλι μπραβο παιδια Wink


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Απρ 2008, 20:08:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!
και καλή συνέχεια
δεν μπορέσαμε να ρθουμε αλλα τουλάχιστον αρχίσαμε την οργάνωση για τις καλοκαιρινές φουσκωτές εξορμίσεις Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Απρ 2008, 20:50:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπραβο στο πληρωμα μαs........ Wink Wink Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Απρ 2008, 21:05:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπράβο στους λεφο και νικο! τα είπαμε και τηλεφωνικά και τους άκουσα ευχαριστημένους αλλά οχι χορτασμένους,μιας και μιλήσαμε πριν την ταβέρνα!!!
Να δουμε ποτε θα τους θαυμάσουμε απο κοντά.

Υ.Γ. λαμίας? ε? εεεε? εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Απρ 2008, 21:43:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Bravo παιδες... Thumb Left Thumb Left Thumb Left


Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2008, 07:57:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα είπαμε στο τηλέφωνο, τα λέω και διαδιδκτυακά.

Well done boyz!!

άντε και καλή συνέχεια να έχουμε Wink πάντα καλούς τερματισμούς Wink


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2008, 08:32:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητηρια παιδες!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2008, 08:40:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο παιδιά... Wink



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2008, 08:48:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπραβο παιδια

μπορουσατε και καλυτερα
ο φαρμακογλωσσος:lol: Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2008, 08:59:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια παίδες! Και σε άλλα με υγεία, Clapping


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2008, 09:33:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
...

Υ.Γ. λαμίας? ε? εεεε? εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?

Γιατι,εισαι σιγουρος οτι θα πας; Laughing


Λεφο,αμα του κουνησω μπανανα και δεν την αρπαξει,δεν κανεις τιποτα! Rotfl
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2008, 17:31:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαταρχας ενα μεγαλο ευχαριστω σε αυτους που τηλεφωνισαν για να ευχηθουν αλλα και να μαθουν πως τα πηγαμε! Very happy (Σταυρο! Wink )
Ας αρχησουμε το story λοιπον! Laughing

Πεμπτη
Ερχεται ο Νικος σπιτι και ξεκιναμε το αυτοκινητο που ειχε να μιζαρει απο περισυ!
Τσακμακιζουμε, βαζουμε πυροσβεση ρεζερβα λαστιχα ενδοσυνενοηση και βουρ για Διονυσο δοκιμες, στο δρομο για το βουνο του εξηγω οτι το αυτοκινητο το εχω οδηγησει μονο Δημητσανα κ Ριτσωνα, καθολου στο δρομο και παρολο που μου εχει αφησει τις καλυτερες εντυπωσεις το φοβαμαι γιατι δεν το ξερω, μου εξομολογειται και ο Νικος οτι εχει τον ιδιο φοβο...φτανουμε βουνο φουρκετα δεξια κ αμεσως πατημενα ςακια, κατεβαζω δευτερα και μετα ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΛ!!! το αυτοκινητο καθεται στο δρομο σαν να εχει βεντουζες αντι για ροδες και τα χλμ ανεβαινουν σαν παλαβα, κανω τιμονιες κανω ατσουμπαλες κινησεις, λαθος γραμμες,ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΤΑΡΑΞΕΙ!!! αλλα αυτο στην κοσμαρα του ακλονητο και σταθερο συγχωρει το οτιδηποτε.
Φτανουμε Κηφισια με ηλιθια χαμογελα αφου το αυτοκινητο ειναι κατι παραπανω απο αριστο, το αγχος "εκανε εξοδο σε εναν γκρεμο" την ωρα που στριβαμε φορτωμενες 4ατες με το ενα χερι στο τιμονι κουβεντιαζοντας και απορωντας! Laughing Laughing Laughing

Παρασκευη
Εγω σχολη και ο Νικος πηρε την ετοιμασια πανω του "φερε αγωνιστικο στο δυναμομετρο, παρε καλτσες φορτωσε το στη νταλικα, συννενοησου με Τασο φορτωσε το GTi " ολα ο Νικος.
Το βραδυ ομως τσακισαμε κατι σουβλακια που τον αποζημιωσα! Laughing

Σαββατο
Εργερτηριο στις 05.30 συναντηση στο Σειριο με Αλεκουκο Αντωνη κ Χαρη, βουρ για Βολο να γραψουμε, κατα τις 9 ειμαστε στην ειδικη που ξεκιναμε να γραφουμε με βροχη ομιχλη κ Αγελαδες να αραζουν στη μεση του δρομου! Laughing
Η διαδρομη ειχε απο ολα, κατηφορα ανηφορα στενα απλωτα πατημενα πυκνα ρυακια γεφυρακια, πολυ ενδιαφερουσα!
Γραφουμε και παμε για τεχνικο ελεγχο, ξενοδοχειο για υπνο κ το βραδυ πανηγυρικη εκκινηση, μετα τα βεγγαλικα κ τη ραμπα λιωμενοι απο την Κουραση ειμαστε στα κρεβατια μας.

ΚΥΡΙΑΚΗ!
8 το πρωι ειμαστε στην ειδικη οπου γινεται πανικος Ριτσωνας απο θεατες, η βροχη εχει σταματησει αλλα υπαρχει αρκετη υγρασια κατω κ διορθωνουμε οτι μπορουμε στις σημειωσεις αφου ειχαμε γραψει με βροχη.

Πρωτο σκελος
Ετοιμοι στο ΣΕΧ κανουμε χαβαλε και σκεφτομαστε οτι το 2006 τετοια περιοδο στον πρωτο μας αγωνα εσπαγαν οι καρδιες μας απο το αγχος, αποφασιζουμε να παμε μαζεμενα καθως εχει υγρασια κατω και δεν εχουμε λαστιχα "ιντερμιντια ή ιντερμιντιουμ" (Βολιωτικη εκδοχη του intermediate Laughing ) ξεκιναμε αλλα βλεπουμε οτι τα λαστιχα ειναι τα τελευταια που λειπουν γιατι νιωθω "παγωμενος" και μεχρι το 5ο χλμ της ειδικης παω σαν να πηρα διπλωμα χτες, ο Νικος με βαζει στο ρυθμο και παω οσο σβελτα μπορω την υπολοιπη διαδρομη.
Φτανουμε τερματισμο και πιστευουμε οτι ο χρονος μας ειναι χαλια, φευγουμε κ παμε σερβις παρκ και τσιμπαω ενα χαρτακι με καταταξη πρωτου σκελοους... βλεπω οτι ειμαστε 7οι με 3 δεκατα διαφορα απο τον 6ο Καββαδια που φορουσε κ "ιντερμιντια", φωναζω τον Νικο του δινω το χαρτι κλεινομαι στο φορτηγο του Τασου και βγαζω αναρθρες κραυγες ζουλου απο τη χαρα μου!!! Laughing

Δευτερο σκελος
Με ανεβασμενη ψυχολογια το δρομο στεγνο και μια λιακαδα να μας χαμογελαει φτανουμε δευτερο σκελος, αποφασιζουμε να πιεσουμε με σκοπο να κατεβασουμε χρονο αλλα και να κρατησουμε τη θεση μας.
Ξεκιναμε και πλεον παμε οτι μου διαβαζει ο Νικος ο οποιος παραλληλα μου ανεβαζει την ψυχολογια επιβραβευοντας οπου μπορει, φτανουμε τερματισμο οπου εχουμε ριξει 16 δευτερολεπτα στα 15 χλμ ειδικης ενω παραλληλα εχουμε υπερασπιστει τη θεση μας, τι πιο ωραιο για να αρχισει η χρονια! Very happy

Το αυτοκινητο δεν χρειαζεται απολυτως τιποτα, εγω χρειαζομαι "ωρες πτησης" για να το μαθω ακομα καλυτερα μπας κ κανω ανταξιους χρονους ποτε! Laughing

Το "κλου" της υποθεσης ειναι οτι παλι ελεγα οτι το αγωνιστικο θα πουληθει αλλα βρεθηκα στο μπακετ του για 3η χρονια, οποτε παιδια πεταξτε μου καμια ντοματα να τη φαω να με πιασει χεσ/μο να φυγει το σκ@τομυαλο μου με τις μαλ***ες που λεω!

Πολλα ευχαριστω στον Νικο για την εμπιστοσυνη που εδειξε αλλα και που φερθηκε σαν συνοδηγος με ολη την εννοια της λεξης, στον Τασο Αγγελιδη για ολα οσα εκανε (ξερει αυτος) στα παιδια που ηρθαν μαζι.

Επομενο ραντεβου στο Σπριντ της Τριπολης 17-18 Μα'ι'ου κ στην Αμφικλεια με το 206.

Υγ. δεν ξερω τι εχει κανει ο προηγουμενος ιδιοκτητης στο αυτοκινητο αλλα δεν πειραζω βιδα! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2008, 17:47:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:


Υγ. δεν ξερω τι εχει κανει ο προηγουμενος ιδιοκτητης στο αυτοκινητο αλλα δεν πειραζω βιδα! Laughing


ξερω εγω τι είχε κανει! το είχε στην αποθήκη να ξεκουράζεται κανα 2 χρόνια!
Ρε λες αυτο ναναι το μυστικό? για κατσε να κλειδώσω το σαξο κανα μηνα μεσα Cool
Υγ2. στελιο αμα τρεξει η ομάς προφητης/ζαχος θα προσπαθήσω πολυ να ερθω. (εκτος και αν ξαναβρέξει!)


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
pappaki (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 Rallye 16v

Ένταξη: 27 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 291
Τόπος: Δυο τετράγωνα πάνω από τον παράγοντα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2008, 17:53:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια και εις ανώτερα, φαντάσου τι μπορεί να κάνει το αυτοκίνητο στην Δημητσάνα, στα χέρια του Τάκη...
Πάντως μπράβο για την προσπάθεια

Lef205 έγραψε:

Παρασκευη
Εγω σχολη και ο Νικος πηρε την ετοιμασια πανω του "φερε αγωνιστικο στο δυναμομετρο, παρε καλτσες φορτωσε το στη νταλικα, συννενοησου με Τασο φορτωσε το GTi " ολα ο Νικος.
Το βραδυ ομως τσακισαμε κατι σουβλακια που τον αποζημιωσα! Laughing


κλασσικός παράγοντας...




www.gocar.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
micra_iro (Ηρω)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 403
Τόπος: αλλού γι' αλλού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2008, 17:57:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπραβο παιδια αντε και καλη συνεχεια


welcome to micra zone
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2008, 18:09:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

otan εγω χτυπιομουνα να κανεις το πρωτο ραλλακι και μετα θα σου φυγουν ολα για πωληση και λοιπες αηδιες με εκραζες...
εμ δεν εχουμε ιδρωσει μπακετ εμεις που να ξερουμε Laughing Laughing Laughing

ελπιζω να σου εφυγαν και οι τελευταιες αναλαμπες που ειχες για τετραπεταλουδα κλπ κλπ
το αμαξι αυτο ειναι μεγαλο σχολειο οσο δε μπορουν να φανταστουν καποιοι εκει πανω Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1381s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on