PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

3ο Πρωτάθλημα Mini Soccer Club Αυτοκινήτου by NUMIXX
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
IGNISportCLUB (ΚΩΣΤΑΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


IGNIS SPORT 1.5

Ένταξη: 17 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 8
Τόπος: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάϊ 2007, 09:33:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ.....ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΑΤΑΤΑ![size=12]ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ ΣΤΟ ΧΑΒΑΛΕ[/size]!ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ ΕΓΩ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΛΟΓΟ ΓΟΝΑΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΤΡΩΓΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΑΠ ΕΞΩ.ΘΑ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΕΛΙΚΟ ΜΕ ΕΣΑΣ....ΣΑΣ ΕΧΩ ΑΔΥΝΑΜΙΑ Evil Evil Twisted evil ΠΟΠΚΟΡΝ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΩ Question


ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ;Ε;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάϊ 2007, 10:08:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

IGNISportCLUB έγραψε:
ΠΟΠΚΟΡΝ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΩ Question


ΠΑΣΤΕΛΙ



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάϊ 2007, 10:25:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι ποπ-κορν ρε Κωστή? Σινεμά θα πας? Θα σε κεράσω κανα πασατέμπο, κωκ, σάμαλι... Laughing Laughing

ΥΓ. Κι εμείς σας έχουμε αδυναμία! Love


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάϊ 2007, 11:47:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωστή δεν μπορείς να πείς και εμεις σας έχουμε αδυναμία δεν σας πονάμε.............. Wink
Πλακίτσα κάνω έλα εσυ και θα έχουμε και Ποπκόρν.........

IGNISportCLUB έγραψε:
ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ.....ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΑΤΑΤΑ![size=12]ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ ΣΤΟ ΧΑΒΑΛΕ[/size]!ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ ΕΓΩ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΛΟΓΟ ΓΟΝΑΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΤΡΩΓΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΑΠ ΕΞΩ.ΘΑ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΕΛΙΚΟ ΜΕ ΕΣΑΣ....ΣΑΣ ΕΧΩ ΑΔΥΝΑΜΙΑ Evil Evil Twisted evil ΠΟΠΚΟΡΝ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΩ Question



If i could,I would.......But i can't, so i won't........

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάϊ 2007, 13:15:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καντίνα είμαστε....??? Laughing Laughing Laughing Laughing



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάϊ 2007, 16:06:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έλα πάρε πάρε
tsips, coke, λεμονάδες...

έλα έχω και κουλούρι...

ΦΡΕΣΚΟ!!!

έλα πάρε πάρε...


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

υ.γ. κανονικά είχα υπολογίσει να ερθόμουν αλλά αλλάξε (......) η ώρα και έχω κανονήσει ποδηλασία εκείνη την ώρα προς Ν.Μάκρη μεριά...(=καπάκια μετά την δουλειά)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
IGNISportCLUB (ΚΩΣΤΑΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


IGNIS SPORT 1.5

Ένταξη: 17 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 8
Τόπος: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάϊ 2007, 17:59:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΤΣΕ ΡΕ ΦΙΛΕ.....ΤΑΙΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΠ ΚΟΡΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Question Question ΤΩΡΑ ΤΙ ΤΑΙΝΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Exclamation Question ΘΡΙΛΕΡ Question ΔΡΑΣΗΣ Question Η ΤΣ___ΤΑ Wink Question


ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ;Ε;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάϊ 2007, 18:09:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...ιστορία sex με υπόθεση... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάϊ 2007, 18:18:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην λες τέτοια......Ντροπή Embarassed


MEMsound έγραψε:
...ιστορία sex με υπόθεση... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



If i could,I would.......But i can't, so i won't........

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάϊ 2007, 19:52:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάγκες, αύριο παίζει να έχουμε και 2 ολόκληρους οπαδούς στο παιχνίδι μας....... τους γονείς μου!! Very happy Very happy

Άντε και αν περάσουμε στον τελικό, θα φέρω και τη γιαγιά μου να τα σπάσει!!! Laughing Laughing Laughing


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάϊ 2007, 23:38:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Μάγκες, αύριο παίζει να έχουμε και 2 ολόκληρους οπαδούς στο παιχνίδι μας....... τους γονείς μου!! Very happy Very happy

Άντε και αν περάσουμε στον τελικό, θα φέρω και τη γιαγιά μου να τα σπάσει!!! Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάϊ 2007, 23:47:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Άντε και αν περάσουμε στον τελικό, θα φέρω και τη γιαγιά μου να τα σπάσει!!! Laughing Laughing Laughing


Worthy W00t



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Μάϊ 2007, 00:54:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Μάγκες, αύριο παίζει να έχουμε και 2 ολόκληρους οπαδούς στο παιχνίδι μας....... τους γονείς μου!! Very happy Very happy

Άντε και αν περάσουμε στον τελικό, θα φέρω και τη γιαγιά μου να τα σπάσει!!! Laughing Laughing Laughing


Εγώ φοβάμαι μήπως κομπλάρω και δεν μπορώ ν'αποδώσω με τόσο κόσμο.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Μάϊ 2007, 01:17:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tomakos έγραψε:
crusader έγραψε:
Μάγκες, αύριο παίζει να έχουμε και 2 ολόκληρους οπαδούς στο παιχνίδι μας....... τους γονείς μου!! Very happy Very happy

Άντε και αν περάσουμε στον τελικό, θα φέρω και τη γιαγιά μου να τα σπάσει!!! Laughing Laughing Laughing


Εγώ φοβάμαι μήπως κομπλάρω και δεν μπορώ ν'αποδώσω με τόσο κόσμο.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


....ναι,είσαι και ντροπαλούλης.... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Μάϊ 2007, 11:10:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
Tomakos έγραψε:
crusader έγραψε:
Μάγκες, αύριο παίζει να έχουμε και 2 ολόκληρους οπαδούς στο παιχνίδι μας....... τους γονείς μου!! Very happy Very happy

Άντε και αν περάσουμε στον τελικό, θα φέρω και τη γιαγιά μου να τα σπάσει!!! Laughing Laughing Laughing


Εγώ φοβάμαι μήπως κομπλάρω και δεν μπορώ ν'αποδώσω με τόσο κόσμο.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


....ναι,είσαι και ντροπαλούλης.... Laughing Laughing Laughing


Ναι, το 'χω αυτό.... Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing Laughing



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Μάϊ 2007, 13:52:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλή επιτυχία παίδες... Wink Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Μάϊ 2007, 14:23:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thnks Μάνθο να είσαι καλά.....

MEMsound έγραψε:
καλή επιτυχία παίδες... Wink Cool



If i could,I would.......But i can't, so i won't........

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Μάϊ 2007, 14:24:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thanks Μάνθο... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Μάϊ 2007, 17:42:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κακή εμφάνιση.....και ήττα.....4-3..........
Δεν θέλω να πώ πολλά για τον αγώνα....
Απο το σημερινό ναυάγιο ξεχώρισαν μόνο ο Νάσος με τις φανταστικές επεμβάσεις που έκανε,ο Κώστας (Woody) που ήταν σχεδόν αλάνθαστος στην άμυνα και στο τελευταίο πεντάλεπτο ο KostaK που έβαλε δύο ασύλληπτα γκόλ...που όμως δεν ήταν αρκετά....
Το καλό είναι ότι παρόλο που χάσαμε δεν αποκλειστήκαμε και θα δώσουμε έναν ακόμα αγώνα με το Corrolla μιάς και είχαμε το πλεονέκτημα ότι τερματίσαμε πρώτοι στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος...
Έτσι με νίκη περνάμε εμείς στον τελικό.....
Τέλος θα ήθελα να εκφράσω την πικρία μου για τα μέλη του συλλόγου που για ακόμα έναν αγώνα και μάλιστα κρίσιμο ήταν άφαντα....
Κρίμα γιατί πέρυσι είχατε στηρίξει την ομάδα σε πάρα πολλούς αγώνες ενώ φέτος μας έχετε γραμμένους να μην πώ που.... Evil
Είμαι πολύ εκνευρισμένος με την στάση σας και δεν θέλω να ακούσω δικαιολογίες ότι δεν προλαβαίνετε και άλλα τέτοια....δεν θα σας κοστίσει τίποτα αν ένα απόγευμα το θυσιάσετε και για κάτι διαφορετικό....στον ίδιο σύλλλογο είμαστε όλοι.....
Οι αντίπαλοι είχαν σήμερα πάνω απο 25 άτομα εξέδρα....και εμείς σαν τους φτωχούς συγγενείς τίποτα....κανέναν....

Να τονίσω ότι οι παραπάνω απόψεις είναι καθαρά προσωπικές μου και δεν έχουν να κάνουν σε καμμία περίπτωση με τα άλλα μέλη της ομάδας....που σίγουρα θα έχουν και εκείνοι τις δικές τους απόψεις επί του θέματος...είτε συμφωνώντας με μένα είτε το αντίθετο....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Μάϊ 2007, 18:12:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντα είναι αλλιώς να υπάρχει κάποιος να σε στηρίζει αλλά αυτό είναι το τελευταίο που με απασχολεί τώρα...
Σήμερα χάσαμε δίκαια, ήμασταν χειρότεροι, ήμασταν αργοί και ήμασταν και άτυχοι σε κάποιες φάσεις. Αξίζαμε την ήττα και έτσι κι έγινε. Πιστεύω πως την άλλη βδομάδα θα είμαστε όπως πρέπει και θα πάρουμε την πρόκριση για τον 3ο συνεχόμενο τελικό...Δεν εγινε τίποτα, όλες οι ομάδες έχουν κακές μέρες και όλοι χάνουν κάποτε. Εμείς χρειαστήκαμε 17 αγώνες για να χάσουμε. Η ομάδα αυτή αξίζει το τρόπαιο και πιστεύω πως θα φτάσει στον τελικό και θα το διεκδικήσει.
Ξεχνάμε το σημερινό παιχνίδι και κοιτάμε το επόμενο...
Μπράβο σε όλους τους συμπαίκτες μου που παρότι σήμερα ήταν μια κακή μέρα για όλους μας καταφέραμε να είμαστε ανταγωνιστικοί μέχρι το τελευταίο λεπτό απέναντι σε μια καλή ομάδα. Τα καλύτερα έρχονται... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Επόμενη
Σελίδα 18 από 21

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1918s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on