PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Φωτογραφικές μηχανές
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Αύγ 2012, 15:59:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πλάκα κάνεις...! Shocked



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Αύγ 2012, 16:23:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

που να δεις βίντεο! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Αύγ 2012, 16:33:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς μια καλή κόμπακτ, το βράδυ είναι καλύτερη σε τέτοιες συνθήκες απο μια Dslr με κοινούς φακούς.
Με το καλύτερη εννοώ οχι και αριστη, αλλά σίγουρα καλύτερο και ευκολότερο αποτέλεσμα.
Οσοι εχουν κοινους φακους και εχουν δοκιμάσει να εστιάσουν σε ψιλονύχτα καταλαβαίνουν τη πίκρα.
Γενικότερα λένε πως η νίκον είναι καλύτερες σε αυτό το τομέα (κατ επέκταση και οι φακοί) ενώ η κανον καλύτερα για outdoor. Βεβαια, μπορεί όλα να'ναι θεωρίες...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Αύγ 2012, 16:40:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν συμφωνώ, αν συγκρίνεις cmos με cmos και ccd με ccd νομίζω οτι στην ιδια τεχνολογία υπερτερούν οι dslr. Αν τώρα βάλεις την canon 350D, την nikon D70 κτλ ε ναι ίσως σε κάποιες περιπτώσεις να μην υπάρχει διακριτή διαφορά. Ο μεγαλύτερος αισθητήρας όσο και παλιότερης τεχνολογίας να ειναι ο επεξεργαστής του την νύχτα έχει μια υπεροχή.

Κατα τ' αλλα εγώ απλά πιστευω πως οι compact εχουν εξελιχθεί αρκετά σε σημείο που καλύπτουν τον ερασιτέχνη. Κι αυτο δεν ειναι δυστυχώς, ειναι ευτυχώς αφού ειναι και οικονομικά πιο προσιτές και το βασικότερο μπορεις και την βάζεις στην τσέπη σου κι οχι στο μπεργκιν!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Αύγ 2012, 13:08:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιάννη θεωρώ πως είναι αρχικά θέμα φακού όπως είπα.

Η δική μου dslr πάντως το βραδύ δυσκολεύεται να τραβήξει φωτό, είτε τοπίο είτε μεσα σε μαγαζί. Δε μιλάω καν για σωστή φωτό.
Εν αντιθέσει, μια καλή κόμπακτ, το κάνει πιο εύκολα και σωστότερα, στα μέτρα μιας κόμπακτ πάντα...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Αύγ 2012, 13:38:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποια μηχανη εχεις Σταυρο;



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Αύγ 2012, 14:34:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σταύρο, εννοείς ότι υπερτερούν σε aperture range?
Απ' όσο θυμάμαι οι περισσότερες ξεκινάν στο wide από f/2.8 και φτάνουν στο tele >f/5 ... κι εχουν τον μισό αισθητήρα και τα διπλάσια pixels.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Αύγ 2012, 00:35:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μια παλιά πλέον Canon 400D πάνο.

Ναι γιάννη, προφανώς γι'αυτό. Διότι με 24-70 2.8 είναι καλύτερα τα πράγματα.
Επίσης, φίλος εχει νικον D90, οπου με αντίστοιχο αχρηστο φακο κιτ, το βράδυ εστιάζει ευκολότερα. Για άφλασα πάντα.

Υ.Γ. γιάννη πες μου λίγο, σε φωτό νυχτερινές με οχι ιδιαίτερα υψηλά ισο, ταχυτητα 20" και πάνω, διακρίνω πλέον πιξελάκια πρασινα κοκκινα. Εχουν κολλήσει τπτ πιξελ απ'τον αισθητήρα; εχει πεί μήπως το ποίημα; δε θυμάμαι να το έκανε παλιότερα...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Αύγ 2012, 08:17:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τι iso μιλαμε Σταυρο;

Γιατι προσφατα δοκιμασα μια D90 η οποια εξωτερικα εχει πιο επαγγελματικη σχεδιαση απο τη δικη μου με εξωτερικη ροδελα και για ταχυτητα και για διαφραγμα αλλα στα 800 iso βγαζει θορυβο.
Σε αντιθεση με τη δικη μου που το κανει πιο εντονα πανω απο τα 3200.



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Αύγ 2012, 09:29:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

100-200. Είχα τρίποδα και δεν χρειαζόταν μεγαλύτερο.

Πρόσεξε με. Δε μιλάω για θόρυβο. Μιλάω για κάποια πιξελ που φαίνονταν φωτεινα σαν εναστρος ουρανός.

Υ.Γ. Θόρυβο η D90 στα 800 iso; εντύπωση μου κάνει. Του φίλου, στα 800 ειναι σα να τραβάς με...200 στη δική μου.
Δεν βλέπεις θόρυβο στη δική σου με 3200 ισο; νομίζω μια εντρυ λεβελ δεν είχες;


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Αύγ 2012, 09:40:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω τη nikon d5100.

Τραβηξαμε με τη D90 βραδυνες με iso 800-1000-1200 και στον υπολογιστη ζουμαροντας τες εμφανιζαν θορυβο.

Η δικια μου ειναι ιδανικη για τραβηγματα μεχρι 1600-2000.

Αναλογα μετα με το φωτισμο και τις συνθηκες μπορει να φτασει μεχρι 3200 χωρις να εχει το τονιζω εντονο θορυβο .

Απο κει και πανω εμφανιζεται αρκετα.

Αρα για τα pixel που αναφερεις δεν μπορω να σε βοηθησω.



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Αύγ 2012, 09:42:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σταυρο δες στο πιο κατω λινκ.

Εκανα πειραματα με τη μηχανη.

Καποιες εχουν και 4000 iso. Laughing Laughing Laughing

http://panoslahanas.blogspot.com/2012/06/wedding.html

Η 3η απο το τελος ειναι χαραχτηριστικη.



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
giannisC2vts (giannis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


citroen C2 vts

Ένταξη: 02 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 221
Τόπος: Πτολεμαιδα Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Αύγ 2012, 12:39:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάνο στην οθόνη του pc όλα είναι καλά και με 4000 iso αν την εμφανίσεις εκεί θα δεις μεγάλη διαφορά!!!



www.emkate.gr
www.flickr.com/ioannikp
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Αύγ 2012, 13:31:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνω.
Μεχρι 3600 που εχω εμφανισει καποιες ειναι σε ανεχτο οριο.
Απο κει και πανω χαλαει αρκετα.



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Μάϊ 2013, 21:40:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.speedhunters.com/2013/05/how-to-shoot-cars-the-basics/

HOW TO SHOOT CARS: THE BASICS


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Apostolos-106 rallye (ApostolisR)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 Rallye, 1.6L 16V, Year 2003

Ένταξη: 25 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 228

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Μάϊ 2013, 23:45:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον εχω την sony dsc-w290 την ειχα αγορασει παλαιοτερα. τι γνωμη εχετε για αυτη την φωτογραφικη ?? Βασικα παρατηρω οτι τις νυχτερινες φωτο δεν τις βγαζει καθαρες....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Μάϊ 2013, 08:54:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αποστόλη η φωτογραφικη που εχεις ειναι "full entry level" compact...

αν δεν προτιθεσαι να την αλλαξεις με κατι νεοτερο με περισσότερες ρυθμισεις / λειτουργίες δυνατότητες, αγορασε τουλαχιστον ενα μικρο τριποδακι (κυκλοφορουν με κατω απο 5ε) ωστε σε συνθηκες μειωμενου φωτισμου να την αφηνεις να βγαλει εντελως ακινητη "οτι μπορει να βγάλει"... -- και το λεω αυτο γιατι οι απογευματινες φωτο που ανεβασες στο αλλο τοπικ ειναι λιγο θαμπες/κουνημενες/και με καμποσο φορυβο.

θεωρω οτι αυτη η φωτογραφικη χωρις να κανει θαυματα μπορει να βγαλει και καλητερες φωτογραφίες "με λιγη βοηθεια"...


αλλιως πας "γι αλλα"... Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Μάϊ 2013, 09:54:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
http://www.speedhunters.com/2013/05/how-to-shoot-cars-the-basics/

HOW TO SHOOT CARS: THE BASICS



Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Apostolos-106 rallye (ApostolisR)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 Rallye, 1.6L 16V, Year 2003

Ένταξη: 25 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 228

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Μάϊ 2013, 15:55:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Αποστόλη η φωτογραφικη που εχεις ειναι "full entry level" compact...

αν δεν προτιθεσαι να την αλλαξεις με κατι νεοτερο με περισσότερες ρυθμισεις / λειτουργίες δυνατότητες, αγορασε τουλαχιστον ενα μικρο τριποδακι (κυκλοφορουν με κατω απο 5ε) ωστε σε συνθηκες μειωμενου φωτισμου να την αφηνεις να βγαλει εντελως ακινητη "οτι μπορει να βγάλει"... -- και το λεω αυτο γιατι οι απογευματινες φωτο που ανεβασες στο αλλο τοπικ ειναι λιγο θαμπες/κουνημενες/και με καμποσο φορυβο.

θεωρω οτι αυτη η φωτογραφικη χωρις να κανει θαυματα μπορει να βγαλει και καλητερες φωτογραφίες "με λιγη βοηθεια"...


αλλιως πας "γι αλλα"... Cool

ΟΚ ευχαριστω για τις πληροφοριες. Οσο αφορα την ποιοτητα των φωτο ναι εχεις δικιο. Η φωτογραφικη μου δεν βγαζει καθαρες τις φωτο ειδικα οταν αρχιζει να νυχτωνει. Οποτε μαλλον θα κοιταξω για να την αντικαταστησω με καποια καλυτερη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Μάϊ 2013, 16:50:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οταν εισαι για αγορα και κανεις; την ερευνα αγορας
γραψε τα 2-3 μοντελα στα οποια εχεις καταληξει να σου πουμε καμμια γνωμη εκ των προτερων


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Επόμενη
Σελίδα 14 από 17

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1428s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on