PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Eισιτήρια για την Υπερειδική του Ράλλυ Ακρόπολις 2005
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 09:16:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φυσικα και θελω και γω (1 ατομο ... εγω και ο εαυτος μου Razz )αλλά θα στειλω και το απαραιτητο mail Very happy


edit ok τελικώς δεν χρειαζεται Mail (λαθος μου, για αλλού ηταν το Mail Embarassed ) οποτε συμμετοχη για μενα και θα δωσω τα χρηματα σε οποιον τον δω το συντομοτερο


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LuNa στις Πεμ 19 Μάϊ 2005, 10:08:08, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 09:25:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω παλι θελω 4 σιγουρα!!!
Κρατηστε και για μενααααααααα Exclamation Exclamation Exclamation

ΕDIT:
Kαν'τα 5 Exclamation Cool Cool


www.secret-rooms.gr


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kanelj στις Πεμ 19 Μάϊ 2005, 10:05:04, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 09:51:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς η προθεσμία (Δευτέρα 23) δεν με αφήνει να προλάβω να βγάλω απόφαση τόσο σύντομα, λόγω του ότι πέφτει μέσα στην εξεταστική (13/6-27/6) η ειδική διαδρομή.

Μέχρι λοιπόν να βγει από την σχολή μας το πρόγραμμα για την εξεταστική (σίγουρα μέσα στην μεθεπόμενη βδομάδα το αργότερο), δεν μπορώ να δηλώσω τίποτα για να μην εκτεθώ και εγώ και να μην στερήσω τα εισιτήρια από άλλους.

Κάτι άλλο: τα 25 ευρώ ισχύουν είτε για επίσημα μέλη, είτε για φίλους?

Το ρωτάω επειδή εγώ (αν όλα πάνε καλά) θα κατέβω με 2 αμάξια τουλάχιστον και το λιγότερο άλλα 5 άτομα. Cool (αν τελικά μείνει καμια θέση μέχρι να δηλώσω! Mad Crying or Very sad )



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 09:57:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:

Κάτι άλλο: τα 25 ευρώ ισχύουν είτε για επίσημα μέλη, είτε για φίλους?

Το ρωτάω επειδή εγώ (αν όλα πάνε καλά) θα κατέβω με 2 αμάξια τουλάχιστον και το λιγότερο άλλα 5 άτομα. Cool (αν τελικά μείνει καμια θέση μέχρι να δηλώσω! Mad Crying or Very sad )


Η Lamarco (διοργανώτρια του event) δεν δέχθηκε καμία έκπτωση σε μαζική αγορά εισητηρίων έστω και από Αθλήτικό Σωματείο



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 10:20:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εγω θελω 2.... Exclamation Exclamation :!:KANTA 3








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nickzotos στις Πεμ 19 Μάϊ 2005, 13:32:28, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 10:24:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν θελει ο κος Ζαχαριας να ανοιξει το κινητο του Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Θελω εισητηρια λεμεεεε Exclamation Exclamation


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 10:47:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυο και για μενα παρακαλω... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 11:28:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Steve έγραψε:

Κάτι άλλο: τα 25 ευρώ ισχύουν είτε για επίσημα μέλη, είτε για φίλους?

Το ρωτάω επειδή εγώ (αν όλα πάνε καλά) θα κατέβω με 2 αμάξια τουλάχιστον και το λιγότερο άλλα 5 άτομα. Cool (αν τελικά μείνει καμια θέση μέχρι να δηλώσω! Mad Crying or Very sad )


Η Lamarco (διοργανώτρια του event) δεν δέχθηκε καμία έκπτωση σε μαζική αγορά εισητηρίων έστω και από Αθλήτικό Σωματείο


Ευχαριστώ για την ταχύτατη και σαφέστατη απάντηση σου, όμως δεν κάλυψε την ερώτηση μου, ίσως επειδή δεν το διευκρίνησα:

25 ευρώ πληρώνω εγώ. Οι φίλοι μου που δεν έχουνε καμία σχέση με το σωματείο και συνεπώς, δεν είναι επίσημα μέλη, θα πληρώσουν 25 ευρώ έκαστος ή παραπάνω? Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 11:40:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Sidobre έγραψε:
Steve έγραψε:

Κάτι άλλο: τα 25 ευρώ ισχύουν είτε για επίσημα μέλη, είτε για φίλους?

Το ρωτάω επειδή εγώ (αν όλα πάνε καλά) θα κατέβω με 2 αμάξια τουλάχιστον και το λιγότερο άλλα 5 άτομα. Cool (αν τελικά μείνει καμια θέση μέχρι να δηλώσω! Mad Crying or Very sad )


Η Lamarco (διοργανώτρια του event) δεν δέχθηκε καμία έκπτωση σε μαζική αγορά εισητηρίων έστω και από Αθλήτικό Σωματείο


Ευχαριστώ για την ταχύτατη και σαφέστατη απάντηση σου, όμως δεν κάλυψε την ερώτηση μου, ίσως επειδή δεν το διευκρίνησα:

25 ευρώ πληρώνω εγώ. Οι φίλοι μου που δεν έχουνε καμία σχέση με το σωματείο και συνεπώς, δεν είναι επίσημα μέλη, θα πληρώσουν 25 ευρώ έκαστος ή παραπάνω? Smile


Από τη στιγμή που η Lamarco δε δεχτηκε να κανει καμια εκπτωση για κανεναν, παει να πει οτι το εισητηριο ειναι το ίδιο 25 ευρω ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ Wink


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 11:41:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αφου δεν εχει κανενας επτωση τοτε μαλλον σου απαντησε!!!!


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 12:11:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

8 εισητήρια για εμένα!

Ενδέχεται να γίνουν περισσότερα!!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 12:23:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν δηλώσουμε πιο μετά, σε μια βδομάδα πχ από σήμερα, θα υπάρχει τίποτα; Δεν έχει βγει πρόγραμμα εξεταστικής ακόμα και επειδή γράφουμε κ απογεύματα, μη γίνει καμιά στραβή!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 15:48:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και 4 για μενα για αρχη...

40 εχουν δηλωσει μεχρι τωρα σε αυτο το τοπικ...ΠΑΜΕ ΠΑΜΕ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 16:08:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλοι έχουμε εξεταστικές και δουλειές, αλλα αυτό θα ειναι ένα υπερθέαμα που σπάνια παρακολουθούμε! Σαν αθλητικο σωματείο επιβάλλεται να δώσουμε βροντερό παρών και να στηρίξουμε τις προσπαθειες ολων των οδηγων! Οπότε μη το σκεφτεστε και κλειστε εισιτηρια!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 16:37:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
Δυο και για μενα παρακαλω... Wink Wink


...+1 ακομα = 3 παρακαλω... Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2005, 23:55:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
και 4 για μενα για αρχη...


τα 4 να γινουν 8... Very happy και ισως να χρειαστω και κανα ακομα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 10:53:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
vinman έγραψε:
Δυο και για μενα παρακαλω... Wink Wink


...+1 ακομα = 3 παρακαλω... Exclamation Exclamation


Τελικα θελω 4... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 10:59:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
vinman έγραψε:
vinman έγραψε:
Δυο και για μενα παρακαλω... Wink Wink


...+1 ακομα = 3 παρακαλω... Exclamation Exclamation


Τελικα θελω 4... Wink Wink


σε βλέπω εσένα μέχρι την Δευτέρα να δηλώνεις μια μια τις συμμετοχές... Laughing



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 11:05:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειμαι στα 8 για την ωρα αλλα ισως χρειαστω κανα-δυο ακομα... τα λεφτα θα τα βαλω τραπεζα. οταν ξερω σιγουρα ποσοι θα παρω τον ζαχαρια τηλ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
scrat (Διονύσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2004)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: Αθήνα, GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2005, 12:04:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά δεν κατάφερα να έθρω στο στέκι χθες Sad Τα λεφτά για 2 εισιτήρια θα τα καταθέσω Δευτέρα στο λογαριασμό του club στην Alpha Bank και θα ενημερώσω σχετικά τον Ζαχαρία
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 2 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1833s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on