PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Αλλαγή λάμπας στα εμπρόσθια φανάρια
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Τί λάμπες φοράτε?
Εργοστασιακές
62%
 62%  [ 20 ]
PHILIPS
6%
 6%  [ 2 ]
OSRAM
18%
 18%  [ 6 ]
PIAA
12%
 12%  [ 4 ]
Σύνολο Ψήφων : 32

Συγγραφέας Μήνυμα
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Δεκ 2004, 18:00:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

klain και zzzleepu καλυτερα να τα πουμε απο κοντα στο επομενο meeting γιατι οπως βλεπω γινονται παρεξηγησεις χωρις λογο και δεν θελω να μπω σε αυτο το τριπακι. Παντως σιγουρα τα προβολακια μας δεν τυφλωνουν, τωρα το αν ο αλλος οδηγος τα χανει αν δει αμαξι με προβολακια, μαλλον εχει προβλημα ο ιδιος ο οδηγος και οχι εγω και καλυτερα θα ειναι να μην βγαινει στους δρομους γιατι με την ιδια λογικη στην 1η λακουβα θα τα χασει, στο 1ο αποτομο φρεναρισμα του μπροστα θα αρχισει να κλαιει και θα αφησει το τιμονι και στο επομενο γλιστρημα του αμαξιου με 10χμ/ωρα θα ανοιξει την πορτα και θα πηδηξει εξω να σωθει!!!! Δεν λεω οτι εγω κανω το σωστο με το να τα αναβω, αλλα δεν κανω και κακο στον αλλον. Αλλωστε τουλαχιστον εμενα με βοηθαει στην βραδυνη οδηγηση.

Να ειμαστε και λιγο λογικοι ρε παιδια, ολοι μας οδηγουμε χρονια και εχω μαθει οδηγηση σε 2 κοριτσια φιλες μου ασχετες που ουτε την μιζα δεν ξερουνε να γυρνανε και δεν τους ενοχλησαν ποτε τα προβολακια του αλλου ακομα και οταν αφου πηρανε το διπλωμα βγαιναμε εξω στον δρομο μεχρι να το μαθουνε το αμαξι τους. Τεσπα, αυτα! Οσο για τα λαμπακια που φοραω εγω, εχω κρατησει τα κουτια τους οποτε θα σας ενημερωσω τι μαρκα ειναι κτλ.


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
scrat (Διονύσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2004)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: Αθήνα, GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2004, 13:11:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Ο CC-Gio είπε όμως "Επιπλέον η PIAA είναι η μοναδική εταιρία στον χώρο των συστημάτων φωτισμού αυτοκινήτου που προσφέρει εγγύηση καλής λειτουργίας εφ' όρου ζωής για όλα τα προϊόντα της...
Άρα εφ' όρου ζωής ή για 3 μήνες η εγγύηση? Rolling eyes


Εγγύηση ότι θα λειτουργεί καλά, μέχρι να καεί Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2004, 21:32:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Διονύση, δυστυχώς δεν απαντάς στην ερώτηση μου Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
scrat (Διονύσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2004)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: Αθήνα, GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2004, 00:02:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve ok, η αλήθεια είναι ότι ήμουν off topic

Πάντως, σοβαρά πιστεύω ότι αυτό εννοούν με τη φράση "εγγύηση καλής λειτουργίας εφ' όρου ζωής". Είναι δυνατό δηλαδή να ισχύει ταυτόχρονα με την "εγγύηση 3 μηνών'.
Σου εγγυάται ότι
- αν καεί στους πρώτους 3 μήνες θα στην αλλάξουν και
- αν παρουσιάσει οποιαδήποτε δυσλειτουργία, πέρα από το να καεί, στη διάρκεια της ζωής της (μέχρι να καεί δηλαδή), θα στην αντικαταστήσουν.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2004, 02:05:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η PIAA εχει αυτην την εγγυηση γιατι ειναι σιγουρη οτι δεν θα εχεις προβλημα με τις λαμπες,και αν εισαι γκαντεμης και πεσεις σε προβληματικες,καλυπτεσαι!!! Idea

Εξάλλου οταν πληρωνεις 100-130 ευρω Shocked για λαμπες,πρεπει να εισαι σιγουρος οτι δεν θα σου καουνε μεθαυριο!(αυτος ειναι και ο λογος της εγγυησης) Wink


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2004, 05:47:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραία. Πάλι μένουνε 2 ερωτήματα μου αναπάντητα:

1) CC-Gio το paste που έκανες στην προηγούμενη σελίδα, από πού το έκανες? Ποιά ήταν η "πηγή" σου? Rolling eyes

2) Η εγγύηση τελικά είναι 3 μήνες ή εφ' όρου ζωής? Αν καεί στο τρίμηνο λάμπα, στην αλλάζουνε, στους 3 μήνες + 1 μέρα δεν στην αλλάζουνε? Πως πάει δηλαδή? Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
alexbo1 (Alexandros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 XT 1.6 16V 5θυρο

Ένταξη: 10 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 17

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2004, 12:25:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή ακουστηκε πολύ το θέμα αν τυφλώνουν ή όχι τα προβολάκια ομίχλης. Εχω παρατηρήσει πως μεγαλύτερη σημασία έχει να έχεις σωστα ρυθμισμένο το ύψος των φώτων παρά το να μήν ανάβεις τους προβολεις ιδιαίτερα για για τα προπορευόμενα οχήματα


alexbo1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Ιαν 2005, 19:54:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε καμμένοι κάγκουρες!! Τόσο πιο τέλειο φαίνεται το αυτοκίνητο σας με προβόλια αναμένα που αξίζει να τυφλώνεις τον άλλο; Και αν δεν τον τυφλώνεις, γιατί το όργανο σου σκάει κλήση; Λογικά όταν διαβάζετε το manual του αυτοκινήτου κολλάτε στο "Προβολείς" και δεν διαβάζετε το παρακάτω... δηλαδή το "ομίχλης"!!! Ήμαρτον κύριε...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Ιαν 2005, 20:02:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Ρε καμμένοι κάγκουρες!! Τόσο πιο τέλειο φαίνεται το αυτοκίνητο σας με προβόλια αναμένα που αξίζει να τυφλώνεις τον άλλο; Και αν δεν τον τυφλώνεις, γιατί το όργανο σου σκάει κλήση; Λογικά όταν διαβάζετε το manual του αυτοκινήτου κολλάτε στο "Προβολείς" και δεν διαβάζετε το παρακάτω... δηλαδή το "ομίχλης"!!! Ήμαρτον κύριε...


επειδη δεν εχεις προβολεις μιλας εσυ ρε Question Question Question Exclamation Laughing Laughing Laughing


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Ιαν 2005, 01:03:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Ρε καμμένοι κάγκουρες!! Τόσο πιο τέλειο φαίνεται το αυτοκίνητο σας με προβόλια αναμένα που αξίζει να τυφλώνεις τον άλλο; Και αν δεν τον τυφλώνεις, γιατί το όργανο σου σκάει κλήση; Λογικά όταν διαβάζετε το manual του αυτοκινήτου κολλάτε στο "Προβολείς" και δεν διαβάζετε το παρακάτω... δηλαδή το "ομίχλης"!!! Ήμαρτον κύριε...


αγαπητε σβουρα!
προς αποκατασταση της αληθειας.
οι προβολεις ομιχλης που ειναι σωστα ρυθμισμενοι δεν τυφλωνουν κανεναν.
φυσικα και ο σκοπος τους ειναι η χρηση τους στην ομιχλη και τις συνθηκες περιορισμενης ορατοτητας, οχι ομως για να βλεπεις εσυ ο οδηγος αλλα για να σε βλεπυν οι αλλοι και να μην πεσουν πανω σου!!! αυτο λιγοι μαλλον το ξερουν!
τελος παντων,
τωρα γιατι σε γραφουν ;; γιατι ετσι τους κοβει και ετσι λεει ο νομος. απλα.
δεν βγαζεις ακρη.
Crying or Very sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Ιαν 2005, 13:22:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oι προβολεις ομηχλης ειναι λιγο παρεξηγημενο θεμα. Η πραγματικοτητα ειναι πως σηνηθως θα σε γραψουν αλλα οχι παντα. Αυτο εχει επικρατησει απο παλιοτερς εποχες που οι προβολεις ομιχλης ηταν προσθετα προβολακια του εμποριου που ο καθενας εβαζε στο αμαξι του (σηνηθος για μουρη) και λογο λαθος τοποθετησης (τα φωτα πρεπει να εχουν μια μικρη κληση πρως τα κατω για να φωτιζουν σωστα το δρομο) τυφλωναν τους αλλους οδηγους.
Τα συγχρονα φωτα (ομηχλης) τοπθετημενα απ'το κατασκευαστη εχουν σωστη τοποθετηση και κληση και ΔΕΝ ενοχλουν τους αλλους οδηγους. Αυτο που ενοχλει ειναι το πισω φως ομηχλης που ειναι πολυ εντονο για να φενεται σε δυσκολες σηνθηκες.
Στο 206 σηγκεκριμενα τα προβολακια ομηχλης δεν φωτηζουν σε αποσταση αλλα σε πλατος (χαμηλα μπροστα και πλαγια). Εγω προσωπηκα τα χρησημοποιω παντα γιατι βλεπω καλητερα στο δρομο λακουβες και γενικα κακοτεχνιες.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Ιαν 2005, 16:59:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
Oι προβολεις ομηχλης ειναι λιγο παρεξηγημενο θεμα. Η πραγματικοτητα ειναι πως σηνηθως θα σε γραψουν αλλα οχι παντα. Αυτο εχει επικρατησει απο παλιοτερς εποχες που οι προβολεις ομιχλης ηταν προσθετα προβολακια του εμποριου που ο καθενας εβαζε στο αμαξι του (σηνηθος για μουρη) και λογο λαθος τοποθετησης (τα φωτα πρεπει να εχουν μια μικρη κληση πρως τα κατω για να φωτιζουν σωστα το δρομο) τυφλωναν τους αλλους οδηγους.
Τα συγχρονα φωτα (ομηχλης) τοπθετημενα απ'το κατασκευαστη εχουν σωστη τοποθετηση και κληση και ΔΕΝ ενοχλουν τους αλλους οδηγους. Αυτο που ενοχλει ειναι το πισω φως ομηχλης που ειναι πολυ εντονο για να φενεται σε δυσκολες σηνθηκες.
Στο 206 σηγκεκριμενα τα προβολακια ομηχλης δεν φωτηζουν σε αποσταση αλλα σε πλατος (χαμηλα μπροστα και πλαγια). Εγω προσωπηκα τα χρησημοποιω παντα γιατι βλεπω καλητερα στο δρομο λακουβες και γενικα κακοτεχνιες.


Πολυ σωστα...Ετσι να τα ακουνε μερικοι μερικοι και να μαθαινουνε...

Τωρα οσο αναφορα τα δικα μου προβολακια, μεσα σε 2 βδομαδες που εβαλα true white μου καηκε το ενα! Sad Sad Sad Τα αλλα που εχω στα κανονικα φωτα τα ειχα παρει απο αλλο μαγαζι και δεν εχουν παθει τιποτα ακομα, οποτε μια και μια θα παω να παρω απο το ιδιο μαγαζι και λαμπες για τα προβολακια και θα παω καπου να μου τις βαλουνε γιατι πρεπει να ανεβει λεει το αμαξι σε ραμπα.


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Ιαν 2005, 17:41:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kavaliotis έγραψε:
..... και θα παω καπου να μου τις βαλουνε γιατι πρεπει να ανεβει λεει το αμαξι σε ραμπα.


Να ανεβασεις το αμαξι σε ραμπα για να αλλαξεις λαμπες στα προβολακια??? Αυτο εννοεις?

Απλα πραγματα. Στρειβεις τους τροχους τερμα δεξια ή αριστερα (αναλογα πως σε βολευει σε καθε περιπτωση) και στο εσωτερικο των θολων εχει κατι σαν πορτακι. Το ανοιγεις προς τα επανω και εχεις προσβαση στο πισω μερος των προβολεων. Ανοιγεις (γυρνοντας) το καπακι τους και τσουπ να σου η λαμπα. Το πιο δυσκολο ειναι να βγαλεις τις λαμπες απ'τη θεση τους γιατι θελουν πολυ τραβηγμα να βγουν απ'τα φις τους και ειναι λιγο στενος ο χωρος εκει. Αυτα....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Ιαν 2005, 19:29:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στέλιο είσαι σωστός 2 φορές Cool

Πρώτα για την θέση των προβολέων ομίχλης, και 2ον για την αλλαγή λάμπας τους Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Ιαν 2005, 21:42:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παντως για την εθνικη ειναι οτι πρεπει τα προβολακια κατα το σουρουπο!!
Οσοι ειναι αριστερη λωριδα και δεν κανουν τον κοπο να κανουν δεξια επειδη δεν τους νοιαζει αν βιαζεσαι αλλα και για να το παιξουν γρηγοροι,ταραζονται και πηγαινουν ΑΜΕΣΩΣ δεξια!!!!
ο καλυτερος τροπος αυτος ειναι!ουτε φωτα ουτε τιποτα!!!


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Ιαν 2005, 22:43:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπόν χτές έβαλα τις osram αυτές πυ φωτίζουν 50 % περισσότερο.

έχουν αρκετή διαφορά από τις philips που φόραγα από μαμά.

βέβαια σε καμία περίπτωση δεν φωτίζουν 50% παραπάνω.

Πάντως έχουν διαφορά.
οι τέσσερις λάμπες μου κόστισαν 80 ευρώ. τώρα τα ψυράκια φαίνονται χάλια. τι λέτε να κάνω.

steeve ρίξε καμία ιδέα.

Και κάτι άσχετο. με τα lexus τα φώτα τι θα κάνουμε ? δεν πιστεύω να τα παρατήσες ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Ιαν 2005, 08:09:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:
λοιπόν χτές έβαλα τις osram αυτές πυ φωτίζουν 50 % περισσότερο.

έχουν αρκετή διαφορά από τις philips που φόραγα από μαμά.

βέβαια σε καμία περίπτωση δεν φωτίζουν 50% παραπάνω.

Πάντως έχουν διαφορά.
οι τέσσερις λάμπες μου κόστισαν 80 ευρώ. τώρα τα ψυράκια φαίνονται χάλια. τι λέτε να κάνω.



τις ιδιες φοραω και εγω...
καλα για 50% δεν το συζηταμε καν αλλα ειναι λιγο πιο καθαρες σε σχεση με τις philips...
τωρα οσο για τις ψυρες, εγω τις εβαλα μπλε... Idea



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Ιαν 2005, 12:59:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:
λοιπόν χτές έβαλα τις osram αυτές πυ φωτίζουν 50 % περισσότερο.

έχουν αρκετή διαφορά από τις philips που φόραγα από μαμά.

βέβαια σε καμία περίπτωση δεν φωτίζουν 50% παραπάνω.

Πάντως έχουν διαφορά.
οι τέσσερις λάμπες μου κόστισαν 80 ευρώ. τώρα τα ψυράκια φαίνονται χάλια. τι λέτε να κάνω.

steeve ρίξε καμία ιδέα.

Και κάτι άσχετο. με τα lexus τα φώτα τι θα κάνουμε ? δεν πιστεύω να τα παρατήσες ?


Τι ιδέα να ρίξω... παλεύω να βρώ λεφτά για να πάω να κάνω τεστ με λάμπες και να βγάλω και φωτό για να σας σώσω από χάσιμο χρόνου και χρήματος Rolling eyes

Εγώ έβαλα μπροστά στις ψείρες led περίπου 7mm αν θυμάμαι καλά και βγάζουνε φως σχεδόν τέλειο Wink

Εν αναμονή χρημάτων λοιπόν! Sad

(Όσο για τα πίσω lexus φανάρια... είπαμε, τέλος του μήνα μάλλον θα κάνουμε παραγγελία! Wink )



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιαν 2005, 01:37:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λιγο ασχετη, αλλα στα προβολακια ποιος ειναι ο κωδικος για τις λαμπες? Η1? Επειδη θα παω να παρω καινουργια αυριο απο αλλο μαγαζι...


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιαν 2005, 06:49:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kavaliotis έγραψε:
Λιγο ασχετη, αλλα στα προβολακια ποιος ειναι ο κωδικος για τις λαμπες? Η1? Επειδη θα παω να παρω καινουργια αυριο απο αλλο μαγαζι...


ναι H1 είναι τα προβολακια και H7 η μεσαία σκάλα....



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 2 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1636s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 20 - GZIP enabled - Debug on