PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

307 - Βελτίωση για 307 1.6 16V
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 42, 43, 44  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
frixos (Δημήτρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


307 1,6 XS

Ένταξη: 27 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 74
Τόπος: Σπίτι μου (Αθήνα)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούν 2004, 22:47:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Αγαπητε frixos,

Σε εσενα προσωπικα εχω στειλει και σχετικο pm.Αν θες μπορεις να αξιολογησεις αν ειναι μουφα ή οχι.Προσωπικα το φτιαξεις δεν το φτιαξεις το αμαξι σου ποσως με ενδιαφερει.Η διαφημιση δυστυχως μεσα απο public post δεν επιτρεπεται πολυ περισσοτερο οταν με το εν λογω συνεργείο προσπαθούμε εδω και καιρο να κλέισουμε μια συμφωνια συνεργασίας για ολο το club το οποιο δεν ειναι κερδοσκοπικος οργανισμος και εμεις δεν ειμαστε λιγούρια.Σπουδασαμε δουλευουμε εχουμε τα παιδια μας και την οικογενεια μας και δεν περιμενουμε να ζησουμε απο αρπαχτές.

Δεν ντρεπεομαι για το συνεργειο,αν θελετε να σας δωσω το ονομα.Προκειται για το συνεργειο Liolios Racing του Αντωνη Λιολιου στην Λιοσιων τηλ 210-8322356.Οι γνωστες θα ξερουν ποιος ειναι ο Λιολιος.Οσοι δεν ξερουν ας ρωτησουν να μαθουν.Αν παλι μερικοι περιμενουν να κανει τουρνε στην επαρχια ο Λιολιος οπως εκαναν παλια τα μπουλουκια λυπαμαι αλλα αυτα δεν τα κανουν ουτε οι βελτιωτες της Ζιμπαουε.Αναγκαστικα ή θα ερθουν Αθηνα ή θα το φτιαξουν στην πολη τους.Ο συγκεκριμενος δεν ειναι dealer ουτε πουλαει μονο προγραμματα.

Δεν εχω σκοπο να συνεχισω την κουβεντα φιλε frixos.Αν καποιος ξερει καποια πραγματα παραπανω ας τα ποσταρει οπως εκανα και εγω και ας μιλησει με επιχειρηματα.Τα 32 μου χρονια μου και η δουλεια μου , μου επιτρεπουν να εχω αποψη για πολλα πραγματα.

Οπως και να εχει εγω προωπικα δεν εχω να κερδισω τιποτα απο ολη αυτη την ιστορια μαλλον αλλοι θα ωφεληθουν.Δοξα τω Θεω το αμαξι μου ειναι οπως θελω να ειναι μετα απο πολυ ταλαιπωρια.Αν καποιος θελει να ταλαιπωρηθει και να πληρωσει 2πλα και 3διπλα be my guest.


Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί έστειλες το παραπάνω μήνυμα, εγώ το μόνο που είπα είναι ότι έχουμε το μυαλό και την κρίση να αξιολογήσουμε την άποψη του καθενός, τώρα σχετικά με το εν λόγω ΄΄βελτιωτή΄΄ δεν έχω ιδία άποψη αλλά από ανθρώπους του χώρου έχω ακούσει κάποια πράγματα, άλλα θετικά και άλλα αρνητικά, οι απόψεις δηλαδή διίστανται.
Ολοι προσπαθούμε, έτσι τουλάχιστον πιστεύω εγώ, να βρούμε απαντήσεις στα ερωτηματά μας, δεν υπάρχει καμιά περίπτωση (τουλάχιστον από την δική μου πλευρά) να επικρίνω ή να εγκρίνω κάποιον, απλά διαβάζω ,ακούω και έτσι μαθαίνω, τίποτα παραπάνω!
Φιλικά
Δημητρής Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
S16 (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 Rallye 1.6 16v

Ένταξη: 30 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Αθήνα (θέλω να φύγω...)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούν 2004, 23:51:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε Μακη επειδη εχασα επεισοδια και επειδη ενδιαφερομαι για προγραμμα μπορεις να μου πεις αν τον Λιολιο τον αναφερεις για καλο ή για σκαρτο; Confused Confused

Εστω στειλε μου ενα pm οποτε βρεις χρονο για να ξερω. Embarassed

Εκει εβαλες το δευτερο (σωστο) προγραμμα;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιούν 2004, 07:15:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι Δημητρη (Roadrunner) εκει φτιαχτηκε (επιτέλους) το αυτοκινητο


Δημήτρη (frixos) δεν ειχε ουσιαστικα εσενα αποδέκτη το μύνημα.


Φιλικά

Μάκης


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
S16 (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 Rallye 1.6 16v

Ένταξη: 30 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Αθήνα (θέλω να φύγω...)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιούν 2004, 11:14:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Ναι Δημητρη (Roadrunner) εκει φτιαχτηκε (επιτέλους) το αυτοκινητο


Ευχομαι πολλα γρηγορα και απροβληματιστα χιλιομετρα τωρα. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sayras (Βασιλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 1.6 XSi 16V

Ένταξη: 23 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 47
Τόπος: IOANNINA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούν 2004, 13:25:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΛΕΙΨΑ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΜΑΚΗ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ 32 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ Η 10ΧΡΟΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΟΥ ΠΟΡΕΙΑ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΕΙΔΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΩ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟΣ. ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΤΗΣΕΙ.ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΜΟΥ.ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΩΡΙΣΜΕΝΟΙ ΣΕ ΟΜΑΔΕΣ.ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ SITE ΠΟΥ ΚΟΡΟΙΔΕΟΥΝ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ "ΓΑΛΛΟΥΣ". ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ PEUGEOT ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ. ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΠΙΤΕΘΗΚΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΒΑΖΟΥΝ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ.ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΤΗΤΕΣ ΜΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΛΑΤΡΕΥΟΥΝ ΤΑ PEUGEOT. ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΙΧΑΝ RALLAKIA ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΙ!!!!ΤΑ ΛΕΜΕ.


Sayras
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούν 2004, 13:56:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαλιστα.... τυπικος δημοσιογραφος..

Κατ αρχην θα σε παρακαλεσω να γραφεις με πεζους ελληνικους χαρακτήρες.

Συνεχιζω...

Την γνωμη σου δεν την εκφραζεις ελευθερα οταν μου λες οτι δουλεια δεν γινεται ετσι και ζουμε στην Ζιμπαουε κλπ.Εγω εγραψα για το προγραμμα.Εσυ δεν ειδα να απαντας πουθενα για το καλο 307 με τα 126 αλογα.Μηπως δεν το επιτρεπει η δηοσιογραφικη δεοντολογια ή το δημοσιογραφικο απορρητο?Εγω τουλαχιστον δημοσια δεν μπορουσα να αναφερω ενα ονομα χωρις την εγκριση των "ιδιοκτητων" του site.Οταν την πηρα το εκανα.

Καλα θα κανετε ολοι εσεις του "ειδικου" τυπου να προσεχετε περισσοτερο και τις εκφρασεις σας και το στυλακι σας και τα γραφομενα σας.

Το οτι ασχολεισαι με τον χωρο σαν δημοσιογραφος εδω και 10 χρονια δεν νομιζω οτι σε κανει πιο γνώστη απο καποιον που πληρώνει αυτον τον χωρο εδω και 10 χρονια πολυ περισσοτερο οταν ο χωρος του αυτοκινητου ειναι κατι παραπανω απο μια δουλεια γι αυτον.Εσενα σε εχουν προστατεψει οι συναδελφοι σου απο στραβοπατηματα εγω επρεπε να πληρωσω για να μαθω και να μην την ξαναπατησω ακριβως επειδη οι συναδελφοι σου δεν με προστατεψαν.Αποδειξε μου το αντιθετο (ενα αρθρο με τα κακως κειμενα των βελτιωσεων και τα "προβληματικα" συνεργεια βελτιωσεων)

Χωρισμενοι σε ομαδες δεν εμαστε..εσυ μπηκες σε ομαδα μονος σου.

Αν ξερεις τους μηχανικους που μπορουν να φτιαξουν Peugeot πες τους μας δημοσια ετσι οπως εξελιχθηκε πλεον η συζητηση δεν εχει νοημα να φοβομαστε για διαφημισεις κλπ.

Οσο για το πιος επιτεθηκε σε ποιον απλα μεταφερω τα γραφομενα σου

Παράθεση:

ΑΣΕ ΜΑΚΗ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ? ΕΙΠΑΜΕ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ.ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΑ...!ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΤΙΜΑΤΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΙΔΕΑ ΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΤΟ SITE. AN ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΓΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ.


Υπαρχουν πολλοί τροποι να εκφρασεις την σκεψη σου,θα επρεπε να το ξερεις καλυτερα απο μενα.

Δεν κατηγορησα ουτε αμφισβητησα τους βελτιωτες της επαρχιας.Και συφωνω οτι εχουν πολυ καλα δειγματα αλλα και πολυ κακα.Μαλλον θα ηθελες το τηλεφωνο ενος γνωστου απο Λαρισα που εδω και 1 μηνα το αμαξι του ειναι κλεισμενο στο συνεργειο για μια απλη τοποθετηση κινητηρα απο 307 1.6 16V σε 206 1.4.Αυτος τι πρεπει να κανει??Να φωναξει τον Κρασουλη τον Σεβνταλη και τον Αλεπη στην Λαρισα να του φτιαξουν το αμαξι ή να το φερει στην Αθηνα?Μην περιμενεις να ερθει καποιος απο τους βελτιωτες της Αθηνας να σου κανει δουλεια στην πολη σου.Εκτος και αν η ερωτηση σου για το που μπορει να αγορασει καποιος στην επαρχια προγραμμα περιμενε μια ηδη ετοιμη απαντηση απο εσενα.

Προσωπικα δεν επιθυμω αντιπαλοτητες με κανεναν.Προτιμω να γραφω 10 ποστ τεχνικων αναλυσεων παρα 1 για να προωθησω αντιπαλοτητες.

Το τελευταιο με τα rallakia δεν το καταλαβα..θα μου το εξηγησεις σε επομενο ποστ..

Μάκης

Υ.Γ Οσο γι αυτο με τους "μηχανικους μου".

Εγω αγαπητε δεν τα παιρνω απο κανεναν και πληρωνω μαλιστα και την τελευταια ροδελλα που μπαινει στο αμαξι μου....Σε αντιθεση με καποιους αλλους γνωστους και μη εξαιρετεους...Τα λεμε


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούν 2004, 13:51:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεταφερω μηνυμα του φιλτατου sayra που μου ηρθε με e-mail γιατι για καποιο Internetτικο λογω δεν μπορουσε να κανει post

sayras έγραψε:

Mάκη ο ενοχλητικός δημοσιογράφος απο τα Γιάννινα είμαι. Αν και προσπάθησα να στείλω τρείς φορές post κάτι τέτοιο δεν κατέστη δυνατό και... ψάχνω το γιατί. Τέλος πάντων. Σου προτείνω να διαβάσεις καλύτερα αυτό που παραθέτεις γιατί ακόμη δεν το κατάλαβες. Την έχω πατήσει απο Αθήνα και ειλικρινά έχω ξοδέψει πολλά χρήματα για το αυτοκίνητό μου. Αυτη η αντιπαράθεση δεν οδηγέι πουθενά. Όσο για τους δημοσιογράφους θα σου πρότεινα να μην ξαναδιαβάσεις ποτέ περιοδικό αν κάτι τέτοιο είναι εφικτό. Εγώ σέβομαι κάθε επάγγελμα. Ελπίζω το κοινό μας πάθος να μας επιτέψει να τα πούμε κάποια άλλη στιγμή ποιό ήρεμα. Και μια πρόταση. Κάντε προτάσεις προς τους νεώτερους για να προσέχουν στους δρόμους και να μην σκοτώνονται. Να τελειώσει αυτή η μάστιγα. Καλά χιλιόμετρα.

Υ.Γ. Κάποιοι "ιάπωνες" σε άλλα site μας δουλεούν που έχουμε "κλειστές" ομάδες και που διαφωνούμε σε πολλά. Και σε αυτούς πρέπει το site να αποδείξει ότι είμαστε καλύτεροι σε ΟΛΑ. Τα λέμε.



pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούν 2004, 13:53:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαι η απαντηση η δικη μου με e-mail

pugsang έγραψε:

Aγαπητέ φίλε,

Δεν υπαρχει περιπτωση να πειραξε κανενας τον λογασριασμο σου.Αν θελεις μπορω να κανω εγω post το μηνυμα σου.Η αντιπαραθεση ειλικρινα και εμενα με κουραζει.Αν την εχεις πατησει απο την Αθηνα να μας πεις το ονομα του συνεργειου.Ειλικρινα αυτο που θελω να σε κανω να καταλαβεις ειναι οτι ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ.Να βοηθησω θελω με οποιον τροπο μπορω.Δεν θελω να την πατησει κανεις οπως εγω που το αμαξι μου φτιαχτηκε 2 φορες με τα ιδια πραγματα για να καταληξει σωστο.Μια βελτιωση 2ου σταδιου κρατησε 6 μηνες.Πως σου φιανεται αυτο?Ελπιζω αυτο να το καταλαβαινεις και να το αποδεχεσαι.Θα χαρω πολυ αν βρεθουμε απο κοντα καποια στιγμη και μιλησουμε.Δεν σε θεωρω ενοχλητικο καθε αλλο μαλιστα.Απλα θα προτιμουσα να μιλας πιο καθαρα και να μην βαζεις ολο τον κοσμο σε εναν κουβα.Να ξερεις οτι εμεις πλατες δεν καναμε ποτε σε κανεναν και δεν θα κανουμε ΠΟΤΕ.Οσο για τα περιοδικα και τους συναδελφους σου νομιζω οτι εχω δικιο.Το καταλαβαινω οτι δεν γινεται διαφορετικα για οικονομικους και διαφημιστικους λογους αλλα μονο αμα εισαι μεσα στο κυκλωμα μαθαινεις την αληθεια.

Τελος παντων αν πραγματικα ενδιαφερεσαι για προγραμμα ή οτιδηποτε αλλο θα χαρω να σε εξυπηρετησω με οποιον τροπο μπορω εδω απο την Αθηνα.

Τελος να σου αναφερω οτι το 206club ειναι επισημο αθλητικο σωματειο της ΕΛΠΑ με οτι αυτο συνεπαγεται σχετικα με τα θεματα ασφαλειας στους δρομους.Γι αυτο και δεν συμμετειχαμε σε κανενα Face2Face challenge καθως και δεν κατεβαινουμε σαν club σε Λιμανακια , Βουτες κλπ επικινδυνα μερη.

Φιλικά

Μάκης



pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sayras (Βασιλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 1.6 XSi 16V

Ένταξη: 23 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 47
Τόπος: IOANNINA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιούν 2004, 13:13:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OK Μάκης. Θα τα πούμε ξανά. Αν και νομίζω ότι κάποιες αντιπαραθέσεις κάνουν καλό σε όλους. Όσο για το όνομα του "μηχανικού" θα το πούμε όταν πρέπει και όχι μέσω site. Και προσοχή στους δρόμους πεζάκηδες....!Τα λέμε κάπου εκεί εξω...


Sayras
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιούν 2004, 15:11:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σαβρας μπορεις να μου πεις σε ποιο περιοδικο εισαι τωρα και πιο πριν και τι εχεις σπουδασει ακριβως δεν εχω καταλαβει ??
και επισης που μενεις?
δημοσια παρακαλω οχι σε pm
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sayras (Βασιλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 1.6 XSi 16V

Ένταξη: 23 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 47
Τόπος: IOANNINA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2004, 12:35:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sorry αλλα γιατί ρωτάς? Μήπως δεν με πιστεύεις? Δικαιωμά σου. Αλλα προσωπικά ζητήματα συζήτηση κομμένη. Εκτός και αν είσαι ο Δαφέρμος. Πάντως έχω σπουδάσει δημοσιογραφία.Εσύ ποιός είσαι?


Sayras
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kaisaras96 (Κωστας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 05 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 282
Τόπος: ΜΠΡΑΧΑΜΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2004, 13:23:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω παιδια πιστευω οτι διαφημησεις μεσω φορουμ δεν υφιστανται...
Το να μπει καποιος και να γραψει οτι εμεινε πολυ ευχαριστημενος-δυσαρεστημενος απο καποιον μαστορα και να αναφερει το ονομα του ειναι πολυ χρησιμο.
Το πως θα το χειριστουμε εμεις ειναι θεμα προσωπικο του καθενως και της εμπιστοσυνης που εχουμε στο club.
Για να γινω πιο ξεκαθαρος,αν διαβασω κατι απο καποιον που εμπιστευομαι την αποψη του δεν θα εχω λογο να μην το πιστεψω,αν ομως δεν γνωριζω τι παιζει ή μου φαινεται υποπτο το ποστ απλα θα το λαβω υποψη μου!
Αλλωστε αυτο ειναι το νοημα του διαλογου σε ενα απολυτα δημοκρατικο φορουμ,να ακουγονται ολες οι φωνες χωρις φοβο και παθος,ωστε να μπορει ο καθενας μας να βγαλει τα δικα του συμπερασματα στα θεματα που τον απασχολουν.
Για καθε μαστορα(οσο καλος κι αν ειναι)θα υπαρχει παντα καποιος δυσαρεστημενος πελατης ή γιατι οχι ανταγωνιστης που προσπαθει να του βγαλει κακο ονομα,that's life

Αυτη ειναι γνωμη μου και την γραφω Φιλικα χωρις δευτερη σκεψη για κανεναν.




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2004, 23:33:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αμα μου πεις το περιοδικο θα σου πω το λογο.δε ρωταω απο καποιο προσωπικο ενδιαφερον...
οσο αφορα το προσωπικη συζητηση εσυ ανεφερες οτι δουλευεις σε τετοιο εντυπο και εγω απλα ρωταω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sayras (Βασιλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 1.6 XSi 16V

Ένταξη: 23 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 47
Τόπος: IOANNINA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Ιούν 2004, 09:37:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχως κατι τετοιο δεν γινεται γιατι ουσιαστικα αποκαλυπτω την ταυτοτητα μου και δεν θα το ηθελα για ευνοητους λογους. Εκτος των αλλων ειναι ουσιαστικα και διαφημιση. Οκ φιλε "volvos"?Sorry!


Sayras
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Ιούν 2004, 09:45:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ας επιστρέψουμε στο θέμα του topic.

Για προσωπικά σας θέματα,μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τα pm.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sayras (Βασιλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 1.6 XSi 16V

Ένταξη: 23 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 47
Τόπος: IOANNINA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Ιούν 2004, 12:19:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστος ο Judrer...


Sayras
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
gr_nrg (Chris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 XS 1.6 3d

Ένταξη: 20 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 9
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Ιούλ 2004, 11:51:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια... εγω ειμαι πολυ νεος εδω και δεν τα πιανω ολα! καταλαβα πως δημιουργηθηκε η παρεξηγηση αλλα εν τελει αν και με ενδιαφερει το θεμα δεν εβγαλα και πολυ ακρη. Καλο θα ηταν πιστευω να μην βγαζετε ποστ που εχουν σταλει και που αλλοι απαντανε σε αυτα γιατι αν διαβαζει καποιος το topic μετα απο καιρο (οπως εγω) δεν βγαζει νοημα.
Και τωρα στο θεμα μας...
Ενδιαφερομαι και εγω για κανα πειραγματακι στο τουτου μου που ειναι ανεγκιχτο (εκλεισα ακριβως 1 χρονο αγορας). Μιας και εχω δοσεις ακομα και ζοριζομαι ποιες μικροαλλαγες θα ηταν καλες και χρησιμες... για παραδειγμα φιλτροχοανη ή σκουπα και ποια? Εξατμιση που να κοιταξω καλυτερα? Και κατι αλλο χαμηλωμα παιρνει το 307 και σφιξιμο στις αναρτησεις με οτι φοραει εργοστασιακα? και ποσους ποντους? Βασικα με τις λακουβες της Αθηνας και τις μαλ**ες? αναρτησεις των peugeot μεχρι να ερθει στα ισια του το αμαξι πεφτει στην επομενη! Smile Το θελω λιγο πιο καρφωμενο κατω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fotis1972 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 29 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Ιούλ 2004, 23:40:09    Θέμα δημοσίευσης: Τρενο!!!!!!!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gr_nrg έγραψε:
ρε παιδια... εγω ειμαι πολυ νεος εδω και δεν τα πιανω ολα! καταλαβα πως δημιουργηθηκε η παρεξηγηση αλλα εν τελει αν και με ενδιαφερει το θεμα δεν εβγαλα και πολυ ακρη. Καλο θα ηταν πιστευω να μην βγαζετε ποστ που εχουν σταλει και που αλλοι απαντανε σε αυτα γιατι αν διαβαζει καποιος το topic μετα απο καιρο (οπως εγω) δεν βγαζει νοημα.
Και τωρα στο θεμα μας...
Ενδιαφερομαι και εγω για κανα πειραγματακι στο τουτου μου που ειναι ανεγκιχτο (εκλεισα ακριβως 1 χρονο αγορας). Μιας και εχω δοσεις ακομα και ζοριζομαι ποιες μικροαλλαγες θα ηταν καλες και χρησιμες... για παραδειγμα φιλτροχοανη ή σκουπα και ποια? Εξατμιση που να κοιταξω καλυτερα? Και κατι αλλο χαμηλωμα παιρνει το 307 και σφιξιμο στις αναρτησεις με οτι φοραει εργοστασιακα? και ποσους ποντους? Βασικα με τις λακουβες της Αθηνας και τις μαλ**ες? αναρτησεις των peugeot μεχρι να ερθει στα ισια του το αμαξι πεφτει στην επομενη! Smile Το θελω λιγο πιο καρφωμενο κατω...
Κ

Λοιπον εχω βαλει ελατηρια eibach pro kit χαμηλωμα 3.5 ποντοι
και μετα απο πολυ ψαξιμο αυτος που μου τα εφτιαξε μου ειπε να μην πεταξω τα αμορτισερ τα μαμισια διοτι ειναι απο αλουμινιο και δυσκολα βρισκεις αλλα κρατωντας το κελυφος να αλλαξει ολα τα εσωτερικα τα παντα λαδια-αξονες-"ξυδια" χε χε τα παντα χειροποιητη δουλεια
ολα αυτα με 680 ευρω μαζι με ελατηρια εννοειται
Ειχα αγωνια αν κανω βλακεια μεχρι που πηρα το αμαξι
Παιδες ενα θα σας πω!!!!
Οδηγω αλλο αμαξι καμια σχεση!!!!!!!!!!
Οσοι ξερουν, στο κατεβασμα της γεφυρας του σταδιου καραισκακη προς πειραια εχει εγκαρσιο υψωματακι λοιπον ακουστε!!!
Δοκιμασμενο πολλες φορες ταχυτητα 120 χ.α.ω. και δεν σηκωνται καθολου απο εδαφος σιδερωνει το δρομο!!!!!!!
και σε ολα αυτα βοηαει η μεγαλη διαδρομη αμορτισερ που εχουν τα πεζουλινια μας
καταπληκτικη δουλεια προτεινω ανεπιφυλακτα!!!!!!!!
μπορω να σας πω και που τα εβαλα εν δεν θεωρειται διαφημιση
α και να μην ξεχασω δεν χτυπανε!!!!!! δεν ειναι σκληρα σαν πετρα
και εχεις ενα οικογενειακο σπορ αμαξι
Καθοτι και οικογενειαρχης με παιδι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιούλ 2004, 07:36:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για πες μας και που τα εφτιαξες τα αμορτισερακια

Νομιζω οτι ενδιαφερει ολο τον κοσμο


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gr_nrg (Chris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 XS 1.6 3d

Ένταξη: 20 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 9
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιούλ 2004, 08:53:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι πραγματι μας ενδιαφερει... για πες ρε φωτη! ενα οικογενειακο τρενο χρειαζομαι και εγω! Very happy (αν και δεν εχω οικογενεια ακομη)
Pugsang πολυ νωρις ξυπνας βλεπω! Με την τσιμπλα στο ματι πιανεις το πληκτρολογιο? χεχεχε Sleeping Morning
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 42, 43, 44  Επόμενη
Σελίδα 2 από 44

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1572s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on