PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

33ο Ράλλυ Θερμαϊκού
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Μάρ 2004, 22:20:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
ε, και μην αρχισετε πάλι τα συγχαρητήρια, έτσι ?


Ε τοτε ας αρχισω πρωτος! Very happy

Nικολακι συνχαρητηρια απο εμενα! Razz

Ποτε θα δουμε και κανα videακι??? Laughing



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Μάρ 2004, 00:31:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλεξ@νδρος έγραψε:
Απ'οτι ξερω εγω ημουν στον Προδρομο 3 και ο Μίλτος στις 2 ειδικές της Παλαιοχωρας.Τον glf τον εχω σε βιντεακι που ψιλοέχασε τον δρόμο αν και γενικα τα πηγε πολυ καλα.
Ατυχηματα 2 .Το ibiza του Κουκκιδη εγινε βιδες στην αρχη του Προδρομου 3 ενω εξωαγωνιστικα την ιδια και χειροτερη καταστροφη έπαθε ενα Evo κιτρινο στον Ταξιαρχη και αφου απο νωρίς επιδιδόταν σε ανωριμότητες με ένα αλλο μαύρο


Μας χαλασανε τον αγωνα.Τουμπαρισμα του Κουκιδη και οι ανωριμοι θεατες πεταχτηκανε στον δρομο να σταματησουνε το νουμερο 16 που ηταν ο Δημητρης με το MAXI οταν εκεινος ερχοτανε με 5 γεματη για αλλαγη σε 6 και μετα το χασημο που ειχε ο δρομος ειχανε γραμμενη τερμα την στροφη που ερχοτανε.Φανταστειτε τωρα με το που βγαινουν απο το χασημο με καμια 180 στα 50 μετρα να βλεπουν τον δρομο κλειστο απο θεατες.Φρενα και τετακε με ψιλοεξοδο (ευτηχως τιποτα δεν επαθε το αμαξι).Παλι καλα που δεν φαγανε καμια 15αρια ατομα.Χασημο ενος 3 λεπτου εκει με το περνας-δεν περνας οποτε εκει χαθηκε και ο αγωνας.

Κριμα στα παιδια με το EVO.Μακαρι να ειναι καλα και να μην χτυπησε κανεις.Το αμαξι το ειδα φευγοντας απο Αγιο Προδρομο πηγαινοντας για το 2 Σερβις.Δεν εμεινε τιποτα.Γενικα θελει προσοχη.

Και αφηνω τα καλα γα το τελος.................................


ΓΚΑΛΦΑΣ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ......ΟΛΕ......ΟΛΕ.......ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ....ΟΛΕ...ΟΛΕΕΕΕΕΕ..................

Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire
Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color
Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color
Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color

2 ΘΕΣΗ ΣΤΑ 1600 ΤΗΣ ΝΟΡΜΑΛ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΕ ΠΑΝΝΕΛΗΝΙΟ ΑΓΩΝΑ.ΕΥΓΕ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΖΥΜΑΡΟΥΛΗ.ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΣΥΝΟΔΗΓΟ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΦΙΛΗ

Υ.Γ.Καλα βρε π*****...τι εμαθα...τραβουσες χειροφρενα στον χολομωντα και ξεσήκωνες το πληθος Question Βρε χαμπερα.....Κανα MANTA εχεις ή κανενα ASCONA Question Κοιτα να δεις ρε......Λες και βλεπω τον Σκαλτσα που τρεχει για το θεαμα......


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Μάρ 2004, 09:58:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:

Υ.Γ.Καλα βρε π*****...τι εμαθα...τραβουσες χειροφρενα στον χολομωντα και ξεσήκωνες το πληθος Question


Προσπάθησα αλλά το γμμνο ήταν λάσκα και δεν έπιανε καλά !!! Αμα έπιανε ακόμα θα γελούσαμε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Μάρ 2004, 10:07:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
2 ΘΕΣΗ ΣΤΑ 1600 ΤΗΣ ΝΟΡΜΑΛ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΓΩΝΑ.ΕΥΓΕ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΖΥΜΑΡΟΥΛΗ.ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΣΥΝΟΔΗΓΟ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΦΙΛΗ


Έεεετσι έεετσι....
Συγχαρητήρια αγορίνα μου !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotamax (Σωτήρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


307Χs 1.4 16v(2004)

Ένταξη: 03 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Νέα Μουδανιά Χαλκιδικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Μάρ 2004, 11:50:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο!!!!
Δηστυχώς δεν μπορεσα να παρακολουθήσω τον αγώνα. Smile Smile Smile Smile


Υπομονή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Μάρ 2004, 17:40:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NIKOΣ έγραψε:

Κριμα στα παιδια με το EVO.Μακαρι να ειναι καλα και να μην χτυπησε κανεις.Το αμαξι το ειδα φευγοντας απο Αγιο Προδρομο πηγαινοντας για το 2 Σερβις.Δεν εμεινε τιποτα.Γενικα θελει προσοχη.
.
Απ'ότι εμαθα μονο μωλωπες
Εσυ πως μας ξέφυγες και δεν ηρθες για αγριογουρουνο και κρασάκι διαβασμένο?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Μάρ 2004, 22:37:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

E ρε γλέντια ! να και το πρώτο video από το Χολομώντα ! τραβηγμένο από κινητό !! είναι στο εκκλησάκι σε κατηφορική φουρκέτα.

http://www.galfas.gr/racing/video/2004/thermaikoy2004_ekklisaki.avi

παίζει απευθείας στον windows media player, μεγεθος 890 kb


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Μάρ 2004, 10:29:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαι μια φωτό του νικητή με το κύπελο.



Άντε Nίκο και πρωτιά στο Aττικό. Razz Wink

PS: Στην φώτο θα ήταν κι ο Παφίλης αλλά πρόλαβε και την έκανε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Μάρ 2004, 11:48:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαχα!!! εδώ είναι η φώτο που τραβήχτηκα νωρίς ?

ρε σαν τον Πανιζι δε φέρνω με τέτοιο βλέμα ? Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Απρ 2004, 08:06:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και χθες βραδυ στο seven o Φωτεινελης εδειξε πλανα και εκανε αναφορα στον 2ο της Ν2 Νικόλα Γκάλφα




pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Απρ 2004, 08:31:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κανόνισε μάγκα μου να μας δουλέυεις !! Πρωταπριλιά το έγραψες !

για δώσε λεπτομέριες, τι πλάνα έδειξε ?

Εχω και live story.


http://www.galfas.gr/racing/races/2004/thermaikoy2004_brakes.jpg

να πως βγήκαν τα τακάκια και η δισκόπλακα (μιας εβδομάδας) ....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Απρ 2004, 08:37:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι φιλαρακι δεν σε δουλευω καθολου

Εδειξε καποια πλανα και ειδικα σε μια αριστερη φουρκετα κατηφορικη που μπηκες με οσα και τα λαστιχα να ουρλιαζουν ειπε ο Φωτεινελης:

Ναι και ο 2ος της Ν/2 ο εξαίσιος Νικολας Γκαλφας με το Peugeot 106 S16


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Απρ 2004, 19:59:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Kαι μια φωτό του νικητή με το κύπελο.



Άντε Nίκο και πρωτιά στο Aττικό. Razz Wink

PS: Στην φώτο θα ήταν κι ο Παφίλης αλλά πρόλαβε και την έκανε.


Γνωστο Λαμογιο αυτος Laughing Laughing Laughing Αν ηταν να βγει με κανα γκομενακι να εβλεπες...Θα σας παρακαλουσε Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Απρ 2004, 20:07:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλεξ@νδρος έγραψε:
NIKOΣ έγραψε:

Κριμα στα παιδια με το EVO.Μακαρι να ειναι καλα και να μην χτυπησε κανεις.Το αμαξι το ειδα φευγοντας απο Αγιο Προδρομο πηγαινοντας για το 2 Σερβις.Δεν εμεινε τιποτα.Γενικα θελει προσοχη.
.
Απ'ότι εμαθα μονο μωλωπες
Εσυ πως μας ξέφυγες και δεν ηρθες για αγριογουρουνο και κρασάκι διαβασμένο?


Εγω ετρεχα και δεν εφτανα.Παλι καλα που προλαβα να δω και λιγα περασματα.Βλεπεις ειμασταν SERVICE και στα δυο μιας και ειχαμε να υποστιρηξουμε οχι ενα αλλα δυο αγωνιστηκα.Το ενα με το νουμερο 16 και το αλλο που ερχοτανε με ενα τεταρτο διαφορα με το νουμερο 32.

Υ.Γ.Sid οταν σου ελεγα να πας συνοδηγος στο 32 δεν με ακουγες.Θα ειχες και κυπελακι τωρα.Λες και ποιος θα σε επαιρνε χαμπαρι.Οχι τιποτα αλλο αλλα θα καθοτανε μαζι μου ο Παφ σαββατο βραδυ με αιθεριες υπαρξης στο τζακουζι και δεν θα τον ειχα τωρα να με πριζει κανονικα Very happy

Την επομενη φορα ορμα.Και πες του Γκαλφα να στο δωσει σε καμια ειδικη να γουσταρεις και εσυ Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Απρ 2004, 00:27:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lia206cc έγραψε:

Eεετσι έεετσι....
Συγχαρητήρια αγορίνα μου !!!


Βρε βρεεεεεεεεε.................που εισαι γλυκια μου εσυ Question (Αυτο ηταν για αρχη για καλοπιασημο Razz )

Βρε γαιδουρι........ετσι κανει ο κοσμος Question Ουτε φωνη ουτε ακροαση Question (Αυτο ηταν το κανονικο Laughing )


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Απρ 2004, 09:20:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:

Εγω ετρεχα και δεν εφτανα.Παλι καλα που προλαβα να δω και λιγα περασματα.Βλεπεις ειμασταν SERVICE και στα δυο μιας και ειχαμε να υποστιρηξουμε οχι ενα αλλα δυο αγωνιστηκα.Το ενα με το νουμερο 16 και το αλλο που ερχοτανε με ενα τεταρτο διαφορα με το νουμερο 32.


Ε καλά όταν λέμε service στο 32 μη φανταστείτε και πολλά... Στο πρώτο service λιμπήστηκε την κασεροπιτα που κρατούσα και στο δεύτερο.. ε στο δεύτερο έβρεχε και είπαμε λιγες μαλ***ες και το διαλύσαμε Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Απρ 2004, 16:32:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:

Εγω ετρεχα και δεν εφτανα.Παλι καλα που προλαβα να δω και λιγα περασματα.Βλεπεις ειμασταν SERVICE και στα δυο μιας και ειχαμε να υποστιρηξουμε οχι ενα αλλα δυο αγωνιστηκα.Το ενα με το νουμερο 16 και το αλλο που ερχοτανε με ενα τεταρτο διαφορα με το νουμερο 32.


Ε καλά όταν λέμε service στο 32 μη φανταστείτε και πολλά... Στο πρώτο service λιμπήστηκε την κασεροπιτα που κρατούσα και στο δεύτερο.. ε στο δεύτερο έβρεχε και είπαμε λιγες μαλ***ες και το διαλύσαμε Smile


Την επομενη φορα που δεν θα φερεις κασεροπιτα στο σερβις ξεχναμε εμενα.Αμ πως δηλαδη..........νυστικο αρκουδι δεν χωρευει Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Απρ 2004, 17:54:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟ καλησπερα!

Ετρεξε στον αγωνα και ο φιλος μου ο Θ. Κουλης!
Πως τον ειδες?
Απο οτι μου ειπε, καποια βρεγμενα κομματια (για αλλους στεγνα) και ενα τετακε του στερησαν τη 2η θεση στην Α6.
Κατα τα αλλα το ευχαριστηθηκε και τερματισε 5ος Α6.
Γενικα μου ειπε οτι ηταν ωραιος αγωνας.
Σκεφτεται να ανεβει και στη Βεροια.
Θα φυγουν τα καπω!
Αχ και να μην ειχα το στρατο!
Θα ερχομουν σιγουρα!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Απρ 2004, 10:04:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σπύρο, είδα τον Κούλη από την κασέτα του αγώνα με σωστά και μετρημένα περάσματα. Γενικά είδα και άλλα τετακέ από 106 Smile αυτά τα βρεγμένα ήταν πολύ φόβια τελικά.

Πέρασα και τα video από την εσωτερική κάμερα και για τις 3 ειδικές. Εκτός από τη μικρή που είναι 11 ΜΒ, οι άλλες 2 είναι μεγάλες και τα video είναι 30 MB έκαστο...

Προτιμήστε τον Ταξιάρχη...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Απρ 2004, 16:34:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STOP PRESS!!!!!!!!!!!!

7 βιντεάκια (Windows Media 9) με περάσματα από το Εκκλησάκι στο Χολομώντα !!!

http://www.galfas.gr/upload/thermaikoy2004/

το ένα από αυτά έχει τίτλο "Ο Γκάλφας με τις πόρτες" Smile

Σπύρο έχει και τον Κούλη, καθώς και τους Αργυρίου, Κωνσταντίνου (206), Τρατσέλα, Lourbas


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2279s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on