PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Paintball!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Μάρ 2004, 11:28:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πΕτΡοS έγραψε:
shark_zak έγραψε:
δυστηχως λογο δουλειας δεν μπορω να ξερω συγουρα Crying or Very sad ....μεχρι ποτε μπορω να πω... Question


Μέχρι τελευταιας στιγμής υποθέτω... προσπάθησε πάντως... Wink


για τι ωρα λεμε περιπου.... Question



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Μάρ 2004, 11:38:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ξερουμε ακομα...
να περιμένετε παντως κατα τις 11 να ειμαστε εκει ώστε να παίξουμε τουλαχιστον 3-4 ωρίτσες. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Μάρ 2004, 11:43:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Salute Salute Salute
Salute Salute Salute
Salute Salute Salute



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Μάρ 2004, 14:04:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΛΟΙΠΟΝ POISONR TEOMAN ΝΙΚ7 NA EISTE SE ETOIMOTHTA GIA NA KANONISOYME RANTEBOY KAI WRA


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skopeliths (Γιώργος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.4 (8v) 5D μοντέλο 2000

Ένταξη: 05 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 55
Τόπος: ΑΘΗΝΑ-Ν.ΚΟΣΜΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Μάρ 2004, 14:06:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
ΛΟΙΠΟΝ POISONR TEOMAN ΝΙΚ7 NA EISTE SE ETOIMOTHTA GIA NA KANONISOYME RANTEBOY KAI WRA


Παιδιά να έρθω και εγώ μαζί σας Question Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Μάρ 2004, 15:36:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
ΛΟΙΠΟΝ POISONR TEOMAN ΝΙΚ7 NA EISTE SE ETOIMOTHTA GIA NA KANONISOYME RANTEBOY KAI WRA


Δημητράααααααααααακη... Laughing Laughing Laughing
Εννοείται πως θα πάμε μαζί! Wink
Να περάσω να σε πάρω και να πάμε να βρούμε τους άλλους?

ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ!!!!!

ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΑ ΠΑΘΟΥΝ ΠΛΑΚΑ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΜΕ ΤΟΣΑ 206 ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ!!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Μάρ 2004, 16:45:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν, δεν βρήκα άκρη με τα Μέγαρα. Δεν κατάφερα να επικοινωνήσω μαζί τους και τώρα είναι πολύ αργά για εκεί (θέλουν προκαταβολή μία εβδομάδα πριν!). Έστειλα email στο παλικάρι που έχει το μέρος στην Κερατέα. Του είπα 10 με 15 άτομα. Όποτε έχω νεότερα θα σας ενημερώσω. Λογικά δεν θα υπάρξει πρόβλημα, καθώς απ ότι έχω ακούσει δεν απαιτεί προκαταβολή. Είναι πιο freelance Razz

Τώρα... Πρέπει να είμαστε εκεί μέχρι τις 10-11 το πολύ! Πόση ώρα θα παίξουμε, από την αντοχή μας (σωματική και της τσέπης φυσικά!) εξαρτάται. Γύρω στις 4 ώρες είναι το συνηθισμένο...

Από φράγκα, υπολογίστε 20 ευρώ το ελάχιστο. Όσο έχει φαγούρα το δάχτυλό σας, τόσο θα πληρώνετε! (5 ευρώ τα 100 σφαιράκια). Με τα 20 ευρώ παίρνετε τον βασικό εξοπλισμό και 150 σφαιράκια. Σε ένα παιχνίδι 4 ωρών (4 σενάρια των 45 λεπτών) υπολογίστε γύρω στα 200 με 350 σφαιράκια. Προσωπικά έχω μεγάλη φαγούρα και φεύγει καμιά 500άρα!

Τι πρέπει να έχετε μαζί σας;
Δεύτερη αλλαξιά ρούχα - παπούτσια
Σακούλες για να βάλετε τα λερωμένα ρούχα (αν σας πετύχουν!)

Πως θα ντυθείτε;
Όσο πιο χακί γίνεται! Εγώ θα βάλω κανονική παραλλαγή, Ταξίαρχου παρακαλώ! Όχι παίζουμε...

Κανείς από Δυτικά Προάστεια να με πάρει μαζί; Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Μάρ 2004, 16:53:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ερωτηση:
αν με πετυχει εμενα καποιος στα πρωτα 5' μετα τι κανω????
περιμενω αλλα 40' για να ξαναμπω???????


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Μάρ 2004, 17:42:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τους κανονες θα τους καθορίσουμε εκεινη την στιγμή μεταξύ μας. Μην ανυσηχείτε. Το μόνο σίγουρο είναι οτι δε θα μείνει κανείς έξω αρκετή ώρα. Εγώ για ενα 4ωρο στην κερατέα εσκασα 35 ευρω. Κάπου εκει +-5 να υπολογιζετε.

Το e-mail δε πρόκειται να το δουν...καλυτερα να παρεις τηλέφωνο. Το τηλέφωνο είναι 210-6628178, κινητό:6937128736 και το site για οποιον ενδιαφέρεται ειναι http://thecommandworld.cjb.net/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Μάρ 2004, 17:44:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλο το σενάριο, όπως είπα και παραπάνω, διαρκεί 45 λεπτά.

Τα πρώτα 30 λεπτά δεν "πεθαίνεις" τελείως... Αν σε πετύχουν στο κεφάλι βγαίνεις έξω για 3 λεπτά, και αν σε πετύχουν στο στήθος για 5 λεπτά. Χέρια, πόδια και όπλο δεν μετράνε για frag.

Τα τελευταία 15 λεπτά είναι "sudden death"! Οπουδήποτε κι αν σε πετύχουν, ακόμη και στην κάνη του όπλου σου(!), βγαίνεις εξώ μέχρι το τέλος του σεναρίου.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Μάρ 2004, 17:56:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωχ! Εγώ σε άλλο field έστειλα email! Στο http://www.greekpaintball.com/

Σε πιο από τα δύο θα πάμε; Κάποιος με προηγούμενη εμπειρία να μας πει;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Μάρ 2004, 18:12:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ έχω πάει μόνο σε αυτο που ανέφερα...
τι να πω τωρα? καλύτερα να κανονίσουμε εκεί που έχει τηλέφωνα και θα ειμαστε σίγουροι. το άλλο μπορεί να μας απαντησει με email σε 3 μερες... Confused αν και απο τις φωτογραφίες μοιαζει πιο ωραίο αυτο που προτείνεις εσύ...
δε ξέρω... αποφάσισε εσύ...απλά να κλείσουμε σήμερα-αυριο στάνταρ Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2004, 01:02:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Τι πρέπει να έχετε μαζί σας;


3-bit!!!!! Όπως στη διαφήμιση!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
Να φέρω και το κολατσιό μου? Laughing Laughing Laughing

SnakeMJK έγραψε:
Πως θα ντυθείτε;


Φούξια γούνα και άσπρη γόβα!!!! Laughing Laughing Laughing
Αααααα, κι ένα κίτρινο τσαντάκι!!!! Laughing Laughing Laughing

Καλά καλά...το βουλώνω... Embarassed Embarassed Embarassed

SnakeMJK έγραψε:
Κανείς από Δυτικά Προάστεια να με πάρει μαζί; Razz


Αν είναι έρχομαι και σε παίρνω εγώ (εκτός απροόπτου, όπου θα ψάχνουμε και οι 2 μεταφορικό μέσο!!!!!). Wink
Κυριακάτικα η Θηβών δε θα έχει κίνηση...ε?


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2004, 08:09:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
DimiP έγραψε:
ΛΟΙΠΟΝ POISONR TEOMAN ΝΙΚ7 NA EISTE SE ETOIMOTHTA GIA NA KANONISOYME RANTEBOY KAI WRA


Δημητράααααααααααακη... Laughing Laughing Laughing
Εννοείται πως θα πάμε μαζί! Wink
Να περάσω να σε πάρω και να πάμε να βρούμε τους άλλους?

ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ!!!!!

ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΑ ΠΑΘΟΥΝ ΠΛΑΚΑ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΜΕ ΤΟΣΑ 206 ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ!!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil


kovac, γινεται να παμε μαζι ;;
δες τα ΡΜ σου



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2004, 08:18:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Λοιπόν, δεν βρήκα άκρη με τα Μέγαρα. Δεν κατάφερα να επικοινωνήσω μαζί τους και τώρα είναι πολύ αργά για εκεί (θέλουν προκαταβολή μία εβδομάδα πριν!). Έστειλα email στο παλικάρι που έχει το μέρος στην Κερατέα. Του είπα 10 με 15 άτομα. Όποτε έχω νεότερα θα σας ενημερώσω. Λογικά δεν θα υπάρξει πρόβλημα, καθώς απ ότι έχω ακούσει δεν απαιτεί προκαταβολή. Είναι πιο freelance Razz

Τώρα... Πρέπει να είμαστε εκεί μέχρι τις 10-11 το πολύ! Πόση ώρα θα παίξουμε, από την αντοχή μας (σωματική και της τσέπης φυσικά!) εξαρτάται. Γύρω στις 4 ώρες είναι το συνηθισμένο...

Από φράγκα, υπολογίστε 20 ευρώ το ελάχιστο. Όσο έχει φαγούρα το δάχτυλό σας, τόσο θα πληρώνετε! (5 ευρώ τα 100 σφαιράκια). Με τα 20 ευρώ παίρνετε τον βασικό εξοπλισμό και 150 σφαιράκια. Σε ένα παιχνίδι 4 ωρών (4 σενάρια των 45 λεπτών) υπολογίστε γύρω στα 200 με 350 σφαιράκια. Προσωπικά έχω μεγάλη φαγούρα και φεύγει καμιά 500άρα!

Τι πρέπει να έχετε μαζί σας;
Δεύτερη αλλαξιά ρούχα - παπούτσια
Σακούλες για να βάλετε τα λερωμένα ρούχα (αν σας πετύχουν!)

Πως θα ντυθείτε;
Όσο πιο χακί γίνεται! Εγώ θα βάλω κανονική παραλλαγή, Ταξίαρχου παρακαλώ! Όχι παίζουμε...

Κανείς από Δυτικά Προάστεια να με πάρει μαζί; Razz


η μπογια στα λερωμενα ρουχα βγαινει ;;; η πανε για πεταμα ;; Crying or Very sad
ο εξοπλισμος που παιρνουμε με τα 20 ευρω εκτος απο οπλο/σφαιρες τι αλλο περιλαμβανει ;
αποδυτηρια εχει; Embarassed
αμα χαθουμε στο ...δασος ποιος θα μας βρει;; Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2004, 08:54:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
η μπογια στα λερωμενα ρουχα βγαινει ;;; η πανε για πεταμα ;; Crying or Very sad


Θα σου έλεγα πώς βγαίνει αλλά θα με κατηγορήγουν ότι κάνω διαφήμιση απορυπαντικού... Laughing

DimiP έγραψε:
ο εξοπλισμος που παιρνουμε με τα 20 ευρω εκτος απο οπλο/σφαιρες τι αλλο περιλαμβανει ;


Μάσκα και-έχω την εντύπωση- κάποιο είδος μουσαμά για να μην λερώσουμε τα ρουχαλάκια μας... Laughing

DimiP έγραψε:
αποδυτηρια εχει; Embarassed


Φυσικά,όποιος τρώει κόκκινη κάρτα (ή κόκκινη μπογιά) πού νομίζεις ότι πηγαίνει... Laughing

DimiP έγραψε:
αμα χαθουμε στο ...δασος ποιος θα μας βρει;; Twisted evil


Θα αμολήσουν το απόγευμα τα σκυλιά και θα αναλάβουν εκείνα να μας βρουν.Αρκεί να αφήσεις στα αποδυτήρια ένα κομμάτι από τα ρούχα σου για να μυρίσουν... Laughing

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ Very happy


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2004, 16:17:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες, επειδή αυτή την στιγμή φεύγω για Πάτρα, κάποιος να πάρει τηλ (Πέτρο κάνε την καλή!) στα 2 fields της Κερατέας και να κλείσει για την Κυριακή σε όποιο από τα δύο δεχτεί χωρίς προκαταβολή! Εγώ επιστρέφω την Παρασκευή. Δεν το χάνω με τίποτα!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2004, 18:45:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik7 έγραψε:
kai ego mesa... tha sas to epalithefso sitnoma...
plz peite ti ora tha pame kai peripou ti ora tha girisoume!!!
istera epanalavete peripou ti gafra na kouvalame....


den mou exete apantisei omos...
teoman mesa... ama einai pame me ena amaksi...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2004, 23:05:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν μαγκες...
Πήρα τηλεφωνο και υπάρχει διαθεσιμο το πεδίο στην Κερατέα (αυτο που λεω εγω) την Κυριακή 2-5. Του είπα οτι θα απαντησω αυριο ναι ή όχι. Οπότε παρακαλώ πείτε μου.

Για χρήματα ειπαμε οτι θα χρειαστείτε 35 ευρω +-5 ευρω. Αναλογα πόσο σπαταλοι στις σφαίρες είστε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάρ 2004, 08:47:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πΕτΡοS έγραψε:
Λοιπόν μαγκες...
Πήρα τηλεφωνο και υπάρχει διαθεσιμο το πεδίο στην Κερατέα (αυτο που λεω εγω) την Κυριακή 2-5. Του είπα οτι θα απαντησω αυριο ναι ή όχι. Οπότε παρακαλώ πείτε μου.

Για χρήματα ειπαμε οτι θα χρειαστείτε 35 ευρω +-5 ευρω. Αναλογα πόσο σπαταλοι στις σφαίρες είστε.


TI εννοεις 2-5 ;;
2 μεσημερι με 5 απογευμα ;;
λιγο αργα δεν ειναι ;;;;


KOVAC που εισαι;;;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 2 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2543s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on