PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Τα πρώτα βήματα της μπέμπας...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ofitzis (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2003

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 117
Τόπος: Aθήνα-Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2002, 08:58:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Διορθώνω την πρόταση που δεν βγαζει νόημα:

όταν τους ρώτησα αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα αν εγώ θέλω να τα αλλάξω νωρίτερα μου είπαν πως δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2002, 11:36:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλα τα αλάνια... Laughing Laughing

Εχω την εντύπωση, αν δεν με απατά η μνήμη μου (λόγω ηλικίας), οτι εθεάθει ο γνωστός 19χρονος νέος κάτοχος 206 στην περιοχή της Αγίας Μαρίνας στα Μελίσσια. Παρότι δέχθηκε απο εμένα τα δέοντα (αναβόσβημα φώτων) αυτός συνέχισε τον δρόμο του οδηγώντας το μωρό του... δεν ξέρω και εγώ που... Αν αληθεύουν όλα αυτά τότε να γράψει 100 φορές το "θα απαντάω σε μηνύματα απο τα άλλα 206 του club" αλλιώς ας σωπάσει... Neutral Neutral


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ofitzis (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2003

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 117
Τόπος: Aθήνα-Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2002, 11:46:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

for (int i=0; i<=100; i++)
{
System.out.println("θα απαντάω σε μηνύματα απο τα άλλα 206 του club")
}

p206cfu ελπίζω να ξέρεις java... :D

Μάλλον εγώ ήμουν γιατί εκεί μένουν δύο φίλοι μου και περνάω πολλές φορές από εκεί.Ποια μέρα ήταν?Δεν σε πρόσεξα ρε γμτ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2002, 11:51:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή έχω επιλεκτική μνήμη (καλά μας έπεισες τώρα) θα πρέπει να ήταν χθές (Κυριακή) ή προχθές (Σάββατο). Είμουν σε απαρτία, όλη η οικογένεια... Καλά δεν άκουσες ούτε του μουγκρητό... απο την εξάτμιση Wink Wink Wink (πρόσεχε τι θα απαντήσεις).


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ofitzis (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2003

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 117
Τόπος: Aθήνα-Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2002, 12:03:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σου έστειλα private για να μην πρήζουμε τους υπόλοιπους
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0833s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on