PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Aγγελιες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Απρ 2010, 02:22:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπα του απαντας ενα "με 5000 στο δινω, με παραπανω οχι και ξεμπερδευεις..." Laughing Laughing

αλλωστε, οπως θα εχετε προσεξει οι αγγελίες ειναι απο υπεραυστηρο ελεγχο και συμμαζευονται δεοντως


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Απρ 2010, 02:25:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
μπα του απαντας ενα "με 5000 στο δινω, με παραπανω οχι και ξεμπερδευεις..." Laughing Laughing

αλλωστε, οπως θα εχετε προσεξει οι αγγελίες ειναι απο υπεραυστηρο ελεγχο και συμμαζευονται δεοντως


...και θα συνεχίσουν να είναι υπό αυστηρό έλεγχο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mr 206 (Άρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.1 8V (1999)

Ένταξη: 10 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 5
Τόπος: ΕΛΛΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Απρ 2010, 13:38:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εαν και μου απαντησατε μονο σε ενα σκελος απο τις ερωτησεις μου τουλαχιστον χαιρομαι που εχετε τον νου σας...................


Be quick, be quiet, be on time...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Απρ 2010, 20:07:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

... .. .
... .. .


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Απρ 2010, 20:21:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mr 206 έγραψε:
Δεν διαφωνω σε αυτο που λες για τα παζαρια αλλα εαν πχ πουλουσες το αυτοκινητο σου και το εδινες (λεμε τωρα) 15000€ και σου εγραφα εγω απο κατω:"Φιλαρακο εαν θες 10000€ το πηρα".Αυτο σε προσβαλει ή οχι;;;;Εμενα προσωπικα με προσβαλει!!!


κι ομως,σκεψου το αλλο...

Μπαίνω ενα ανοητος και πουλαει καποια πραγματα για χρυσαφι.

ΝΑΙ μεν,μπορεί να υπαρχει καποιος ανιδεος,και να τα αγορασει.

Δεν οφειλουν κάποια μελη παλαιότερα να σχολιάσουν και να προστατευσουν τους τυχον ανιδεους αγοραστες?

Εγω προσωπικα το χω κανει σε αλλο φορουμ,και θα συνεχιζω να το κανω.Γιατι ναι μεν,ειναι δικαιωμα να πουλησεις οσο θες,αλλα οχι να κοροιδευεις κάποιον...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Απρ 2010, 20:44:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενοειιται και συμφωνω με τον κανε γιατι οντως μπορεις να πουλας οτι θες οσο θες αλλα καλο ειναι να εχεις μετρο και να ελενχεις που παιζει η αγορα στο συγκεκριμενο αντικειμενο που πουκας ειτε ειναι βιδα ειτε ειναι σπιτι....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Mr 206 (Άρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.1 8V (1999)

Ένταξη: 10 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 5
Τόπος: ΕΛΛΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Απρ 2010, 01:06:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κυριοι κανετε ενα μεγαλο (κατ εμε) λαθος.
Οταν πουλαω κατι το κοστολογω οσο εγω πιστευω οτι αξιζει και ειναι στο χερι του αγοραστη να ψαξει και να συγκρινει εαν αυτο πωλειται σε λογικα ή οχι πλαισια.Εγω πιο πολυ βλεπω ως χλευασμο αυτο που για εσας ειναι η προστασια καποιου που δεν ξερει.Επισης εαν πχ εχω γνωστο μαντρα τοτε οτι πωλειται απο ανταλλακτικα στις αγγελιες θα μου φαινεται ακριβο,και τι πρεπει να κανω να παρω σβαρνα τις αγγελιες και να το παιζω κριτης;;
Τελος πολλα παιδια πουλανε σε λογικες τιμες κατι και εχουν βγει πολλα "τζιμανια" να κανουν κριτικες.Δεν θα ηθελα να σχολιασω με λεπτομερειες και ονοματα γιατι το θεμα θα παει επι προσωπικου και σιγουρα δεν εχω καμια τετοια προθεση.
Τελος η κοροιδια που αναφερεις Σταυρο ειναι κατι υποκειμενικο για τον καθενα οποτε καλυτερα ας το αφησουμε.


Be quick, be quiet, be on time...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Απρ 2010, 10:30:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aρη...

Συμφωνώ εν μέρει μ'αυτό που αναλύεις.

Ομως,προτιμώ οι διαφοροι νέοι χρήστες σαν και σένα να μην πιαστούν κοροιδα σε ενα φορουμ σαν κι ΑΥΤΟ, (στα υπολοιπα ποσως με ενδιαφερει) και σύ βγές μετά και ριξε με στο γυαλό,κι ας έχω κανει το καλό.

Να σου φέρω ένα πολύ απλό παράδειγμα?

Πουλαγε κάποιος μια εξατμιση πριν λιγο καιρό μτχ φυσικα (ΑΣΧΕΤΩΣ καταστασης) η οποια καινουργια κοστιζε 313ε.

Ε οταν την δινεις 300 ως μτχ,στηριζομενος πανω στο ονομα μιας εταιριας,μηπως και βρείς καποιο θύμα, ε εγω δεν το ανεχομαι.

Διότι τα φορουμς ειναι μια μεγαλη "οικογενεια",τουλαχιστο για καποιους και προσπαθει καποιος να προστατευσει καποιον αλλο,ειδικά στο θεμα τιμων/αγορών κτλ.

Τυγχάνει να εχεις διαφορετική αποψη,δεκτόν...

Για οσους επισης ειναι χρονια στα φορουμς γνωριζουν τις τιμες "πιατσας",που τυγχάνει να ειναι φθηνοτερες σχεδον παντα απ'του Χ,Ψ κολλητου,γνωστογνωτού μαντρά σου.

Τα λεμε,λοιπόν...στις αγγελίες σου! Razz Razz Razz μεταξύ σοβαρού κι αστείου πάντα.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Απρ 2010, 15:09:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα σχολια δεν ειναι χλευασμος....
Και αν δεν σαρεσει να σχολιαζουν αγγελιες σου...η γενικα αγγελιες απλα να τησ ανεβαζεις εκει που δεν υπαρχει comentary διαθεσημο....χρυση ευκαιρεια car.gr κ.ο.κ....

Απο κει και περα οταν βλεπω διαστιμοβλαχικα πραγματα και κατ επεκταση τιμες θα "χλευαζω" μιας και το τραβαει το post!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 01:24:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...όσον αφορά τα χλευάσματα και γενικώς τα άστοχα σχόλια ξέρετε πολύ καλά ότι θα διαγράφονται αμέσως,όπως επίσης και οι υπερβολικά ''άστοχες'' αγγελίες...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
black7monster (Dimitris)
Μέλος
Μέλος


106 rallye 8v

Ένταξη: 22 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 195
Τόπος: N.Φ.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 22:50:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειχα βαλει μια αγγελια για ενα διαφορικο αλλα δεν την βλεπω,την εβγαλε καποιος?


106 rallye 8V.Σπερνει........πανικο!!!
http://i534.photobucket.com/albums/ee341/jimmys7/106_Turbo_97-1.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Σεπ 2010, 22:06:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ρωτησω και επισημα πια,γιατι μαλλον δεν το παιρνετε πολυ στα σοβαρα το θεμα...

Δεδομενου οτι

vinman έγραψε:
Τελευταία παρατηρείται οτι υπάρχουν αρκετά νέα μέλη τα οποία γράφονται μόνο και μόνο για να πουλήσουν κάτι μέσω του φόρουμ. Αυτό φυσικά θα γίνεται αποδεκτό σε όσους έχουν συμπληρώσει 30 δημοσιεύσεις στα θέματα του φόρουμ.Αγγελίες μελών που δεν έχουν συμπληρώσει τον απαιτούμενο αριθμό δημοσιεύσεων θα διαγράφονται αυτόματα.
Απο τον κανόνα των 30 δημοσιεύσεων εξαιρούνται μόνο τα επίσημα μέλη του συλλόγου τα οποία και μπορούν να δημοσιεύουν αγγελίες όσα ποσταρίσματα και αν έχουν.
Επίσης δεν γίνονται δεκτές αγγελίες εμπόρων.


τελικα ισχυει αυτο που γραψατε ή ειμαστε ξεφραγο αμπελι και ο καθενας κανει οτι γουσταρει; Question Question Question Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Σεπ 2010, 08:48:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΔΕΝ υπάρχει άτομο πλέον να τις διαγράφει λέμε Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Σεπ 2010, 09:15:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα κάνω εγώ μια εκκαθάριση λίαν συντόμως Wink


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Σεπ 2010, 20:40:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex δεν ειναι μονον για σημερα ρε,ειναι για συνεχεια... Confused
Ας αναλαβει ενας moderator συγκεκριμενα αυτο το κομματι.
Δεν ειναι κατι δυσκολο,5 λεπτα την μερα ειναι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 07:26:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Θα ρωτησω και επισημα πια,γιατι μαλλον δεν το παιρνετε πολυ στα σοβαρα το θεμα...

Δεδομενου οτι

vinman έγραψε:
Τελευταία παρατηρείται οτι υπάρχουν αρκετά νέα μέλη τα οποία γράφονται μόνο και μόνο για να πουλήσουν κάτι μέσω του φόρουμ. Αυτό φυσικά θα γίνεται αποδεκτό σε όσους έχουν συμπληρώσει 30 δημοσιεύσεις στα θέματα του φόρουμ.Αγγελίες μελών που δεν έχουν συμπληρώσει τον απαιτούμενο αριθμό δημοσιεύσεων θα διαγράφονται αυτόματα.
Απο τον κανόνα των 30 δημοσιεύσεων εξαιρούνται μόνο τα επίσημα μέλη του συλλόγου τα οποία και μπορούν να δημοσιεύουν αγγελίες όσα ποσταρίσματα και αν έχουν.
Επίσης δεν γίνονται δεκτές αγγελίες εμπόρων.


τελικα ισχυει αυτο που γραψατε ή ειμαστε ξεφραγο αμπελι και ο καθενας κανει οτι γουσταρει; Question Question Question Evil


...όσο ήταν ο vinman όλα έπαιζαν σωστά....
Καλό θα ήταν να απυθύνεις την ερώτηση σου σβήνοντας αυτό που είχα γράψει εγώ μιας και δεν ανήκω πλέον στα ''στελέχη'' του club....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 09:44:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μανο δεν ηταν προσωπικο το θεμα ρε,απλα εγω το quotαρισα σαν αποφαση του ΔΣ... Sad
Το ανελαβε ο Αλεξης απο οσο ξερω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 09:50:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δε νομιζω οτι απευθυνθηκε σε εσενα "επι προσωπικου", αλλα προς όλους τους Mod.
Αλλωστε και αυτο που ειχες γραψει τοτε δεν ηταν "προσωπική αποψη", αλλα οδηγία/ενημερωση των Mod προς τους χρηστες του forum - την οποια ανακοινωσες εσυ, μιας και εκεινη την περίοδο ασχολιόσουν εσυ με το τμημα των αγγελίων και οχι καποιος αλλος.

edit - με προλαβε ο Στελιος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 14:35:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν χρειαζεται ατομο ρε γιαυτη τη δουλεια...μιληστε μαυτον που ασχολειται με το σαιτ και πειτε του να σας φτιαξει μια φορμα που να λεει οτι μετα τα 30 ποστ να μπορεις να κανεις δημοσιευση στις αγγελιες...δεν ειναι δυσκολο


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Οκτ 2010, 20:04:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ερωτηση...
Αν δεν ασχοληθει ο κουλαλεξης με τις αγγελιες,οι αλλοι δεεεεν; Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 2 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,135s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on