PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - Αποριες σχετικα με κορωνα πηνιο 14/60 για 106
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Ιούλ 2009, 13:33:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NemesisUltra έγραψε:
Γιώργο εσύ στο S1 14 60 έχεις?

Όχι ακόμη αυτό ψάχνω. Θεού θέλοντως ή μάλλον kane θελοντως......


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vasilis106 (vasilis106)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 30 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 104

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Ιούλ 2009, 13:39:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βρηκα εγω γιωργο


πωλειτε μελι ελατου(βυτινας)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vasilis106 (vasilis106)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 30 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 104

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Αύγ 2009, 18:18:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελος καλα ολα καλα μπηκαν εχθες οι σχεσεις του rallye κ τωρα το αμαξι δεν εχει καμια σχεση,πολυ ωραιο το διαφορικο επαθα πλακα Laughing


πωλειτε μελι ελατου(βυτινας)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostasgt (Κωστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 16v

Ένταξη: 09 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Σεπ 2009, 01:21:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για πες περισσοτερες εντυπωσεις φιλε μου.οι σχεσεις πεφτουν 500 σ.α.λ νομιζω σωστα?στο ταξιδι πως ειναι?ανοιξες με καποιον που δοκιμαζες παντα για να καταλαβεις διαφορα στην επιταχυνση?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vasilis106 (vasilis106)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 30 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 104

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Οκτ 2009, 14:45:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχθες ακαθως εστριβα δεξια ακουσα εναν περιεργο βαρυ θορυβο,η τα λαστιχα βρηκαν στους θολους η κατι εγινε μεσα στο σασμαν,ο θορυβος μου θυμησε στριμενο κορωνοπηνιο αλλα ειναι κολλημενο πρωτον κ 2 σημερα που ζορισα το αμαξι μεχρι τον κοφτη απο 1 μεχρι 3 δεν το ξαναεκανε,ο σημειωσω οτι το εκανε με 2 στο αφημα του γκαζιου στις 2000,παει το μυαλο σας καπου?


πωλειτε μελι ελατου(βυτινας)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teo106 16v 2001 (θεοφιλος)
Μέλος
Μέλος


peugeot 106 1600 16v 2001

Ένταξη: 15 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 167
Τόπος: κερκυρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Οκτ 2009, 00:03:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γεια σας παιδια,να κανω μια ερωτηση.εχω ενα 106 16v μαμα,μονο σκουπα και φτιαγμενο διχαλο.σκεφτομαι να αλλαξω κορωνοπηνιο (λογικα εχω 16/63).εχω στην κατοχη μου ενα σασμαν απο xsara 1.400 `98 το οποιο εχει 14/60 και εχει διαλυθει τελειως(απο αυτο εμεινε και το αμαξι που το φορουσε δλδ) το γκρουπ του διαφορικου (δορυφοροι-πλανητες).το δικο μου γκρουπ μπαινει (πρεσσαριστα)σε αυτην την κορωνα?μπαινει ακριβως?το ραψιμο γινεται σταυρωτα τεσσερις πονταρισιες αργκον ετσι δεν ειναι?θα εχω καποιο αλλο προβλημα με τον αξονα του πηνιον?εκτος του μηκους του αξονα?σχεσεις θα αφησω τις δικες μου(μαμα).εσυ φιλε vasilis106 τι προβλημα ειχες με την τεταρτη ταχυτητα?ειχες κανει "παντρεμα"σχεσεων?ειδες διαφορα (ειδικα σε ρεπριζ )μετα ,με τις μαμα σχεσεις?τελικη εκοψε πολλη?το σασμαν μου δεν εχει καποιο προβλημα,γι`αυτο ρωταω τοσα,να μην εχω μετα προβληματα.συγνωμη για το τεραστιο ποστ αλλα εχω διαβασει σχεδον ολα τα σχετικα εδω στο κλαμπ αλλα θελω να σιγουρευτω.οποιος ξερει η εχει αναλογη εμπειρια ας απαντησει.ευχαριστω


στριβω με γαλλο


Έχει επεξεργασθεί από τον/την teo106 16v 2001 στις Τετ 21 Οκτ 2009, 20:22:54, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vasilis106 (vasilis106)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 30 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 104

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Οκτ 2009, 00:24:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οπως τα ειπες σχετικα με τους πλανητες δορυφορους,σχετικα με το ραψιμο εμενα ο μηχανουργος μου εβαλε κ σφηνες για καλυτερα,σχεσεις θα κρατησεις τις δικες σου!παντως θα δεις αλλο αμαξι!!α καλο ειναι να βαλεις κ μαι 5 πιο μακρια γιατι μετα στην εθνικη θα ειναι κουραστικο


πωλειτε μελι ελατου(βυτινας)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0964s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on