PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

2o Sprint Δράμας 12/10/2008
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Οκτ 2008, 13:18:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δωστε ρε τις συμμετοχες και αφηστε τα παπατζιλικια γιατι θα βαλω καμια υπογραφη "Ευγενικοι κυριοι παρακαλω οπως κατοπιν προσεκτικης επεξεργασιας των οπισθιων μου,να προβειτε σε σεμνο φιλημα εκαστου και με περιττη συνεση καθως αντιλαμβανεστε το ευαισθητο της περιοχης...". Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Οκτ 2008, 13:40:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ααααχ0αχ0α0χα0χ0αχ0α0χα

Αν δεν κοιμηθω το μεσημερι θα πεταχτω μεχρι την δραμα στην λεσχη να τις παρω...Laughing Laughing Laughing

Ρε παπατζα, που να τις βρουμε και εμεις αν δεν υπαρχουν στο ιντερνετ...
Ο μητσος μονο αν μπορει να κανει τπτ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Οκτ 2008, 17:11:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα απο οτι εμαθα η λεσχη επιτηδες δεν εχει site για να κραταει surprise τις συμμετοχες στους αγωνες που οργανωνει! Rolling eyes
Σου λεει "Αμα βαλω τις συμμετοχες,12 ειναι ολες και ολες,σιγα μην ερθει κανενας...Οποτε δεν τις βαζω καθολου και ασε τον καθενα να περιμενει να δει κανα WRC!". Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Οκτ 2008, 17:41:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έχει...

http://clubs.pathfinder.gr/OFAD


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Οκτ 2008, 17:52:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ειδα και εγω αυτο Νικολη αλλα αν αυτο ειναι σελιδα λεσχης,τοτε και εμενα απο αυριο μπορειτε να με φωναζετε ελευθερα Κοναν ο Βαρβαρος... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Οκτ 2008, 20:23:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν μπορείς, φτιάξε κάτι καλύτερο, φίλε.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2008, 08:31:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν εχω δικια μου λεσχη ρε φιλε,αλλιως θα εφτιαχνα... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2008, 09:16:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εντάξει ας μην είμαστε τόσο σκληροί με την λέσχη.
σε προσωπικό επίπεδο είναι πάρα πολύ εξυπηρετικοί και αυτό το ξέρω από πρώτο χέρι. Πρέπει πρώτα να βγει η σειρά εκκίνησης και μετά να δημοσιευτούν οι συμμετοχές Wink
πάντως είναι 42 απ'ότι θυμάμαι.

edit συμμετοχές

http://www.r40.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=1081&Itemid=187


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2008, 12:20:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα ενταξει,αν μας διαβαζει και κανενας απο την λεσχη,πλακα κανουμε,μην τα παρετε στα σοβαρα... Wink
Απλα καλο θα ηταν να υπαρχει μια δικια τους σελιδα,χωρις τιποτα το εξωπραγματικο,απλα να υπαρχουν οι απαιτουμενες πληροφοριες. Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2008, 14:06:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Καλα ενταξει,αν μας διαβαζει και κανενας απο την λεσχη,πλακα κανουμε,μην τα παρετε στα σοβαρα... Wink
Απλα καλο θα ηταν να υπαρχει μια δικια τους σελιδα,χωρις τιποτα το εξωπραγματικο,απλα να υπαρχουν οι απαιτουμενες πληροφοριες. Smile

βρε Στελιο μου προσεξε λιγο τι γραφεις απλα και μονο γιατι οπως λες και εσυ διαβαζουν ανθρωποι που δεν μας ξερουν.
Δεν διαγραφω κατι απο τα προηγουμενα γιατι ξερετε οτι δεν μου αρεσει αυτο, απλα στα επομενα λιγη προσοχη σας παρακαλω. Very happy
Καλη επιτυχια να ευχηθω στα παιδια και δεν θα πω καλο τερματισμο,θα ΑΠΑΙΤΙΣΩ ΤΣΙΓΚΑΚΙ!
Τι να κανουμε, μας εχετε κακομαθει! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2008, 10:55:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα τι εγινε,εγιναν δυο περασματα ή ενα; Question
Μητσο,Νικο;

Για οσους δεν ξερουν,εγινε ατυχημα και μαλιστα σοβαρο σχετικα...
Ο Κοσμιδης απο την Βεροια με το 306 βγηκε ασχημα και χρειαστηκε ΕΜΑΚ για να τους βγαλουν εξω.
Ο συνοδηγος,Μακης Βασιλειαδης,που ειναι και προεδρος της ΛΑΒ,ευτυχως δεν επαθε κατι σοβαρο,ο Κοσμιδης ομως εφυγε με νοσοκομειακο και απο οσο ξερουμε εχει καμποσα σπασμενα πλευρα και καποια αλλα πραγματα...
Αν καποιος ξερει το κατι παραπανω,ας ενημερωσει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
soler (Παναγιω-Τάκης)
Moderator


Τροπέτο 206 GTI

Ένταξη: 20 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 604

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2008, 11:13:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ έμαθα για ένα ακόμα ΤΣΙΓΚ από τα παιδιά!

Μπράβο στα παλικάρια μας...

Περαστικά στον Κοσμίδη και ελπίζω να μην έχει ο άνθρωπος κάτι σοβαρότερο...



Και κατέβαινα το δρόμο σα να είμαι ο Per-Gunnar..
Μα που βρέθηκε μπροστά μου η φουρκέτα στα ρανταρ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2008, 11:31:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Τελικα τι εγινε,εγιναν δυο περασματα ή ενα; Question
Μητσο,Νικο;

Για οσους δεν ξερουν,εγινε ατυχημα και μαλιστα σοβαρο σχετικα...
Ο Κοσμιδης απο την Βεροια με το 306 βγηκε ασχημα και χρειαστηκε ΕΜΑΚ για να τους βγαλουν εξω.
Ο συνοδηγος,Μακης Βασιλειαδης,που ειναι και προεδρος της ΛΑΒ,ευτυχως δεν επαθε κατι σοβαρο,ο Κοσμιδης ομως εφυγε με νοσοκομειακο και απο οσο ξερουμε εχει καμποσα σπασμενα πλευρα και καποια αλλα πραγματα...
Αν καποιος ξερει το κατι παραπανω,ας ενημερωσει.


όλα καλά τελικά για το πλήρωμα, πιθανότατα ο θεόφιλος να βγήκε και εχθές από το νοσοκομείο. απότι μου είπε ο Μάκης Βασιλειάδης είχε μία εξάρθρωση ώμου και τίποτα παραπάνω. ο μάκης ένα ράψιμο στο αριστερό χέρι. σταματήσαμε μετά το 2ο σκέλος και είδαμε το σημείο και ομολογώ ότι ήταν πολύ πιο τρομακτικό απόσο περιμέναμε. το αυτοκίνητο δεν φαινόταν και το ειδαμε σε φωτο από παιδιά που κατέβηκαν κάτω.
ενδεικτικό της ασφάλειας που παρείχε το cage του αυτοκινήτου είναι ότι το πλήρωμα είχε βγει από το αυτοκίνητο (λόγια θεατών στο σημείο)
τέλος καλό όλα καλά (εκτός από ένα αυτοκίνητο που δεν φεύγει ούτε με ελικόπτερο από εκεί και δεν υπερβάλω)
τελικά βάλαμε σικειν για να χτυπάμε... Rolling eyes
τα λόγια όσων απο εμάς που μιλούσαμε για λάθος τοποθέτηση του σικειν στο σημείο βγήκανε αληθινά δυστυχώς για τα παιδιά αλλά ευτυχώς χωρίς θύματα.

για εμάς τώρα...στην πολυπληθή κατηγορία με 14 συμμετοχές, ο σάκης με τον τόλη ήταν σε άλλη φάση μια και η ειδική ήταν κομμένη ραμμένη στα μέτρα του yaris και ξεκαθάρισαν από το 1ο πέρασμα who's in charge. μάχη για την 2η και 3η θέση στα 1400 μεταξύ 3ων αυτοκινήτων όπου καταλήξαμε με ελάχιστες διαφορές εμείς 2οι και 3οι οι Γεωργούσης-Λέφας με swift οι οποίοι έκαναν πιθανότατα την καλύτερη εμφάνιση-οδήγηση της ζωής τους. συγχαρητήρια από εμένα σε αυτό το πλήρωμα και για το πόσο ωραία περνάμε μαζί και για την επικράτηση του σε ένα skoda kit car το οποίο ξέρουμε πόσο αξιόλογο είναι και σαν αυτοκίνητο αλλά και πόσο ικανό-έμπειρο είναι το πλήρωμα του.

ένας ακόμα αγώνας με τον νίκο που απλά δεν έχω λόγια. στο πρώτο πέρασμα οδηγήσαμε θεωρώ "όπως πρέπει" γιατί προείχε η ασφάλεια μας. στο 2ο loop κατεβάσαμε 10 δεύτερα και περάσαμε τέλεια!παρά την οικολογική καταστροφή, δηλαδή ένα κλονάρι που κουβαλούσαμε μαζί μας ως το flying Laughing Laughing
το αυτοκίνητο αν και του έλειπε δύναμη και μασούσε στην ανηφόρα δεν έκανε κιχ στα πατημένα και πραγματικά το λάτρεψα από την αρχη!
α..μία ακόμα ευχάριστη έκπληξη είναι ότι το R40 μας ανακύρηξε πλήρωμα του αγώνα Embarassed Embarassed Embarassed

νίκο ευχαριστώ για όλα!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2008, 11:52:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:

το αυτοκίνητο αν και του έλειπε δύναμη και μασούσε στην ανηφόρα δεν έκανε κιχ στα πατημένα και πραγματικά το λάτρεψα από την αρχη!

Στα ειπα ηδη,αμα αξιωθεις να το φερεις το Σαββατο,θα δεις και που,ποσο και με ποσα χρηματα θα αλλαξει η κατασταση. Smile

tsosmoulis έγραψε:
α..μία ακόμα ευχάριστη έκπληξη είναι ότι το R40 μας ανακύρηξε πλήρωμα του αγώνα Embarassed Embarassed Embarassed
...

Γλυφτη... Rolling eyes Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2008, 12:19:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συγχαρητηρια
παντα τετοια (και καλήτερα) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2008, 13:19:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και η βαθμολογία Κυπέλλου Β.Ελλάδος δια χειρός Νίκου Γκάλφα!
http://www.r40.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=1113&Itemid=211


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2008, 19:50:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι, τα 1400 είναι υπόθεση του PSClub! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2008, 23:15:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:
νίκο ευχαριστώ για όλα!


Eγώ ευχαριστώ αδερφε μου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Οκτ 2008, 08:40:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συγχαριτιρια μαγκες Wink


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Οκτ 2008, 22:30:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.youtube.com/watch?v=tmagqaXLxwY


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,16s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on