PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

"Σετάροντας" του 206cc του nikos206cc...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Αύγ 2011, 21:31:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το CC ομως δεν ειναι συμβατικο 206 σε κατανομη... Wink

Οσο για το "μαλακά αμορτισερ,σκληρες ραβδοι και αντιστρεπτικη",για αυτο κανει τραμπαλα η καροτσα ακομα και με τις μαμα ραβδους,κατα ποσο με ακομα σκληροτερες...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Αύγ 2011, 21:40:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

eγω ειπα αμορτισερ rc σε ραβδους 20αρες... Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Αύγ 2011, 21:41:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
βασικα αυτη ειναι η τελεια συνταγη το λεμε δεκαετιες τωρα

αμορτισερ rc
μαμα ελατηρια μπρος
αντιστρεπτικες 21-22 μπρος πισω και ραβδοι πισω 20
και οποιος τολμα ας ακολουθησει στο βουνο..... αλλα απο πισω για να τρωει και τα χωματα απο τις μπουκες στο καπο


Ενδιαφερουσα συνταγη...η λεπτομερεια ειναι "τα αμορτισερ RC" = αυτο που εγραψα στον Στιβ πιο πάνω
οτι για να βαλει ραβδους ΡΨ ο Νικος θελει κι αλλα αμορτισερ Wink

Αρα για να βγαίνει κι ενα συμπερασμα της προκοπής απο την κουβεντα
το πρόβλημα με την υποστροφη που εγραφες στην αρχή οφειλόταν στον "λάθος δρομο για τετοια πραγματα"
Στην παρουσα φαση (ΑΝ τα ελαστικα σου εκτός απο φορα κυλισης ΔΕΝ εχουν "inside-outside) ξεζανταρε τα και βαλε το δεξιά->αριστερα και τουμπαλιν.
Θα διορθωθει καπως η κατασταση (που εχει επιδεινωθει λογω φθορας των ελαστικών σου) - δοκιμασμενο αυτο 2-3 φορες.
Μετα πας για καμπερ εμπρός - ειτε με στραβωμα της μπουκαλας χαμηλά ή με ακρα PS (250+ευρω = μαλλον υπερβολη οταν ιδιως σκεφτεσαι να το δωσεις το αμαξι).
Αν και εγω ισως δοκιμαστικα (και αφου ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ συμμαζεψω πρωτα το πισω μερος - εστω με σκληροτερα αμορτισερ - χωρις σωνει καλα ραβδους ΡΨ - ή εστω συνδυαστικα) 2 αποστατες εμπρος αρχικα και ισως και πίσω στην συνεχεια. Το σεναριο αποστατες θελει λιγο αναλυση αλλα το βλεπουμε αυτο εν καιρο - και λεω αποστατες μιας και απ οτι εχω καταλαβει σου αρεσουν οι ζαντες που εχεις τωρα και δεν σκεφτεσαι για αλλαγη με αλλες με μικροπτερο οφφσετ.

Μιας και η αλλαγη/τραμπα των πισω αμορτισερ ειναι πολυ ευκολη σαν διαδικασια, (=4 βιδες) πριν σκεφτεις για ραβδους/αλλαγες υψων/ευθυγραμμίσεις και αλλα τετοια χρονοβορα και με ενα σχετικό κοστος)...δοκιμασε οτι αλλο σκληροτερο αμορτισερ εχεις/μπορεις να βρεις διαθεσιμο (εστω και δανεικο) να δεις πως θα αλλαξει η συμπεριφορα του αμαξιου.

Σε σχετικές συζητησεις με Πουπα΄κη μου ειχε απειρες φορες οτι το στριψιμο ενός αυτοκινητου ξεκινάει απο πίσω.
Αν τα πίσω αμορτισερ δεν μπορουν να ελεγξουν την ταλαντωση/κινηση της καροτσας
->τοσο στα φρενα πριν την στροφη ή/και στην εισοδο της (να μην επιτρεππουν ανασηκωμα του πισω μερους)
-> οσο και στην εξοδο (οπου κατα την επιταχυνση ο κωλος τεινει να συμπιεστει αρχικα και το αμορτισερ πρεπει να ελεγξει την εκτονωση της ραβδου μετα και να μην επιτρεψει να γινει αυτο προωρα ή ανεξελεκτα)
τοτε το πισω μερος "κανει τα δικα του"...

υ.γ. welcome στο φανταστικο κοσμο του "στησιματος" Wink Cool



-------------------------
edit δεν ειχα δει το 2 τελευταια ποστ πριν το γραψω...
αυτο ακριβως... Wink Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Κυρ 28 Αύγ 2011, 21:51:29, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Αύγ 2011, 21:43:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1. Αυτο που λεει ο Στέλιος συμφωνώ κι εγώ γιατι το εχω πάθει, αμα βάλεις μαλακό αμορτισέρ και σκληρό ελατήριο συμβαίνει πως το αμορτισερ δεν μπορεί να ελεγξει την ορμή του ελατηριου. Για να το καταλαβετε σκεφτείτε αν δεν υπηρχαν καθολου αμορτισερ πως θα ταν.

2. Κρατάω επιφυλάξεις γενικότερα για το οτι πασχει κατι μονο πίσω, το πισω μερος στο 206 εχει καταλυτικό ρόλο από την τοποθέτηση του αυτοκινητου μεχρι την εξοδο ομως αν βάλεις κατι σκληρότερο πίσω μπορει να ανακαλύψεις αδυναμίες μπροστά. Κοντολογίς θέλει λίγο παραπάνω ψάξιμο.

3. Τελικά δεν ηταν θεμα υποστροφής το προβλημα οπως ειπε και ο Μάνθος.
Το αμαξι δειχνει μια χαρα και μονο μούτρα δεν βγάζει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Αύγ 2011, 23:07:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατι εχετε μια ταση με τις προσθηκες; Confused

Οσο πιο "τετραγωνο" γινεται ενα αυτοκινητο,τοσο χειροτερο turn in εχει και φυσικα τοσο πιο δυσκολα βολευεται σε φουρκετες και λοιπες κλειστες στροφες...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Αύγ 2011, 04:09:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nα πω την αληθεια εβλεπα κατα καιρους να γραφεται εδω απο διαφορους ψαγμενους στο θεμα με 206 οτι πιο πολυ προβληματιζε ο ποπος παρα η μουρη...και μου εκανε εντυπωση,ελεγα τι σκ@τ@ μονο εγω εχω μουτρα...
Βεβαια η αληθεια ειναι οτι νιωθω παλι μουτρα(μπαλονιασμα) μπροστα αλλα αυτο θα το ψαξουμε και μετα την αλλαγη των πισω αμορτισερ...ο Στελιος λεει οτι αυτο διορθωνεται αν βγαινω πιο γρηγορα στην εξοδο γραμμικα αμεσως μετα το απεξ...και μου ακουγεται λογικο
Το ολο θεμα στησιματος θελει προσεκτικες κινησεις γιατι εδω παιζεις με τις λεπτομερειες τελικα..

Και κατι για την διαδρομη...οσοι Θεσσαλονικεις δεν εχουν παει εστω για βολτα δεν ξερουν τι χανουν Rolling eyes
Ειμουν τυφλος και ειδα φως Laughing
Απιστευτη ασφαλτος,απιστευτα σροφιλικια,ανοιχτες , κλειστες ,φουρκετες.....οτι θες
ΑΝΕΤΑ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙ ΚΑΙ ΑΓΩΝΑ Wink
Και νεκρικη κινηση....
Οσο ειναι καθαρη ακομα απο σκονες αξιζει τερμα να πατε Surprised
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Αύγ 2011, 07:28:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όταν ο nikos 206cc ανακάλυψε το στρίψιμο... Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Αύγ 2011, 09:44:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

-----------------

και @Στελιο...
δεν λεω "σωνει και καλα βαλε προσθηκες" - ειπα και πιο πάνω "δοκιμαστικα"
στο δικο μου πάντως, μου αρεσουν - αν και μπήκαν "αναγκαστικα" - αλλα και απο παλιότερα οταν απο ΕΤ 28 πηγα σε ΕΤ 20 και πιο κάτω πάλι μου αρεσε.



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Αύγ 2011, 09:52:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τον τίτλο φτιάξτε... "Σετάροντας" είναι.


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Αύγ 2011, 09:55:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Τον τίτλο φτιάξτε... "Παπάροντας" είναι.
fixed.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Αύγ 2011, 15:32:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oι προσθηκες οντως δεν μου πολυακουγονται ωραια Confused
Ας βρω σκληροτερα αμορτισερ πισω,βλεπουμε πως παει το αμαξι και τι χρειαζεται στην συνεχεια Wink
Αλλωστε μπορει με αυτη την αλλαγη μονο να μεινω ευχαριστημενος απο την συνολικη αποδοση του...οποτε αναμενουμε Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Αύγ 2011, 15:43:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:
Oι προσθηκες οντως δεν μου πολυακουγονται ωραια Confused
Ας βρω σκληροτερα αμορτισερ πισω,βλεπουμε πως παει το αμαξι και τι χρειαζεται στην συνεχεια Wink
Αλλωστε μπορει με αυτη την αλλαγη μονο να μεινω ευχαριστημενος απο την συνολικη αποδοση του...οποτε αναμενουμε Rolling eyes


κάνε την υπερβάση και δοκίμασε πίσω viarouge αμορτισερ, τα ειχα δοκιμάσει στην γαλλία σε σαξό και ηταν πραγματικά κτήνη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Αύγ 2011, 16:07:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι εστι viarouge?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Αύγ 2011, 16:11:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:
τι εστι viarouge?


στην γαλλία παίζουν πολύ, τα θεωρούν επιπεδου PS.
http://www.amortisseurs-viarouge.com/

Δεν εχω ιδεα πως ειναι σε 206, αλλά εγω θα τα δοκιμάζα.

Ψάξτο λίγο αν εχεις ορεξη, σε γαλλικά φορουμ θα βρεις απειρες κριτικές.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Αύγ 2011, 16:13:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αγορακι μου στειλε ενα μυνημα στο ραλιμανιακ εχει μια ντουζινα πεζο σπορτ απο το 206 το καπ
παρε δυο και κανε τη δουλεια σου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Αύγ 2011, 16:19:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
αγορακι μου στειλε ενα μυνημα στο ραλιμανιακ εχει μια ντουζινα πεζο σπορτ απο το 206 το καπ
παρε δυο και κανε τη δουλεια σου


btw ps 206 cup καινούρια έδινε ο μηχανικός μου τοποθετημενη 600€ νομιζω, δεν ξερω αν την εχει ακομα. Αν τυχον θελει καποιος ας μου στειλει πμ να του πω ποιος ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Αύγ 2011, 16:25:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

jonhy ΑΝ ειναι του ελληνικου 206καπ του 1.4 η ελληνικη παπατζα ειναι για γελια
ουτε 100 δε αξιζει τα μπροστα ειδικα

τα πισω τη παλευαν λιγο και ηταν και παμφθηνα να τα παρεις σκετα για αυτο το ειπα νικο (κατω απο 90 το ενα τοτε)

τα εμπρος ηταν ενα μαρτυριο

αν δινει 600 τη γνησια του 1.6 ειναι τσαμπα Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Αύγ 2011, 16:29:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
jonhy ΑΝ ειναι του ελληνικου 206καπ του 1.4 η ελληνικη παπατζα ειναι για γελια
ουτε 100 δε αξιζει τα μπροστα ειδικα

τα πισω τη παλευαν λιγο και ηταν και παμφθηνα να τα παρεις σκετα για αυτο το ειπα νικο (κατω απο 90 το ενα τοτε)

τα εμπρος ηταν ενα μαρτυριο

αν δινει 600 τη γνησια του 1.6 ειναι τσαμπα Cool


αν εχω καταλαβει πανο ειναι του 1.6.
Ετρεχε και με 1.6 cup οποτε νομιζω ξερει και δεν θα κανει λάθος.
Την πήρε ακριβοτερα απλα του ειχε μείνει και ηθελε να την διωξει, και την δινει 600 ή 650 τοποθετημενη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Αύγ 2011, 16:30:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

600 δινει Ντινος του 1.6 μπρος πισω μονο αμορτισερ Wink

Επισης 200 ευρω για πισω αμορτισερ δεν δινω ουτε μεθυσμενος Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Αύγ 2011, 16:33:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:
600 δινει Ντινος του 1.6 μπρος πισω μονο αμορτισερ Wink

Επισης 200 ευρω για πισω αμορτισερ δεν δινω ουτε μεθυσμενος Confused


χωρις να θέλω να ειμαι απολυτος δεν νομιζω να περνεις κατι καλυτερο απ αυτα που χεις με 200€ για 2 πισω αμορτισερ.

Ντίνος εχει τρομερές τιμές γενικά αλλα εγώ δυστυχώς την εχω πατησει λιγο.

1. μια με ds2500 που η πάστα ηταν χαλια και θρυματιζοταν, εφευγαν κομματια...

2. Περιμένω ακομα να φέρει μπροστινά ρουτιέρ

3. κανονιζουμε να μου στειλει με φορτοταξι κατι σπιτι και δεν εδωσε εντολη στην μεταφορική κι εγινε μπλεξιμο.

4. εχει το καλο οτι εχει ηλεκτρονικο καταλογο και ξερεις τι γινεται, αλλα αν ψαχτεις βρισκεις τα ιδια πιο φτηνα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την plaketokofths στις Δευ 29 Αύγ 2011, 16:37:51, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 9 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1582s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on