PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ανανεώσεις Συνδρομής
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 00:15:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στον λογαριασμο του PSClub?
ενημέρωσες κάποιον Υπευθυνο για την κατάθεση?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
power (Κώστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT

Ένταξη: 03 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 455
Τόπος: Δράμα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 00:24:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι στον λογαριασμό του psclub.
Όχι δεν ενημέρωσα!
Ποιον πρέπει να ενημερώσω?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 01:42:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμγι' αυτό βρε παλικάρι μου δεν εχεις ξαναενεργοποιηθεί.
δες εδω:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=14981

θα ενημερώσω εγω για εσενα αλλα εχετε το παραπάνω κατα νου για του χρόνου
Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
power (Κώστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT

Ένταξη: 03 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 455
Τόπος: Δράμα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 07:01:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ok
ευχαριστω Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 14:45:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα παρακαλουσα μια χαρη.
Οποιος εχει πληρωσει/ανανεωση συνδρομη και δεν φαινεται (για αρχη) επισημο μελος στο φορουμ να το γραψει εδω..

Συντομα μετα απο αυτο θα αρχισει η εκτυπωση και αποστολη καρτων..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
pappaki (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 Rallye 16v

Ένταξη: 27 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 291
Τόπος: Δυο τετράγωνα πάνω από τον παράγοντα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 14:56:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πλήρωσα την Πέμπτη στον υπεύθυνο συνεργασιών, ήταν πολύ εξυπηρετικός γι αυτό και το αυτοκόλλητο το κάνω δώρο για το σκάφος του!




www.gocar.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 15:16:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε αυτο το τοπικ ας περιοριστουμε μονο στο ποιοι δεν φαινονται ακομα επισημα μελη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
pappaki (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 Rallye 16v

Ένταξη: 27 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 291
Τόπος: Δυο τετράγωνα πάνω από τον παράγοντα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 15:48:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Σε αυτο το τοπικ ας περιοριστουμε μονο στο ποιοι δεν φαινονται ακομα επισημα μελη...


Ok Arrow εγώ δεν φαίνομαι...




www.gocar.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SX729 (Αγγελος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206XR 1.1 (8v)

Ένταξη: 16 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 23
Τόπος: Μυτιληνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 21:54:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξέρω αν θα έπρεπε… πλήρωσα την συνδρομή μου τον Νοέμβριο τοθ 2008…πιστεβα πώς θα ίσχυε και για το 2009.
Δεν φαίνομαι πλέον σαν επίσημο μέλος.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 22:04:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SX729 έγραψε:
Δεν ξέρω αν θα έπρεπε… πλήρωσα την συνδρομή μου τον Νοέμβριο τοθ 2008…πιστεβα πώς θα ίσχυε και για το 2009.
Δεν φαίνομαι πλέον σαν επίσημο μέλος.


Eννοείται ότι ισχύει για το 2009! Κάποιο λάθος θα έγινε (γι'αυτό και ρωτάμε για να μην υπάρχουν λάθη).



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SX729 (Αγγελος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206XR 1.1 (8v)

Ένταξη: 16 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 23
Τόπος: Μυτιληνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 22:11:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τάσο καλησπέρα.
Σε καμία περίπτωση δεν έκανα την ερώτηση ειρωνικά.
Προς αποφυγή παρεξηγήσεων , ρώτησα μόνο και μόνο για να ξέρω αν χρειάζεται να καταθέσω για το νέο έτος. Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 22:25:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδη δημιουργουνται παρεξηγησεις σε αυτο το θεμα πρεπει να αποσαφηνισετε καποια στιγμη το θεμα ετησια συνδρομη

η συνδρομη ειναι για το ετος που τη πληρωνεις

ειναι ευλογο αν πληρωσει καποιος τους τελευταιους μηνες να ισχυει και για το επομενο ετος .
αλλα απο ποιο μηνα και μετα? αν ειναι γραψτε το καπου ωστε να μην παρεξηγουνται ατομα οπως π.χ ο ρασταβαιπερ
(αν και ο θωμας μετα απο τοσα χρονια στο κλαμπ επρεπε να ξερει πως λειτουργει το συστημα)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 22:30:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SX729 έγραψε:
Τάσο καλησπέρα.
Σε καμία περίπτωση δεν έκανα την ερώτηση ειρωνικά.
Προς αποφυγή παρεξηγήσεων , ρώτησα μόνο και μόνο για να ξέρω αν χρειάζεται να καταθέσω για το νέο έτος. Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.

Oχι βρε, δεν είπα ότι το έγραψες ειρωνικά, προς θεού. Δεν μου αρέσει να κάνουμε τέτοια λάθη. Αισθάνομαι πολύ άσχημα. Γι'αυτό και διορθώθηκε άμμεσα.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SX729 (Αγγελος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206XR 1.1 (8v)

Ένταξη: 16 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 23
Τόπος: Μυτιληνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 22:47:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατανοώ απόλυτα τι είναι να αφιερώνει τον ελάχιστο χρόνο που διαθέτη ο καθένας σας για τους περισσότερους από εμάς αφιλοκερδώς. Έχω περάσει και εγώ από αυτό το spor.. ξέρω πώς είναι να αγαπάς αυτό που κάνεις. Είναι λογικό να γίνονται λάθη. Και αλίμονο μου αν είχα και παράπονο. Volvos σε ευχαριστώ πολύ για της διευκρινίσεις.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 23:32:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
επειδη δημιουργουνται παρεξηγησεις σε αυτο το θεμα πρεπει να αποσαφηνισετε καποια στιγμη το θεμα ετησια συνδρομη

η συνδρομη ειναι για το ετος που τη πληρωνεις

ειναι ευλογο αν πληρωσει καποιος τους τελευταιους μηνες να ισχυει και για το επομενο ετος .
αλλα απο ποιο μηνα και μετα? αν ειναι γραψτε το καπου ωστε να μην παρεξηγουνται ατομα οπως π.χ ο ρασταβαιπερ
(αν και ο θωμας μετα απο τοσα χρονια στο κλαμπ επρεπε να ξερει πως λειτουργει το συστημα)


Για να ξεκαθαρισει λιγο το θεμα γιατι κι εγω πληρωστα στις 23/11/2008 και με το παραπανω, και τωρα θα πρεπει να ξαναπληρωσω αμεσα για να εχω το ταμπελακι επισημο μελος?
Τεσπα, περιμενα αλλη αντιμετωπιση επι του θεματος...


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 23:52:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλύτερα να τα ξεκαθαρίσουμε, για να είμαστε όλοι σωστοί αλλά και αγαπημένοι...

Από 1/1 έως 30/4 η συνδρομή ισχύει έως 31/12 του ίδιου έτους.
Από 1/5 έως 31/8 η συνδρομή ισχύει έως 30/6 του επόμενου έτους.
Από 1/9 έως 31/12 η συνδρομή ισχύει έως 31/12 του επόμενου έτους.


Με βάση τον κανόνα αυτό, προσπαθούμε να τα ξεκαθαρίσουμε όλα. Αν έχει γίνει κάποιο λάθος, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου ή με τον Road_runner με ΠΜ.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2009, 12:27:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό το λέγαμε (τουλάχιστον εγω) ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΛΗΡΩΝΕ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2+ ΧΡΟΝΙΑ, (ιδίως μάλιστα για όσους πλήρωναν κοντα στο τέλος του έτους)
Το ότι ορισμένοι δεν είχαν δώσει σημασία ειναι δικό τους θέμα, όπως και ότι άλλοι αντιμετωπίζουν το PSClub σαν εκπτωτικό κουπόνι.
Όντως δεν το ειχε γραφτεί κάπου "να φαίνεται" και αυτό ήταν λάθος (αν και σίγουρα, το χουμε γράψει κάπου μεταξυ άλλων ποστ - δεν εχω χρόνο να το ψάξω).


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2009, 15:36:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Αυτό το λέγαμε (τουλάχιστον εγω) ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΛΗΡΩΝΕ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2+ ΧΡΟΝΙΑ, (ιδίως μάλιστα για όσους πλήρωναν κοντα στο τέλος του έτους)
Το ότι ορισμένοι δεν είχαν δώσει σημασία ειναι δικό τους θέμα, όπως και ότι άλλοι αντιμετωπίζουν το PSClub σαν εκπτωτικό κουπόνι.
Όντως δεν το ειχε γραφτεί κάπου "να φαίνεται" και αυτό ήταν λάθος (αν και σίγουρα, το χουμε γράψει κάπου μεταξυ άλλων ποστ - δεν εχω χρόνο να το ψάξω).


εγω που εγινα δεκεμβριο δεν μου πες τπτ απο αυτα παντως Laughing
αλλα τα ξερα Wink
καπου τα χε παρει το ματι μου
καπου ειναι γραμμενα
παντως δεν βρισκω λογο να αρπαζεστε για αυτα τα θεματα
πιστευω τα παιδια ειναι οκ...
και ειδικα ο μανθος π.χ. την πεμπτη παιζει να κανα 5-6χιλ μεσα στην λεσχη με τα πανω-κατω και τα παρε-δωσε..μπουφαν-αιτησεις-μπλοκε-αυτοκολλητα-υαλοκαθαριστιρες-βαλβολινες-λαδια κανα 3ωρο βαραγε κοφτες το παλικαρι..παρολα αυτα δεν με ξεχασε σε αυτα που του χα πει κ ηθελα
και θα ταν δικαιολογιμενος κ να το ξεχναγε δλδ
ετσι για να μην ειμαι αδικος Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Athens (Αθηνά)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206cc 1.6

Ένταξη: 11 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 570
Τόπος: Αιγάλεω

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2009, 16:14:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
και ειδικα ο μανθος π.χ. την πεμπτη παιζει να κανα 5-6χιλ μεσα στην λεσχη με τα πανω-κατω και τα παρε-δωσε..μπουφαν-αιτησεις-μπλοκε-αυτοκολλητα-υαλοκαθαριστιρες-βαλβολινες-λαδια κανα 3ωρο βαραγε κοφτες το παλικαρι..παρολα αυτα δεν με ξεχασε σε αυτα που του χα πει κ ηθελα
και θα ταν δικαιολογιμενος κ να το ξεχναγε δλδ
ετσι για να μην ειμαι αδικος Razz


Συμφωνώ απόλυτα, δε φτάνει που τρέχει όλη μέρα, μην του τα πρίζετε κιόλας Exclamation Exclamation Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2009, 16:16:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαιρομαι που ξεκαθαρησε το θεμα.
Απο την πλευρα μου να πω πως θεωρω οτι τα χρηματα που κατεθεσα τον 11/2008 ειναι για το ετος 2008,οποτε θα προσπάθησω το 2009 να βαλω και καποια αλλα χρηματα μονο και μονο για την ενισχυση του συλλογου(κι ας ειμαι πιο μακρια) Smile


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 8 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2786s (PHP: 61% - SQL: 39%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on