PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Συνάντηση/Φωτογράφηση PSClub.gr, Κυριακή 14 Nοεμβρίου 2004
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Νοέ 2004, 13:38:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είμαι ακόμα στη δουλειά.....

Δυστυχώς ούτε στο γαλατικό τσιμπούσι θα προλάβω να έρθω......


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
petrosgt (Petros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 gt '99

Ένταξη: 10 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 16
Τόπος: maroussi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Νοέ 2004, 15:31:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωραια,ευχαριστω πολυ τον οτε που μου ειχε κοψει την συνδεση για 7 μερες και ειδα τωρα την ανακοινωση.τελεια!!!μουφα τρελη...
τελος παντων καλα να περασετε boys,τα λεμε την επομενη φορα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Νοέ 2004, 15:47:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Recifees (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 BlueBird 1.600.000 κεκ

Ένταξη: 07 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 491

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Νοέ 2004, 15:51:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλκιμος έγραψε:
Είμαι ακόμα στη δουλειά.....

Δυστυχώς ούτε στο γαλατικό τσιμπούσι θα προλάβω να έρθω......


kάνε μας δύο...


Με την ρόδα στον αέρα ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Νοέ 2004, 22:56:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον η παραπανω φοτο εγινε ηδη wallpaper στο pc!!!
(εν αναμονη και των υπολοιπων φυσικα...)
Μπραβο μας
Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 00:31:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound. έγραψε:
Λοιπον η παραπανω φοτο εγινε ηδη wallpaper στο pc!!!
(εν αναμονη και των υπολοιπων φυσικα...)
Μπραβο μας
Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color


Shocked ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!! Το εκανα και εγω πριν δω τη δημοσιευση σου!!!

Φοβερη φωτο!!!

Αναμενουμε για περισσοτερες............... Wink


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
georgep206 (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEYGEOT 206

Ένταξη: 28 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 20
Τόπος: ΑΘΗΝΑ,ΓΑΛΑΤΣΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 00:59:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΙΔΙΑ ΗΤΑΝ ΦΟΒΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ.ΤΡΟΜΕΡΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ FOTO ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΜΕ.ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ PEYGEOT FOR EVER.ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΟΝΤΡΑ ΤΟΥ RC ME TO AΛΛΟ 206 ΠΟΙΟΣ ΝΙΚΗΣΕ??.ΤΕΛΟΣ ΞΕΡΕΤΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΠΟΙΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΘΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΤΕΙ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΕΙ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 06:57:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

georgep206 έγραψε:
ΞΕΡΕΤΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΠΟΙΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΘΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΤΕΙ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΕΙ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ.


στο faster αν δεν κανω λαθος... Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
douf (Δημήτρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206xs 1.6/16v

Ένταξη: 08 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 92
Τόπος: Χαϊδάρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 09:24:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote=".ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΟΝΤΡΑ ΤΟΥ RC ME TO AΛΛΟ 206 ΠΟΙΟΣ ΝΙΚΗΣΕ??..[/quote]



Πάντως όχι το RC.
Πέρα απ' αυτό όμως όλα όμορφα,αρκετός κόσμος,ωραία βαβούρα,κουβεντούλα,με εξαίρεση το καιρό που δεν ήταν με το μέρος μας.
Τα πρωτοσέλιδα να δούμε.... Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 12:39:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

όλα πολύ καλα... 39 αυτοκινητα φωτογραφήθηκαν και το θετικό ηταν οτι οι περισσότεροι ήταν καινούρια μέλη που τους είδαμε για πρωτη φορά. Μπράβο και σε οσους παλιούς ήρθαν και Evil σε αυτους που δεν ηρθαν! Και κρίμα που χασατε τα παϊδακια στον βλάχο... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 12:40:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για ακόμη μια φορά... Για ακόμα ένα event... Το μαθαίνω μία μέρα αργότερα! Confused

Ήμαρτον κύριε!!!! Τι γκαντεμιά είναι αυτή;

Τουλάχιστον είδα για το F2F :D


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TGL_tuning (Giorgos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


punto

Ένταξη: 05 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 17
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 13:18:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xtes sas eida stin paraliaki sto faliro.
eixa mazi mou ti mana mou me ton patera mou kai tous edixna esas.
Pantos emena mou arese poli o tropos pou pigenan ta 206 to ena meta to allo.

Kapia stigmi tha ertho na sas gnorisw kai eimai to extreme paidi(punto)


www.kentitos.com
210 9575131
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vio (Alex)
Μέλος
Μέλος


Seat Leon 2.0 TFSi

Ένταξη: 14 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 15:06:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

douf έγραψε:
[quote=".ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΟΝΤΡΑ ΤΟΥ RC ME TO AΛΛΟ 206 ΠΟΙΟΣ ΝΙΚΗΣΕ??..




Πάντως όχι το RC.
Πέρα απ' αυτό όμως όλα όμορφα,αρκετός κόσμος,ωραία βαβούρα,κουβεντούλα,με εξαίρεση το καιρό που δεν ήταν με το μέρος μας.
Τα πρωτοσέλιδα να δούμε.... Shocked Shocked[/quote]

Μην τα ισοπεδώνουμε όλα ......

Εγώ πάντως αν και με Ταξί, ήρθα...δεν πιστεύω να έχει κανείς παράπονο ε ??

Και άλλο ενα ΜΠΡΑΒΟ στην οργάνωση του Club


It's not the spoon that bends....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 15:30:51    Θέμα δημοσίευσης: Φωτο Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τασο δεν δινεις ενα link στο λαο σου για καμια φοτογραφια απο το club?Εγω δηλαδη που ειμαι Αγγλια και δεν εχω ερθει σε καμια σηνεβρεση με το που ειδα την φωτογραφια εσκασα ενα χαμογελο λες και ειδα θαυμα,να ετσι Very happy Very happy Very happy .Ασε δε την εκανα και εγω ταπετσαρια στο μπρικι.


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 17:08:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ καλή διοργάνωση αλλά μας τα χάλασε κάπως ο κωλόκαιρος και ένα μικρό ατύχημα (ευτυχώς με ελαφρές υλικές ζημιές μόνο) που είχε ένα παιδί ενώ πηγαίναμε στα Βλάχικα.

Αρχικά δεν θα πήγαινα για φαγητό αλλά τελικά πήγα και δεν το μετάνοιωσα αφού καινούριος γαρ δεν ήξερα κανένα και εκεί γνώρισα άλλα 17 (ή 18?) παιδία που είχαν πάει. (Παιδιά χάρηκα! Very happy)

Ελπίζω την επόμενη φορά να είμαστε περισσότεροι και αυτό να γίνει σύντομα! (Ακούς sidobre?! Cool)

Υ.Γ: Τα Φανελάκια και τα αυτοκολλητάκια του Club που θα τα βρω QuestionQuestionQuestion

Υ.Γ2: Θα βάλω τις φώτο που έβγαλα από τη συνάντηση στο Ιντερνετ και θα σας ενημερώσω.


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 18:05:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
Πολύ καλή διοργάνωση αλλά μας τα χάλασε κάπως ο κωλόκαιρος και ένα μικρό ατύχημα (ευτυχώς με ελαφρές υλικές ζημιές μόνο) που είχε ένα παιδί ενώ πηγαίναμε στα Βλάχικα.

Αρχικά δεν θα πήγαινα για φαγητό αλλά τελικά πήγα και δεν το μετάνοιωσα αφού καινούριος γαρ δεν ήξερα κανένα και εκεί γνώρισα άλλα 17 (ή 18?) παιδία που είχαν πάει. (Παιδιά χάρηκα! Very happy)

Ελπίζω την επόμενη φορά να είμαστε περισσότεροι και αυτό να γίνει σύντομα! (Ακούς sidobre?! Cool)

Υ.Γ: Τα Φανελάκια και τα αυτοκολλητάκια του Club που θα τα βρω QuestionQuestionQuestion

Υ.Γ2: Θα βάλω τις φώτο που έβγαλα από τη συνάντηση στο Ιντερνετ και θα σας ενημερώσω.


άλλα 17 εκ των οποιων τα 16 μελη και μια γυναικα να μας προσεχει..!! Wink
χάρηκα πολύ που γνωριστήκαμε με τα παιδιά που ήρθαν πρωτη φορά αν και δεν μιλήσαμε και πολύ...ηταν ωραία η ατμοσφαιρα!!! Αντε και εις ανώτερα τώρα που αρχίζει ο τουρισμος...Wink

ΥΓ1 φανελακια υπηρχαν στον τραπεζι...γιατι δεν πηρες?? αυτοκολλητο θα παρεις οταν αρχισουν οι συνδρομες...Wink

ΥΓ2 βαλε τις φωτο και δωσε λινκ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
underage (Σοφία)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2003)

Ένταξη: 09 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 319
Τόπος: Σαλαμίνα - Καναδά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 21:02:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="Baphomet"]όλα πολύ καλα... 39 αυτοκινητα φωτογραφήθηκαν και το θετικό ηταν οτι οι περισσότεροι ήταν καινούρια μέλη που τους είδαμε για πρωτη φορά. Μπράβο και σε οσους παλιούς ήρθαν και Evil σε αυτους που δεν ηρθαν! Και κρίμα που χασατε τα παϊδακια στον βλάχο... Wink[/quote

Αν κι εγώ τα έβγαλα 40 δεν θα διαφωνήσω μαζί σου Rolling eyes
Θέλω όμως να επισημάνω δυο απουσίες, που για μένα ήταν αισθητές. Ο ένας ήταν ο Ζήσης (ο οποίος απάντησε γιατί ΔΕΝ ήρθε) και ο άλλος ήταν ο αξιαγάπητος ΘΟΥ-ΒΟΥ. Που ήσασταν κύριε Κάστορα?


Αξίζει φίλε να υπάρχεις
για ένα όνειρο κι ας είναι
η φωτιά του να σε κάψει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 23:58:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Ζησης ως συνηθως εμαθε για την συναντηση αφου αυτη ειχε γινει...
Ο αγαπητος ΘΒ εχει χαθει τελευταια εξαιτιας φορτου εργασιας και εχει την αμεριστη κατανοηση μας...ελπιζω να σε δουμε συντομα παντως φιλε...Wink
Οι κυριοι teoman,tomcat,christhehealer που ηταν...??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Νοέ 2004, 19:33:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για δείτε κι αυτη
http://www.xpphotoalbum.com/data/500/9158PB140006.JPG?4050
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Νοέ 2004, 10:47:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
Ο Ζησης ως συνηθως εμαθε για την συναντηση αφου αυτη ειχε γινει...
Ο αγαπητος ΘΒ εχει χαθει τελευταια εξαιτιας φορτου εργασιας και εχει την αμεριστη κατανοηση μας...ελπιζω να σε δουμε συντομα παντως φιλε...Wink
Οι κυριοι teoman,tomcat,christhehealer που ηταν...??


+ o ady...που δουλευε...αντε παιδια να οργανωθουμε... Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 7 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1432s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on