PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Γενικές συζητήσεις, διάφορα σχόλια & ιδέες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2011, 13:23:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ας μην προδικαζουμε καλυτερα...
Νικολα μπορει να την βγαλεις καθαρη απο το ολο σκηνικο Wink
Οτι εκανες συνειδητη μλακια,το ξερεις δεν χρειαζεται να στο λεμε εμεις..
Μακαρι να πανε ολα καλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2011, 13:24:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τωρα εχει νεα τσοντα γιατι νομιζουν οτι ειναι ευκολο να βαλεις σε 2005 με πλαστικη πεταλουδα (ναι octane σα τη δικια σου που την εχεις παρει στο χερι 5φορες)
να αλλαξουν φυσακια και να ταιριαξουν τη μεταλλικη τη δικια μου

θα εχουμε σε κανα μηνα νεο επεισοδιο....παταω γκαζι και κανει γκαπ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2011, 13:32:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το διαγνωστικο εβγαλε 8 σφαλματα. Το προβλημα εντοπιζεται στην πεταλουδα η οποια μαλλον εχει παραδωσει πνευμα και τα υπολοιπα ηταν για ατελη καυση αλλα και καταλυτη. Τα δυο τελευταια αναμενομενα Wink

Μενει να αλλαξω την πεταλουδα και υστερα βλεπω Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2011, 13:33:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαταλυτη δεν εβαλες τον magnaflow?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2011, 13:36:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
sκασε ρε φαρμακογλωσση και εσυ
πεταλουδα τα εκλασε Laughing

Αμα κλασει πεταλουδα,απλα το κλαπετο δεν δουλευει σωστα.
Στην περιπτωση του Νικου η εξατμιση "κλανει" εντονα στο ασε που σημαινει οτι μαλλον περναει βενζινη στην εξατμιση ή εχει κακη καυση.
Κακη καυση απο πεταλουδα λιγο δυσκολο να εχει μιας και τουλαχιστον μεχρι το φασμα που ανοιγει σωστα(εστω η μιση διαδρομη της),ο εγκεφαλος θα συμπληρωνε την αναλογη βενζινη και θα λειτουργουσε σχεδον κανονικα.
Ο Νικος λεει οτι σκαει συνεχεια απο πισω οποτε δεδομενου οτι εχει και καταλυτη,πολυ φοβαμαι μην πηδηξε κανενα δοντι ο ιμαντας και υπηρξαν στενες επαφες μεταξυ πιστονιων και βαλβιδων... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2011, 13:36:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:
Kαταλυτη δεν εβαλες τον magnaflow?


Ναι αλλα και παλι δν αρκει για να μην αναβει το check. Αυτο δν με απασχολει. Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2011, 13:39:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
nikos 206cc έγραψε:
Kαταλυτη δεν εβαλες τον magnaflow?


Ναι αλλα και παλι δν αρκει για να μην αναβει το check. Αυτο δν με απασχολει. Wink


Eμενα παλι δεν αναβει Confused
Αλλα φανταζομαι επειδη εχω αλλα καυσαερια Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2011, 16:17:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η πεταλουδα που μου ειχε δωσε ο Τακης (μεταλλικη) δεν κανει. Μπορει η δικη μου η πλαστικη μαζι με την μεταλλικη να εχουν ιδιους κωδικους επανω, αλλα ο εγκεφαλος δεν την αναγνωριζει. Οποτε ψαχνουμε για πεταλουδα τωρα αν και τωρα που την ξανακουμπωσαμε επανω δουλευει περισσοτερο.

Παντως, με βγαλμενο το κολαρο για το βαρελακι, πατησαμε γκαζι και ανοιγοκλεινει. Αρα που καταληγουμε ?? Confused


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2011, 16:21:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να ρωτησω κατι αλλο. Αυτη η πεταλουδα που δινει ο Ντινος για το 206 super1600 που ειναι 60αρα, κανει για εμας ???? Ή θελει τιποτα πατεντες για να μπει ??? Confused


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2011, 16:24:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:

Παντως, με βγαλμενο το κολαρο για το βαρελακι, πατησαμε γκαζι και ανοιγοκλεινει. Αρα που καταληγουμε ?? Confused

Στα ειπα στο τηλεφωνο,θες να στα ξαναγραψω;

nikolas206gti έγραψε:
Να ρωτησω κατι αλλο. Αυτη η πεταλουδα που δινει ο Ντινος για το 206 super1600 που ειναι 60αρα, κανει για εμας ???? Ή θελει τιποτα πατεντες για να μπει ??? Confused

Με ντιζα ειναι οποτε ξεχνα την...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2011, 16:25:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν μπορεις,βγαλε τα μπουζι και δες αν εχουν ολα ιδιο χρωμα και επικαθησεις.
Αν οχι,τοτε ετοιμασου για βαλβιδες... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2011, 21:07:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Αν μπορεις,βγαλε τα μπουζι και δες αν εχουν ολα ιδιο χρωμα και επικαθησεις.
Αν οχι,τοτε ετοιμασου για βαλβιδες... Confused


Στελιο να ξεκαθαρισω πως εχω προγραμμα με τα shrick και ο ιμαντας εχει 30.000 χλμ και εχει λυθει μονο 2 φορες. Για να σου λυθουν αυτες οι αποριες.

Απο εκει και περα, αφου ο εγκεφαλος λεει πεταλουδα, πως θα ειναι οι βαλβιδες?? Και η ατελη καυση που εβγαλε ειναι επειδη δν εισερχεται αερας, οποτε δεν μπορει να κανει σωστη καυση.


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2011, 21:46:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αμα ηταν πεταλουδα,στο "παιξιμο" του πενταλ του γκαζιου,το κλαπετο δεν θα εκανε οτι κανει το ποδι στο πενταλ.
Αφου ειδατε οτι η πεταλουδα δουλευει κανονικα,τοτε ποσες πιθανοτητες δινεις να ειναι απο πεταλουδα; Question

Υ.Γ. Ο εγκεφαλος διαβαζει παρενεργεια,οχι πια ειναι η βλαβη,για αυτο και πολλες φορες αλλαζεις το προφανες ανταλλακτικο που δειχνει το διαγνωστικο αλλα η βλαβη παραμενει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2011, 22:22:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
Pughell έγραψε:
Αν μπορεις,βγαλε τα μπουζι και δες αν εχουν ολα ιδιο χρωμα και επικαθησεις.
Αν οχι,τοτε ετοιμασου για βαλβιδες... Confused


Στελιο να ξεκαθαρισω πως εχω προγραμμα με τα shrick και ο ιμαντας εχει 30.000 χλμ και εχει λυθει μονο 2 φορες. Για να σου λυθουν αυτες οι αποριες.

Απο εκει και περα, αφου ο εγκεφαλος λεει πεταλουδα, πως θα ειναι οι βαλβιδες?? Και η ατελη καυση που εβγαλε ειναι επειδη δν εισερχεται αερας, οποτε δεν μπορει να κανει σωστη καυση.


κανε τραμπα την πεταλουδα για μια μερα με καποιον αλλον με 206. 10 λεπτα υποθεση ειναι να τις αλαξετε.. ουτε 10.

δεν λεω οτι ειναι σιγουρα 1000% η πεταλουδα αλλα αν ακουσεις τον καταστροφολογο Pughell εχουν λιωσει οι βαλβιδες σου, τα πιστονια σου ειναι τρυπια σαν ελβετικο τυρι και τα ελατηρια σου εχουν σπασει ολα...

μακαρι να μην ειναι ολα αυτα και με μια πεταλουδα να στρωσει.. Wink


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2011, 07:10:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

re nikola 3 λεπτα υποθεση ειναι να τσεκαρετε τα μπουζι
καντο να ησυχασει.
τα ιδια συμπτωματα ειχε και octane Που εχει αλλαξει μπολικες πλαστικες.
κουραγιο


προσωπικα θα πηγαινα σε καινουργια με την εκτπωση του κλαμπ καθως οι πλαστικες χαλανε συνεχεια. Θεωρητικα οι νεες γενιες που πουλανε εχουν λυσει το προβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2011, 13:35:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρεθηκε πεταλουδα. Απο c2 δεν κανει, κανει ομως απο c4. Θα μου φερουν καινουρια το απογευμα και θα την βαλω. Wink Βρηκα ενα φιλαρακι στην citroen και με εφτιαξε Cool Θα δω και τα μπουζι καποια στιγμη Cool


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2011, 13:45:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επισης, απ οτι μου ειπε το παιδι ειναι μεταλλικη εκεινη που θα μου φερει. Για να δουμε Very happy


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ice-t (Πέτρος)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 29 Μάρ 2011
Δημοσιεύσεις: 139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2011, 13:52:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε πρήξα, άιντε κατέβα 2 λεπτά και λύσε τα μπουζί να δεις! είναι πιο γρήγορο από την πεταλούδα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2011, 13:53:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με τα χερια θα τα βγαλει? μπουζοκλειδο δεν θελει? Confused


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ice-t (Πέτρος)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 29 Μάρ 2011
Δημοσιεύσεις: 139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2011, 13:56:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Νίκος άμα λάχει τα βγάζει και με τα δόντια Laughing ε πόσο δύσκολο να βρει ένα μπουζόκλειδο διάολε; Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Επόμενη
Σελίδα 7 από 12

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2034s (PHP: 63% - SQL: 37%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on